Środek obrony zagrał naprawdę pewnie i wysokie oceny dla De Ligta i Upa w pełni zasłużone.
23.10.2022 10:55
Kolejni, którym zabrakło „szczęścia”, śmieszne.
23.10.2022 10:52
Jedno z dwóch spotkań, które decyduje o tytule. Oby nasze zawodniczki dały radę.
23.10.2022 10:50
Inaczej mówić nie może, a jak będzie to zobaczymy w środę. Mimo towarzyskiego znaczenia tego spotkania dalej jest ono w jakimś sensie prestiżowe i to nadal jest CL więc liczę, że to wystarczy do odpowiedniego nastawienia drużyny i motywacji.
22.10.2022 23:20
8arca nie wie co to honor więc nie będzie im zależało na zwycięstwie.
22.10.2022 21:18
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu z pełną kontrolą meczu. Druga połowa to było spokojne, ale bardzo pewne dogranie meczu z oszczędzaniem sił na środę. Kolejne spotkanie na zero z tyłu, środek pola też wyglądał solidnie. Oby tak dalej, idziemy w dobrą stronę.
22.10.2022 21:15
Jak gra to pytają czemu nie usiądzie na ławce, a jak usiądzie to pytają czemu nie gra :).
22.10.2022 21:07
Oby nic poważnego, bo w ofensywie już nie za bardzo jest kim grać, a jeszcze kilka angielskich tygodni przed nami.
22.10.2022 21:05
Moting skończy sezon z 42 golami w BL ;)
22.10.2022 16:17
Dawać 2 przed przerwą dla spokoju
22.10.2022 16:04
58 zdobytych bramek (średnia 3,41 na mecz) przez 13 różnych piłkarzy (klubowy rekord na tym etapie rozgrywek) - chyba nie ma czego czepiać się, a napewno nie tego, że Nagelsmann potrafi zmienić zdanie.
22.10.2022 15:42
58 zdobytych bramek (średnia 3,41 na mecz) przez 13 różnych piłkarzy (klubowy rekord na tym etapie rozgrywek) - chyba nie ma czego czepiać się, a napewno nie tego, że Nagelsmann potrafi zmienić zdanie.
22.10.2022 15:41
Wow Mane na ławce - a jednak Nagelsmann odważył się, brawo. Ciekawe kto wejdzie z ławki ? Przewiduje tylko 2 zmiany - Mane i Sabitzer ;)
22.10.2022 14:38
Zdjęcie lekko prowokujące ;).
Te liczby jasno pokazują, że Bayern nadal potrafi strzelać bramki wbrew marzeniom osób nieprzychylnych Bayernowi.
22.10.2022 13:40
Do przerwy na MŚ fajnie jakby udało się już przegonić Union.
22.10.2022 13:16
Niektórzy jak widać przewidują Mane na ławce - nie uwierzę póki nie zobaczę.
22.10.2022 13:14
Mane na ławce ? Nagelsmann musi w końcu odważyć się, a zespół na to napewno źle nie zareaguje. Odwagi.
22.10.2022 12:10
Pewnie znowu ukąsi.
22.10.2022 12:08
Odrobiny ? Chyba kilku ton szczęścia zabrakło.
22.10.2022 10:33
Nie ma co spieszyć się, niech dostaną tyle czasu ile potrzebują żeby wszystko dobrze wyleczyć.
22.10.2022 10:32
Machają mu marchewką i bardzo dobrze. To oczywiście jeszcze nie jest gotowy piłkarz na pierwszy zespół, ale niech czuje, że jest poważnie traktowany i ma przyszłość w Bayernie.
22.10.2022 10:31
4 graczy z podstawowej 11 nam wypada. Sporo, ale na szczęście kadra jest wystarczająco szeroka, że bez większego zjazdu na jakości jesteśmy w stanie ich zastąpić.
22.10.2022 08:26
Golden Boy to nie jest plebiscyt fify
22.10.2022 08:23
@Anakondrzej moim zdaniem nie. Gravenberch grał w Ajaxie i co to zmieniło ? To jest zupełnie inny poziom, a to są jeszcze dzieciaki. Niech na spokojnie ogarną założenia taktyczne, schematy i trenują, a w odpowiednim czasie to przyniesie rezultaty.
22.10.2022 08:19
Hoffenheim w tym sezonie to naprawdę solidna drużyna i ich wysokie miejsce w tabeli to nie przypadek. Trzeba będzie namęczyć się w pierwszych minutach spotkania, bo pewnie będą chcieli rzucić się na nas wszystkimi siłami i potem cofnąć. Trzeba koniecznie wywalczyć 3 punkty, bo Union gra z Bochum więc nie ma co liczyć na niespodziankę.
