DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 145

Ciężko nie zgodzić się ze słowami naszego byłego zawodnika ;)

15.11.2022 10:48

Niech zagra jak najlepiej na MŚ

Edytowano : 2022-11-15 10:24:15

to powinno wywindować cenę. Chętnie nadal widziałbym go u nas, ale nie ma na to za dużych szans.

15.11.2022 10:23

Uwierzę jak zobaczę.

15.11.2022 09:58

Ciekawe jak poradzi sobie w River Plate, bo tam już nie będzie pracy z juniorami bez większej presji na wyniki.

15.11.2022 09:57

Tylko niech mają na uwadze fakt, że zawodnicy Bayernu grali na minimum mocy i zaangażowania mając za sobą maraton kilkunastu spotkań w bardzo krótkim czasie i mając w głowach nadchodzący mundial. Tak więc oby ich ten fałszywy obraz nie uśpił, bo obudzą się znowu w 2BL.

15.11.2022 09:50

Nie trafi ani zimą ani latem ani w ogóle.

15.11.2022 09:43

To właśnie wyróżnia Bayern i czyni go wyjątkowym, tzn. nie robi swoim piłkarzom/trenerom pod górkę.

15.11.2022 07:59

Oby tak było jak Lucas mówi, a w te 2 miesiące Bayern na pewno nie zapomni tego co już wypracował.

15.11.2022 07:55

@Anakondrzej to jest nominalnie bardziej prawy obrońca, ale z racji tego, że jest obunożny to może zagrać i na lewej stronie.

14.11.2022 19:45

Zgodnie z wszystkimi przewidywaniami, niech ciężko pracuje to na następne MŚ będzie już kluczowym zawodnikiem Oranje.

14.11.2022 18:02

To oczywiście jego indywidualny wybór i musi kierować się tym kim czuje się, a nie gdzie korzystniej grać.

14.11.2022 14:59

Już od kilku tygodni było to przesądzone, a dzisiaj to po prostu zostało oficjalnie potwierdzone. Szkoda, bo taki trener to zawsze duży autorytet i wabik dla młodych talentów. Niech mu powodzi się jak najlepiej, a za jakiś czas zobaczymy go pewnie gdzie w Europie. Powodzenia.

14.11.2022 14:44

Z tygodnia na tydzień coraz lepszy!

14.11.2022 13:07

Świetny miesiąc w wykonaniu całej wyróżnionej 3

14.11.2022 13:01

Trzeba mieć furę szczęścia połączoną z dniem konia, a to kombinacja rzadko spotykana.

14.11.2022 12:00

@Panczo nie jedzie, Thiago zawsze był w kadrze traktowany po macoszemu.

14.11.2022 11:57

Zyski (finansowe, marketingowe, wizerunkowe) są większe niż straty, które w dodatku pokryją Amerykanie.

14.11.2022 11:27

Wszyscy grają dla Bayernu. bvb ma już blisko 10 punktów straty i pewnie za chwile będzie zmiana trenera. Lipsk i Eintracht mogą powalczyć o miejsce za Bayernem.

14.11.2022 11:20

Graniem na przemian nie jest zainteresowany Bayern, Manu ani Nuebel więc taka opcja zupełnie nie jest brana pod uwagę.

13.11.2022 19:49

Kalle ponownie w klubie to byłaby wartość dodana dla Bayernu. Nie wierze w to za bardzo, ale jakby co to jestem na tak.

13.11.2022 19:47

Jeszcze sam Nuebel musi wiązać swoją przyszłość z Bayernem. I musi ktoś go wypożyczać do tego czasu, bo nie wiem ile Monaco będzie to robiło.

13.11.2022 17:04

Jeszcze nie raz będzie schodził z boiska przy brawach na stojąco na AA.

13.11.2022 17:00

Bayern bez Lewego radzi sobie lepiej niż Lewy bez Bayernu - oczywiście drużynowo, bo indywidualnie nadal radzi sobie świetnie.

13.11.2022 16:57

Będziemy mieli w przyszłości z tego chłopaka wiele pożytku i da nam dużo radości. Już teraz za każdym razem pokazuje nawet w tych krótkich występach jaki talent w nim drzemie. Stopniowo i z głową będzie wprowadzany i ogrywany.

