Mam nadzieje, że to tylko drobny uraz i nie będzie to nic poważnego co wymagałoby dłuższej przerwy.
08.11.2022 23:21
Oglądanie takiego Bayernu to czysta przyjemność i naprawdę rozbudza duże nadzieje na dalszą cześć sezonu. Brawa dla całej drużyny.
08.11.2022 22:31
Brawa dla całej drużyny, super mecz.
08.11.2022 22:20
Tel ma to coś, widać to za każdym razem.
08.11.2022 22:15
Pieknie Tel!
08.11.2022 22:14
No i ma w końcu Gnabry hattricka
08.11.2022 22:11
Będzie karny
Edytowano : 2022-11-08 22:06:41
Sędzia chyba zabrał teraz to co dał w pierwszej połowie
08.11.2022 22:05
No i mamy w końcu Tela i Gravenbercha, oby pokazali się z dobrej strony.
Edytowano : 2022-11-08 22:01:01
Marusic to za duże ryzyko mimo wszystko.
08.11.2022 21:59
Stanisica nie ma na ławce - angina
08.11.2022 21:58
@obiektywizm a kto ma wejść na lewą obronę za Lucasa, który dopiero co wrócił po kontuzji i nie jest gotowy na 90 minut ?
08.11.2022 21:57
Lucas nie ma siły na całe spotkanie, brak Daviesa, Stanisica i Sabitzer musi grać na lewej obronie.
08.11.2022 21:51
@Jurgen1982 Bayern stracił 2 bramki w CL grając w grupie śmierci, a p$g 7 grając w grupie śmiechu. A to Bayern w dodatku ma najlepszą ofensywę w Europie.
Edytowano : 2022-11-08 21:33:33
Będzie ciężko, ale przy odpowiedniej koncentracji i zaangażowaniu będzie dobrze.
08.11.2022 21:32
Nie porównujmy koncentracji w meczu z Werderem po takim maratonie spotkań na kilka dni przed rozpoczęciem MŚ z tym co będzie za kilka miesięcy w meczu z p$g
08.11.2022 21:21
Ake kryminał Upa :D
08.11.2022 21:15
Po przerwie mam nadzieje, że Tel i Gravenberch dostaną szanse.
08.11.2022 21:02
Ajj powinien Gnabry to trafić
08.11.2022 21:01
Ależ many formę!
08.11.2022 20:58
Kapitalnie Goretzka to wykończył
08.11.2022 20:56
Jest! Gnabry, pięknie.
08.11.2022 20:52
Moting chociaż w bramkę trafił :D
08.11.2022 20:51
Fatalnie Moting strzelił
08.11.2022 20:47
Dla mnie karnego nie powinno być, ale nie będę narzekał ;)
08.11.2022 20:47
Ale nas rozklepali, Weiser kolejna asysta
08.11.2022 20:40
Jamal!!!
08.11.2022 20:35
To jest spotkanie, które spokojnie mogłoby być finałem albo półfinałem CL. Bayern już w 1/8 będzie mógł odprawić bardzo groźnego rywala.
08.11.2022 20:21
Najważniejsze, że zdążył na ostatnie spotkania i jego występ na MŚ nie jest zagrożony.
08.11.2022 20:17
Żadnych zaskoczeń i wszystko raczej zgodne z przewidywaniami. Ciekawe kto dostanie szanse z ławki poza Sane, Comanem i Sabitzerem.
08.11.2022 20:14
@Panczo bo tam gra 15 mega ogórasów, którzy nawet w 2BL miałoby problemy ;)
Edytowano : 2022-11-08 20:22:48
Kovac ograł nam bvb
08.11.2022 20:12
Goretzka może nie wyjść w podstawowej 11, lepiej dmuchać na zimne.
08.11.2022 18:44
Póki co Werner robi naprawdę niezłą robotę w Bremie i może przywróci im należne im miejsce w BL. Dzisiaj oczywiście wróci bez punktów, ale to nie zmienia faktu naprawdę dobrej rundy .
08.11.2022 13:38
@WayeThe pisanie o końcu przygody w CL, gongach od Mbappe czy o tym, że p$g po nas przejdzie się dalekie jest od wątpliwości.
08.11.2022 13:01
Nasza ofensywa w tym sezonie naprawdę wygląda imponująco i z każdym meczem robi coraz większe wrażenie.