22.10.2022 08:16
Świetna bramka z kapitalnym przyjęciem i kontrolą piłki.
21.10.2022 22:00
Ostatnio szanse dostał Ibrahimovic to teraz przyszła kolej na Wannera.
21.10.2022 21:59
Cierpliwości, dopiero co przyszedł z ligi holenderskiej. To co mówi Nagelsmann ma dużo sensu i trzeba zaufać sztabowi z tym jak chcą go wprowadzać.
21.10.2022 21:57
Hattrick Jamala!
21.10.2022 21:55
@Panczo nie zasłużył na taki koniec
21.10.2022 17:37
@Sopariev już drugi rok z rzędu poprowadził 8arce do fazy pucharowej…LE :D
21.10.2022 17:19
Nie przegramy nawet jak Manu opuści to spotkanie, bo jesteśmy po prostu piłkarsko poziom wyżej od 8arcy.
21.10.2022 15:19
@obiektywizm niech się uczy, popełnia błędy i nabiera doświadczenia we Włoszech, a później wraca już bogatszy o te wiedzę ;)
21.10.2022 15:16
Żenada, taki wynik to wstyd dla tej nagrody. Nieporozumienie i niesłuszne wyróżnienie dla Gaviego.
21.10.2022 14:22
Dobra decyzja, zdrowie jest najważniejsze. A teraz niech wraca do domu, wszyscy w Monachium na Niego czekają. Do zobaczenia Franck!
21.10.2022 13:55
Coś niepokojąco wydłuża się ta przerwa z każdym meczem, dobrze chociaż że nie mamy teraz jakiś spotkań o czymś decydujących.
21.10.2022 13:39
Po dwóch latach posuchy czas żeby puchar powrócił na swoje miejsce.
21.10.2022 12:59
Świetne informacje w przypadku Sane jak i Lucasa, oby wszystko dalej przebiegało tak optymistycznie.
21.10.2022 12:38
Niech Nagelsmann pokaże jaja i posadzi na ławce Mane w końcu.
21.10.2022 12:36
Odpadnięcie Gladbach to świetne wiadomości dla Bayernu.
21.10.2022 12:33
Mane gra w innej lidze.
21.10.2022 12:31
Chyba nie oczekiwał kolejnego meczu cudów i mega farta ? Wynik w pełni zasłużony, a mógł być jeszcze wyższy.
21.10.2022 12:30
@misza to proste. Bayern odpadając z Villarrealem odpada z ogórkami, a 8arca wygrywająca w lidze z tym samym Villarrealem nie wygrywa z ogórkiem tylko z półfinalistą LM.
21.10.2022 12:26
@josh1982 Roy czy Robbie ?
21.10.2022 07:18
Statystyka jest nierzetelna - piękne zdanie :D.
Czasem oczywiście gramy chimerycznie i można mieć sporo zastrzeżeń, ale oby wynikało to z bardzo dziwnego kalendarza w tym roku i MŚ. Nic nie przegraliśmy, a decydująca cześć sezonu przed nami i obyśmy tam wyglądali pewnie i skutecznie.
21.10.2022 07:13
@bawaria42 masz na myśli naszą fatalną skuteczność, że gdyby nie ten fakt to bramek byłoby jeszcze więcej ?
20.10.2022 21:47
Falk i jego wyssane z palca informacje.
20.10.2022 21:07
Bayern ma straconych 8 bramek w lidze po 10 spotkaniach czyli nie jest tak źle, z tych większych klubów mniej ma tylko 8arca, która w lidze grała z samymi ogórkami. Real też 8 stracił, a jeszcze więcej $ity czy Liverpool.
20.10.2022 21:00
Lepiej żeby nie przekroczyć tej cienkiej linii gdzie za wczesny powrót będzie oznaczał pogłębienie urazu. I z Hoffe i z 8arcą damy radę z Ulreichem na bramce. Tym bardziej, że mecz na Spotify Stadium to będzie już tylko sparing.
20.10.2022 20:52
Niemcy od lat nie mają żadnej 9 więc nie mają wyjścia i muszą kombinować, a ustawienie tam Muellera mnie zupełnie nie przekonuje. Fajnie, że grał tam na poziomie 3BL blisko 20 lat temu, ale to chyba nie wystarczające na MŚ ;)
20.10.2022 14:42
Trzeba było zapewnić Norwega, że "problem" Lewego zostanie rozwiązany i będzie dla niego miejsce, ale bądźmy szczerzy mimo tego starania byliśmy raczej skazani na zajęcie w tym wyścigu drugiego miejsca i nie mieliśmy na to większego wpływu.
