DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 147

1 dla Mazraoui'go trochę na wyrost, ale faktycznie zagrał bardzo dobre spotkanie.

04.11.2022 11:25

Raczej Choupo nie będzie zainteresowany graniem z lidze konferencji czy innej lidze Europy ;)

04.11.2022 11:17

Bardzo dobry występ Pavarda i jego wybór do drużyny tygodnia nie jest zaskoczeniem.

04.11.2022 08:45

@Matilegolas w punkt ;)

03.11.2022 19:16

Napewno musiał przeskoczyć na oczekiwania tak topowego klubu i z każdym miesiącem będzie tylko lepiej.

03.11.2022 19:15

Wątpię żeby Nuebel był zainteresowany rolą Ulreicha, sytuacja ciężka do rozwiązania.

03.11.2022 19:13

Tak jak w przypadku Manu tak i w przypadku Muellera nie ma co spieszyć się żeby później nie żałować.

03.11.2022 14:51

Umowa do końca 2024 więc te negocjacje już powinny zaczynać się i oby brak tego pospiechu nie wyszedł bokiem.

03.11.2022 12:05

8acelona odpadła, bo czysto piłkarsko była zdecydowanie gorsza od Bayernu i Interu w każdym ze spotkań. I nie ma co zakłamywać rzeczywistości urojonymi kontuzjami czy błędami sędziowskimi, których nie było.

03.11.2022 11:26

Bayern U19 na własne życzenie żegna się już niestety z tych rozgrywek, oddali sporo punktów w bardzo frajerski sposób. Szkoda, bo na pewno nie byli piłkarsko gorsi od tych do awansowali dalej.

03.11.2022 11:22

Miał ostatnio kilka małych urazów i chyba lepiej byłoby jakby jeszcze trochę czasu odpoczynku dostał.

03.11.2022 11:19

Nie dla wszystkich pereł i diamentów znajdzie się miejsce.

03.11.2022 11:17

Sprzedać i zabezpieczyć się korzystnymi klauzulami.

03.11.2022 11:16

Chyba jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić, że jest walka o tytuł. Póki co Bayern dał reszcie dużo fory, ale chyba już skończył. Zobaczymy jak będzie wyglądała tabela w okolicach 25 kolejki.

03.11.2022 11:15

Zawodnik Giroud, bramka Motinga albo Mbappe

03.11.2022 07:14

Liverpool albo p$g. Na takiego rywala Bayern wyszedłby maksymalnie skoncentrowany, a awans zrobiony na takim rywalu bardzo zbudowałby zespół jeśli chodzi o dalszą cześć rozgrywek. Pewnie, że będzie trudniej niż z Milanem czy Brugge, ale nie zawsze mysi być łatwo ;)

03.11.2022 07:07

@Sopariev no oczywiście, że wszystko może wydarzyć się, a kilka miesięcy w piłce może wywrócić układ sił o 180 stopni. Dobrze również szejki mogą skłócić się tak, że na boisku będą prezentować się fatalnie i łatwo się po nich przejedziemy.

03.11.2022 00:10

Kolejny raz powtarzam, że większe powody do zmartwień mają te drużyny, które trafią na Bayern i żaden z zespołów z 2 miejsc nie chce na nas trafić.

02.11.2022 23:57

Jeśli będzie gotowy, sprawny w 100% i jego występ nie będzie wiązał się z żadnym ryzykiem to niech gra.

02.11.2022 22:36

Słabnąca liga hiszpańska to napewno dobra sprawa dla BL i każdy kibic Bayernu powinien trzymać kciuki żeby to była stała tendencja spadkowa.

02.11.2022 22:01

Jedno jest pewne - któraś wersja musi być wyssana z palca. Szykuje się mała telenowela, ale bez względu ile miał za dużo to i tak jest to fatalne zachowanie Pavarda.

