DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 150

Oby nie, bo to byłaby ogromna strata. W środę niech odpocznie, a niech wraca na Hoffe i 8arce.

17.10.2022 00:30

Nie da się ukryć, że zagrał naprawdę solidne spotkanie i „niestety” mógł tym występem sporo wygrać. Też chciałbym żeby Tel grał najwiecej, ale jak na 17 latka i tak dostaje sporo okazji, a sezon jeszcze długi. Cierpliwości.

17.10.2022 00:27

Pewnie z tyłu, dominacja w środku oraz skutecznie i efektownie z przodu - cały zespół zagrał naprawdę na wysokim poziomie, równy występ całej drużyny.

16.10.2022 22:35

Świetny mecz w naszym wykonaniu, kontrola i dominacja od początku do końca spotkania. Jak na ironię losu bardzo dobry występ Motinga. Przyjemnie oglądało się dzisiaj naszą grę i było widać pomysł na rozegranie. Brawo.

16.10.2022 22:30

W końcu Gnabry przełamał się!

16.10.2022 19:46

O losie Moting z przodu :D. Ale przynajmniej zaczynamy z napastnikiem na 9, a nie skrzydłowym.

16.10.2022 18:47

Ależ ta 8arca i Xavi jest mierna

16.10.2022 17:21

Uli to prędzej doczeka się pomnikiem przed stadionem niż zakazu wstępu do niego.

16.10.2022 16:37

Ważne to chcieć chociaż trochę też w BL, a nie tylko w CL.

16.10.2022 16:35

Streich napewno jak zawsze przygotuje i ustawi bardzo dobrze swój zespół przeciwko nam. Miejsce w tabeli napewno ich nie zaślepi.

16.10.2022 15:06

Dziwne, że nie w trakcie albo przed jego rozpoczęciem, a jak praktycznie jak było po wszystkim.

16.10.2022 15:02

W porównaniu do zeszłorocznej żenady to w tym roku było wyjątkowo spokojnie - normalnie, tak jak powinno być.

16.10.2022 14:59

Boże, chroń Bayern

16.10.2022 14:55

Nie wiem na jakiej podstawie Kicker przewiduje Manu w bramce skoro już kilka dni temu jego występ został już wykluczony.

16.10.2022 14:54

Nie podoba mi to co (a może bardziej jak) Uli mówi w sprawie umowy z Qatar Airways.

16.10.2022 14:53

Z przyjemnością zobaczę taki skład wieczorem.

16.10.2022 10:39

Wielka szkoda i duża strata tak świetnego fachowca.

16.10.2022 10:38

Bayern zjadł grupę śmierci bez żadnego zadrapania.

16.10.2022 10:36

Nie, nie mogli, a gdyby była taka potrzeba to nie strzeliliby żadnej, a Bayern dołożyłby jeszcze kilka.

16.10.2022 10:34

W porównaniu do poprzedniego spotkania to nasza sytuacja kadrowa wyglada o niebo lepiej.

16.10.2022 10:31

Obie strony na tym skorzystają.

16.10.2022 10:23

To nie będzie spacerek, bo forma, gra i miejsce w tabeli (BL, LE) Freiburga to nie przypadek. Trzeba wyszarpać dzisiaj te 3 punkty i zbliżać się do należnego nam miejsca w tabeli.

16.10.2022 10:19

Przy takiej pozycji klubu oraz kondycji finansowej to głosowanie było tylko formalnością.

15.10.2022 22:39

W przyszłym roku najpóźniej powinna być już podpisana nowa umowa. Chociaż zgodnie z najnowszym trendem wśród zawodników to nie będzie mu się spieszyło.

15.10.2022 21:06

Tyle mówią o tym Katarze, ale nikt nie ma odwagi przekazać decyzji o przedłużeniu umowy.

15.10.2022 20:58

Kapitalne wyniki finansowe, możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość.

15.10.2022 20:57

Pojawiły się ostatnio plotki, że nie jest zadowolony ze swojej pozycji i braku perspektyw więc pewnie chcą go trochę udobruchać.

15.10.2022 15:08

Niech Jupp da może jakieś korepetycje Nagelsmannowi ;)

15.10.2022 15:05

Nie dla psa kiełbasa.

15.10.2022 15:02

Jeśli ta oferta rzeczywiście jest to napewno z niej skorzysta.

15.10.2022 13:13

Chyba nikt nie ma w tej finałowej 20 więcej zawodników od Bayernu.

15.10.2022 12:33

Śmieszne te oceny Ulreicha od 2 do 4

15.10.2022 12:06

Pozbycie się jednego z najlepszych lewych obrońców świata, który w dodatku jeszcze będzie rozwijał się brzmi jak fatalny pomysł.

15.10.2022 11:33

Zgrzyty tworzone przez dziennikarzy są lepiej klikalne i nic tutaj nie zmieni. Jak będą korzystne wyniki to będzie spokój.