08.11.2022 12:01
Wszystko zależy od Nuebela i tego czy kocha i poczeka i tego czy będzie podatny czy odporny na nawijanie makaronu na uszy przez Brazzo.
08.11.2022 11:50
Spora strata dla Werderu, ale i tak nie miałby wpływu na końcowy wynik.
08.11.2022 11:45
No to walentynki czy dzień kobiet w przyszłym roku na 17:00 max ;)
08.11.2022 11:44
Też chętnie zobaczyłbym Gravenbercha, ale pewnie Nagelsmann postawi na sprawdzonego przez siebie Sabitzera.
08.11.2022 11:42
Ma już swoje lata, spróbował się już w Anglii czy Francji i jest świadom, że pewnego poziomu nie przeskoczy i warto docenić to co ma w Bayernie.
08.11.2022 11:33
@Piter1985 Stanisic jest poza kadrą - zdrowotne problemy więc Lucas musi wystarczyć.
08.11.2022 11:27
Z przebiegu meczu nie zasługiwali na ten punkt i tylko ten przypadkowy varny zakrzywia przebieg tego spotkania.
08.11.2022 11:22
Mam nadzieję, że Upamecano nie trafi jednak do Wolfsburga ;)
Ciekawe co z Moukoko, nadal brak decyzji.
08.11.2022 11:18
Posypała się nasza defensywa, Nagelsmann nie ma praktycznie żadnego pola manewru. Oby to nie wyszło bokiem Lucasowi.
08.11.2022 11:14
Do tych ponad 30 strzałów trzeba jeszcze dodać 15 rzutów różnych i 65% posiadanie piłki.
08.11.2022 00:02
@bawaria42 a Bayern to nie Lorient, Maccabi czy Benfica :)
07.11.2022 23:17
Zostały do odfajkowania jeszcze 2 spotkania i nie można pozwolić sobie na żadną głupią stratę punktów żeby w przerwie na mundial patrzeć na wszystkich z samej góry tabeli. Gramy u siebie i nie biorę żadnej innej opcji jak pewne i wysokie zwycięstwo. Werder jest pozytywnym zaskoczeniem w tym sezonie, ale na Bayern to i tak zdecydowanie za mało.
07.11.2022 21:05
Zadziwiają mnie te głosy wątpliwości i naprawdę nie wiem z czego niektórzy biorą te kompleksy.
07.11.2022 20:54
Szanse i faworyta będzie można określić na początku lutego.
07.11.2022 18:26
@sylwester123 niesprawiedliwie ze względu na przebieg tego dwumeczu, gdzie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem…poza końcowym wynikiem.
07.11.2022 16:36
Pod choinkę niech zdobędzie z reprezentacją tytuł mistrza świata, a później niech dołoży zwycięstwo w CL i za rok leci po ZP.
07.11.2022 16:34
Więcej wiary. Takie same wątpliwości co do stanu kadry i formy można mieć do p$g. Nie tylko Bayern wysyła zawodników na mundial.
07.11.2022 16:32
Terminarz był znany od dawna i jest dla wszystkich klubów taki sam.
07.11.2022 15:48
Poprzednio nas fartownie i niesprawiedliwie przeszli więc w jakimś sensie trzeba wyrównać rachunki.
07.11.2022 14:44
Może i dziki, ale zwycięski i zapewnił nam fotel lidera.
07.11.2022 14:08
I już do końca sezonu z tego fotela nie schodzimy.
07.11.2022 12:23
Ciężki przeciwnik, ale jak najbardziej do przejścia. Wszystko będzie zależało od stanu kadry i formy za kilka miesięcy. Eintracht i Dortmund spokojnie mogą przejść dalej.
07.11.2022 12:21
Dla Werderu to będzie duża strata, ale ryzyko jest bezsensowne tym bardziej, że i tak nie zapobiegnie planowanej porażki.
07.11.2022 12:08
Przy kontuzjach De Ligta i Daviesa to jedyna opcja (zostaje jest ewentualnie Stanisic)
07.11.2022 11:53
@ares079 nie możemy trafić na Real w 1/8
07.11.2022 11:51
@UKU nie ma na świecie drużyny, która nie ma kilku takich spotkań. Bayern ma ich na szczęście stosunkowo mało i widzą to nawet osoby w żaden sposób nie związane z Bayernem jak Narsi.
