DieRoten.pl

Sadio zerwał ścięgno?

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Niestety, ale biorąc pod uwagę liczne doniesienia prasowe z ostatnich godzin, wiele wskazuje na to, że Sadio Mane nie zagra na mistrzostwach świata w Katarze…

Choć jeszcze wczoraj wydawało się, że kontuzja Senegalczyka nie jest tak poważna i jego zmiana była tylko zapobiegawcza, to mając na uwadze doniesienia prasowe z ostatnich godzin, pomocnik Bayernu Monachium najpewniej opuści mistrzostwa świata w Katarze…

Informacje to potwierdził także dziennik „Bild”, który zaznaczył, że choć wczoraj „Bawarczycy” pozostawali bardzo optymistycznie nastawieni w kontekście urazu Sadio Mane, to wykonane dziś badania miały wykazać bardzo poważną kontuzję reprezentanta Senegalu.

Dziennikarz Tobi Altschaeffl informuje, że u zawodnika FCB stwierdzono zerwane ścięgno przy głowie kości strzałkowej… W związku z tym szanse na wyjazd na Mundial są zerowe. Z drugiej strony sztab Senegalczyków nie został jeszcze poinformowany o kontuzji przez mistrzów Niemiec.

− Nie otrzymaliśmy jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu od Bayernu dotyczącego Sadio Mane. Kiedy takowe otrzymamy, nasz lekarz drużynowy również go przebada, aby ocenić sytuację – powiedział jeden z członków sztabu szkoleniowego Senegalu.

Tak samo postąpiliśmy z Mendym we wrześniu, kiedy był kontuzjowany – podsumowała osoba, której tożsamości nie ujawniono.

Oficjalnego oświadczenia ze strony bawarskiego klubu należy spodziewać się w najbliższych godzinach.

 

Źródło: Bild / Twitter
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...