Reis: To ważne, abyśmy byli odważni

To już dziś! Dokładnie o 18:30 swoje ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym rozegrają zawodnicy ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

Rywalem zespołu prowadzonego przez Juliana Nagelsmanna będzie drużyna Schalke 04 Gelsenkirchen, która po czternastu kolejkach ligowych zajmuje ostatnie miejsce w tabeli niemieckiej Bundesligi.

Przy okazji nadchodzącego starcia, na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej odpowiadał wczoraj szkoleniowiec „Die Koenigsblauen”, czyli Thomas Reis, który jest świadom trudu nadchodzącego wyzwania. Z drugiej strony trener S04 podkreślił, że uzyskanie pozytywnego wyniku z monachijczykami nie jest niemożliwym zadaniem.

− Musimy wnieść wszystko na boisko, abyśmy mieli szansę. To ostatni mecz przed dłuższą przerwą. Oczekiwania moje i kibiców są takie, że drużyna przez 90 minut zainwestuje w to spotkanie wszystko, co możliwe – powiedział Reis.

− Osiągnięcie pozytywnego wyniku przeciwko Bayernowi Monachium z pewnością nie jest łatwe. Ale nie jest to też niemożliwe. Ważne jest, aby być odważnym, a nie bojaźliwym i minimalizować błędy – dodał.

− Nie lubię rozmawiać o przeszłości. Przeciwko Bayernowi Monachium zaczynamy od 0:0 i chcemy znów przekonać swoją grą. Kiedy Bayern się rozkręci, mogą w ciągu kilku minut całkowicie wyłączyć przeciwnika z gry – podsumował Thomas Reis.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy Was również zaprosić do udziału w naszej zabawie pod tytułem Liga Typer. Aby oddać swoje typy na dzisiejszy pojedynek z Schalke, wystarczy tylko kliknąć tutaj. Zapraszamy raz jeszcze!