06.11.2022 21:52
Dobrze mieć możliwość ściągnięcia Nuebela w przypadku jakby nagle Manu posypał się i bylibyśmy skazani na Ulreicha albo szukania na szybko nowej 1.
06.11.2022 21:47
Mentalności nie da kupić się.
06.11.2022 21:24
@BaltazarGabka chyba ? On to akceptuje od kilku ładnych paru lat i odejdzie wraz z Manu.
06.11.2022 21:23
Można jak najbardziej przedłużyć o rok, ale nie można przez to w żadnym przypadku zaniechać konieczności kupna nowej 9.
06.11.2022 21:21
No to mamy lidera
06.11.2022 17:08
Przy takim natłoku spotkań zawodnicy już mają zdrowie na cienkich linkach. Jeszcze trzeba dograć 2 spotkania w lidze i trzeba trzymać kciuki żeby bez większych strat.
06.11.2022 15:17
To nie VAR jest problemem tylko nieprecyzyjne przepisy, które pozostawiają ogromne pole do interpretacji.
06.11.2022 14:28
Musiala trenuje w okularach migawkowych, Upa ze śpiewakiem operowym - piłka XXI wieku.
06.11.2022 12:25
Najważniejsze było zdobycie 3 punktów i to zostało zrealizowane. Zostały jeszcze 2 spotkania przed MŚ i jak uda zdobyć się w nich komplet punktów to będziemy na tej przerwie już liderami w lidze.
06.11.2022 12:22
Pokazali się z dobrej strony, ale Bayern sam na to pozwolił niestety spuszczając sporo z tonu, ale swoje pewnie zrobił ten ostatni maraton grania co 3 dni przez co zawodnicy są lekko zajechani.
06.11.2022 11:06
Najgorsze już za nim, teraz musi kontrolować się regularnie.
06.11.2022 11:04
Ten przypadkowy karny, który zrobił stykowy wynik trochę przekłamuje przebieg tego spotkania.
06.11.2022 11:02
Werder po awansie prezentuje się naprawdę dobrze i utrzymanie coraz bliżej. Jednym z wyróżniających się zawodników jest nasz były zawodnik Weiser (bramka i 6 asyst), który będzie chciał pokazać się z dobrej strony w Monachium.
06.11.2022 10:52
Bayern sobie na szczęście poradzi, bo mamy kogo tam wystawić w tych ostatnich spotkaniach. Super jeśli rzeczywiście Jego występ na MŚ nie jest zagrożony. Davies praktycznie w pojedynkę wprowadził Kanadę na ten turniej i nie wiadomo kiedy to znowu się wydarzy. Gdyby musiał odpuścić to napewno byłby to dla Niego duży cios. Trzymam kciuki za happy end.
06.11.2022 10:38
To chyba pomysł grania bez 9 przeszedł do lamusa - dobrze, że Nagelsmann nie jest uparty jak osioł.
05.11.2022 21:03
Oby skończyło się tylko na strachu, ale nie wyglądało to za ciekawie. Trzymam kciuki żeby nie było to nic poważnego.
05.11.2022 18:30
Bardzo ważne 3 punkty wywalczone. Było nerwowo trochę na własne życzenie. Pavard zapewnił emocje, ale na szczęście bez konsekwencji. Moting nadal ma swój czas.
05.11.2022 17:33
Wywalczone i wyszarpane bardzo ważne 3 punkty, brawa dla całego zespołu!
05.11.2022 17:29
Wszystko dokładnie zgodnie z przewidywaniami.
05.11.2022 14:37
A jest jakiś trener w BL, który ma korzystny bilans z FCB ?
05.11.2022 13:43
Cóż za różnorodność :D
05.11.2022 13:41
Hertha nam leży w ostatnich latach i dzisiaj trzeba to koniecznie podtrzymać.
05.11.2022 13:40
Niech wraca i nabiera rytmu oraz formy przed MŚ.
05.11.2022 13:36
Choupo ma swój prime nie ma co, oby jak najdłużej to trwało.
05.11.2022 13:33
Spoko, zawsze trzeba szukać plusów. Nawet z porażki z Bayernem, który grał na pół gwizdka z dużymi zmianami w składzie, a mimo to w pełni kontrolował spotkanie ;)
05.11.2022 13:31
Jest to chyba najbardziej optymalna 11 i tak pewnie zaczniemy.
05.11.2022 13:29
Nie ma co podejmować żadnego ryzyka, musi być gotowy w 100% żeby nic nie odnowiło się przed MŚ.
