1 dla Mazraoui'go trochę na wyrost, ale faktycznie zagrał bardzo dobre spotkanie.
04.11.2022 11:25
Raczej Choupo nie będzie zainteresowany graniem z lidze konferencji czy innej lidze Europy ;)
04.11.2022 11:17
Bardzo dobry występ Pavarda i jego wybór do drużyny tygodnia nie jest zaskoczeniem.
04.11.2022 08:45
@Matilegolas w punkt ;)
03.11.2022 19:16
Napewno musiał przeskoczyć na oczekiwania tak topowego klubu i z każdym miesiącem będzie tylko lepiej.
03.11.2022 19:15
Wątpię żeby Nuebel był zainteresowany rolą Ulreicha, sytuacja ciężka do rozwiązania.
03.11.2022 19:13
Tak jak w przypadku Manu tak i w przypadku Muellera nie ma co spieszyć się żeby później nie żałować.
03.11.2022 14:51
Umowa do końca 2024 więc te negocjacje już powinny zaczynać się i oby brak tego pospiechu nie wyszedł bokiem.
03.11.2022 12:05
8acelona odpadła, bo czysto piłkarsko była zdecydowanie gorsza od Bayernu i Interu w każdym ze spotkań. I nie ma co zakłamywać rzeczywistości urojonymi kontuzjami czy błędami sędziowskimi, których nie było.
03.11.2022 11:26
Bayern U19 na własne życzenie żegna się już niestety z tych rozgrywek, oddali sporo punktów w bardzo frajerski sposób. Szkoda, bo na pewno nie byli piłkarsko gorsi od tych do awansowali dalej.
03.11.2022 11:22
Miał ostatnio kilka małych urazów i chyba lepiej byłoby jakby jeszcze trochę czasu odpoczynku dostał.
03.11.2022 11:19
Nie dla wszystkich pereł i diamentów znajdzie się miejsce.
03.11.2022 11:17
Sprzedać i zabezpieczyć się korzystnymi klauzulami.
03.11.2022 11:16
Chyba jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić, że jest walka o tytuł. Póki co Bayern dał reszcie dużo fory, ale chyba już skończył. Zobaczymy jak będzie wyglądała tabela w okolicach 25 kolejki.
03.11.2022 11:15
Zawodnik Giroud, bramka Motinga albo Mbappe
03.11.2022 07:14
Liverpool albo p$g. Na takiego rywala Bayern wyszedłby maksymalnie skoncentrowany, a awans zrobiony na takim rywalu bardzo zbudowałby zespół jeśli chodzi o dalszą cześć rozgrywek. Pewnie, że będzie trudniej niż z Milanem czy Brugge, ale nie zawsze mysi być łatwo ;)
03.11.2022 07:07
@Sopariev no oczywiście, że wszystko może wydarzyć się, a kilka miesięcy w piłce może wywrócić układ sił o 180 stopni. Dobrze również szejki mogą skłócić się tak, że na boisku będą prezentować się fatalnie i łatwo się po nich przejedziemy.
03.11.2022 00:10
Kolejny raz powtarzam, że większe powody do zmartwień mają te drużyny, które trafią na Bayern i żaden z zespołów z 2 miejsc nie chce na nas trafić.
02.11.2022 23:57
Jeśli będzie gotowy, sprawny w 100% i jego występ nie będzie wiązał się z żadnym ryzykiem to niech gra.
02.11.2022 22:36
Słabnąca liga hiszpańska to napewno dobra sprawa dla BL i każdy kibic Bayernu powinien trzymać kciuki żeby to była stała tendencja spadkowa.
02.11.2022 22:01
Jedno jest pewne - któraś wersja musi być wyssana z palca. Szykuje się mała telenowela, ale bez względu ile miał za dużo to i tak jest to fatalne zachowanie Pavarda.