02.11.2022 21:46

Słychać w tych wypowiedziach, że ma chłopak poukładane w głowie i wie, że swoje szanse otrzyma, ale na dzień dobry nikt mu nie zagwarantuje nie wiadomo ilu minut. Potrenuje pół roku/rok i zrobi kolejny krok do przodu, wszystko po kolei.

02.11.2022 21:08

Lipsk dołożył awans do 1/8 i BL wychodzi z 4 drużynami, wynik świetny.

02.11.2022 20:59

Dopóki będzie Manu to będzie i on, bo to przecież na prośbę Manu klub z powrotem ściągnął Ulreicha.

02.11.2022 15:29

Oby tego świństwa pozbył się na dobre.

02.11.2022 15:16

Bez niespodzianki, kolejny świetny mecz w jego wykonaniu. Aż szkoda, że zaraz będzie przerwa w piłce klubowej.

02.11.2022 15:16

W ramach prezentu niech klub przedłuży z nim kontrakt do 2027 :)

02.11.2022 15:13

Super, klubowa sakiewka znowu zapełni się.

02.11.2022 15:09

@Mathias w Niemczech do 0,5 promila można legalnie prowadzić więc może Pavard coś źle policzył, ale to go oczywiście w żaden sposób nie usprawiedliwia.

02.11.2022 15:06

@Matilegolas brak rytmu meczowego i eksperymentalne ustawienie zrobiły swoje.

02.11.2022 15:00

@JMPK89 spokojnie, wiadra z żółcią są przygotowane i czekają na pierwsze lepsze potknięcie.

02.11.2022 11:23

Dobrze, że wspominają i pamiętają tą porażkę z Villarrealem, bo to może dać nadzieje, że wnioski z niej zostały wyciągnięte i nie powtórzą tego błędu.

02.11.2022 11:17

Wszystko w wykonaniu Interu to zdecydowanie za mało na Bayern.

02.11.2022 11:12

Chyba mało kto (włącznie z samym Motingiem) nie spodziewał się takiego uderzenia.

02.11.2022 08:52

Moting znowu rozwalił system.

02.11.2022 08:38

I takich samych zwycięstw po dojrzałych występach będziemy potrzebowali w fazie pucharowej.

02.11.2022 08:18

Wychodzimy 2 garniturem i na spokojnie robimy swoje. Jeśli ktoś ma obawiać się losowania to drużyny, które mają trafić na Bayern, a nie na odwrót.

01.11.2022 23:10

Wtorek więcej niż przyzwoity dla całej BL

01.11.2022 23:06

Niemożliwy jest ten Moting :D

01.11.2022 22:35

Oby Eintracht jeszcze jedną wcisnął

01.11.2022 22:23

Pierwsza połowa raczej bez większych emocji. Przeważamy, kontrolujemy spotkanie i w pełni zasłużenie prowadzimy.

01.11.2022 21:53

Szkoda, że wbrew wszelkim przewidywaniom Tel nie dostał szansy od początku i tak jak pisałem wcześniej jestem rozczarowany taką decyzją Nagelsmanna.

01.11.2022 19:54

Mega słabe zachowanie Pavarda.

01.11.2022 19:45

A co ma innego powiedzieć ? Boisko pewnie szybko temu zaprzeczy.

01.11.2022 18:11

Trzeba dzisiaj ustanowić kolejne rekordy i zapisać się w historii CL.

01.11.2022 18:09

11 jaką przewiduje uefa najbardziej mi chyba pasuje

01.11.2022 14:26

W polskich mediach faworyt jest wciąż jeden, najlepszy klub wszechświata, tj. 8arcelona ;)
A tak na serio to poza nami będą to $ity, Real i p$g i za kilka miesięcy większych zmian nie spodziewam się.

01.11.2022 14:05

Występ Tela i Gravenbercha to mus i jeśli obaj nie wyjdą w podstawowej 11 to będę rozczarowany.

01.11.2022 12:43

Nikt od Ulreicha cudów nie oczekuje, bo pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy.

