Oby tak faktycznie było, bo każdy obrońca będzie nam bardzo potrzeby w dalszej części sezonu.
24.11.2022 11:57
Suele i Schlotterbeck już opanowali gen frajerstwa i przegrywu z bvb i przetestowali do w reprezentacji.
24.11.2022 09:36
Chyba nikt do tej pory bardziej niezasłużenie przegrał tak jak Kanada, która do tego jeszcze kilka razy została przekręcona przez sędziów.
24.11.2022 08:54
Flick zrzucający winę na zawodników czy Guendogan publicznie narzekający na kolegów niestety nie wróży niczego dobrego przed spotkaniem z Hiszpanią.
24.11.2022 08:17
Może w końcu Moting rozpocznie strzelanie na MŚ przez zawodnikow Bayernu.
24.11.2022 08:11
Francja pokazała w tym spotkaniu (oczywiście grali tylko z Australią), że będą liczyć się w walce o końcowy tryumf.
23.11.2022 22:15
Mega szkoda mi Kanady, bo zasłużyła na coś więcej.
23.11.2022 22:11
@ares079 przejdziemy p$g
23.11.2022 17:21
Zamiast prowadzić 3 do 0 to teraz Niemcy sobie komplikują sytuacje w grupie.
23.11.2022 15:46
Fantastyczne było to podanie Kimmicha, klasa światowa.
23.11.2022 14:37
Musiala dzisiaj z pierwszym z wielu bramek na MŚ :)
23.11.2022 13:42
Oby ta motywacja była na wyższym poziomie niż u jednego z faworytów w dniu wczorajszym (Argentyna), bo Japonia na pewno zostawi serce i zdrowie na boisku.
23.11.2022 13:18
Zobaczymy co Flick wymyślił i czy wszystko będzie chodziło tak jak powinno, kto jak kto, ale Flick turniejowo jest świetny,
23.11.2022 13:16
Oby chociaż tutaj skończyło się tylko na strachu. Nie wyglądało to na jakiś mega poważny uraz, bolesny, ale chyba nic wiecej - taką mam nadzieje.
23.11.2022 13:14
Niech Nagelsmann przerobi go może na lewego obrońcę, a tak na serio to kolejny raz pokazał się z dobrej strony i potwierdza swój ogromny talent.
23.11.2022 13:12
Zmiana, a więc kolejny problem dla Bayernu robi się :/
23.11.2022 12:18
Mueller to przedłużenie Flicka na boisku więc miejsce na pewno gdzieś znajdzie się.
23.11.2022 12:17
Pies trącał kadrę Francji, bo to Bayern traci bardzo ważnego zawodnika do końca sezonu.
23.11.2022 09:04
Dramat Lucasa i ogromne osłabienie Bayernu! Teraz klub ma wielki ból głowy co robić na teraz i przyszłość. Fatalne informacje.
23.11.2022 07:28
Taktyka laga na Robercika zawiodła, a to szok. Oglądanie naszej gry to prawdziwa katorga. Gra bez stylu, serca czy charakteru.
22.11.2022 23:09
Oby jakimś cudem skończyło się tylko na strachu albo nie za długiej przerwie, ale tutaj naprawdę trzeba cudu, bo nie wyglądało to dobrze.
22.11.2022 21:33
Niech gra tylko jeśli nie będzie żadnego ryzyka i będzie gotowy w 100%
22.11.2022 20:19
Nie wyglada to dobrze, masakra.
22.11.2022 20:12
Niech go Real bierze, my skupmy się na prawych obrońcach z BL, a ciekawych jest co najmniej kilku - np. Frimpong czy Baku.
22.11.2022 15:16
Nie z tym trenerem czy prezesem, którzy nie mają żadnych ambicji sportowych. Mają tylko wypromować i sprzedać i nic więcej.
22.11.2022 13:49
Oczywiście mam nadzieję, że nasi gracze rozegrają dobre spotkanie, ale kciuki będę trzymał za Australijczykami.