05.11.2022 13:28
Świetne informacje, że wracaj Ci zawodnicy z Manu na czele.
05.11.2022 12:07
Oby poszło mu lepiej niż w poprzedniej kampanii, której był twarzą.
05.11.2022 12:05
Ładne określenie :)
05.11.2022 12:04
Trochę lepiej już ta kadra wygląda niż w ostatnich spotkaniach.
05.11.2022 12:03
Następny pomnik ma być już przed AA!
05.11.2022 12:01
@Fari wpierdoling to te ekipy będą miały od Bayernu
04.11.2022 22:39
A co innego może powiedzieć o bramkarzu, który ma ważny kontrakt z Bayernem ? Sporo będzie zależało od zdrowia Manu w najbliższych miesiącach.
04.11.2022 20:39
Niech tylko Coman z tą wiedzą coś zrobi.
04.11.2022 20:36
Czuje, że jutro będzie łatwo, lekko i przyjemnie. Herha gra naprawdę przeciętnie i nie powinna stawiać większego oporu. Jak najwcześniej zamknąć mecz i dać pograć młodym.
04.11.2022 20:35
Flick na pewno będzie wiedział jak najlepiej wykorzystać Musiale tak żeby reprezentacja miała z tego jak najwięcej korzyści.
04.11.2022 15:10
Od dobrych kilku lat zawsze jesteśmy w gronie faworytów. Na dzisiaj może i rzeczywiście wyglądamy najlepiej i jesteśmy głównym faworytem, ale to nie dzisiaj będą rozgrywane mecze pucharowe w CL tylko po MŚ. Jeszcze sporo może zmienić się i nie wiadomo w jakiej formie będziemy za kilka miesięcy.
04.11.2022 14:48
@Mathias awans bierze Sandro Wagner i jego Haching.
04.11.2022 13:45
Świetne informacje i dla Bayernu i dla reprezentacji Niemiec oraz Francji przed MŚ.
04.11.2022 12:45
Jako tako trochę jestem sprawny - jakoś taka deklaracja nie do końca mnie uspokaja.
Akcje i bramkę Tela można do znudzenia oglądać
08.11.2022 23:23
Mam nadzieje, że to tylko drobny uraz i nie będzie to nic poważnego co wymagałoby dłuższej przerwy.
08.11.2022 23:21
Oglądanie takiego Bayernu to czysta przyjemność i naprawdę rozbudza duże nadzieje na dalszą cześć sezonu. Brawa dla całej drużyny.
08.11.2022 22:31
Brawa dla całej drużyny, super mecz.
08.11.2022 22:20
Tel ma to coś, widać to za każdym razem.
08.11.2022 22:15
Pieknie Tel!
08.11.2022 22:14
No i ma w końcu Gnabry hattricka
08.11.2022 22:11
Będzie karny
Edytowano : 2022-11-08 22:06:41
Sędzia chyba zabrał teraz to co dał w pierwszej połowie
08.11.2022 22:05
No i mamy w końcu Tela i Gravenbercha, oby pokazali się z dobrej strony.
Edytowano : 2022-11-08 22:01:01
Marusic to za duże ryzyko mimo wszystko.
08.11.2022 21:59
Stanisica nie ma na ławce - angina
08.11.2022 21:58
@obiektywizm a kto ma wejść na lewą obronę za Lucasa, który dopiero co wrócił po kontuzji i nie jest gotowy na 90 minut ?
08.11.2022 21:57
Lucas nie ma siły na całe spotkanie, brak Daviesa, Stanisica i Sabitzer musi grać na lewej obronie.
08.11.2022 21:51
@Jurgen1982 Bayern stracił 2 bramki w CL grając w grupie śmierci, a p$g 7 grając w grupie śmiechu. A to Bayern w dodatku ma najlepszą ofensywę w Europie.
Edytowano : 2022-11-08 21:33:33
Będzie ciężko, ale przy odpowiedniej koncentracji i zaangażowaniu będzie dobrze.
08.11.2022 21:32
Nie porównujmy koncentracji w meczu z Werderem po takim maratonie spotkań na kilka dni przed rozpoczęciem MŚ z tym co będzie za kilka miesięcy w meczu z p$g
08.11.2022 21:21
Ake kryminał Upa :D
08.11.2022 21:15
Po przerwie mam nadzieje, że Tel i Gravenberch dostaną szanse.
