DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 146

Akcje i bramkę Tela można do znudzenia oglądać

08.11.2022 23:23

Mam nadzieje, że to tylko drobny uraz i nie będzie to nic poważnego co wymagałoby dłuższej przerwy.

08.11.2022 23:21

Oglądanie takiego Bayernu to czysta przyjemność i naprawdę rozbudza duże nadzieje na dalszą cześć sezonu. Brawa dla całej drużyny.

08.11.2022 22:31

Brawa dla całej drużyny, super mecz.

08.11.2022 22:20

Tel ma to coś, widać to za każdym razem.

08.11.2022 22:15

Pieknie Tel!

08.11.2022 22:14

No i ma w końcu Gnabry hattricka

08.11.2022 22:11

Będzie karny

Edytowano : 2022-11-08 22:06:41

Sędzia chyba zabrał teraz to co dał w pierwszej połowie

08.11.2022 22:05

No i mamy w końcu Tela i Gravenbercha, oby pokazali się z dobrej strony.

Edytowano : 2022-11-08 22:01:01

Marusic to za duże ryzyko mimo wszystko.

08.11.2022 21:59

Stanisica nie ma na ławce - angina

08.11.2022 21:58

@obiektywizm a kto ma wejść na lewą obronę za Lucasa, który dopiero co wrócił po kontuzji i nie jest gotowy na 90 minut ?

08.11.2022 21:57

Lucas nie ma siły na całe spotkanie, brak Daviesa, Stanisica i Sabitzer musi grać na lewej obronie.

08.11.2022 21:51

@Jurgen1982 Bayern stracił 2 bramki w CL grając w grupie śmierci, a p$g 7 grając w grupie śmiechu. A to Bayern w dodatku ma najlepszą ofensywę w Europie.

Edytowano : 2022-11-08 21:33:33

Będzie ciężko, ale przy odpowiedniej koncentracji i zaangażowaniu będzie dobrze.

08.11.2022 21:32

Nie porównujmy koncentracji w meczu z Werderem po takim maratonie spotkań na kilka dni przed rozpoczęciem MŚ z tym co będzie za kilka miesięcy w meczu z p$g

08.11.2022 21:21

Ake kryminał Upa :D

08.11.2022 21:15

Po przerwie mam nadzieje, że Tel i Gravenberch dostaną szanse.

08.11.2022 21:02

Ajj powinien Gnabry to trafić

08.11.2022 21:01

Ależ many formę!

08.11.2022 20:58

Kapitalnie Goretzka to wykończył

08.11.2022 20:56

Jest! Gnabry, pięknie.

08.11.2022 20:52

Moting chociaż w bramkę trafił :D

08.11.2022 20:51

Fatalnie Moting strzelił

08.11.2022 20:47

Dla mnie karnego nie powinno być, ale nie będę narzekał ;)

08.11.2022 20:47

Ale nas rozklepali, Weiser kolejna asysta

08.11.2022 20:40

Jamal!!!

08.11.2022 20:35

To jest spotkanie, które spokojnie mogłoby być finałem albo półfinałem CL. Bayern już w 1/8 będzie mógł odprawić bardzo groźnego rywala.

08.11.2022 20:21

Najważniejsze, że zdążył na ostatnie spotkania i jego występ na MŚ nie jest zagrożony.

08.11.2022 20:17

Żadnych zaskoczeń i wszystko raczej zgodne z przewidywaniami. Ciekawe kto dostanie szanse z ławki poza Sane, Comanem i Sabitzerem.

08.11.2022 20:14

@Panczo bo tam gra 15 mega ogórasów, którzy nawet w 2BL miałoby problemy ;)

Edytowano : 2022-11-08 20:22:48

Kovac ograł nam bvb

08.11.2022 20:12

Goretzka może nie wyjść w podstawowej 11, lepiej dmuchać na zimne.

08.11.2022 18:44

Póki co Werner robi naprawdę niezłą robotę w Bremie i może przywróci im należne im miejsce w BL. Dzisiaj oczywiście wróci bez punktów, ale to nie zmienia faktu naprawdę dobrej rundy .

08.11.2022 13:38

@WayeThe pisanie o końcu przygody w CL, gongach od Mbappe czy o tym, że p$g po nas przejdzie się dalekie jest od wątpliwości.

08.11.2022 13:01

Nasza ofensywa w tym sezonie naprawdę wygląda imponująco i z każdym meczem robi coraz większe wrażenie.

08.11.2022 12:01

Wszystko zależy od Nuebela i tego czy kocha i poczeka i tego czy będzie podatny czy odporny na nawijanie makaronu na uszy przez Brazzo.

08.11.2022 11:50

Spora strata dla Werderu, ale i tak nie miałby wpływu na końcowy wynik.

08.11.2022 11:45

No to walentynki czy dzień kobiet w przyszłym roku na 17:00 max ;)

08.11.2022 11:44

Też chętnie zobaczyłbym Gravenbercha, ale pewnie Nagelsmann postawi na sprawdzonego przez siebie Sabitzera.