20.10.2022 12:22
Mam podobne wrażenie jak @Mort , że powinno udać się w przypadku Lucasa uniknąć telenoweli i nie będzie walki o każde ojro.
20.10.2022 12:16
Najważniejsze, że udało się w końcu przejść tą 2 rundę po kompromitacjach z dwóch poprzednich sezonów.
20.10.2022 09:40
Ocena Mane dobitnie pokazuje jak odstawał od reszty wczoraj.
20.10.2022 09:19
Co tam Gerd czy Lewy przy Motingu - wciąga ich jedną dziurką od nosa :D
20.10.2022 09:18
To co w innych klubach jest sufitem w Bayernie jest często podłogą.
20.10.2022 09:08
Żadna drużyna w tym sezonie z najlepszych lig nie strzeliła więcej goli od Bayernu (58 bramek w 17 spotkaniach)
20.10.2022 09:06
Fajnie i cieszy, ale to niczego nie zmienia, że na przyszły rok trzeba kogoś ogarnąć na 9 i nie będzie to Moting.
20.10.2022 07:16
Nie da się tego ukryć, że początek spotkania w naszym wykonaniu był fatalny, ale na szczęście mecz trwa 90, a nie 10 minut.
19.10.2022 23:55
Szkoda, że nie pokręci tymi ogórkami z 8arcy, ale to i tak bardzo dobre informacje.
19.10.2022 23:54
Dla mnie dzisiaj najlepszy Davies, Mane najsłabszy.
19.10.2022 23:26
To ile my dzisiaj mieliśmy sytuacji i strzałów to jakiś ewenement, że nie zaliczyliśmy wyniku dwucyfrowego. Kolejne 5 bramek zdobytych, jak bez 9 to coś tam nam jednak wpada. 3 runda w końcu!!
19.10.2022 23:24
Zaraz wpadną kolejne dla nas, tak coś czuje ;)
Edytowano : 2022-10-19 22:03:43
Moting :D
19.10.2022 22:03
No to teraz się zamurują na amen, będzie ciekawie
19.10.2022 20:54
Oryginalne te koszulki nie ma co ;)
19.10.2022 20:48
Spotkanie pucharowe z niewygodnym Augsburgiem to nie jest dobry mecz na podejmowanie zbędnego ryzyka.
19.10.2022 20:46
Po tym zgłosiło się River Plate to można było się tego spodziewać. Tylko kwestia czasu kiedy zostanie to oficjalnie potwierdzone.
19.10.2022 19:52
Z Upa i De Ligtem na środku jakoś można być spokojnym o tyły. Jak dzisiaj Moting znowu zagra dobre spotkanie to na dłużej zagości w pierwszej 11.
19.10.2022 19:50
Tamto spotkanie bardziej Bayern przegrał niż Augsburg je wygrał. Dzisiaj wystarczy…wygrać ;)
19.10.2022 16:33
Czas sprowadzić Augsburg na ziemie, bo jeszcze sobie coś ubzdurają.
19.10.2022 15:51
Czyli jak ? Gravenberch ma grać, bo ktoś rzekomo mu obiecał, że Sabitzer zostanie sprzedany ? Kibice Bayernu chyba nie mają co narzekać na silną i szeroką kadrę. Jak nie jest w stanie wywalczyć miejsca w składzie na treningach to sorry, ale nie ma zmiłuj, bo to jest Bayern. Przed nami jeszcze 2/3 sezonu do dogrania i jeszcze otrzyma swoje szanse, a tak jak napisałeś przeszedł z gorszej ligi i musi podciągnąć się do poziomu Bayernu. Po 10 kolejkach BL nie ma co ferować kto ile zagra na koniec sezonu.
Żaden zawodnik nie może być zadowolony z malej ilości minut, bo inaczej to nie najlepiej świadczyłoby o takim graczu. Ja nie odbieram tego żalenia się jakoś negatywnie, bo nie uderza ani w trenera ani w innych zawodników klubu. Chce po prostu trochę wywrzeć presje żeby tych minut dostawać więcej.
19.10.2022 15:29
Nikt nie może mieć aż tyle szczęścia.
19.10.2022 14:23
Szykuje się pojedynek ręczników.
19.10.2022 13:32
Większe problemy kadrowe u rywala to rzadkość - brak Gikiewicza to ogromna strata dla Augsburga.
19.10.2022 09:12
Skromna ilość naszych po tak przekonywującym zwycięstwie w meczu na szczycie.
