DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 148

@bayern1987dwa oni jak wszystkie przegrywy mają milion wymówek na każda kolejną porażkę. Jak odpadną za chwile w 1/8 LE to będzie tłumaczenie, że brak motywacji na te rozgrywki. Za to jak będą przechodzili dalej to będą absurdalnie puszyć się.

28.10.2022 15:03

Oceniamy ostatnie spotkanie czy wygłaszamy swoje opinie czy uwielbienie dla jakiegoś klubu/ligi ? Po co odgrzewać kotleta z transferem Lewego po raz setny ? Dziwne wycieczki zupełnie poza tematem. Ten Niemiec dobrze mu przygrywał do tego tańca. Zawsze umożliwiał walkę o wszystkie trofea drużynowe i indywidualne, o czym teraz może już zapomnieć.

28.10.2022 14:10

Bayern nawet przez chwilę nie był zmuszony do grania na najwyższym poziomie czy większego wysiłku, grając na 70% w pełni kontrolował spotkanie oszczędzając siły na kolejne mecze. Rozumiem zaślepienie kibiców 8arcy, ale wypadałoby zachowawcy chociaż minimum obiektywizmu i przyzwoitości, bo zakrawa to na śmieszność. 8arca nie spacerowała tylko grała na swoim poziomie (który delikatnie mówiąc nie jest za wysoki). Grali u siebie przed własną publicznością o "honor" z Bayernem, który nic nie musiał, a nie potrafili oddać nawet jednego celnego strzału. Z czym do ludzi, to co dla 8arcy jest sufitem dla Bayernu jest podłogą.

28.10.2022 13:14

Nie ma bardziej obiektywnego "oka" od współczynnika xG/xA - odchodzą wszystkie interpretacje czy sympatie.

28.10.2022 13:00

Coś nam się ostatnio nasi weterani posypali. Dobrze, że Mueller już wraca i oby niedługo Manu dołączył.

28.10.2022 12:32

Cała linia defensywna zagrała świetne spotkanie. De Ligt z Upa wyłączyli Lewego z gry, a Davies przykrył Dembele. Brak dopuszczenia do chociaż jednego celnego strzału to naprawę spore osiągniecie.

28.10.2022 12:29

Świetne informacje, że jest coraz bliżej powrotu i nie ma żadnych komplikacji w rehabilitacji.

28.10.2022 12:12

Jeszcze długo będzie nie po myśli 8arcelony i to na własne życzenie.

28.10.2022 12:05

Bayern perfekcyjnie zabezpieczył się i bonusy są uzależnione od wyników Lewego, a nie sukcesów klubu (Bayern słusznie przewidział, że 8arca póki co nie ma na nie szans).

28.10.2022 11:25

Było łatwiej niż z Pilznem ;)

28.10.2022 11:09

Piękne zwycięstwo, takie zwycięstwa zawsze smakują wyjątkowo.

28.10.2022 11:07

Najważniejsze, że powoli zaczyna grać i będzie mógł pokazać się przed sprzedażą.

28.10.2022 11:06

Ligi Mistrzów z Bayernem życzę!

27.10.2022 15:41

@Sopariev :DDDD z takimi kapitanami spokojnie można iść na dno :D

27.10.2022 15:36

@Matilegolas w sumie racja :)

27.10.2022 14:30

Jak za każdym razem, ale szczerze to mam nadzieję, że za rok nie trafimy już na nich w grupie, bo trochę nudzi mnie klepanie tych ogórków co sezon ;)

27.10.2022 14:08

Nie ma co spieszyć się, dajemy radę, a Ulreich już rozegrał się i wygląda pewniej. Niech Manu wyleczy uraz na 200%

27.10.2022 12:54

Zapomniałem już, że Kahn grał przez chwile z Ribery'm.

27.10.2022 12:51

@AdiFantasti to jest przepaść, różnica kilku poziomów

27.10.2022 12:43

Napastnik w Bayernie zawsze strzelał i teraz robi to Moting, oby to był Jego sezon.

27.10.2022 12:38

Ciekawe kiedy Xavi wyleci, czuje, że nie dotrwa do końca sezonu.

27.10.2022 12:34

Bayern nawet przez chwilę nie był zmuszony do grania na najwyższych obrotach czy większego wysiłku i grając nie na 100% i tak zdeklasował 8arcelone - to jest po prostu sportowa przepaść.

27.10.2022 12:29

Nagelsmann po prostu bije na głowę Xaviego w warsztacie trenerskim.

