DieRoten.pl

Podstrona

FAQ - najczęstsze pytania

Reklama
  1. Co oznaczają gwiazdki przy nicku?
  2. Ostrzeżenia… O co chodzi?
  3. Kiedy otrzymam pełne prawa do konta?
  4. Co oznacza lista przyjaciół/wrogów?
  5. Jak dodać użytkownika do listy przyjaciół/wrogów?
  6. Jak zarządzać listą przyjaciół/wrogów?
  7. „Pole e-mail musi posiadać unikalną wartość” – błąd przy rejestracji albo edycji adresu e-mail

Co oznaczają gwiazdki przy nicku?

Pokrótce – gwiazdki odpowiadają aktywności na stronie. W serwisie DieRoten.PL punkty aktywności można zdobyć na wiele sposób: codzienna obecność na portalu (daje zdecydowanie najwięcej), napisanie komentarza czy też przyznawanie ocen zawodnikom. Wszystko to pozytywnie wpływa na gwiazdki. Jest jednak jeden czynnik, który może negatywnie wpłynąć na dorobek punktowy – ostrzeżenia.

Ostrzeżenia… O co chodzi?

Ostrzeżenia są przyznawane za złamanie regulaminu serwisu. Każdy użytkownik serwisu ma prawo zgłosić komentarz, który jego zdaniem powinien zostać usunięty. Po 3 przyznanych ostrzeżeniach użytkownikowi odbiera się czasowo (na okres 2 tygodni) możliwość publikowania komentarzy.

Kiedy otrzymam pełne prawa do konta?

Pełne prawo do konta zostanie przyznane w momencie publikacji 5 komentarzy na stronie. Otrzymasz stosowną informację, kiedy to nastąpi w prywatnej wiadomości.

Co oznacza lista przyjaciół/wrogów?

Komentarze Twoich przyjaciół będą dla Ciebie wyróżnianie. Komentarze wrogów będą natomiast ukrywane, a dodatkowo osoby na tej liście nie będą mogły wysłać do Ciebie prywatnej wiadomości.

Jak dodać użytkownika do listy przyjaciół/wrogów?

Należy kliknąć na profil danego użytkownika, a następnie wybrać odpowiednią ikonę - dla przyjaciela kciuk w górę, dla ignorowanego - kciuk w dół..

Jak zarządzać listą przyjaciół/wrogów?

Aby usunąć danego użytkownika z wybranej listy, kliknij swój avatar w górnej belce portalu i wybierz “zarządzaj profilem”. Następnie przejdź do zakładki przyjaciele/ignorowani..

Błąd przy edycji adresu e-mail: „Pole e-mail musi posiadać unikalną wartość”

Rejestrując się, musisz podać unikalny adres e-mail, tj. taki, który nie jest przypisany do jakiegokolwiek konta użytkownika w naszym serwisie (to samo tyczy się loginu/nazwy użytkownika). Analogicznie przy zmienianiu adresu e-mail przypisanego do swojego konta.