01.11.2022 12:41

Świetna okazja do rotacji i odpoczynku dla obu klubów przed następnymi spotkaniami w lidze niemieckiej i włoskiej.

01.11.2022 12:39

Ma Gravenberch od kogo uczyć się i niech to wykorzysta.

01.11.2022 12:37

Naprawdę nastawili się na wiele ? Chyba na wiele wyciągania piłek z siatki.

01.11.2022 10:52

W końcu. Teraz niech stopniowo rozegra się żeby później na gwiazdkę wznieść puchar MŚ.

01.11.2022 10:44

Dobrze, że już wszystko rozstrzygnięte, bo nasza kadra jest naprawdę solidnie osłabiona.

01.11.2022 10:42

Jak widać obrońca krzyża jak zawsze na posterunku :D. 8arcelona jest śliczniusia i najlepśiejsza i moja racja jest racja najmojsza.

01.11.2022 10:39

Fajnie będzie zakończyć fazę grupą z kompletem punktów po raz kolejny i nawet przy sporej rotacji powinno to udać się. Inter napewno nie będzie dzisiaj gryzł trawy.

01.11.2022 10:35

Innej opcji niż spora rotacja nie wchodzi w grę, bo trzeba dbać o dobrą atmosferę w zespole.

31.10.2022 23:50

Chytry traci dwa razy

31.10.2022 23:43

Z tygodnia na tydzień pokazuje, że jego ściągnięcie to był bardzo dobry pomysł.

31.10.2022 23:41

A co innego ma Kahn powiedzieć. Trzeba budować pewności siebie swojego piłkarza.

31.10.2022 23:39

Ja go doceniał i chętnie bym go dalej oglądał w naszej koszulce, ale nic na siłę. Póki co to on więcej zawdzięcza Bayernowi niż na odwrót.

31.10.2022 23:37

Zasłużył, w ostatnich tygodniach pokazuje się z kapitalnej strony.

31.10.2022 23:35

Po wznowieniu treningów z drużyną przez Sane to kolejne świetne informacje.

31.10.2022 23:33

Wypowiedzi, które zupełnie nic nie mówią i o niczym się świadczą.

31.10.2022 23:32

I tak Bayern ani w pierwszej ani w drugiej połowie nie był zmuszony do grania na 100%

31.10.2022 23:30

Jestem jak najbardziej za jeśli chodzi o ten sugerowany skład.

31.10.2022 23:28

Napewno ta przerwa wybije nas z rytmu, ale każdy jest tego świadom od kilku lat i klub musi być na to przygotowany.

31.10.2022 23:26

Bardzo cieszy kolejne zwycięstwo i bramka Ranosa.

31.10.2022 23:24

W 5 meczach grupy śmierci Bayern jedyne 2 bramki stracił z Pilznem ;)

31.10.2022 23:22

Świetne informacje, będą kolejne opcje ofensywne.

31.10.2022 23:21

W pełni zasłużyli na takie wyróżnienie, bardzo dobrze spotkanie w ich wykonaniu.

31.10.2022 23:19

Będziemy mieli z nich dużo radości w przyszłości. Szczególnie u Tela widać ogromny talent i on po prostu ma wszystko żeby wypalić. Sezon jeszcze długi i swoje minuty otrzymają. We wtorek trzymam kciuki żeby zagrali od początku.

30.10.2022 15:43

Trochę za późno i nie wiem gdzie miałby zostać wciśnięty. Zawodnik świetny, ale nie wiem czy ma to teraz jeszcze sens.

30.10.2022 14:34

@obiektywizm są wynik i dobra gra więc trzeba coś wyolbrzymić, bo za nudno byłoby.

30.10.2022 12:47

Super, doszedł do formy i szkoda jakby teraz musiał pauzować.

30.10.2022 12:41

Raczej nie spodziewali się jakiś punktów :)

30.10.2022 11:17

Oceny moim zdaniem dobrze oddające występ zawodników.

