DieRoten.pl

Gnabry: W końcu przestawiłem tryby

20.11.2022, 15:14:27

Biorąc pod uwagę kilka ostatnich tygodni w Bayernie Monachium, na pochwałę zasługuje przede wszystkim Serge Gnabry, który prezentował bardzo wysoką formę.

Od momentu zakończenia wrześniowej przerwy reprezentacyjnej, niemiecki pomocnik miał okazję wystąpić w 11 meczach o stawkę, w których to miał udział przy 14 bramkach FCB – mowa o 7 bramkach oraz 7 asystach.

Obecnie Niemiec wraz z kolegami przebywa w Katarze, gdzie już w środę rozpocznie zmagania na mistrzostwach świata. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, Serge Gnabry odniósł się do swojej wysokiej formy oraz wyraził nadzieję, że będzie mógł ją kontynuować na mundialu. 27-latek poruszył też kwestię zaufania Flicka oraz bloku FCB w ekipie „Die Mannschaft”.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze miał do powiedzenia skrzydłowy Bayernu, to poniżej znajdziecie pozostałe fragmenty jego wypowiedzi. Zachęcamy do lektury.

Serge Gnabry na temat:

…zaufania Flicka:

„…Czuję duże zaufanie Hansiego. Znam go od wieków, wie, co we mnie ma”.

…bloku Bayernu w kadrze:

„…Dla mnie to też opcja, aby grać jako napastnik. Gramy razem od dłuższego czasu i świetnie się rozumiemy, ale kto będzie w środę na boisku? Nie mam pojęcia”.

…atmosfery w zespole:

„…Głód sukcesu rośnie tylko dzięki zwycięstwom. Jesteśmy bardzo podekscytowani turniejem, nie możemy doczekać się startu!”

…Thomasa Muellera:

„…Jest pełen ambicji i nadziei. Doświadczasz tej gorączki mundialu jeszcze bardziej z nim u boku, bo wtedy on wciąż nadaje. Zrobił wszystko, aby wrócić do najwyższej formy”.

…swojej wysokiej formy:

„…W końcu przestawiłem tryby. To miłe, nawet jeśli trudno stwierdzić, w czym tkwił problem. Może zbyt długo rozwodzisz się zawsze nad tym, gdy nie zdobywasz bramek. Kiedy znów strzelasz i asystujesz, nabierasz pewności siebie. Mam nadzieję, że będę mógł to kontynuować tutaj na MŚ”.

…formy zespołu:

„…Trudno powiedzieć dokładnie, ale jesteśmy w dobrej formie, ponieważ mamy dobry rytm dzięki Bundeslidze. Teraz mieliśmy znów przerwę, więc mogliśmy nieco wypaść z rytmu. Dlatego trudno to określić”.

…kontroli obciążenia:

„…Mamy w nogach wiele spotkań w ostatnich tygodniach. Ta krótka przerwa dobrze nam zrobi. Nasze przygotowania również będą przydatne. Mam nadzieję, że z werwą wejdziemy w mecz otwarcia MŚ”.

źródło: Sport1 / Spox

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)21.11.2022 10:52
Statystykami to on akurat zawsze daje radę, jak ma nawet gorszą formę. Nie zawsze gra pięknie, ale liczby najczęściej go bronią.
20.11.2022 20:47
Zobaczymy co na mundialu zaprezentuje.
20.11.2022 17:27
Ciekawe jak zaprezentują się Niemcy na turnieju? prawie od zawsze szkielet kadry to gracze Bayernu i to od ich formy zleżą wyniki reprezentacji na wielkich turniejach. Teraz Bayern jest w gazie więc powinno się to odbić ba grze Niemców. Zobaczymy.
20.11.2022 16:24
Z formą trafił idealnie na najważniejszy piłkarski reprezentacyjny turniej.
20.11.2022 16:16
Póki co dobrze się prezentuje. Oby tak dalej!
20.11.2022 16:03
Idzie do przodu :)
Gnabry w kadrze gra z 10 a ten numer do czegoś zobowiązuje :)