19.10.2022 09:05
Przedłużenie umowy z Gladbach ma szanse w okolicach 0%
19.10.2022 08:43
Nie ma co dziwić się rozczarowaniu Holendra. Minut dostaje jak na lekarstwo i jest praktycznie ostatnim wyborem - chyba wszedł w buty Roca. Trzymam kciuki żeby w trakcie sezonu to zmieniło się. Wyniki były takie, że trener nie za bardzo miał pole do eksperymentów czy dawania szansy innym zawodnikom. Jeśli wszystko wróci na odpowiednie tory to Gravenberch doczeka się swoich szans.
19.10.2022 08:41
Trzeba jutro wyjaśnić Augsburg i pokazać, że nasze poprzednie spotkanie to był tylko wypadek przy pracy. Szybko strzelona bramka to będzie podstawa do spokojnego meczu.
18.10.2022 22:34
@bawaria42 nie zdąży, dopiero co zaczął treningi biegowe i za 3 tygodnie jest szansa na gotowość meczową.
18.10.2022 22:27
Trzymam kciuki żeby ta przerwa mimo wszystko pozytywnie na nim odbiła się. Będzie wypoczęty i głodny gry, a w fazie grupowej na MŚ zdąży rozegrać się.
18.10.2022 21:19
Jutrzejszy mecz pokaże czy Nagelsmann potrafi wyciągać wnioski z popełnianych błędów. Ma w krótkim odstępie czasu rewanż z Augsburgiem i zobaczymy jak przygotuje zespół.
18.10.2022 15:41
@hoven na pewno nie miał gorszego od Gaviego.
18.10.2022 12:40
Może w trakcie meczu będą prezentowały się lepiej niż na samych zdjęciach.
18.10.2022 11:56
Brak podium dla Courtois, nagroda dla Gaviego czy klub roku to największe pomyłki tego kabaretu. Parę nazwisk przed Kimmichem (np. Foden, Leao czy Vlahovic) czy to też jakieś kompletne nieporozumienie.
18.10.2022 11:26
Oczywiście cieszą mnie te wyróżnienia dla Sadio, ale tak w 100 % będą mnie cieszyły dopiero jego przyszłoroczne wyróżnienia, które będą przyznawane za bieżący sezon.
18.10.2022 10:59
Przez kontuzje Sane to Coman jest murowanym kandydatem do podstawowej 11.
18.10.2022 10:55
Jak zagramy tak jak w niedziele to nawet bez bramkarza ogarniemy kwestie awansu.
18.10.2022 10:54
@josh1982 2 razy z rzędu to już mamy za sobą, teraz to byłby hattrick.
18.10.2022 10:46
Klub roku $ity ? :D. Co za bzdura, o losie.
17.10.2022 21:48
Le cabaret wciąż żyje w swoim świecie. Gavi absolutnie nie zasłużył na to wyróżnienie, Musiala go wciąga jedną dziurką w nosie. Żenada.
17.10.2022 21:37
Co taki Haller, Leao, Foden czy inny Vlahovic robi przed Kimmichem to chyba nikt logicznie nie wytłumaczy.
17.10.2022 21:31
Ten plebiscyt to jedno wielkie pośmiewisko. Gavi przed Musiala ? Przecież to jest żart. Jamal jest lata świetlne z przodu.
17.10.2022 20:50
Średnia bramek 3,31 na mecz powinna zamykać tą debatę.
17.10.2022 13:41
8arca w spotkaniu z nami będzie już oficjalnie w LE, a do tego po kompromitacji w spotkaniu z Realem będą tak rozbici, że to bez znaczenia kim wyjdziemy na nich.
17.10.2022 11:50
Mega słabo, ale na szczęście mamy kim go zastąpić. Szkoda, że ta przerwa wybije go z rytmu przed MŚ.
17.10.2022 11:02
To był mecz w którym nawet przez chwile nie było żadnych wątpliwości jak on skończy się.
17.10.2022 10:35
Kasa się zgadza, do tego nowa umowa więc można być zadowolonym.
17.10.2022 10:33
Kolejny świetny mecz Ranosa - w 15 spotkaniach ma udział już przy 15 bramkach (10 bramek + 5 asyst). Cieszy też dobry debiut Ibrahimovica, może będzie częściej dostawał minuty w FCBII
17.10.2022 10:29
Bardzo przyda na Augsburg, bo to nie będzie spacerek i będziemy potrzebowali geniuszu Muellera w tym spotkaniu.