02.11.2022 21:46
Słychać w tych wypowiedziach, że ma chłopak poukładane w głowie i wie, że swoje szanse otrzyma, ale na dzień dobry nikt mu nie zagwarantuje nie wiadomo ilu minut. Potrenuje pół roku/rok i zrobi kolejny krok do przodu, wszystko po kolei.
02.11.2022 21:08
Lipsk dołożył awans do 1/8 i BL wychodzi z 4 drużynami, wynik świetny.
02.11.2022 20:59
Dopóki będzie Manu to będzie i on, bo to przecież na prośbę Manu klub z powrotem ściągnął Ulreicha.
02.11.2022 15:29
Oby tego świństwa pozbył się na dobre.
02.11.2022 15:16
Bez niespodzianki, kolejny świetny mecz w jego wykonaniu. Aż szkoda, że zaraz będzie przerwa w piłce klubowej.
02.11.2022 15:16
W ramach prezentu niech klub przedłuży z nim kontrakt do 2027 :)
02.11.2022 15:13
Super, klubowa sakiewka znowu zapełni się.
02.11.2022 15:09
@Mathias w Niemczech do 0,5 promila można legalnie prowadzić więc może Pavard coś źle policzył, ale to go oczywiście w żaden sposób nie usprawiedliwia.
02.11.2022 15:06
@Matilegolas brak rytmu meczowego i eksperymentalne ustawienie zrobiły swoje.
02.11.2022 15:00
@JMPK89 spokojnie, wiadra z żółcią są przygotowane i czekają na pierwsze lepsze potknięcie.
02.11.2022 11:23
Dobrze, że wspominają i pamiętają tą porażkę z Villarrealem, bo to może dać nadzieje, że wnioski z niej zostały wyciągnięte i nie powtórzą tego błędu.
02.11.2022 11:17
Wszystko w wykonaniu Interu to zdecydowanie za mało na Bayern.
02.11.2022 11:12
Chyba mało kto (włącznie z samym Motingiem) nie spodziewał się takiego uderzenia.
02.11.2022 08:52
Moting znowu rozwalił system.
02.11.2022 08:38
I takich samych zwycięstw po dojrzałych występach będziemy potrzebowali w fazie pucharowej.
02.11.2022 08:18
Wychodzimy 2 garniturem i na spokojnie robimy swoje. Jeśli ktoś ma obawiać się losowania to drużyny, które mają trafić na Bayern, a nie na odwrót.
01.11.2022 23:10
Wtorek więcej niż przyzwoity dla całej BL
01.11.2022 23:06
Niemożliwy jest ten Moting :D
01.11.2022 22:35
Oby Eintracht jeszcze jedną wcisnął
01.11.2022 22:23
Pierwsza połowa raczej bez większych emocji. Przeważamy, kontrolujemy spotkanie i w pełni zasłużenie prowadzimy.
01.11.2022 21:53
Szkoda, że wbrew wszelkim przewidywaniom Tel nie dostał szansy od początku i tak jak pisałem wcześniej jestem rozczarowany taką decyzją Nagelsmanna.
01.11.2022 19:54
Mega słabe zachowanie Pavarda.
01.11.2022 19:45
A co ma innego powiedzieć ? Boisko pewnie szybko temu zaprzeczy.
01.11.2022 18:11
Trzeba dzisiaj ustanowić kolejne rekordy i zapisać się w historii CL.
01.11.2022 18:09
11 jaką przewiduje uefa najbardziej mi chyba pasuje
01.11.2022 14:26
W polskich mediach faworyt jest wciąż jeden, najlepszy klub wszechświata, tj. 8arcelona ;)
A tak na serio to poza nami będą to $ity, Real i p$g i za kilka miesięcy większych zmian nie spodziewam się.
01.11.2022 14:05
Występ Tela i Gravenbercha to mus i jeśli obaj nie wyjdą w podstawowej 11 to będę rozczarowany.
01.11.2022 12:43
Nikt od Ulreicha cudów nie oczekuje, bo pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy.