22.11.2022 13:24
De Ligt nie grał na swojej pozycji i wielkie zdziwienie, że było bez szału. Dla mnie krytyka zdecydowanie za duża.
22.11.2022 13:17
Oby tylko Suele nie pokazał swojej jakości z bvb.
22.11.2022 13:15
Takie mecze sprawiają, że MŚ to coś wyjątkowego. Świetnie zagrali zawodnicy Arabii Saudyjskiej, brawo. No to chyba mamy już zaklepane 4 miejsce w grupie :D
22.11.2022 13:13
Słabe wiadomości i dla samego zawodnika i dla reprezentacji Niemiec. Oby był wyłączony tylko z jednego spotkania.
22.11.2022 08:59
Wyjście z grupy to formalność i to pewnie z pierwszego miejsca, a dalej to może wydarzyć się wszystko. Sporo będzie zależało od drabinki w fazie pucharowej.
21.11.2022 19:48
Nie ma takiej potrzeby, kadra jest nie wymaga wzmocnień.
21.11.2022 13:54
Teraz to grono faworytów jest szerokie i takie jak zawsze, ale jakaś weryfikacja przyjdzie co najmniej po 2 kolejkach.
21.11.2022 13:13
Mueller to jest lider pełną gębą i na pewno jest to ogromny atut reprezentacji Niemiec.
21.11.2022 11:57
Flick ma swoich ulubieńców i nie ma co tego ukrywać, ale to nie o barwy klubowe chodzi.
21.11.2022 11:50
@AdiFantasti zakaz zawsze może zostać złamany ;)
21.11.2022 11:46
Szkoda, ale to nie jest filar czy kręgosłup drużyny, którego ciężko będzie zastąpić. Fajnie jeśli zostałby, ale Bayern przetrwa jego odejście.
20.11.2022 21:27
Jest w świetnej formie więc brak Upa w pierwszym składzie byłby głupotą.
20.11.2022 21:25
Szybko Ekwador został przekręcony :D
20.11.2022 17:08
To bardzo dobry plan.
20.11.2022 16:55
Napewno jest to duże wyróżnienie i świadczy o ogromnym talencie i potencjale. Przyszłość zależy od głowy Buchmanna.
20.11.2022 16:40
4 miejsce jest w zasięgu Maroka.
20.11.2022 16:38
Pewnie szykuje się walkower
20.11.2022 16:37
Mamy Tela więc kupno nowego juniora do pierwszej drużyny mija się z sensem. Bayern powinien skupić się na ściągnięciu doświadczonego i sprawdzonego napastnika przy którym Tel będzie mógł uczyć się.
20.11.2022 16:30
Z formą trafił idealnie na najważniejszy piłkarski reprezentacyjny turniej.
20.11.2022 16:24
Dobrze, że tak do tego podchodzą, bo Davies niestety jest podatny na urazy.
20.11.2022 16:18
Ibrahimovic kolejny świetny występ i w przyszłym sezonie klub musi mieć na niego jakiś pomysł żeby grał na wyższym poziomie.
20.11.2022 11:08
Na poprawę humoru Mane niech uszatego podniesie na koniec sezonu.
19.11.2022 22:10
Bayern mu co sezon podawał złotego buta na talerzu.
19.11.2022 22:08
Mała podwyżka i kontrakt na 1 rok i tego mam nadzieje, że Bayern będzie trzymał sie.
19.11.2022 22:00
A ja bym go widział w Bayernie.
19.11.2022 15:32
Jeśli tam nie przebił się to ciężko nawet wyobrażać sobie jego grę w FCBII. Mam nadzieje, że nie będzie ciągnięty za uszy za długo.
19.11.2022 11:48
W końcu! Świetne wiadomości.
19.11.2022 11:46
Żadne zaskoczenie, wszystko mu wchodzi teraz.
19.11.2022 11:44
Oby to się nigdy nie wydarzyło.
19.11.2022 11:43
Dobra decyzja klubu.
