DieRoten.pl
Reklama

Musiala: Od dziecka marzyłem o Złotej Piłce

fot. Shutterstock.com\Saolab Press
Reklama

Jamal Musiala to bez dwóch zdań największa perła w całym Bayernie Monachium. 19-latek od miesięcy zachwyca i robi wielką furorę na całym świecie.

Wielu ekspertów na całym piłkarskim globie nie ma wątpliwości, że 19-latak ma przed sobą wielką karierę. Niemiec jest obecnie postrzegany jako jeden z największych, o ile nie największy talent na całym świecie.

Nie tak dawno temu Jamal Musiala udzielił obszernego wywiadu dla niemieckiego magazynu „Kicker”, w którym odniósł się do wielu tematów związanych ze swoją karierą i FCB. Pomocnik „Die Roten” nie ukrywa, iż pragnie się nieustannie rozwijać, zaś Złota Piłka jest jednym z jego celów.

− Każdy zawodnik chce zdobywać nagrody indywidualne. Od dziecka marzyłem o Złotej Piłce. Nie mam jednak na to wielkiego oka, chcę się po prostu rozwijać i być cały czas lepszym, abyśmy jako drużyna zdobywali trofea. Jeśli pojawią się nagrody indywidualne, tym lepiej. Jako dziecko oczywiście marzysz o zdobyciu Ballon d'Or – powiedział Musiala.

− Każdy chce grać cały czas, ale żeby to było możliwe, to muszę oczywiście prezentować regularnie wysoki poziom – mówił dalej.

W tej samej rozmowie, pomocnika bawarskiego klubu zapytano również o jego sposób na oczyszczenie głowy i odpoczynek oraz jego postać w grze FIFA.

− Ostatnio było dużo spotkań, ale to jest fajne. Czasami muszę po prostu poświęcić 10 minut wieczorem, żeby się przewietrzyć. To mi pomaga. W domu wyłączam się, odpoczywam, myślę o czymś innym, gram w kosza i gram trochę na Playstation. To miłe uczucie się wyłączyć – dodał.

− Mój overall w FIFIE? Wszyscy się tym ekscytują i oglądają, ale ja nie zwracam tak bardzo na to uwagi (81). Jest dobrze, od ostatniego razu poszedłem w górę o 6, to przyzwoity skok. Nie gram aż tak dużo w FIFĘ – podsumował Jamal Musiala.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...