01.11.2022 12:41
Świetna okazja do rotacji i odpoczynku dla obu klubów przed następnymi spotkaniami w lidze niemieckiej i włoskiej.
01.11.2022 12:39
Ma Gravenberch od kogo uczyć się i niech to wykorzysta.
01.11.2022 12:37
Naprawdę nastawili się na wiele ? Chyba na wiele wyciągania piłek z siatki.
01.11.2022 10:52
W końcu. Teraz niech stopniowo rozegra się żeby później na gwiazdkę wznieść puchar MŚ.
01.11.2022 10:44
Dobrze, że już wszystko rozstrzygnięte, bo nasza kadra jest naprawdę solidnie osłabiona.
01.11.2022 10:42
Jak widać obrońca krzyża jak zawsze na posterunku :D. 8arcelona jest śliczniusia i najlepśiejsza i moja racja jest racja najmojsza.
01.11.2022 10:39
Fajnie będzie zakończyć fazę grupą z kompletem punktów po raz kolejny i nawet przy sporej rotacji powinno to udać się. Inter napewno nie będzie dzisiaj gryzł trawy.
01.11.2022 10:35
Innej opcji niż spora rotacja nie wchodzi w grę, bo trzeba dbać o dobrą atmosferę w zespole.
31.10.2022 23:50
Chytry traci dwa razy
31.10.2022 23:43
Z tygodnia na tydzień pokazuje, że jego ściągnięcie to był bardzo dobry pomysł.
31.10.2022 23:41
A co innego ma Kahn powiedzieć. Trzeba budować pewności siebie swojego piłkarza.
31.10.2022 23:39
Ja go doceniał i chętnie bym go dalej oglądał w naszej koszulce, ale nic na siłę. Póki co to on więcej zawdzięcza Bayernowi niż na odwrót.
31.10.2022 23:37
Zasłużył, w ostatnich tygodniach pokazuje się z kapitalnej strony.
31.10.2022 23:35
Po wznowieniu treningów z drużyną przez Sane to kolejne świetne informacje.
31.10.2022 23:33
Wypowiedzi, które zupełnie nic nie mówią i o niczym się świadczą.
31.10.2022 23:32
I tak Bayern ani w pierwszej ani w drugiej połowie nie był zmuszony do grania na 100%
31.10.2022 23:30
Jestem jak najbardziej za jeśli chodzi o ten sugerowany skład.
31.10.2022 23:28
Napewno ta przerwa wybije nas z rytmu, ale każdy jest tego świadom od kilku lat i klub musi być na to przygotowany.
31.10.2022 23:26
Bardzo cieszy kolejne zwycięstwo i bramka Ranosa.
31.10.2022 23:24
W 5 meczach grupy śmierci Bayern jedyne 2 bramki stracił z Pilznem ;)
31.10.2022 23:22
Świetne informacje, będą kolejne opcje ofensywne.
31.10.2022 23:21
W pełni zasłużyli na takie wyróżnienie, bardzo dobrze spotkanie w ich wykonaniu.
31.10.2022 23:19
Będziemy mieli z nich dużo radości w przyszłości. Szczególnie u Tela widać ogromny talent i on po prostu ma wszystko żeby wypalić. Sezon jeszcze długi i swoje minuty otrzymają. We wtorek trzymam kciuki żeby zagrali od początku.
30.10.2022 15:43
Trochę za późno i nie wiem gdzie miałby zostać wciśnięty. Zawodnik świetny, ale nie wiem czy ma to teraz jeszcze sens.
30.10.2022 14:34
@obiektywizm są wynik i dobra gra więc trzeba coś wyolbrzymić, bo za nudno byłoby.
30.10.2022 12:47
Super, doszedł do formy i szkoda jakby teraz musiał pauzować.
30.10.2022 12:41
Raczej nie spodziewali się jakiś punktów :)
30.10.2022 11:17
Oceny moim zdaniem dobrze oddające występ zawodników.