27.10.2022 12:24

Wczoraj zagrał jak profesor i schował razem z Upa Lewego do kieszeni. W pełni zasłużył na tytuł MVP.

27.10.2022 12:20

Jakby to powiedział Xavi byliśmy zawsze od wszystkich lepsi tylko nie wygrywaliśmy ;)
Szkoda, ale tak coś przeczuwałem jak widziałem nasz skład, który nie był zgrany, bo każdy gra i trenuje gdzieś indziej.

27.10.2022 09:13

Ciekawe jak skończy się sprawa z Moukoko, bo pokazuje ostatnio jaki talent w nim drzemie.

27.10.2022 09:02

Forma naszych idzie do góry, na MŚ będą grali pierwsze skrzypce.

27.10.2022 08:55

Sorry, chłopaki, głupia sprawa… ;)
A tak na serio to ładne zachowanie Lewego tym bardziej, że po takim wyniku napewno nie było mu łatwo.

27.10.2022 07:07

8arca znowu na kolanach przed Bawarskim Panem :)))

27.10.2022 00:41

Dzięki za takie upokorzenie 8arcy na Spotify Stadium :)

27.10.2022 00:38

Nie ma co szydzić ze zwycięstwa nad drugim europejskim garniturem z ligi Europy ;)

27.10.2022 00:13

Świetny mecz Gnabry’go i De Ligta.

26.10.2022 23:55

0 celnych strzałów 8arcelony - to mówi wszystko. Brawo!

26.10.2022 23:54

Piękny mecz, pełna kontrola. Kolejna porażka Lewego i brak jego gola = lepiej być nie mogło.

26.10.2022 23:51

No to jazda, oby Mane dzisiaj pozytywnie zaskoczył.

26.10.2022 20:01

@lokosFCB niech koniecznie oglądają do 90 minuty włącznie z radością zawodników Interu z awansu

26.10.2022 19:37

Ależ komentatorzy będą przybici o 21 :D

26.10.2022 19:33

@Redakcja - Przeanalizowaliśmy, a nie Przenalizowaliśmy ;)

26.10.2022 17:23

Oby Lewy bez gola, ale będzie o to ciężko.

26.10.2022 17:21

Trzymam kciuki za występ od początku Motinga, a za rozpoczęcie spotkania na ławce przez Mane niestety znowu.

26.10.2022 17:20

@Mort pełna zgoda. Xavi gada niczym życiowy przegryw, które swoje wszystkie niepowodzenia i porażki zwala na wszystkich i wszystko dookoła, a sam nie pomyśli czy może jest za to odpowiedzialny. Drugi rok z rzędu lecą w grupie i to nie jest przypadek czy pech tylko faktyczny stan sportowy.

26.10.2022 16:33

Raczej stypa.

26.10.2022 15:02

Capado strzelił na 1:0 w spotkaniu U19

26.10.2022 14:13

Na papierze skład bardzo mocny, ale nie wiem czy wystarczająco zgrany, bo każdy gra i trenuje gdzie indziej. Tak czy siak oby w końcu zgarnęli 3 punkty.

26.10.2022 13:28

Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.

26.10.2022 11:31

@sylwester123 i dlatego powtórzyli w CL "sukces" z poprzedniego sezonu. A jak będą dalej mieli klapki na oczach i wszędzie będą widzieć złe szyny to za rok może być powtórka. Co mnie oczywiście w żadnym przypadku ani trochę nie martwi ;)

26.10.2022 11:28

Akurat w meczu rewanżowym z Interem byli zdecydowanie bliżej przegranej niż wygranej, ale zawsze można żyć w swoim świecie.

26.10.2022 11:09

Niech dostanie spokojnie tyle czasu ile potrzebuje i nie ma co spieszyć się na Mainz.

26.10.2022 11:05

Bayern ma większe braki, ale na szczęście to tylko mecz o przekonanie.

26.10.2022 11:04

Oglądanie tego spotkania na polskich kanałach to będzie dramat i dziennikarskie dno. Bez głosu trzeba będzie oglądać.

26.10.2022 11:01

Trzymam kciuki żeby w końcu dowieźli do końca korzystny wynik.

26.10.2022 11:00

Nadzieja matką głupich - pasuje tutaj jak ulał ;)

26.10.2022 10:57

@Mathias ja przewiduje mecz w podobnej jakości jak wczoraj bvb - $ity

26.10.2022 10:40

Sam nie wierzę w to co pisze, ale mam nadzieję, że nie i to właśnie Moting wyjdzie od początku.