30.10.2022 11:15

To jak Bayern teraz prezentuje się to czysta przyjemność dla oczu.

30.10.2022 11:13

Niech ten lepszy Mane będzie na fazę pucharową CL i decydującą część sezonu i wszyscy zapomną o tym średnim okresie.

30.10.2022 11:10

Fajnie, ale to bez znaczenia ;)

30.10.2022 11:08

Super informacje, jeszcze pomoże w zdobyciu punktów przed przerwą, a przy okazji nabierze rytmu przed MŚ.

30.10.2022 11:05

Dużo pracy czy ciężkiego spotkania raczej mieć nie będzie. Wszystko rozstrzygnięte więc spotkanie o nic.

30.10.2022 11:03

Zarówno Manu jak i Mueller będą bardzo potrzebni Flickowi żeby odnieść sukces na MŚ więc oby rzeczywiście było tak jak nowi Hasan.

29.10.2022 22:36

Oby nie i żeby to było tylko dmuchanie na zimne.

29.10.2022 22:33

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu (oczywiście poza Svenem). Taki Bayern oglądać to czysta przyjemność.

29.10.2022 22:32

Oby teraz jak najszybciej zameldował się Gravenberch i Tel.

29.10.2022 16:18

Napewno zmierzamy w dobrym kierunku i oby tak dalej.

29.10.2022 14:15

Nie za bardzo ktoś przewiduje rotacje w składzie i tak też pewnie będzie.

29.10.2022 14:11

Nie szło nam ostatnio z nimi i dzisiaj te punkty trzeba będzie wyszarpać.

29.10.2022 13:45

Napewno zawodnicy Mainz pokażą więcej charakteru niż widzieliśmy to środę u zawodników 8arcy. Nie można ich w żadnym przypadku zlekceważyć.

29.10.2022 13:14

Czekamy na tego dresiarza z powrotem w Monachium.

29.10.2022 12:08

Nie dopuścić do żadnego strzału ofensywy z Lewym czy Dembele w składzie to naprawdę imponujące osiągniecie. Zespół bronił świetnie.

29.10.2022 12:06

Jest w gazie więc nawet nie ma nad czym zastanawiać się.

29.10.2022 11:55

Mówi o tych kibicach którzy gwizdali, szydzili z zespołu krzycząc Messi i którzy w przerwie opuścili stadion ? :). Oderwani od rzeczywistości.

29.10.2022 11:39

Dzisiaj pewnie wpadną 3 punkty skoro gramy w kratkę.

29.10.2022 11:37

Jesteśmy lepsi fizycznie, taktycznie, mentalnie i mamy jakościowo lepszą kadrę. W chwili obecnej dzieli nas kilka poziomów, sportowa przepaść.

29.10.2022 11:35

W dalszym ciągu duże osłabienia, ale w takich sytuacjach przydaje się szeroka kadra.

29.10.2022 11:32

Mainz jest w formie i ostatnio zaliczają naprawdę dobre wyniki, ale jak będzie jutro w zawodnikach Bayernu motywacja i zaangażowanie (z czym często jest ciężko po meczach w CL) to spokojnie w takiej dyspozycji w jakiej ostatnio znajdujemy się ich ogramy i 3 punkty zostaną w Monachium. Wszystko zależy od naszego nastawienia i chcenia.

28.10.2022 23:46

Koeln dołożyło zwycięstwo w LK i zamknęło naprawdę dobry tydzień klubów BL w pucharach. Poza Bayernem i Koeln zwycięstwa Lipska, Eintrachtu, Unionu.
Remis bvb, Bayeru, Freiburga. Więcej niż przyzwoicie.

28.10.2022 22:36

Starość nie radość, ale oby i Manu i Mueller jak najszybciej wrócili do pełni zdrowia i oby zdążyli na swój ostatni Mundial.

28.10.2022 22:20