30.10.2022 11:15
To jak Bayern teraz prezentuje się to czysta przyjemność dla oczu.
30.10.2022 11:13
Niech ten lepszy Mane będzie na fazę pucharową CL i decydującą część sezonu i wszyscy zapomną o tym średnim okresie.
30.10.2022 11:10
Fajnie, ale to bez znaczenia ;)
30.10.2022 11:08
Super informacje, jeszcze pomoże w zdobyciu punktów przed przerwą, a przy okazji nabierze rytmu przed MŚ.
30.10.2022 11:05
Dużo pracy czy ciężkiego spotkania raczej mieć nie będzie. Wszystko rozstrzygnięte więc spotkanie o nic.
30.10.2022 11:03
Zarówno Manu jak i Mueller będą bardzo potrzebni Flickowi żeby odnieść sukces na MŚ więc oby rzeczywiście było tak jak nowi Hasan.
29.10.2022 22:36
Oby nie i żeby to było tylko dmuchanie na zimne.
29.10.2022 22:33
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu (oczywiście poza Svenem). Taki Bayern oglądać to czysta przyjemność.
29.10.2022 22:32
Oby teraz jak najszybciej zameldował się Gravenberch i Tel.
29.10.2022 16:18
Napewno zmierzamy w dobrym kierunku i oby tak dalej.
29.10.2022 14:15
Nie za bardzo ktoś przewiduje rotacje w składzie i tak też pewnie będzie.
29.10.2022 14:11
Nie szło nam ostatnio z nimi i dzisiaj te punkty trzeba będzie wyszarpać.
29.10.2022 13:45
Napewno zawodnicy Mainz pokażą więcej charakteru niż widzieliśmy to środę u zawodników 8arcy. Nie można ich w żadnym przypadku zlekceważyć.
29.10.2022 13:14
Czekamy na tego dresiarza z powrotem w Monachium.
29.10.2022 12:08
Nie dopuścić do żadnego strzału ofensywy z Lewym czy Dembele w składzie to naprawdę imponujące osiągniecie. Zespół bronił świetnie.
29.10.2022 12:06
Jest w gazie więc nawet nie ma nad czym zastanawiać się.
29.10.2022 11:55
Mówi o tych kibicach którzy gwizdali, szydzili z zespołu krzycząc Messi i którzy w przerwie opuścili stadion ? :). Oderwani od rzeczywistości.
29.10.2022 11:39
Dzisiaj pewnie wpadną 3 punkty skoro gramy w kratkę.
29.10.2022 11:37
Jesteśmy lepsi fizycznie, taktycznie, mentalnie i mamy jakościowo lepszą kadrę. W chwili obecnej dzieli nas kilka poziomów, sportowa przepaść.
29.10.2022 11:35
W dalszym ciągu duże osłabienia, ale w takich sytuacjach przydaje się szeroka kadra.
29.10.2022 11:32
Mainz jest w formie i ostatnio zaliczają naprawdę dobre wyniki, ale jak będzie jutro w zawodnikach Bayernu motywacja i zaangażowanie (z czym często jest ciężko po meczach w CL) to spokojnie w takiej dyspozycji w jakiej ostatnio znajdujemy się ich ogramy i 3 punkty zostaną w Monachium. Wszystko zależy od naszego nastawienia i chcenia.
28.10.2022 23:46
Koeln dołożyło zwycięstwo w LK i zamknęło naprawdę dobry tydzień klubów BL w pucharach. Poza Bayernem i Koeln zwycięstwa Lipska, Eintrachtu, Unionu.
Remis bvb, Bayeru, Freiburga. Więcej niż przyzwoicie.
28.10.2022 22:36
Starość nie radość, ale oby i Manu i Mueller jak najszybciej wrócili do pełni zdrowia i oby zdążyli na swój ostatni Mundial.