19.11.2022 11:41
Oby ostatecznie te przewidywania nie sprawdziły się i ta przerwa była jednak krótsza.
19.11.2022 08:50
Doczeka się i to w Bayernie.
19.11.2022 08:48
Lucas nie powinien bawić się w jakieś telenowele i jak chce zostać to na pewno dogada się z klubem.
18.11.2022 15:19
Wszystko w swoim czasie, a mam przeczucie, że ten czas przyjdzie szybciej niż wszyscy spodziewają się.
18.11.2022 12:57
Jak na grę na minimum zaangażowania to oceny przyzwoite mimo wszystko.
18.11.2022 12:23
Zdecydowały raczej okoliczności tej bramki niż sama jej uroda.
18.11.2022 12:21
Ciekawe czy chwilowa zwyżka formy graczy Bayeru to zasługa Alonso czy tylko przypadek i efekt nowej miotły, bo na rezultaty pracy Hiszpana jeszcze za szybko raczej.
18.11.2022 12:18
Ogra się w tym $ity i trafi do nas jak będzie chciał zdobywać tytuły ;)
18.11.2022 12:11
W Bayernie ma wszystko żeby to zrobić, ale warunkiem koniecznym jest zdobycie CL.
18.11.2022 12:06
@siudrak0 heh, a to nawet nie wiedziałem. W takim razie tak aż tak długo czekać nie będą musieli ;)
18.11.2022 00:16
Dla Kanady i Daviesa gra na MŚ to ogromna sprawa, która nie wiadomo kiedy znowu powtórzy się.
17.11.2022 22:28
@Sopariev mamy odpowiednio szeroką kadrę, że Mane jesteśmy w stanie zastąpić bez większej straty w jakości. Poza tym w szejkach grają też ludzie, którzy nie są odporni na kontuzje.
17.11.2022 22:25
Po takiej długiej przerwie sparing przed startem BL napewno bardzo przyda się.
17.11.2022 22:21
Ja mam do Hargreavesa duży sentyment i jego czas w Bayernie uważam za w miarę udany. Kontuzje go zniszczyły niestety.
A co co Musiali to nawet jak zdobędzie tytuł i będzie najlepszym zawodnikiem to i tak nagrodę dla najlepszego młodego zawodnika otrzyma… Pedri czy jakiś inny Gavi.
17.11.2022 22:15
Oby ten najgorszy scenariusz nie spełnił się. Ciekawe czy na p$g jedzcie gotowy, ale raczej tak.
17.11.2022 22:06
Szkoda mi Sadio, bo mundial to zawsze wielka sprawa. Dobrze, że wygrał zdrowy rozsądek. Oby operacja przebiegła bez komplikacji i niech wraca do zdrowia jak najszybciej.
17.11.2022 22:03
Brak Lewego i Haalanda powoduje, że nikt nie odjechał póki co w klasyfikacji strzelców, ale mimo wszystko Jamal jako nie napastnik nie będzie miał łatwo w walce o tytuł.
17.11.2022 15:38
Inaczej te słowa przez klub odebrane być nie mogły. To był na pewno świadomy ruch Pavarda, a jedyną niewiadomą jest co chce tym osiągnąć. Trzeba czekać na kolejne odcinki.
17.11.2022 14:02
No i Czoupo przerwał dominacje Musiali, oczywiście w pełni zasłużone wyróżnienie.
17.11.2022 12:51
Trzymam kciuki za to, ale uwierzę dopiero jak zobaczę.
17.11.2022 12:49
Zgadza się mają jeszcze 19 spotkań w 1BL, bo później co najmniej 34 zagrają w 2BL.
17.11.2022 12:48
W przyszłym sezonie zaatakuje tak jak Davies czy Musiala.
17.11.2022 12:46
Fuellkrug klasa światowa ? :D
17.11.2022 11:46
Nie wyciągałbym z tego żadnych wniosków. Zawodnicy praktycznie bez treningów wspólnych, zmiana czasu, klimatu, itp.