26.10.2022 10:39

@Simon89 i co to zmieni ostatnie wyniki pomiędzy klubami BL i LL ? Faktycznie ciekawe.

26.10.2022 10:37

@Gwzd44 masz racje - przypisałem Xaviemu 1 porażkę Koemana. W takim razie 3 porażka będzie dzisiaj wieczorem :)

26.10.2022 07:23

Jeśli my mamy problem z nastawieniem to co dopiero powiedzieć o 8arcelonie ? :)

25.10.2022 23:49

I Lipsk i bvb pozytywnie zaskoczyły dzisiaj. Juve dramat - ale oni co sezon od kilku lat kompromitują się (przeważnie w 1/8)

Edytowano : 2022-10-26 00:00:16

Kolejny pojedynek niemiecko-hiszpański na korzyść BL

25.10.2022 23:47

Jutro 8arca zmierzy się z najlepszą ofensywą w Europie, a w dodatku Nagelsmann już 3 razy ograł Xaviego.

25.10.2022 21:54

@Murphy123 heh, dokładnie. To był dla niektórych wzór z którego Bayern miał brać przykład :D

25.10.2022 21:48

Każdy obiektywny kibic wie, że Gavi nie zasłużył na to wyróżnienie, ale Musiala oczywiście pokazał wielką klasę tymi słowami. Jutro na boisku będzie mógł kolejny raz udowodnić swoja wyższość.

25.10.2022 15:40

Akurat słowa Lucasa nie za dużo znaczą, bo go na boisku zabraknie, ale oby takie samo podejście mieli zawodnicy, którzy jutro wybiegną na murawę.

25.10.2022 13:47

@Mathias tak, to będzie całkiem inny mecz, bo w pierwszym spotkaniu byliśmy zupełnie bez formy.

25.10.2022 12:29

W podobnej sytuacji znalazł się Nagelsmann, przyszedł po trenerze, który zdobył wszystko i zespól nie był zainteresowany zmianami i czymś nowym.

25.10.2022 12:22

Same dobre informacje. Super, że Mueller i Coman będą gotowi na jutro.

25.10.2022 12:10

Mane na ławce ?

25.10.2022 12:01

Przy takiej szerokości kadry to pewnie nawet brak minut nie zaszkodzi Gravenberchowi w powołaniu na turniej, chociaż żeby nabrał doświadczenia.

25.10.2022 11:58

Dokładnie, jeden męsko przyjmuje porażkę, a nie jakieś farmazony o braku szczęścia.

25.10.2022 11:53

W końcu coś idzie do przodu, oby bez żadnych komplikacji.

25.10.2022 11:12

Zapowiada się ciężkie spotkanie mimo małego jego znaczenia. Trzeba szczególnie wyłączyć z gry Dembele, który jest w świetnej formie i napędza większość ataków 8arcy. Wiele będzie zależało od tego jak bardzo naszym będzie chciało się. Jeśli motywacja będzie na dobrym poziomie to jestem spokojny, bo jesteśmy piłkarsko poziom wyżej. Wygrać i ponownie zamknąć mordy naszym polskim patodziennikarzom.

25.10.2022 11:07

Czy ktoś potrafi wyjaśnić dlaczego KHZ trafił do Hall of Fame z takim opóźnieniem ?

25.10.2022 08:53

Jak Mueller tylko będzie chciał to sam zostanie premierem Bawarii ;)

25.10.2022 07:02

Z ogórkami tak, ale z nikim poważnym.

24.10.2022 21:36

A i tak strzelamy więcej i tracimy mniej od takiej 8arcelony :)

24.10.2022 21:34

@WayeThe to żadne czucie w kościach tylko zwykła fantazja i marzenie.

24.10.2022 21:31

No to nie najlepiej świadczy o sztabie medycznym i trenerskim. Zawodnik wiadomo, że chce grać, ale w takich przypadkach nie powinny decydować chęci piłkarza tylko zdrowy rozsądek klubu. Nie za bardzo rozumiem kto nie doszacował tego urazu - sztab medyczny czy trenerski ? Kto odradzał występ, a kto to zignorował ? Dostać ryzykowna decyzja tuż jak za rogiem są już MŚ.

Edytowano : 2022-10-24 17:42:32

*dosyć

24.10.2022 17:41

Nie było potrzeby grać wybitnie żeby pewnie zgarnąć 3 punkty i przy okazji kontrolując spotkanie przez całe 90 minut.