1 dla Mazraoui'go trochę na wyrost, ale faktycznie zagrał bardzo dobre spotkanie.
04.11.2022 11:25
Raczej Choupo nie będzie zainteresowany graniem z lidze konferencji czy innej lidze Europy ;)
04.11.2022 11:17
Bardzo dobry występ Pavarda i jego wybór do drużyny tygodnia nie jest zaskoczeniem.
04.11.2022 08:45
@Matilegolas w punkt ;)
03.11.2022 19:16
Napewno musiał przeskoczyć na oczekiwania tak topowego klubu i z każdym miesiącem będzie tylko lepiej.
03.11.2022 19:15
Wątpię żeby Nuebel był zainteresowany rolą Ulreicha, sytuacja ciężka do rozwiązania.
03.11.2022 19:13
Tak jak w przypadku Manu tak i w przypadku Muellera nie ma co spieszyć się żeby później nie żałować.
03.11.2022 14:51
Umowa do końca 2024 więc te negocjacje już powinny zaczynać się i oby brak tego pospiechu nie wyszedł bokiem.
03.11.2022 12:05
8acelona odpadła, bo czysto piłkarsko była zdecydowanie gorsza od Bayernu i Interu w każdym ze spotkań. I nie ma co zakłamywać rzeczywistości urojonymi kontuzjami czy błędami sędziowskimi, których nie było.
03.11.2022 11:26
Bayern U19 na własne życzenie żegna się już niestety z tych rozgrywek, oddali sporo punktów w bardzo frajerski sposób. Szkoda, bo na pewno nie byli piłkarsko gorsi od tych do awansowali dalej.
03.11.2022 11:22
Miał ostatnio kilka małych urazów i chyba lepiej byłoby jakby jeszcze trochę czasu odpoczynku dostał.
03.11.2022 11:19
Nie dla wszystkich pereł i diamentów znajdzie się miejsce.
03.11.2022 11:17
Sprzedać i zabezpieczyć się korzystnymi klauzulami.
03.11.2022 11:16
Chyba jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić, że jest walka o tytuł. Póki co Bayern dał reszcie dużo fory, ale chyba już skończył. Zobaczymy jak będzie wyglądała tabela w okolicach 25 kolejki.
03.11.2022 11:15
Zawodnik Giroud, bramka Motinga albo Mbappe
03.11.2022 07:14
Liverpool albo p$g. Na takiego rywala Bayern wyszedłby maksymalnie skoncentrowany, a awans zrobiony na takim rywalu bardzo zbudowałby zespół jeśli chodzi o dalszą cześć rozgrywek. Pewnie, że będzie trudniej niż z Milanem czy Brugge, ale nie zawsze mysi być łatwo ;)
03.11.2022 07:07
@Sopariev no oczywiście, że wszystko może wydarzyć się, a kilka miesięcy w piłce może wywrócić układ sił o 180 stopni. Dobrze również szejki mogą skłócić się tak, że na boisku będą prezentować się fatalnie i łatwo się po nich przejedziemy.
03.11.2022 00:10
Kolejny raz powtarzam, że większe powody do zmartwień mają te drużyny, które trafią na Bayern i żaden z zespołów z 2 miejsc nie chce na nas trafić.
02.11.2022 23:57
Jeśli będzie gotowy, sprawny w 100% i jego występ nie będzie wiązał się z żadnym ryzykiem to niech gra.
02.11.2022 22:36
Słabnąca liga hiszpańska to napewno dobra sprawa dla BL i każdy kibic Bayernu powinien trzymać kciuki żeby to była stała tendencja spadkowa.
02.11.2022 22:01
Jedno jest pewne - któraś wersja musi być wyssana z palca. Szykuje się mała telenowela, ale bez względu ile miał za dużo to i tak jest to fatalne zachowanie Pavarda.