17.11.2022 11:45
Postawa i charakter jakiego ze świecą szukać teraz u młodych zawodników.
16.11.2022 22:03
Serce życzy Kanadzie jak najlepiej, ale rozum podpowiada 3 mecze i fajrant. Belgia i Chorwacja poza zasięgiem, a i Maroko nie będzie łatwym rywalem.
16.11.2022 21:55
Również uważam, że zawalony poprzedni mundial idzie praktycznie w całości na konto Loewa.
16.11.2022 21:51
Bayern czeka na powrót króla do swojego domu.
16.11.2022 14:21
@Simon89 wszystkich czyli dla kibiców Bayernu na tej stronie. Żale wylewasz tylko Ty na Bayern i Bundesligę, które miały czelność przetrwać odejście Lewego. Nikt tutaj nie ma żalu, że odszedł tylko jak już to można być zdegustowanym brakiem stylu w jaki to zrobił. To już historia i była przerobiona z każdej strony.
16.11.2022 14:03
W interesie Bayernu jest żeby Senegal tych spotkań zagrał jak najmniej.
16.11.2022 13:49
Mueller nawet jakby miał zagrać dopiero na samym turnieju to nie będzie to problem, bo z miejsca daje jakość i nie potrzebuje czasu na dojście do formy.
16.11.2022 12:43
Nie trudno zgadnąć gdzie pewnie stracimy punkty...
16.11.2022 12:23
@Simon89 To naprawdę nie jest skomplikowane, Twoje komentarze są dla wszystkich poza Tobą bardzo jednoznaczne, ale to nie mój problem.
16.11.2022 12:17
Brazylia na każdych MŚ jest faworytem, a od ostatniego tytułu minęło już 20 lat...
16.11.2022 10:20
Zespół gra dobrze i wygrywa to nagle "kontrowersyjna" garderoba dla mediów przestała istnieć - jakie to typowe.
16.11.2022 10:16
Ludzie, którzy nigdy nie życzyli dobrze Bayernowi, a jedynie udawali jak Lewy grał i strzelał gole dla Bayernu teraz nie ukrywają, że byli tutaj tylko przez przypadek i z byciem kibicem Bayernu nie mają nic wspólnego. Mają tylko ból tylnej części ciała, że Bayern gra tak dobrze i strzela jeszcze więcej bramek. Bayern nie skończył się wraz z odejściem Lewego ku ich rozpaczy i pozostaje jednym z najlepszych klubów na świecie.
16.11.2022 09:43
Na szczęście Bayern jest w takim miejscu jeśli chodzi o pozycję sportową czy finansową, że Real nie może sobie tak po prostu przyjść i wybierać z niego zawodników.
16.11.2022 09:01
Nikt z jego rocznika nie gra więcej w poważnym klubie i napewno jest świadomy tego, że musi być powoli i stopniowo wprowadzany. Ostatnie przykłady Daviesa czy Musiali pokazują, że cierpliwość popłaca.
15.11.2022 21:16
W 8arcelonie nie ma co liczyć już na żadne nagrody to chociaż zbierze jeszcze te za granie w Bayernie ;)
15.11.2022 18:00
Najlepszy piłkarz młodego pokolenia na świecie obchodzi dużo osób, które chociaż trochę interesują się piłką. Nikt to nie grzeje się 16 ogórkami w lidze hiszpańskiej gdzie prowadzi w tabeli zespół, który jest pośmiewiskiem w Europie.
15.11.2022 17:57
@Michello już widzę te nagłówki: Bayern gardzi Musialą, Bayern nie docenia swojej wschodzącej gwiazdy, itp.
15.11.2022 16:13
Dopiero co rok temu przedłużył umowę więc nie ma co robić nerwowych ruchów.
15.11.2022 15:50
Jeśli Bayern będzie chciał przedłużyć umowę to tak będzie.
15.11.2022 12:15
Ter Stegen będzie mieć około 34 lat jak Manu zawiesi buty na kołku.