13.11.2022 12:19

Niech ta wiosna przyjdzie jak najszybciej!

13.11.2022 10:19

Oceny moim zdaniem prawidłowe.

13.11.2022 10:16

Oby nasi pokazali się dobrej strony i wrócili bez żadnych kontuzji.

13.11.2022 10:14

Brawo dla młodych za pewne zwycięstwo i cieszy kolejny gol Ranosa.

13.11.2022 10:13

Mueller będzie wypoczęty i coś czuje, że dzięki tej przerwie to będzie jego turniej.

13.11.2022 10:10

Jamal dzisiaj pozamiatał konkurencje.

12.11.2022 23:02

W tym samym wieku i na tym samym etapie kariery to Musiala jest nawet lepszy ;)

12.11.2022 23:01

Czuć było, że to występ tuż przed wyjazdem na MŚ. Wygrana grając na minimum zaangażowania. Świetne zakończenie roku i naprawdę można optymistycznie patrzeć na drugą cześć sezonu. Musiala to czyste złoto.

12.11.2022 22:57

Defensywa wyglada dużo lepiej niż w ostatnich sezonach, a to jest kluczowe w dużych spotkaniach.

12.11.2022 22:47

Dawać Tela i Wannera

12.11.2022 20:02

Co to za dziwna zmiana ?

12.11.2022 19:53

No i Moting „odblokował się” ;)

12.11.2022 19:42

Gnabry!!!!

12.11.2022 19:10

Będzie Flick z tej formy korzystał więc gratulacje i podziękowania jak najbardziej są na miejscu.

12.11.2022 17:53

Bez żadnej niespodzianki, po 3 punkty!

12.11.2022 17:46

Brenford wygrywa z $ity na wyjeździe - w piłce jednak wszystko jest możliwe ;)

12.11.2022 16:08

Nagelsmann zmierzał z drużyną w złym kierunku, ale powalczył i za to należą mu się duże brawa. Teraz wszystko wygląda więcej niż dobrze i możemy z optymizmem wyczekiwać drugiej części sezonu.

12.11.2022 14:26

Ostatnio nasz skład można w ciemno typować.

12.11.2022 14:20

Odwaga w meczu z Bayernem to pierwszy stopień do wysokiego wyniku.

12.11.2022 13:40

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na łatwe i wysokie zwycięstwo, tym bardziej jak widzi się w jakim sportowym miejscu Schalke aktualnie znajduje się.

12.11.2022 13:04

Dobra decyzja, w razie potrzeby zagra i na prawej i lewej stronie. Ciągle rozwija się i może jeszcze pozytywnie zaskoczyć. W reprezentacji Chorwacji w spotkaniu z Francją schował w kieszeni Mbappe co tylko pokazuje, że ma spory potencjał.

12.11.2022 12:56

Przyjdzie jakiś remis czy potknięcie i wyjdą z szafy te głosy znowu, bo tak to działa. A tymczasem mamy średnio 3,47 bramek na mecz - „jakoś” dajemy radę.

12.11.2022 10:37

Wydaje mi się, że De Ligt nie zacznie od początku. Obstawiam, że zaczniemy z Pavardem, a Holender wejdzie w drugiej połowie.

12.11.2022 10:31

Dlatego szkoda teraz tej przerwy na MŚ, ale ta forma to nie przypadek tylko tak była zaplanowana.

12.11.2022 09:23

Brak Motinga to jest jakiś słaby żart.

12.11.2022 09:20

Świetna marketingowa robota.

12.11.2022 09:19

Dawno już nie pamiętam tak długiej przerwy Muellera, chyba z 5 lat temu to było.

12.11.2022 09:17

Cały zespół w wysokiej formie to i oceny są stosunkowo równe. Nikt nie ciągnie w dół i to widać w wynikach i naszej grze.

12.11.2022 09:12

Innego wyboru piłkarza kolejki jak Gnabry być nie mogło.

12.11.2022 09:10

Trzeba z przytupem zakończyć ten rok, a Schalke jest idealnym rywalem do wysokiego i efektownego zwycięstwa. Ciekawe jak bardzo zawodnicy będą odstawiali nogi mając z tyłu głowy MŚ.