02.11.2022 21:46
Słychać w tych wypowiedziach, że ma chłopak poukładane w głowie i wie, że swoje szanse otrzyma, ale na dzień dobry nikt mu nie zagwarantuje nie wiadomo ilu minut. Potrenuje pół roku/rok i zrobi kolejny krok do przodu, wszystko po kolei.
02.11.2022 21:08
Lipsk dołożył awans do 1/8 i BL wychodzi z 4 drużynami, wynik świetny.
02.11.2022 20:59
Dopóki będzie Manu to będzie i on, bo to przecież na prośbę Manu klub z powrotem ściągnął Ulreicha.
02.11.2022 15:29
Oby tego świństwa pozbył się na dobre.
02.11.2022 15:16
Bez niespodzianki, kolejny świetny mecz w jego wykonaniu. Aż szkoda, że zaraz będzie przerwa w piłce klubowej.
02.11.2022 15:16
W ramach prezentu niech klub przedłuży z nim kontrakt do 2027 :)
02.11.2022 15:13
Super, klubowa sakiewka znowu zapełni się.
02.11.2022 15:09
@Mathias w Niemczech do 0,5 promila można legalnie prowadzić więc może Pavard coś źle policzył, ale to go oczywiście w żaden sposób nie usprawiedliwia.
02.11.2022 15:06
@Matilegolas brak rytmu meczowego i eksperymentalne ustawienie zrobiły swoje.
02.11.2022 15:00
@JMPK89 spokojnie, wiadra z żółcią są przygotowane i czekają na pierwsze lepsze potknięcie.
02.11.2022 11:23
Dobrze, że wspominają i pamiętają tą porażkę z Villarrealem, bo to może dać nadzieje, że wnioski z niej zostały wyciągnięte i nie powtórzą tego błędu.
02.11.2022 11:17
Wszystko w wykonaniu Interu to zdecydowanie za mało na Bayern.
02.11.2022 11:12
Chyba mało kto (włącznie z samym Motingiem) nie spodziewał się takiego uderzenia.
02.11.2022 08:52
Moting znowu rozwalił system.
02.11.2022 08:38
I takich samych zwycięstw po dojrzałych występach będziemy potrzebowali w fazie pucharowej.
02.11.2022 08:18
Wychodzimy 2 garniturem i na spokojnie robimy swoje. Jeśli ktoś ma obawiać się losowania to drużyny, które mają trafić na Bayern, a nie na odwrót.
01.11.2022 23:10
Wtorek więcej niż przyzwoity dla całej BL
01.11.2022 23:06
Niemożliwy jest ten Moting :D
01.11.2022 22:35
Oby Eintracht jeszcze jedną wcisnął
01.11.2022 22:23
Pierwsza połowa raczej bez większych emocji. Przeważamy, kontrolujemy spotkanie i w pełni zasłużenie prowadzimy.
01.11.2022 21:53
Szkoda, że wbrew wszelkim przewidywaniom Tel nie dostał szansy od początku i tak jak pisałem wcześniej jestem rozczarowany taką decyzją Nagelsmanna.
01.11.2022 19:54
Mega słabe zachowanie Pavarda.
01.11.2022 19:45
A co ma innego powiedzieć ? Boisko pewnie szybko temu zaprzeczy.
01.11.2022 18:11
Trzeba dzisiaj ustanowić kolejne rekordy i zapisać się w historii CL.
01.11.2022 18:09
11 jaką przewiduje uefa najbardziej mi chyba pasuje
01.11.2022 14:26
W polskich mediach faworyt jest wciąż jeden, najlepszy klub wszechświata, tj. 8arcelona ;)
A tak na serio to poza nami będą to $ity, Real i p$g i za kilka miesięcy większych zmian nie spodziewam się.
01.11.2022 14:05
Występ Tela i Gravenbercha to mus i jeśli obaj nie wyjdą w podstawowej 11 to będę rozczarowany.
01.11.2022 12:43
Nikt od Ulreicha cudów nie oczekuje, bo pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy.