08.11.2022 21:02
Ajj powinien Gnabry to trafić
08.11.2022 21:01
Ależ many formę!
08.11.2022 20:58
Kapitalnie Goretzka to wykończył
08.11.2022 20:56
Jest! Gnabry, pięknie.
08.11.2022 20:52
Moting chociaż w bramkę trafił :D
08.11.2022 20:51
Fatalnie Moting strzelił
08.11.2022 20:47
Dla mnie karnego nie powinno być, ale nie będę narzekał ;)
08.11.2022 20:47
Ale nas rozklepali, Weiser kolejna asysta
08.11.2022 20:40
Jamal!!!
08.11.2022 20:35
To jest spotkanie, które spokojnie mogłoby być finałem albo półfinałem CL. Bayern już w 1/8 będzie mógł odprawić bardzo groźnego rywala.
08.11.2022 20:21
Najważniejsze, że zdążył na ostatnie spotkania i jego występ na MŚ nie jest zagrożony.
08.11.2022 20:17
Żadnych zaskoczeń i wszystko raczej zgodne z przewidywaniami. Ciekawe kto dostanie szanse z ławki poza Sane, Comanem i Sabitzerem.
08.11.2022 20:14
@Panczo bo tam gra 15 mega ogórasów, którzy nawet w 2BL miałoby problemy ;)
Edytowano : 2022-11-08 20:22:48
Kovac ograł nam bvb
08.11.2022 20:12
Goretzka może nie wyjść w podstawowej 11, lepiej dmuchać na zimne.
08.11.2022 18:44
Póki co Werner robi naprawdę niezłą robotę w Bremie i może przywróci im należne im miejsce w BL. Dzisiaj oczywiście wróci bez punktów, ale to nie zmienia faktu naprawdę dobrej rundy .
08.11.2022 13:38
@WayeThe pisanie o końcu przygody w CL, gongach od Mbappe czy o tym, że p$g po nas przejdzie się dalekie jest od wątpliwości.
08.11.2022 13:01
Nasza ofensywa w tym sezonie naprawdę wygląda imponująco i z każdym meczem robi coraz większe wrażenie.
08.11.2022 12:01
Wszystko zależy od Nuebela i tego czy kocha i poczeka i tego czy będzie podatny czy odporny na nawijanie makaronu na uszy przez Brazzo.
08.11.2022 11:50
Spora strata dla Werderu, ale i tak nie miałby wpływu na końcowy wynik.
08.11.2022 11:45
No to walentynki czy dzień kobiet w przyszłym roku na 17:00 max ;)
08.11.2022 11:44
Też chętnie zobaczyłbym Gravenbercha, ale pewnie Nagelsmann postawi na sprawdzonego przez siebie Sabitzera.
08.11.2022 11:42
Ma już swoje lata, spróbował się już w Anglii czy Francji i jest świadom, że pewnego poziomu nie przeskoczy i warto docenić to co ma w Bayernie.
08.11.2022 11:33
@Piter1985 Stanisic jest poza kadrą - zdrowotne problemy więc Lucas musi wystarczyć.
08.11.2022 11:27
Z przebiegu meczu nie zasługiwali na ten punkt i tylko ten przypadkowy varny zakrzywia przebieg tego spotkania.
08.11.2022 11:22
Mam nadzieję, że Upamecano nie trafi jednak do Wolfsburga ;)
Ciekawe co z Moukoko, nadal brak decyzji.
08.11.2022 11:18
Posypała się nasza defensywa, Nagelsmann nie ma praktycznie żadnego pola manewru. Oby to nie wyszło bokiem Lucasowi.
08.11.2022 11:14
Do tych ponad 30 strzałów trzeba jeszcze dodać 15 rzutów różnych i 65% posiadanie piłki.
08.11.2022 00:02
@bawaria42 a Bayern to nie Lorient, Maccabi czy Benfica :)
07.11.2022 23:17
Zostały do odfajkowania jeszcze 2 spotkania i nie można pozwolić sobie na żadną głupią stratę punktów żeby w przerwie na mundial patrzeć na wszystkich z samej góry tabeli. Gramy u siebie i nie biorę żadnej innej opcji jak pewne i wysokie zwycięstwo. Werder jest pozytywnym zaskoczeniem w tym sezonie, ale na Bayern to i tak zdecydowanie za mało.