Edytowano : 2022-11-11 21:19:04

Ktoś w ogóle wie co dzieje się z Adeyemi, który grając w bvb ma na swoim koncie w BL całe 0 goli i 0 asyst ?

11.11.2022 21:11

Oby to nie blokowało transferu nowej 9 przy której uczył będzie się Tel. Jeśli przedłużenie kontraktu o rok tego nie przekreśli to może być takie rozwiązanie.

11.11.2022 21:01

Dopuścili do strzelenia nawet większej liczby bramek, ale Bayern kilka okazji zmarnował.

11.11.2022 18:05

Bez zaskoczenia, Manu dał zielone światło to kontrakt Ulreicha został przedłużony.

11.11.2022 17:40

Podejście Nagelsmanna dało nam max punktów w grupie CL i lidera w BL. To jest Bayern i tutaj trzeba miejsce i minuty wywalczyć na treningach, bo nikt za rączkę nie będzie trzymał.

11.11.2022 14:28

Z takim podejściem zajdzie naprawdę daleko.

11.11.2022 12:19

W Niemczech NFL jest popularne więc nie dziwi mnie, że bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

11.11.2022 12:05

No to będzie kolejny pojedynek w tej grupie między naszymi zawodnikami.

11.11.2022 11:58

Taki skład jest bardzo prawdopodobny. Trzeba pewnie wygrać przed przerwą i nie ma miejsca na eksperymenty.

11.11.2022 11:53

Coś czuje, że nie są to tylko gierki kontraktowe tylko rzeczywiście po sezonie odejdzie. I jak co okienko znowu będziemy szukać prawego obrońcy.

11.11.2022 11:49

Nie miało p$g szczęścia w losowaniu.

11.11.2022 11:12

Super informacje, Davies zasłużył na te MŚ jak mało kto.

11.11.2022 11:10

To zdecydowanie nie jest jego sezon i teraz kolejny cios otrzymał. Nie gra w klubie to ciężko żeby dostał powołanie do takiej reprezentacji jak Holandia.

11.11.2022 11:09

@Lampo oby o ten tytuł bił się Flick po zdobyciu MŚ i Nagelsmann po zdobyciu potrójnej korony.

10.11.2022 19:06

Super informacje i oby tak rzeczywiście było. Będę trzymał kciuki za reprezentacje Kanady.

10.11.2022 15:17

Wykluczenie sportowców z kraju, który dokonuje zbrodniczej inwazji to była jedyna słuszna decyzja światowej społeczności.

10.11.2022 13:44

Zobaczymy co tam Flick wyciągnie z tej kadry, oby nasi pokazali się z dobrej strony i wrócili zdrowi.

10.11.2022 13:30

Niezła kpina, zmietliśmy wszystkich w BL, a Moting miał udział przy 5 bramkach, ale jak widać to za mało :D

10.11.2022 12:20

Oby tylko nic na siłę żeby później tego jeszcze bardziej nie żałować.

10.11.2022 12:16

Gnabry i jego liczby to zawsze pozytywne zaskoczenie. Niby gra przeciętny sezon, a później patrzy się na liczby i widzimy, że w 22 meczach miał udział przy 19 bramkach.

10.11.2022 11:33

Polityka zawsze wykorzystuje i miesza w sporcie do swoich różnych celi czy propagandy więc hasła żeby nie mieszać sportu z polityką już dawno straciły na znaczeniu.

10.11.2022 11:00

Nikt chyba nie spodziewał się, że Union będzie w stanie realnie walczyć o tytuł. Prędzej czy później musiało to nastąpić i sytuacja w tabeli wraca do normalności.

10.11.2022 10:28

Niech każdy z zawodnikow zrezygnuje z kilku mln rocznie to Bayern nie będzie musiał przedłużać umowy z Qatar Airways :)

10.11.2022 10:11

Godnie przyjęli ten oklep z podniesioną głową ;)

10.11.2022 10:00

Raczej usuwa komentarze, które są sprzeczne z faktami, wiedzą naukową, badaniami oraz są po prostu społecznie szkodliwe i takie treści nie maja wręcz prawa być akceptowane na żadnej stronie.