Środek obrony zagrał naprawdę pewnie i wysokie oceny dla De Ligta i Upa w pełni zasłużone.
23.10.2022 10:55
Kolejni, którym zabrakło „szczęścia”, śmieszne.
23.10.2022 10:52
Jedno z dwóch spotkań, które decyduje o tytule. Oby nasze zawodniczki dały radę.
23.10.2022 10:50
Inaczej mówić nie może, a jak będzie to zobaczymy w środę. Mimo towarzyskiego znaczenia tego spotkania dalej jest ono w jakimś sensie prestiżowe i to nadal jest CL więc liczę, że to wystarczy do odpowiedniego nastawienia drużyny i motywacji.
22.10.2022 23:20
8arca nie wie co to honor więc nie będzie im zależało na zwycięstwie.
22.10.2022 21:18
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu z pełną kontrolą meczu. Druga połowa to było spokojne, ale bardzo pewne dogranie meczu z oszczędzaniem sił na środę. Kolejne spotkanie na zero z tyłu, środek pola też wyglądał solidnie. Oby tak dalej, idziemy w dobrą stronę.
22.10.2022 21:15
Jak gra to pytają czemu nie usiądzie na ławce, a jak usiądzie to pytają czemu nie gra :).
22.10.2022 21:07
Oby nic poważnego, bo w ofensywie już nie za bardzo jest kim grać, a jeszcze kilka angielskich tygodni przed nami.
22.10.2022 21:05
Moting skończy sezon z 42 golami w BL ;)
22.10.2022 16:17
Dawać 2 przed przerwą dla spokoju
22.10.2022 16:04
58 zdobytych bramek (średnia 3,41 na mecz) przez 13 różnych piłkarzy (klubowy rekord na tym etapie rozgrywek) - chyba nie ma czego czepiać się, a napewno nie tego, że Nagelsmann potrafi zmienić zdanie.
22.10.2022 15:42
58 zdobytych bramek (średnia 3,41 na mecz) przez 13 różnych piłkarzy (klubowy rekord na tym etapie rozgrywek) - chyba nie ma czego czepiać się, a napewno nie tego, że Nagelsmann potrafi zmienić zdanie.
22.10.2022 15:41
Wow Mane na ławce - a jednak Nagelsmann odważył się, brawo. Ciekawe kto wejdzie z ławki ? Przewiduje tylko 2 zmiany - Mane i Sabitzer ;)
22.10.2022 14:38
Zdjęcie lekko prowokujące ;).
Te liczby jasno pokazują, że Bayern nadal potrafi strzelać bramki wbrew marzeniom osób nieprzychylnych Bayernowi.
22.10.2022 13:40
Do przerwy na MŚ fajnie jakby udało się już przegonić Union.
22.10.2022 13:16
Niektórzy jak widać przewidują Mane na ławce - nie uwierzę póki nie zobaczę.
22.10.2022 13:14
Mane na ławce ? Nagelsmann musi w końcu odważyć się, a zespół na to napewno źle nie zareaguje. Odwagi.
22.10.2022 12:10
Pewnie znowu ukąsi.
22.10.2022 12:08
Odrobiny ? Chyba kilku ton szczęścia zabrakło.
22.10.2022 10:33
Nie ma co spieszyć się, niech dostaną tyle czasu ile potrzebują żeby wszystko dobrze wyleczyć.
22.10.2022 10:32
Machają mu marchewką i bardzo dobrze. To oczywiście jeszcze nie jest gotowy piłkarz na pierwszy zespół, ale niech czuje, że jest poważnie traktowany i ma przyszłość w Bayernie.
22.10.2022 10:31
4 graczy z podstawowej 11 nam wypada. Sporo, ale na szczęście kadra jest wystarczająco szeroka, że bez większego zjazdu na jakości jesteśmy w stanie ich zastąpić.
22.10.2022 08:26
Golden Boy to nie jest plebiscyt fify
22.10.2022 08:23
@Anakondrzej moim zdaniem nie. Gravenberch grał w Ajaxie i co to zmieniło ? To jest zupełnie inny poziom, a to są jeszcze dzieciaki. Niech na spokojnie ogarną założenia taktyczne, schematy i trenują, a w odpowiednim czasie to przyniesie rezultaty.
22.10.2022 08:19
Hoffenheim w tym sezonie to naprawdę solidna drużyna i ich wysokie miejsce w tabeli to nie przypadek. Trzeba będzie namęczyć się w pierwszych minutach spotkania, bo pewnie będą chcieli rzucić się na nas wszystkimi siłami i potem cofnąć. Trzeba koniecznie wywalczyć 3 punkty, bo Union gra z Bochum więc nie ma co liczyć na niespodziankę.