24.10.2022 15:05

Bez przesady. Ma dobry okres, a przy takiej sile naszej ofensywy napastnik jest rozpieszczany jak mało gdzie. Nie ma co robić z Niego na siłę kandydata do Złotej Piłki ;)

24.10.2022 13:13

W tygodniu Union ma ciężkie i ważne spotkanie w LE z Bragą, a w weekend Gladbach - jest duża szansa na lidera już po następnej kolejce.

24.10.2022 12:26

Raczej dobry wybór. Powinien być odporny na symulki, prowokacje i płacze zawodnikow 8arcy.

24.10.2022 10:25

Dopiero jak Demichelis odejdzie i spróbuje sił w prawdziwej trenerce to przekonamy się o jego umiejętnościach, bo z prowadzenia rezerw nie wyciągałbym za dużych wniosków. Czy nie radzi sobie to ciężko powiedzieć, bo ma przede wszystkim wprowadzać i rozwijać młodych, a nie osiągać nie wiadomo jakie wyniki.

24.10.2022 10:23

Kurde szkoda, że ten mecz będzie bez emocji. Pamiętam jak przed pierwszym spotkaniem panowała fajna atmosfera, a teraz ? Piknik. Pytanie czy 8arcelonie i nam będzie chciało się grać. Bo jak nie to spodziewam się mega nudów.

24.10.2022 10:17

Inaczej być nie mogło, obaj w pełni zasłużyli na takie uhonorowanie.

24.10.2022 10:14

Skuteczności to brakowało Bayernowi.

24.10.2022 10:13

Hajs ma zgadzać się, a nie zdrowie zawodników.

24.10.2022 10:13

Swojak w debiucie to nie jest to o czym marzy młody zawodnik ;)

24.10.2022 08:13

Losowanie dosyć łaskawe. Oczywiście to tylko jeden mecz, ale to nie zmienia tego, że awans jest naszym obowiązkiem.

23.10.2022 19:46

@hoven porównujesz 11 kolejek z całym sezonem. To nie ma sensu.

23.10.2022 18:51

8arca to jeden z ulubionych rywali Muellera i czekam na kolejny jego skalp w środę.

23.10.2022 17:59

Wolfsburg poproszę.

23.10.2022 17:56

Mecz bez większego znaczenia, a poza tym i bez Manu poradzimy sobie z 8arcą.

23.10.2022 17:55

Bochum, danke.

23.10.2022 17:34

@hoven doskonale rozumiem, ale za szybko wydajesz wyroki jesteśmy po 11 kolejkach w BL jeszcze mnóstwo minut do końca sezonu. Zobaczymy ile ich będą mieli jak skończy się sezon, ale tak jak napisał @admin te minuty na tle innych klubów wyglądają jak najbardziej normalnie. Podkreślam kolejny raz - cierpliwości.

23.10.2022 15:24

W środę Hasan będzie mógł ponownie z uśmiechem na twarzy poklepać Lewego po plecach i dodać otuchy :)

23.10.2022 12:56

@hoven Bayern to nie jest bvb i takie porównanie nie ma żadnego sensu. Tam nie mają żadnych ambicji sportowych czy presji na wynik tylko wypromować i sprzedać jak największą ilość piłkarzy. Inne priorytety i zupełnie inny poziom. Jak ktoś spodziewa się, że będziemy grali w składzie Telem, Wannerem czy Ibrahimowicem to może zawieść się. Jakby Bayern odpadł w 2 rundzie PN to byłoby spoko, bo zagrał Wanner i Tel ? Kolejna strata punktów w BL też byłaby do przyjęcia jakby zagrał Ibra i Gravenberch ? No nie. Sytuacja w tabeli nie pozwalała na dawanie im większej ilości minut. Jeszcze zostało 2/3 sezonu do dogrania, cierpliwości.

23.10.2022 12:32

No szkoda, bo można było z tego spotkania więcej wyciągnąć.

23.10.2022 12:11

Szkoda, że nie mógł sam o tym zadecydować, ale niestety zdrowie nie wybiera.

23.10.2022 12:10

Początek meczu to był pokaz naszej siły, a później pełna kontrola połączona z mądrym oszczędzaniem sił.

23.10.2022 12:09

Wczoraj trzeba przyznać, że Ulreich zagrał naprawdę solidne zawody. Może łapie rytm, a przed meczem w środę to dobry znak.

23.10.2022 11:02

Z przyjemnością zerknę jednym okiem na to spotkanie tym bardziej, że będzie rozgrywane na Olympistadion.

23.10.2022 10:58