01.11.2022 12:41
Świetna okazja do rotacji i odpoczynku dla obu klubów przed następnymi spotkaniami w lidze niemieckiej i włoskiej.
01.11.2022 12:39
Ma Gravenberch od kogo uczyć się i niech to wykorzysta.
01.11.2022 12:37
Naprawdę nastawili się na wiele ? Chyba na wiele wyciągania piłek z siatki.
01.11.2022 10:52
W końcu. Teraz niech stopniowo rozegra się żeby później na gwiazdkę wznieść puchar MŚ.
01.11.2022 10:44
Dobrze, że już wszystko rozstrzygnięte, bo nasza kadra jest naprawdę solidnie osłabiona.
01.11.2022 10:42
Jak widać obrońca krzyża jak zawsze na posterunku :D. 8arcelona jest śliczniusia i najlepśiejsza i moja racja jest racja najmojsza.
01.11.2022 10:39
Fajnie będzie zakończyć fazę grupą z kompletem punktów po raz kolejny i nawet przy sporej rotacji powinno to udać się. Inter napewno nie będzie dzisiaj gryzł trawy.
01.11.2022 10:35
Innej opcji niż spora rotacja nie wchodzi w grę, bo trzeba dbać o dobrą atmosferę w zespole.
31.10.2022 23:50
Chytry traci dwa razy
31.10.2022 23:43
Z tygodnia na tydzień pokazuje, że jego ściągnięcie to był bardzo dobry pomysł.
31.10.2022 23:41
A co innego ma Kahn powiedzieć. Trzeba budować pewności siebie swojego piłkarza.
31.10.2022 23:39
Ja go doceniał i chętnie bym go dalej oglądał w naszej koszulce, ale nic na siłę. Póki co to on więcej zawdzięcza Bayernowi niż na odwrót.
31.10.2022 23:37
Zasłużył, w ostatnich tygodniach pokazuje się z kapitalnej strony.
31.10.2022 23:35
Po wznowieniu treningów z drużyną przez Sane to kolejne świetne informacje.
31.10.2022 23:33
Wypowiedzi, które zupełnie nic nie mówią i o niczym się świadczą.
31.10.2022 23:32
I tak Bayern ani w pierwszej ani w drugiej połowie nie był zmuszony do grania na 100%
31.10.2022 23:30
Jestem jak najbardziej za jeśli chodzi o ten sugerowany skład.
31.10.2022 23:28
Napewno ta przerwa wybije nas z rytmu, ale każdy jest tego świadom od kilku lat i klub musi być na to przygotowany.
31.10.2022 23:26
Bardzo cieszy kolejne zwycięstwo i bramka Ranosa.
31.10.2022 23:24
W 5 meczach grupy śmierci Bayern jedyne 2 bramki stracił z Pilznem ;)
31.10.2022 23:22
Świetne informacje, będą kolejne opcje ofensywne.
31.10.2022 23:21
W pełni zasłużyli na takie wyróżnienie, bardzo dobrze spotkanie w ich wykonaniu.
31.10.2022 23:19
Będziemy mieli z nich dużo radości w przyszłości. Szczególnie u Tela widać ogromny talent i on po prostu ma wszystko żeby wypalić. Sezon jeszcze długi i swoje minuty otrzymają. We wtorek trzymam kciuki żeby zagrali od początku.
30.10.2022 15:43
Trochę za późno i nie wiem gdzie miałby zostać wciśnięty. Zawodnik świetny, ale nie wiem czy ma to teraz jeszcze sens.
30.10.2022 14:34
@obiektywizm są wynik i dobra gra więc trzeba coś wyolbrzymić, bo za nudno byłoby.
30.10.2022 12:47
Super, doszedł do formy i szkoda jakby teraz musiał pauzować.
30.10.2022 12:41
Raczej nie spodziewali się jakiś punktów :)
30.10.2022 11:17
Oceny moim zdaniem dobrze oddające występ zawodników.
