DieRoten.pl

Tel: Nie mogę narzekać na czas gry w FCB

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Dokładnie 26 lipca 2022 roku klub ze stolicy Bawarii sfinalizował transfer młodego i niezwykle utalentowanego Francuza – zaledwie 17-letniego Mathysa Tela.

Młody Francuz został ściągnięty z ekipy Stade Rennes z myślą o przyszłości. Przypominamy zarazem, że monachijczycy zapłacili za 17-latka 20 mln euro kwoty podstawowej. Ponadto uzgodniono również różne bonusy, które mogą wynieść maksymalnie 8,5 mln euro.

Nie dalej jak dziś na portalu  „Sport1” ukazał się wywiad z Mathysem Telem, który odniósł się do pierwszych miesięcy w bawarskim klubie oraz dotychczasowych szans, jakie otrzymał od Nagelsmanna.

− Naprawdę nie mogę narzekać. Jestem zadowolony z mojego dotychczasowego czasu gry. Jestem tutaj, aby przede wszystkim się uczyć i rozwijać – powiedział Tel.

− Na pewno muszę się jeszcze wiele nauczyć, ale w ciągu tych tygodni zrobiłem duży postęp w obszarach technicznych i taktycznych, bardzo się rozwinąłem – dodał.

− Kiedy trenujesz codziennie z tak wysokiej klasy zawodnikami, rozwijasz się znacznie szybciej. Mogę tylko skorzystać z tych wszystkich wielkich nazwisk podsumował Mathys Tel.

Obecnie utalentowany napastnik Bayernu przebywa na zgrupowaniu francuskiej reprezentacji narodowej do lat 19. Przypominamy, że w ostatnim starciu z Kazachstanem, Mathys Tel strzelił hat-tricka oraz dołożył do tego 2 asysty.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...