22.10.2022 08:16
Świetna bramka z kapitalnym przyjęciem i kontrolą piłki.
21.10.2022 22:00
Ostatnio szanse dostał Ibrahimovic to teraz przyszła kolej na Wannera.
21.10.2022 21:59
Cierpliwości, dopiero co przyszedł z ligi holenderskiej. To co mówi Nagelsmann ma dużo sensu i trzeba zaufać sztabowi z tym jak chcą go wprowadzać.
21.10.2022 21:57
Hattrick Jamala!
21.10.2022 21:55
@Panczo nie zasłużył na taki koniec
21.10.2022 17:37
@Sopariev już drugi rok z rzędu poprowadził 8arce do fazy pucharowej…LE :D
21.10.2022 17:19
Nie przegramy nawet jak Manu opuści to spotkanie, bo jesteśmy po prostu piłkarsko poziom wyżej od 8arcy.
21.10.2022 15:19
@obiektywizm niech się uczy, popełnia błędy i nabiera doświadczenia we Włoszech, a później wraca już bogatszy o te wiedzę ;)
21.10.2022 15:16
Żenada, taki wynik to wstyd dla tej nagrody. Nieporozumienie i niesłuszne wyróżnienie dla Gaviego.
21.10.2022 14:22
Dobra decyzja, zdrowie jest najważniejsze. A teraz niech wraca do domu, wszyscy w Monachium na Niego czekają. Do zobaczenia Franck!
21.10.2022 13:55
Coś niepokojąco wydłuża się ta przerwa z każdym meczem, dobrze chociaż że nie mamy teraz jakiś spotkań o czymś decydujących.
21.10.2022 13:39
Po dwóch latach posuchy czas żeby puchar powrócił na swoje miejsce.
21.10.2022 12:59
Świetne informacje w przypadku Sane jak i Lucasa, oby wszystko dalej przebiegało tak optymistycznie.
21.10.2022 12:38
Niech Nagelsmann pokaże jaja i posadzi na ławce Mane w końcu.
21.10.2022 12:36
Odpadnięcie Gladbach to świetne wiadomości dla Bayernu.
21.10.2022 12:33
Mane gra w innej lidze.
21.10.2022 12:31
Chyba nie oczekiwał kolejnego meczu cudów i mega farta ? Wynik w pełni zasłużony, a mógł być jeszcze wyższy.
21.10.2022 12:30
@misza to proste. Bayern odpadając z Villarrealem odpada z ogórkami, a 8arca wygrywająca w lidze z tym samym Villarrealem nie wygrywa z ogórkiem tylko z półfinalistą LM.
21.10.2022 12:26
@josh1982 Roy czy Robbie ?
21.10.2022 07:18
Statystyka jest nierzetelna - piękne zdanie :D.
Czasem oczywiście gramy chimerycznie i można mieć sporo zastrzeżeń, ale oby wynikało to z bardzo dziwnego kalendarza w tym roku i MŚ. Nic nie przegraliśmy, a decydująca cześć sezonu przed nami i obyśmy tam wyglądali pewnie i skutecznie.
21.10.2022 07:13
@bawaria42 masz na myśli naszą fatalną skuteczność, że gdyby nie ten fakt to bramek byłoby jeszcze więcej ?
20.10.2022 21:47
Falk i jego wyssane z palca informacje.
20.10.2022 21:07
Bayern ma straconych 8 bramek w lidze po 10 spotkaniach czyli nie jest tak źle, z tych większych klubów mniej ma tylko 8arca, która w lidze grała z samymi ogórkami. Real też 8 stracił, a jeszcze więcej $ity czy Liverpool.
20.10.2022 21:00
Lepiej żeby nie przekroczyć tej cienkiej linii gdzie za wczesny powrót będzie oznaczał pogłębienie urazu. I z Hoffe i z 8arcą damy radę z Ulreichem na bramce. Tym bardziej, że mecz na Spotify Stadium to będzie już tylko sparing.
20.10.2022 20:52
Niemcy od lat nie mają żadnej 9 więc nie mają wyjścia i muszą kombinować, a ustawienie tam Muellera mnie zupełnie nie przekonuje. Fajnie, że grał tam na poziomie 3BL blisko 20 lat temu, ale to chyba nie wystarczające na MŚ ;)
20.10.2022 14:42
Trzeba było zapewnić Norwega, że "problem" Lewego zostanie rozwiązany i będzie dla niego miejsce, ale bądźmy szczerzy mimo tego starania byliśmy raczej skazani na zajęcie w tym wyścigu drugiego miejsca i nie mieliśmy na to większego wpływu.