Oby tak faktycznie było, bo każdy obrońca będzie nam bardzo potrzeby w dalszej części sezonu.
24.11.2022 11:57
Suele i Schlotterbeck już opanowali gen frajerstwa i przegrywu z bvb i przetestowali do w reprezentacji.
24.11.2022 09:36
Chyba nikt do tej pory bardziej niezasłużenie przegrał tak jak Kanada, która do tego jeszcze kilka razy została przekręcona przez sędziów.
24.11.2022 08:54
Flick zrzucający winę na zawodników czy Guendogan publicznie narzekający na kolegów niestety nie wróży niczego dobrego przed spotkaniem z Hiszpanią.
24.11.2022 08:17
Może w końcu Moting rozpocznie strzelanie na MŚ przez zawodnikow Bayernu.
24.11.2022 08:11
Francja pokazała w tym spotkaniu (oczywiście grali tylko z Australią), że będą liczyć się w walce o końcowy tryumf.
23.11.2022 22:15
Mega szkoda mi Kanady, bo zasłużyła na coś więcej.
23.11.2022 22:11
@ares079 przejdziemy p$g
23.11.2022 17:21
Zamiast prowadzić 3 do 0 to teraz Niemcy sobie komplikują sytuacje w grupie.
23.11.2022 15:46
Fantastyczne było to podanie Kimmicha, klasa światowa.
23.11.2022 14:37
Musiala dzisiaj z pierwszym z wielu bramek na MŚ :)
23.11.2022 13:42
Oby ta motywacja była na wyższym poziomie niż u jednego z faworytów w dniu wczorajszym (Argentyna), bo Japonia na pewno zostawi serce i zdrowie na boisku.
23.11.2022 13:18
Zobaczymy co Flick wymyślił i czy wszystko będzie chodziło tak jak powinno, kto jak kto, ale Flick turniejowo jest świetny,
23.11.2022 13:16
Oby chociaż tutaj skończyło się tylko na strachu. Nie wyglądało to na jakiś mega poważny uraz, bolesny, ale chyba nic wiecej - taką mam nadzieje.
23.11.2022 13:14
Niech Nagelsmann przerobi go może na lewego obrońcę, a tak na serio to kolejny raz pokazał się z dobrej strony i potwierdza swój ogromny talent.
23.11.2022 13:12
Zmiana, a więc kolejny problem dla Bayernu robi się :/
23.11.2022 12:18
Mueller to przedłużenie Flicka na boisku więc miejsce na pewno gdzieś znajdzie się.
23.11.2022 12:17
Pies trącał kadrę Francji, bo to Bayern traci bardzo ważnego zawodnika do końca sezonu.
23.11.2022 09:04
Dramat Lucasa i ogromne osłabienie Bayernu! Teraz klub ma wielki ból głowy co robić na teraz i przyszłość. Fatalne informacje.
23.11.2022 07:28
Taktyka laga na Robercika zawiodła, a to szok. Oglądanie naszej gry to prawdziwa katorga. Gra bez stylu, serca czy charakteru.
22.11.2022 23:09
Oby jakimś cudem skończyło się tylko na strachu albo nie za długiej przerwie, ale tutaj naprawdę trzeba cudu, bo nie wyglądało to dobrze.
22.11.2022 21:33
Niech gra tylko jeśli nie będzie żadnego ryzyka i będzie gotowy w 100%
22.11.2022 20:19
Nie wyglada to dobrze, masakra.
22.11.2022 20:12
Niech go Real bierze, my skupmy się na prawych obrońcach z BL, a ciekawych jest co najmniej kilku - np. Frimpong czy Baku.
22.11.2022 15:16
Nie z tym trenerem czy prezesem, którzy nie mają żadnych ambicji sportowych. Mają tylko wypromować i sprzedać i nic więcej.
22.11.2022 13:49
Oczywiście mam nadzieję, że nasi gracze rozegrają dobre spotkanie, ale kciuki będę trzymał za Australijczykami.