30.10.2022 11:15
To jak Bayern teraz prezentuje się to czysta przyjemność dla oczu.
30.10.2022 11:13
Niech ten lepszy Mane będzie na fazę pucharową CL i decydującą część sezonu i wszyscy zapomną o tym średnim okresie.
30.10.2022 11:10
Fajnie, ale to bez znaczenia ;)
30.10.2022 11:08
Super informacje, jeszcze pomoże w zdobyciu punktów przed przerwą, a przy okazji nabierze rytmu przed MŚ.
30.10.2022 11:05
Dużo pracy czy ciężkiego spotkania raczej mieć nie będzie. Wszystko rozstrzygnięte więc spotkanie o nic.
30.10.2022 11:03
Zarówno Manu jak i Mueller będą bardzo potrzebni Flickowi żeby odnieść sukces na MŚ więc oby rzeczywiście było tak jak nowi Hasan.
29.10.2022 22:36
Oby nie i żeby to było tylko dmuchanie na zimne.
29.10.2022 22:33
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu (oczywiście poza Svenem). Taki Bayern oglądać to czysta przyjemność.
29.10.2022 22:32
Oby teraz jak najszybciej zameldował się Gravenberch i Tel.
29.10.2022 16:18
Napewno zmierzamy w dobrym kierunku i oby tak dalej.
29.10.2022 14:15
Nie za bardzo ktoś przewiduje rotacje w składzie i tak też pewnie będzie.
29.10.2022 14:11
Nie szło nam ostatnio z nimi i dzisiaj te punkty trzeba będzie wyszarpać.
29.10.2022 13:45
Napewno zawodnicy Mainz pokażą więcej charakteru niż widzieliśmy to środę u zawodników 8arcy. Nie można ich w żadnym przypadku zlekceważyć.
29.10.2022 13:14
Czekamy na tego dresiarza z powrotem w Monachium.
29.10.2022 12:08
Nie dopuścić do żadnego strzału ofensywy z Lewym czy Dembele w składzie to naprawdę imponujące osiągniecie. Zespół bronił świetnie.
29.10.2022 12:06
Jest w gazie więc nawet nie ma nad czym zastanawiać się.
29.10.2022 11:55
Mówi o tych kibicach którzy gwizdali, szydzili z zespołu krzycząc Messi i którzy w przerwie opuścili stadion ? :). Oderwani od rzeczywistości.
29.10.2022 11:39
Dzisiaj pewnie wpadną 3 punkty skoro gramy w kratkę.
29.10.2022 11:37
Jesteśmy lepsi fizycznie, taktycznie, mentalnie i mamy jakościowo lepszą kadrę. W chwili obecnej dzieli nas kilka poziomów, sportowa przepaść.
29.10.2022 11:35
W dalszym ciągu duże osłabienia, ale w takich sytuacjach przydaje się szeroka kadra.
29.10.2022 11:32
Mainz jest w formie i ostatnio zaliczają naprawdę dobre wyniki, ale jak będzie jutro w zawodnikach Bayernu motywacja i zaangażowanie (z czym często jest ciężko po meczach w CL) to spokojnie w takiej dyspozycji w jakiej ostatnio znajdujemy się ich ogramy i 3 punkty zostaną w Monachium. Wszystko zależy od naszego nastawienia i chcenia.
28.10.2022 23:46
Koeln dołożyło zwycięstwo w LK i zamknęło naprawdę dobry tydzień klubów BL w pucharach. Poza Bayernem i Koeln zwycięstwa Lipska, Eintrachtu, Unionu.
Remis bvb, Bayeru, Freiburga. Więcej niż przyzwoicie.
28.10.2022 22:36
Starość nie radość, ale oby i Manu i Mueller jak najszybciej wrócili do pełni zdrowia i oby zdążyli na swój ostatni Mundial.
28.10.2022 22:20