07.11.2022 21:05
Zadziwiają mnie te głosy wątpliwości i naprawdę nie wiem z czego niektórzy biorą te kompleksy.
07.11.2022 20:54
Szanse i faworyta będzie można określić na początku lutego.
07.11.2022 18:26
@sylwester123 niesprawiedliwie ze względu na przebieg tego dwumeczu, gdzie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem…poza końcowym wynikiem.
07.11.2022 16:36
Pod choinkę niech zdobędzie z reprezentacją tytuł mistrza świata, a później niech dołoży zwycięstwo w CL i za rok leci po ZP.
07.11.2022 16:34
Więcej wiary. Takie same wątpliwości co do stanu kadry i formy można mieć do p$g. Nie tylko Bayern wysyła zawodników na mundial.
07.11.2022 16:32
Terminarz był znany od dawna i jest dla wszystkich klubów taki sam.
07.11.2022 15:48
Poprzednio nas fartownie i niesprawiedliwie przeszli więc w jakimś sensie trzeba wyrównać rachunki.
07.11.2022 14:44
Może i dziki, ale zwycięski i zapewnił nam fotel lidera.
07.11.2022 14:08
I już do końca sezonu z tego fotela nie schodzimy.
07.11.2022 12:23
Ciężki przeciwnik, ale jak najbardziej do przejścia. Wszystko będzie zależało od stanu kadry i formy za kilka miesięcy. Eintracht i Dortmund spokojnie mogą przejść dalej.
07.11.2022 12:21
Dla Werderu to będzie duża strata, ale ryzyko jest bezsensowne tym bardziej, że i tak nie zapobiegnie planowanej porażki.
07.11.2022 12:08
Przy kontuzjach De Ligta i Daviesa to jedyna opcja (zostaje jest ewentualnie Stanisic)
07.11.2022 11:53
@ares079 nie możemy trafić na Real w 1/8
07.11.2022 11:51
@UKU nie ma na świecie drużyny, która nie ma kilku takich spotkań. Bayern ma ich na szczęście stosunkowo mało i widzą to nawet osoby w żaden sposób nie związane z Bayernem jak Narsi.
06.11.2022 21:52
Dobrze mieć możliwość ściągnięcia Nuebela w przypadku jakby nagle Manu posypał się i bylibyśmy skazani na Ulreicha albo szukania na szybko nowej 1.
06.11.2022 21:47
Mentalności nie da kupić się.
06.11.2022 21:24
@BaltazarGabka chyba ? On to akceptuje od kilku ładnych paru lat i odejdzie wraz z Manu.
06.11.2022 21:23
Można jak najbardziej przedłużyć o rok, ale nie można przez to w żadnym przypadku zaniechać konieczności kupna nowej 9.
06.11.2022 21:21
No to mamy lidera
06.11.2022 17:08
Przy takim natłoku spotkań zawodnicy już mają zdrowie na cienkich linkach. Jeszcze trzeba dograć 2 spotkania w lidze i trzeba trzymać kciuki żeby bez większych strat.
06.11.2022 15:17
To nie VAR jest problemem tylko nieprecyzyjne przepisy, które pozostawiają ogromne pole do interpretacji.
06.11.2022 14:28
Musiala trenuje w okularach migawkowych, Upa ze śpiewakiem operowym - piłka XXI wieku.
06.11.2022 12:25
Najważniejsze było zdobycie 3 punktów i to zostało zrealizowane. Zostały jeszcze 2 spotkania przed MŚ i jak uda zdobyć się w nich komplet punktów to będziemy na tej przerwie już liderami w lidze.
06.11.2022 12:22
Pokazali się z dobrej strony, ale Bayern sam na to pozwolił niestety spuszczając sporo z tonu, ale swoje pewnie zrobił ten ostatni maraton grania co 3 dni przez co zawodnicy są lekko zajechani.
06.11.2022 11:06
Najgorsze już za nim, teraz musi kontrolować się regularnie.
06.11.2022 11:04
Ten przypadkowy karny, który zrobił stykowy wynik trochę przekłamuje przebieg tego spotkania.
06.11.2022 11:02
Werder po awansie prezentuje się naprawdę dobrze i utrzymanie coraz bliżej. Jednym z wyróżniających się zawodników jest nasz były zawodnik Weiser (bramka i 6 asyst), który będzie chciał pokazać się z dobrej strony w Monachium.