22.11.2022 13:24
De Ligt nie grał na swojej pozycji i wielkie zdziwienie, że było bez szału. Dla mnie krytyka zdecydowanie za duża.
22.11.2022 13:17
Oby tylko Suele nie pokazał swojej jakości z bvb.
22.11.2022 13:15
Takie mecze sprawiają, że MŚ to coś wyjątkowego. Świetnie zagrali zawodnicy Arabii Saudyjskiej, brawo. No to chyba mamy już zaklepane 4 miejsce w grupie :D
22.11.2022 13:13
Słabe wiadomości i dla samego zawodnika i dla reprezentacji Niemiec. Oby był wyłączony tylko z jednego spotkania.
22.11.2022 08:59
Wyjście z grupy to formalność i to pewnie z pierwszego miejsca, a dalej to może wydarzyć się wszystko. Sporo będzie zależało od drabinki w fazie pucharowej.
21.11.2022 19:48
Nie ma takiej potrzeby, kadra jest nie wymaga wzmocnień.
21.11.2022 13:54
Teraz to grono faworytów jest szerokie i takie jak zawsze, ale jakaś weryfikacja przyjdzie co najmniej po 2 kolejkach.
21.11.2022 13:13
Mueller to jest lider pełną gębą i na pewno jest to ogromny atut reprezentacji Niemiec.
21.11.2022 11:57
Flick ma swoich ulubieńców i nie ma co tego ukrywać, ale to nie o barwy klubowe chodzi.
21.11.2022 11:50
@AdiFantasti zakaz zawsze może zostać złamany ;)
21.11.2022 11:46
Szkoda, ale to nie jest filar czy kręgosłup drużyny, którego ciężko będzie zastąpić. Fajnie jeśli zostałby, ale Bayern przetrwa jego odejście.
20.11.2022 21:27
Jest w świetnej formie więc brak Upa w pierwszym składzie byłby głupotą.
20.11.2022 21:25
Szybko Ekwador został przekręcony :D
20.11.2022 17:08
To bardzo dobry plan.
20.11.2022 16:55
Napewno jest to duże wyróżnienie i świadczy o ogromnym talencie i potencjale. Przyszłość zależy od głowy Buchmanna.
20.11.2022 16:40
4 miejsce jest w zasięgu Maroka.
20.11.2022 16:38
Pewnie szykuje się walkower
20.11.2022 16:37
Mamy Tela więc kupno nowego juniora do pierwszej drużyny mija się z sensem. Bayern powinien skupić się na ściągnięciu doświadczonego i sprawdzonego napastnika przy którym Tel będzie mógł uczyć się.
20.11.2022 16:30
Z formą trafił idealnie na najważniejszy piłkarski reprezentacyjny turniej.
20.11.2022 16:24
Dobrze, że tak do tego podchodzą, bo Davies niestety jest podatny na urazy.
20.11.2022 16:18
Ibrahimovic kolejny świetny występ i w przyszłym sezonie klub musi mieć na niego jakiś pomysł żeby grał na wyższym poziomie.
20.11.2022 11:08
Na poprawę humoru Mane niech uszatego podniesie na koniec sezonu.
19.11.2022 22:10
Bayern mu co sezon podawał złotego buta na talerzu.
19.11.2022 22:08
Mała podwyżka i kontrakt na 1 rok i tego mam nadzieje, że Bayern będzie trzymał sie.
19.11.2022 22:00
A ja bym go widział w Bayernie.
19.11.2022 15:32
Jeśli tam nie przebił się to ciężko nawet wyobrażać sobie jego grę w FCBII. Mam nadzieje, że nie będzie ciągnięty za uszy za długo.
19.11.2022 11:48
W końcu! Świetne wiadomości.
19.11.2022 11:46
Żadne zaskoczenie, wszystko mu wchodzi teraz.
19.11.2022 11:44
Oby to się nigdy nie wydarzyło.
19.11.2022 11:43
Dobra decyzja klubu.