20.10.2022 12:22
Mam podobne wrażenie jak @Mort , że powinno udać się w przypadku Lucasa uniknąć telenoweli i nie będzie walki o każde ojro.
20.10.2022 12:16
Najważniejsze, że udało się w końcu przejść tą 2 rundę po kompromitacjach z dwóch poprzednich sezonów.
20.10.2022 09:40
Ocena Mane dobitnie pokazuje jak odstawał od reszty wczoraj.
20.10.2022 09:19
Co tam Gerd czy Lewy przy Motingu - wciąga ich jedną dziurką od nosa :D
20.10.2022 09:18
To co w innych klubach jest sufitem w Bayernie jest często podłogą.
20.10.2022 09:08
Żadna drużyna w tym sezonie z najlepszych lig nie strzeliła więcej goli od Bayernu (58 bramek w 17 spotkaniach)
20.10.2022 09:06
Fajnie i cieszy, ale to niczego nie zmienia, że na przyszły rok trzeba kogoś ogarnąć na 9 i nie będzie to Moting.
20.10.2022 07:16
Nie da się tego ukryć, że początek spotkania w naszym wykonaniu był fatalny, ale na szczęście mecz trwa 90, a nie 10 minut.
19.10.2022 23:55
Szkoda, że nie pokręci tymi ogórkami z 8arcy, ale to i tak bardzo dobre informacje.
19.10.2022 23:54
Dla mnie dzisiaj najlepszy Davies, Mane najsłabszy.
19.10.2022 23:26
To ile my dzisiaj mieliśmy sytuacji i strzałów to jakiś ewenement, że nie zaliczyliśmy wyniku dwucyfrowego. Kolejne 5 bramek zdobytych, jak bez 9 to coś tam nam jednak wpada. 3 runda w końcu!!
19.10.2022 23:24
Zaraz wpadną kolejne dla nas, tak coś czuje ;)
Edytowano : 2022-10-19 22:03:43
Moting :D
19.10.2022 22:03
No to teraz się zamurują na amen, będzie ciekawie
19.10.2022 20:54
Oryginalne te koszulki nie ma co ;)
19.10.2022 20:48
Spotkanie pucharowe z niewygodnym Augsburgiem to nie jest dobry mecz na podejmowanie zbędnego ryzyka.
19.10.2022 20:46
Po tym zgłosiło się River Plate to można było się tego spodziewać. Tylko kwestia czasu kiedy zostanie to oficjalnie potwierdzone.
19.10.2022 19:52
Z Upa i De Ligtem na środku jakoś można być spokojnym o tyły. Jak dzisiaj Moting znowu zagra dobre spotkanie to na dłużej zagości w pierwszej 11.
19.10.2022 19:50
Tamto spotkanie bardziej Bayern przegrał niż Augsburg je wygrał. Dzisiaj wystarczy…wygrać ;)
19.10.2022 16:33
Czas sprowadzić Augsburg na ziemie, bo jeszcze sobie coś ubzdurają.
19.10.2022 15:51
Czyli jak ? Gravenberch ma grać, bo ktoś rzekomo mu obiecał, że Sabitzer zostanie sprzedany ? Kibice Bayernu chyba nie mają co narzekać na silną i szeroką kadrę. Jak nie jest w stanie wywalczyć miejsca w składzie na treningach to sorry, ale nie ma zmiłuj, bo to jest Bayern. Przed nami jeszcze 2/3 sezonu do dogrania i jeszcze otrzyma swoje szanse, a tak jak napisałeś przeszedł z gorszej ligi i musi podciągnąć się do poziomu Bayernu. Po 10 kolejkach BL nie ma co ferować kto ile zagra na koniec sezonu.
Żaden zawodnik nie może być zadowolony z malej ilości minut, bo inaczej to nie najlepiej świadczyłoby o takim graczu. Ja nie odbieram tego żalenia się jakoś negatywnie, bo nie uderza ani w trenera ani w innych zawodników klubu. Chce po prostu trochę wywrzeć presje żeby tych minut dostawać więcej.
19.10.2022 15:29
Nikt nie może mieć aż tyle szczęścia.
19.10.2022 14:23
Szykuje się pojedynek ręczników.
19.10.2022 13:32
Większe problemy kadrowe u rywala to rzadkość - brak Gikiewicza to ogromna strata dla Augsburga.
19.10.2022 09:12
Skromna ilość naszych po tak przekonywującym zwycięstwie w meczu na szczycie.