06.11.2022 10:52
Bayern sobie na szczęście poradzi, bo mamy kogo tam wystawić w tych ostatnich spotkaniach. Super jeśli rzeczywiście Jego występ na MŚ nie jest zagrożony. Davies praktycznie w pojedynkę wprowadził Kanadę na ten turniej i nie wiadomo kiedy to znowu się wydarzy. Gdyby musiał odpuścić to napewno byłby to dla Niego duży cios. Trzymam kciuki za happy end.
06.11.2022 10:38
To chyba pomysł grania bez 9 przeszedł do lamusa - dobrze, że Nagelsmann nie jest uparty jak osioł.
05.11.2022 21:03
Oby skończyło się tylko na strachu, ale nie wyglądało to za ciekawie. Trzymam kciuki żeby nie było to nic poważnego.
05.11.2022 18:30
Bardzo ważne 3 punkty wywalczone. Było nerwowo trochę na własne życzenie. Pavard zapewnił emocje, ale na szczęście bez konsekwencji. Moting nadal ma swój czas.
05.11.2022 17:33
Wywalczone i wyszarpane bardzo ważne 3 punkty, brawa dla całego zespołu!
05.11.2022 17:29
Wszystko dokładnie zgodnie z przewidywaniami.
05.11.2022 14:37
A jest jakiś trener w BL, który ma korzystny bilans z FCB ?
05.11.2022 13:43
Cóż za różnorodność :D
05.11.2022 13:41
Hertha nam leży w ostatnich latach i dzisiaj trzeba to koniecznie podtrzymać.
05.11.2022 13:40
Niech wraca i nabiera rytmu oraz formy przed MŚ.
05.11.2022 13:36
Choupo ma swój prime nie ma co, oby jak najdłużej to trwało.
05.11.2022 13:33
Spoko, zawsze trzeba szukać plusów. Nawet z porażki z Bayernem, który grał na pół gwizdka z dużymi zmianami w składzie, a mimo to w pełni kontrolował spotkanie ;)
05.11.2022 13:31
Jest to chyba najbardziej optymalna 11 i tak pewnie zaczniemy.
05.11.2022 13:29
Nie ma co podejmować żadnego ryzyka, musi być gotowy w 100% żeby nic nie odnowiło się przed MŚ.
05.11.2022 13:28
Świetne informacje, że wracaj Ci zawodnicy z Manu na czele.
05.11.2022 12:07
Oby poszło mu lepiej niż w poprzedniej kampanii, której był twarzą.
05.11.2022 12:05
Ładne określenie :)
05.11.2022 12:04
Trochę lepiej już ta kadra wygląda niż w ostatnich spotkaniach.
05.11.2022 12:03
Następny pomnik ma być już przed AA!
05.11.2022 12:01
@Fari wpierdoling to te ekipy będą miały od Bayernu
04.11.2022 22:39
A co innego może powiedzieć o bramkarzu, który ma ważny kontrakt z Bayernem ? Sporo będzie zależało od zdrowia Manu w najbliższych miesiącach.
04.11.2022 20:39
Niech tylko Coman z tą wiedzą coś zrobi.
04.11.2022 20:36
Czuje, że jutro będzie łatwo, lekko i przyjemnie. Herha gra naprawdę przeciętnie i nie powinna stawiać większego oporu. Jak najwcześniej zamknąć mecz i dać pograć młodym.
04.11.2022 20:35
Flick na pewno będzie wiedział jak najlepiej wykorzystać Musiale tak żeby reprezentacja miała z tego jak najwięcej korzyści.
04.11.2022 15:10
Od dobrych kilku lat zawsze jesteśmy w gronie faworytów. Na dzisiaj może i rzeczywiście wyglądamy najlepiej i jesteśmy głównym faworytem, ale to nie dzisiaj będą rozgrywane mecze pucharowe w CL tylko po MŚ. Jeszcze sporo może zmienić się i nie wiadomo w jakiej formie będziemy za kilka miesięcy.
04.11.2022 14:48
@Mathias awans bierze Sandro Wagner i jego Haching.
04.11.2022 13:45
Świetne informacje i dla Bayernu i dla reprezentacji Niemiec oraz Francji przed MŚ.
04.11.2022 12:45
Jako tako trochę jestem sprawny - jakoś taka deklaracja nie do końca mnie uspokaja.
04.11.2022 12:30