19.11.2022 11:41
Oby ostatecznie te przewidywania nie sprawdziły się i ta przerwa była jednak krótsza.
19.11.2022 08:50
Doczeka się i to w Bayernie.
19.11.2022 08:48
Lucas nie powinien bawić się w jakieś telenowele i jak chce zostać to na pewno dogada się z klubem.
18.11.2022 15:19
Wszystko w swoim czasie, a mam przeczucie, że ten czas przyjdzie szybciej niż wszyscy spodziewają się.
18.11.2022 12:57
Jak na grę na minimum zaangażowania to oceny przyzwoite mimo wszystko.
18.11.2022 12:23
Zdecydowały raczej okoliczności tej bramki niż sama jej uroda.
18.11.2022 12:21
Ciekawe czy chwilowa zwyżka formy graczy Bayeru to zasługa Alonso czy tylko przypadek i efekt nowej miotły, bo na rezultaty pracy Hiszpana jeszcze za szybko raczej.
18.11.2022 12:18
Ogra się w tym $ity i trafi do nas jak będzie chciał zdobywać tytuły ;)
18.11.2022 12:11
W Bayernie ma wszystko żeby to zrobić, ale warunkiem koniecznym jest zdobycie CL.
18.11.2022 12:06
@siudrak0 heh, a to nawet nie wiedziałem. W takim razie tak aż tak długo czekać nie będą musieli ;)
18.11.2022 00:16
Dla Kanady i Daviesa gra na MŚ to ogromna sprawa, która nie wiadomo kiedy znowu powtórzy się.
17.11.2022 22:28
@Sopariev mamy odpowiednio szeroką kadrę, że Mane jesteśmy w stanie zastąpić bez większej straty w jakości. Poza tym w szejkach grają też ludzie, którzy nie są odporni na kontuzje.
17.11.2022 22:25
Po takiej długiej przerwie sparing przed startem BL napewno bardzo przyda się.
17.11.2022 22:21
Ja mam do Hargreavesa duży sentyment i jego czas w Bayernie uważam za w miarę udany. Kontuzje go zniszczyły niestety.
A co co Musiali to nawet jak zdobędzie tytuł i będzie najlepszym zawodnikiem to i tak nagrodę dla najlepszego młodego zawodnika otrzyma… Pedri czy jakiś inny Gavi.
17.11.2022 22:15
Oby ten najgorszy scenariusz nie spełnił się. Ciekawe czy na p$g jedzcie gotowy, ale raczej tak.
17.11.2022 22:06
Szkoda mi Sadio, bo mundial to zawsze wielka sprawa. Dobrze, że wygrał zdrowy rozsądek. Oby operacja przebiegła bez komplikacji i niech wraca do zdrowia jak najszybciej.
17.11.2022 22:03
Brak Lewego i Haalanda powoduje, że nikt nie odjechał póki co w klasyfikacji strzelców, ale mimo wszystko Jamal jako nie napastnik nie będzie miał łatwo w walce o tytuł.
17.11.2022 15:38
Inaczej te słowa przez klub odebrane być nie mogły. To był na pewno świadomy ruch Pavarda, a jedyną niewiadomą jest co chce tym osiągnąć. Trzeba czekać na kolejne odcinki.
17.11.2022 14:02
No i Czoupo przerwał dominacje Musiali, oczywiście w pełni zasłużone wyróżnienie.
17.11.2022 12:51
Trzymam kciuki za to, ale uwierzę dopiero jak zobaczę.
17.11.2022 12:49
Zgadza się mają jeszcze 19 spotkań w 1BL, bo później co najmniej 34 zagrają w 2BL.
17.11.2022 12:48
W przyszłym sezonie zaatakuje tak jak Davies czy Musiala.
17.11.2022 12:46
Fuellkrug klasa światowa ? :D
17.11.2022 11:46
Nie wyciągałbym z tego żadnych wniosków. Zawodnicy praktycznie bez treningów wspólnych, zmiana czasu, klimatu, itp.