08.11.2022 11:42

Ma już swoje lata, spróbował się już w Anglii czy Francji i jest świadom, że pewnego poziomu nie przeskoczy i warto docenić to co ma w Bayernie.

08.11.2022 11:33

@Piter1985 Stanisic jest poza kadrą - zdrowotne problemy więc Lucas musi wystarczyć.

08.11.2022 11:27

Z przebiegu meczu nie zasługiwali na ten punkt i tylko ten przypadkowy varny zakrzywia przebieg tego spotkania.

08.11.2022 11:22

Mam nadzieję, że Upamecano nie trafi jednak do Wolfsburga ;)
Ciekawe co z Moukoko, nadal brak decyzji.

08.11.2022 11:18

Posypała się nasza defensywa, Nagelsmann nie ma praktycznie żadnego pola manewru. Oby to nie wyszło bokiem Lucasowi.

08.11.2022 11:14

Do tych ponad 30 strzałów trzeba jeszcze dodać 15 rzutów różnych i 65% posiadanie piłki.

08.11.2022 00:02

@bawaria42 a Bayern to nie Lorient, Maccabi czy Benfica :)

07.11.2022 23:17

Zostały do odfajkowania jeszcze 2 spotkania i nie można pozwolić sobie na żadną głupią stratę punktów żeby w przerwie na mundial patrzeć na wszystkich z samej góry tabeli. Gramy u siebie i nie biorę żadnej innej opcji jak pewne i wysokie zwycięstwo. Werder jest pozytywnym zaskoczeniem w tym sezonie, ale na Bayern to i tak zdecydowanie za mało.

07.11.2022 21:05

Zadziwiają mnie te głosy wątpliwości i naprawdę nie wiem z czego niektórzy biorą te kompleksy.

07.11.2022 20:54

Szanse i faworyta będzie można określić na początku lutego.

07.11.2022 18:26

@sylwester123 niesprawiedliwie ze względu na przebieg tego dwumeczu, gdzie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem…poza końcowym wynikiem.

07.11.2022 16:36

Pod choinkę niech zdobędzie z reprezentacją tytuł mistrza świata, a później niech dołoży zwycięstwo w CL i za rok leci po ZP.

07.11.2022 16:34

Więcej wiary. Takie same wątpliwości co do stanu kadry i formy można mieć do p$g. Nie tylko Bayern wysyła zawodników na mundial.

07.11.2022 16:32

Terminarz był znany od dawna i jest dla wszystkich klubów taki sam.

07.11.2022 15:48

Poprzednio nas fartownie i niesprawiedliwie przeszli więc w jakimś sensie trzeba wyrównać rachunki.

07.11.2022 14:44

Może i dziki, ale zwycięski i zapewnił nam fotel lidera.

07.11.2022 14:08

I już do końca sezonu z tego fotela nie schodzimy.

07.11.2022 12:23

Ciężki przeciwnik, ale jak najbardziej do przejścia. Wszystko będzie zależało od stanu kadry i formy za kilka miesięcy. Eintracht i Dortmund spokojnie mogą przejść dalej.

07.11.2022 12:21

Dla Werderu to będzie duża strata, ale ryzyko jest bezsensowne tym bardziej, że i tak nie zapobiegnie planowanej porażki.

07.11.2022 12:08

Przy kontuzjach De Ligta i Daviesa to jedyna opcja (zostaje jest ewentualnie Stanisic)

07.11.2022 11:53

@ares079 nie możemy trafić na Real w 1/8

07.11.2022 11:51

@UKU nie ma na świecie drużyny, która nie ma kilku takich spotkań. Bayern ma ich na szczęście stosunkowo mało i widzą to nawet osoby w żaden sposób nie związane z Bayernem jak Narsi.

06.11.2022 21:52

Dobrze mieć możliwość ściągnięcia Nuebela w przypadku jakby nagle Manu posypał się i bylibyśmy skazani na Ulreicha albo szukania na szybko nowej 1.

06.11.2022 21:47

Mentalności nie da kupić się.

06.11.2022 21:24

@BaltazarGabka chyba ? On to akceptuje od kilku ładnych paru lat i odejdzie wraz z Manu.

06.11.2022 21:23

Można jak najbardziej przedłużyć o rok, ale nie można przez to w żadnym przypadku zaniechać konieczności kupna nowej 9.

06.11.2022 21:21

No to mamy lidera

06.11.2022 17:08

Przy takim natłoku spotkań zawodnicy już mają zdrowie na cienkich linkach. Jeszcze trzeba dograć 2 spotkania w lidze i trzeba trzymać kciuki żeby bez większych strat.

06.11.2022 15:17

To nie VAR jest problemem tylko nieprecyzyjne przepisy, które pozostawiają ogromne pole do interpretacji.

06.11.2022 14:28

Musiala trenuje w okularach migawkowych, Upa ze śpiewakiem operowym - piłka XXI wieku.

06.11.2022 12:25

Najważniejsze było zdobycie 3 punktów i to zostało zrealizowane. Zostały jeszcze 2 spotkania przed MŚ i jak uda zdobyć się w nich komplet punktów to będziemy na tej przerwie już liderami w lidze.