19.10.2022 09:05
Przedłużenie umowy z Gladbach ma szanse w okolicach 0%
19.10.2022 08:43
Nie ma co dziwić się rozczarowaniu Holendra. Minut dostaje jak na lekarstwo i jest praktycznie ostatnim wyborem - chyba wszedł w buty Roca. Trzymam kciuki żeby w trakcie sezonu to zmieniło się. Wyniki były takie, że trener nie za bardzo miał pole do eksperymentów czy dawania szansy innym zawodnikom. Jeśli wszystko wróci na odpowiednie tory to Gravenberch doczeka się swoich szans.
19.10.2022 08:41
Trzeba jutro wyjaśnić Augsburg i pokazać, że nasze poprzednie spotkanie to był tylko wypadek przy pracy. Szybko strzelona bramka to będzie podstawa do spokojnego meczu.
18.10.2022 22:34
@bawaria42 nie zdąży, dopiero co zaczął treningi biegowe i za 3 tygodnie jest szansa na gotowość meczową.
18.10.2022 22:27
Trzymam kciuki żeby ta przerwa mimo wszystko pozytywnie na nim odbiła się. Będzie wypoczęty i głodny gry, a w fazie grupowej na MŚ zdąży rozegrać się.
18.10.2022 21:19
Jutrzejszy mecz pokaże czy Nagelsmann potrafi wyciągać wnioski z popełnianych błędów. Ma w krótkim odstępie czasu rewanż z Augsburgiem i zobaczymy jak przygotuje zespół.
18.10.2022 15:41
@hoven na pewno nie miał gorszego od Gaviego.
18.10.2022 12:40
Może w trakcie meczu będą prezentowały się lepiej niż na samych zdjęciach.
18.10.2022 11:56
Brak podium dla Courtois, nagroda dla Gaviego czy klub roku to największe pomyłki tego kabaretu. Parę nazwisk przed Kimmichem (np. Foden, Leao czy Vlahovic) czy to też jakieś kompletne nieporozumienie.
18.10.2022 11:26
Oczywiście cieszą mnie te wyróżnienia dla Sadio, ale tak w 100 % będą mnie cieszyły dopiero jego przyszłoroczne wyróżnienia, które będą przyznawane za bieżący sezon.
18.10.2022 10:59
Przez kontuzje Sane to Coman jest murowanym kandydatem do podstawowej 11.
18.10.2022 10:55
Jak zagramy tak jak w niedziele to nawet bez bramkarza ogarniemy kwestie awansu.
18.10.2022 10:54
@josh1982 2 razy z rzędu to już mamy za sobą, teraz to byłby hattrick.
18.10.2022 10:46
Klub roku $ity ? :D. Co za bzdura, o losie.
17.10.2022 21:48
Le cabaret wciąż żyje w swoim świecie. Gavi absolutnie nie zasłużył na to wyróżnienie, Musiala go wciąga jedną dziurką w nosie. Żenada.
17.10.2022 21:37
Co taki Haller, Leao, Foden czy inny Vlahovic robi przed Kimmichem to chyba nikt logicznie nie wytłumaczy.
17.10.2022 21:31
Ten plebiscyt to jedno wielkie pośmiewisko. Gavi przed Musiala ? Przecież to jest żart. Jamal jest lata świetlne z przodu.
17.10.2022 20:50
Średnia bramek 3,31 na mecz powinna zamykać tą debatę.
17.10.2022 13:41
8arca w spotkaniu z nami będzie już oficjalnie w LE, a do tego po kompromitacji w spotkaniu z Realem będą tak rozbici, że to bez znaczenia kim wyjdziemy na nich.
17.10.2022 11:50
Mega słabo, ale na szczęście mamy kim go zastąpić. Szkoda, że ta przerwa wybije go z rytmu przed MŚ.
17.10.2022 11:02
To był mecz w którym nawet przez chwile nie było żadnych wątpliwości jak on skończy się.
17.10.2022 10:35
Kasa się zgadza, do tego nowa umowa więc można być zadowolonym.
17.10.2022 10:33
Kolejny świetny mecz Ranosa - w 15 spotkaniach ma udział już przy 15 bramkach (10 bramek + 5 asyst). Cieszy też dobry debiut Ibrahimovica, może będzie częściej dostawał minuty w FCBII
17.10.2022 10:29
Bardzo przyda na Augsburg, bo to nie będzie spacerek i będziemy potrzebowali geniuszu Muellera w tym spotkaniu.
17.10.2022 00:34
Po takim pogromie innych ocen być nie mogło.
17.10.2022 00:32