10.11.2022 09:57

Ktoś wie o jakiej godzinie będzie to spotkanie i czy będzie gdzieś transmisja w tv ?

10.11.2022 09:43

I pewnie nie będzie na nich tylko kibicem - brawo. Niech pokaże się na tym turnieju z jak najlepszej strony.

10.11.2022 09:41

Ma ta babka głowę na karku i trzymam kciuki żeby zrobiła dużo dobrego dla BL.

10.11.2022 09:06

@davout człowieku serio ? Weź tam jeszcze wstaw kanibali. Wystarczy twój wykład o tym, że niepełnosprawni to szatańska sztuczka.

10.11.2022 08:56

Do XVIII wieku palono czarownice. Tutaj zmiana pewnie też dokonała się za pomocą fałszywych badań łżeelit czy innych wrogów ojczyzny. Medycyna też miała nie po drodze z wierzeniami. Nauka i fakty nie mają znaczenia dla zacofanych i agresywnych jednostek, które potrzebują wroga i łykają wszystkie brednie, bo są najłatwiejsi do manipulacji.

10.11.2022 07:58

@josh1982 Na szczęście kibice Bayernu (np. na stadionie - baner skierowany do Khalida) i zawodnicy mają inne wartości, które są bliskie w klubie od zawsze.

10.11.2022 00:13

Musiala jak tak dalej będzie rozwijał się to regularnie jego wartość będzie rosła.

09.11.2022 17:22

Brawa dla Gotetzki za zajęcie stanowiska, a nie udawanie głuchego. Bardzo dobre i ważne słowa.

09.11.2022 17:21

Dosyć lakoniczny komunikat...To, że jest kontuzjowany to wiedzieli wszyscy bez tego oficjalnego potwierdzenia. To co wszystkich interesuje to czy opuści MŚ.

09.11.2022 14:56

Nie rozwiązuje nam jego powrót braków na lewej stronie, ale i tak dobrze, że już wraca.

09.11.2022 14:50

Demichelis ma swoje cele i ambicje i na pewno spróbuje swoich sił w River Plate.

09.11.2022 14:43

Najważniejsze żeby był do dyspozycji Nagelsmanna na 1/8 CL.

09.11.2022 14:40

Nie ma opcji żeby Moting nie został zawodnikiem miesiąca, a co do bramki do Sane albo Musiala.

09.11.2022 14:38

Ostatnie tygodnie w wykonaniu De Ligta naprawdę imponujące więc to wyróżnienie jest efektem tej formy.

09.11.2022 12:31

Jeśli to potwierdzi się to dla Mane i reprezentacji Senegalu będzie to bardzo zła informacja. Każdy zawodnik chce grać ma MŚ nawet jak już na nich grał czy nie ma szans na zwycięstwo. Dla Bayernu tak szczerze ta wiadomość nie jest specjalnie smutna. Zawodnik będzie niezajechany i zmotywowany żeby odbić sobie brak gry na MŚ w wygraniu CL. Tak czy siak życzę mimo wszystko Sadio udziału w MŚ.

09.11.2022 12:04

Moting mimo zmarnowanego karnego spokojnie na 2/2,5 zasłużył.

09.11.2022 11:51

Te 6 bramek to i tak chyba najniższy wymiar kary, bo Bayern zmarnował jeszcze sporo sytuacji z karnym włącznie.

09.11.2022 09:25

Marketingowo takie ruchy to konieczność, to jest rynek o który trzeba zabiegać.

09.11.2022 09:20

W ogóle nie rozumiem tej dyskusji i krytyki. Niektórym nudzi się i muszą jakieś brednie poopowiadać. Skoro już po "kryzysie" w Bayernie to chociaż do Kimmicha można przyczepić się. Noty Kickera w BL, DFB, CL - 2,73; 2,50; 2,60 mówią same za siebie.

09.11.2022 09:18

DFL musi robić co tylko może żeby liga angielska tak nie odjeżdżała.

09.11.2022 09:13

Gnabry dzisiaj pozamiatał, ale do całej drużyny nie można mieć większych zastrzeżeń. Pewnie (z małymi błędami) z tyłu i skutecznie z przodu.

08.11.2022 23:25

Akcje i bramkę Tela można do znudzenia oglądać

08.11.2022 23:23