06.11.2022 12:22

Pokazali się z dobrej strony, ale Bayern sam na to pozwolił niestety spuszczając sporo z tonu, ale swoje pewnie zrobił ten ostatni maraton grania co 3 dni przez co zawodnicy są lekko zajechani.

06.11.2022 11:06

Najgorsze już za nim, teraz musi kontrolować się regularnie.

06.11.2022 11:04

Ten przypadkowy karny, który zrobił stykowy wynik trochę przekłamuje przebieg tego spotkania.

06.11.2022 11:02

Werder po awansie prezentuje się naprawdę dobrze i utrzymanie coraz bliżej. Jednym z wyróżniających się zawodników jest nasz były zawodnik Weiser (bramka i 6 asyst), który będzie chciał pokazać się z dobrej strony w Monachium.

06.11.2022 10:52

Bayern sobie na szczęście poradzi, bo mamy kogo tam wystawić w tych ostatnich spotkaniach. Super jeśli rzeczywiście Jego występ na MŚ nie jest zagrożony. Davies praktycznie w pojedynkę wprowadził Kanadę na ten turniej i nie wiadomo kiedy to znowu się wydarzy. Gdyby musiał odpuścić to napewno byłby to dla Niego duży cios. Trzymam kciuki za happy end.

06.11.2022 10:38

To chyba pomysł grania bez 9 przeszedł do lamusa - dobrze, że Nagelsmann nie jest uparty jak osioł.

05.11.2022 21:03

Oby skończyło się tylko na strachu, ale nie wyglądało to za ciekawie. Trzymam kciuki żeby nie było to nic poważnego.

05.11.2022 18:30

Bardzo ważne 3 punkty wywalczone. Było nerwowo trochę na własne życzenie. Pavard zapewnił emocje, ale na szczęście bez konsekwencji. Moting nadal ma swój czas.

05.11.2022 17:33

Wywalczone i wyszarpane bardzo ważne 3 punkty, brawa dla całego zespołu!

05.11.2022 17:29

Wszystko dokładnie zgodnie z przewidywaniami.

05.11.2022 14:37

A jest jakiś trener w BL, który ma korzystny bilans z FCB ?

05.11.2022 13:43

Cóż za różnorodność :D

05.11.2022 13:41

Hertha nam leży w ostatnich latach i dzisiaj trzeba to koniecznie podtrzymać.

05.11.2022 13:40

Niech wraca i nabiera rytmu oraz formy przed MŚ.

05.11.2022 13:36

Choupo ma swój prime nie ma co, oby jak najdłużej to trwało.

05.11.2022 13:33

Spoko, zawsze trzeba szukać plusów. Nawet z porażki z Bayernem, który grał na pół gwizdka z dużymi zmianami w składzie, a mimo to w pełni kontrolował spotkanie ;)

05.11.2022 13:31

Jest to chyba najbardziej optymalna 11 i tak pewnie zaczniemy.

05.11.2022 13:29

Nie ma co podejmować żadnego ryzyka, musi być gotowy w 100% żeby nic nie odnowiło się przed MŚ.

05.11.2022 13:28

Świetne informacje, że wracaj Ci zawodnicy z Manu na czele.

05.11.2022 12:07

Oby poszło mu lepiej niż w poprzedniej kampanii, której był twarzą.

05.11.2022 12:05

Ładne określenie :)

05.11.2022 12:04

Trochę lepiej już ta kadra wygląda niż w ostatnich spotkaniach.

05.11.2022 12:03

Następny pomnik ma być już przed AA!

05.11.2022 12:01

@Fari wpierdoling to te ekipy będą miały od Bayernu

04.11.2022 22:39

A co innego może powiedzieć o bramkarzu, który ma ważny kontrakt z Bayernem ? Sporo będzie zależało od zdrowia Manu w najbliższych miesiącach.

04.11.2022 20:39

Niech tylko Coman z tą wiedzą coś zrobi.

04.11.2022 20:36

Czuje, że jutro będzie łatwo, lekko i przyjemnie. Herha gra naprawdę przeciętnie i nie powinna stawiać większego oporu. Jak najwcześniej zamknąć mecz i dać pograć młodym.

04.11.2022 20:35

Flick na pewno będzie wiedział jak najlepiej wykorzystać Musiale tak żeby reprezentacja miała z tego jak najwięcej korzyści.

04.11.2022 15:10

Od dobrych kilku lat zawsze jesteśmy w gronie faworytów. Na dzisiaj może i rzeczywiście wyglądamy najlepiej i jesteśmy głównym faworytem, ale to nie dzisiaj będą rozgrywane mecze pucharowe w CL tylko po MŚ. Jeszcze sporo może zmienić się i nie wiadomo w jakiej formie będziemy za kilka miesięcy.

04.11.2022 14:48

@Mathias awans bierze Sandro Wagner i jego Haching.

04.11.2022 13:45

Świetne informacje i dla Bayernu i dla reprezentacji Niemiec oraz Francji przed MŚ.

04.11.2022 12:45

Jako tako trochę jestem sprawny - jakoś taka deklaracja nie do końca mnie uspokaja.

04.11.2022 12:30