17.11.2022 11:45
Postawa i charakter jakiego ze świecą szukać teraz u młodych zawodników.
16.11.2022 22:03
Serce życzy Kanadzie jak najlepiej, ale rozum podpowiada 3 mecze i fajrant. Belgia i Chorwacja poza zasięgiem, a i Maroko nie będzie łatwym rywalem.
16.11.2022 21:55
Również uważam, że zawalony poprzedni mundial idzie praktycznie w całości na konto Loewa.
16.11.2022 21:51
Bayern czeka na powrót króla do swojego domu.
16.11.2022 14:21
@Simon89 wszystkich czyli dla kibiców Bayernu na tej stronie. Żale wylewasz tylko Ty na Bayern i Bundesligę, które miały czelność przetrwać odejście Lewego. Nikt tutaj nie ma żalu, że odszedł tylko jak już to można być zdegustowanym brakiem stylu w jaki to zrobił. To już historia i była przerobiona z każdej strony.
16.11.2022 14:03
W interesie Bayernu jest żeby Senegal tych spotkań zagrał jak najmniej.
16.11.2022 13:49
Mueller nawet jakby miał zagrać dopiero na samym turnieju to nie będzie to problem, bo z miejsca daje jakość i nie potrzebuje czasu na dojście do formy.
16.11.2022 12:43
Nie trudno zgadnąć gdzie pewnie stracimy punkty...
16.11.2022 12:23
@Simon89 To naprawdę nie jest skomplikowane, Twoje komentarze są dla wszystkich poza Tobą bardzo jednoznaczne, ale to nie mój problem.
16.11.2022 12:17
Brazylia na każdych MŚ jest faworytem, a od ostatniego tytułu minęło już 20 lat...
16.11.2022 10:20
Zespół gra dobrze i wygrywa to nagle "kontrowersyjna" garderoba dla mediów przestała istnieć - jakie to typowe.
16.11.2022 10:16
Ludzie, którzy nigdy nie życzyli dobrze Bayernowi, a jedynie udawali jak Lewy grał i strzelał gole dla Bayernu teraz nie ukrywają, że byli tutaj tylko przez przypadek i z byciem kibicem Bayernu nie mają nic wspólnego. Mają tylko ból tylnej części ciała, że Bayern gra tak dobrze i strzela jeszcze więcej bramek. Bayern nie skończył się wraz z odejściem Lewego ku ich rozpaczy i pozostaje jednym z najlepszych klubów na świecie.
16.11.2022 09:43
Na szczęście Bayern jest w takim miejscu jeśli chodzi o pozycję sportową czy finansową, że Real nie może sobie tak po prostu przyjść i wybierać z niego zawodników.
16.11.2022 09:01
Nikt z jego rocznika nie gra więcej w poważnym klubie i napewno jest świadomy tego, że musi być powoli i stopniowo wprowadzany. Ostatnie przykłady Daviesa czy Musiali pokazują, że cierpliwość popłaca.
15.11.2022 21:16
W 8arcelonie nie ma co liczyć już na żadne nagrody to chociaż zbierze jeszcze te za granie w Bayernie ;)
15.11.2022 18:00
Najlepszy piłkarz młodego pokolenia na świecie obchodzi dużo osób, które chociaż trochę interesują się piłką. Nikt to nie grzeje się 16 ogórkami w lidze hiszpańskiej gdzie prowadzi w tabeli zespół, który jest pośmiewiskiem w Europie.
15.11.2022 17:57
@Michello już widzę te nagłówki: Bayern gardzi Musialą, Bayern nie docenia swojej wschodzącej gwiazdy, itp.
15.11.2022 16:13
Dopiero co rok temu przedłużył umowę więc nie ma co robić nerwowych ruchów.
15.11.2022 15:50
Jeśli Bayern będzie chciał przedłużyć umowę to tak będzie.
15.11.2022 12:15
Ter Stegen będzie mieć około 34 lat jak Manu zawiesi buty na kołku.
15.11.2022 12:01