15.10.2022 11:26

Z 8arcą powalczą o punkty :)

15.10.2022 11:23

Następnym krokiem będzie znalezienie jakiegoś meksykańskiego zawodnika do U-19 czy FCBII

15.10.2022 11:22

Udało w poprzedniej kolejce ograć lidera to fajnie jakby poszli za ciosem i rozpoczęli serie.

15.10.2022 11:21

Skoro Ulreich w bramce to o czystym koncie można zapomnieć.

15.10.2022 11:20

Ciekawe jakie były ceny na sektor gospodarzy, bo jak takie kosmiczne kwoty dotyczyły tylko gości to trochę słabe ze strony Czechów.

15.10.2022 11:18

Świetne informacje, obaj wzmocnią skład z miejsca.

14.10.2022 20:39

Gdyby Inter wykorzystał wszystkie swoje okazje to wyjechałby ze Spotify Stadium z kompletem punktów, a my już nie będziemy bez formy tak jak w pierwszym spotkaniu z 8arcą.

14.10.2022 15:08

Klub potrafi stosowne funkcje w klubie przydzielić odpowiednim osobom to później zbiera się tego owoce - kolejny świetny rok finansowy.

14.10.2022 14:02

Pewnie dzisiaj albo najpóźniej jutro będzie zaprzeczenie.

14.10.2022 13:50

Na zero z tyłu to na pewno nie z Ulreichem na bramce.

14.10.2022 13:48

@Mort to nie ma znaczenia, bo oczywistym jest rozklepanie 8arcy przez Bayern :)

14.10.2022 13:21

Świetna informacja i na całe szczęście nie potwierdziły się te niepokojące plotki o komplikacjach.

14.10.2022 13:20

@Sopariev przez jakiś czas może i była (tak jak włoska czy niemiecka), ale to nie jest równe z byciem historycznie najbardziej prestiżową.

14.10.2022 12:08

Oby tylko nie podejmować zbędnego ryzyka jeśli nie jest w 100% sprawny i gotowy.

14.10.2022 11:24

Tego Bayernu grającego na stojąco w BL to nie ma co bać się. W CL wszystko jasne więc w końcu trzeba większą uwagę przyłożyć do ligi żeby rywale znowu już w szatni przegrywali spotkania.

14.10.2022 11:03

Liczę, że ustanowi jeszcze wiele rekordów.

14.10.2022 10:59

Liga hiszpańska nie jest, nie była i nie będzie historycznie najbardziej prestiżową ligą na świecie. Liga dwóch zespołów. Pikują ostro w dół i przyznaję to z satysfakcją.

14.10.2022 10:55

Chyba nie zauważył, że Bayern już nie grał w drugiej połowie.

14.10.2022 10:40

Mnie też nie specjalnie przekonuje.

14.10.2022 10:38

Myślałem, że Gikiewicz wygra, ale trzeba przyznać, że Fuellkrug też zasłużył.

14.10.2022 07:47

Nigeria na Euro U-17 raczej nie grała ;)

14.10.2022 07:41

Decyzja o przedłużeniu umowy już dawno zapadła, ale nikt nie będzie wychylał się z potwierdzaniem tego, a już napewno nie przed walnym.

13.10.2022 21:31

Świetny mecz w wykonaniu Goretzki, innego wyboru być nie mogło.

13.10.2022 15:17

Oby skupili się lepiej niż na bvb, Augsburgu, Unionie czy VfB - cały sezon nie składa się tylko ze spotkań CL.

13.10.2022 14:01

Dobrze, że przerwa Daviesa była tak stosunkowo krótka, bo mogło to wszystko skończyć się dużo gorzej.

13.10.2022 13:40

Przecież Mueller nie mógł być kontuzjowany. A tak na serio to na szczęście nic poważnego.

13.10.2022 13:24

Grając z Ulreichem na bramce i do tego Wanner czy Stanisic na tyłach to cudów oczekiwać nie można.

13.10.2022 13:08

Na pewno całe życie asystentem nie będzie chciał być.

13.10.2022 13:06

@Ziginho to już chyba będzie szubienica finansowa ;)

13.10.2022 13:05

Manu chyba ma się czego bać, Sven go posadzi na ławeczce :D

13.10.2022 11:49

Wiem, że Bayern nie przykłada żadnej uwagi do tego turnieju młodzieżowego, ale mimo wszystko jednak trochę wstyd na Pilznie zrobić 1 punkt.

13.10.2022 11:48

Będzie miał o czym wnukom opowiadać.

13.10.2022 11:46

Bądźmy poważni, z tak bez jajecznymi zawodnikami i miernym trenerem jakim jest Xavi to z Pilznem prędzej przegra 8arca niż Inter. Tak, wczoraj Dembele powinien otrzymać czerwoną kartkę, ale błędy sędziów tym razem im nie pomogą.

13.10.2022 09:24

Po prostu 8arcelona to nie jest poziom na CL i zostali brutalnie zweryfikowani w grupie.

13.10.2022 07:47

Zdecydowanie najlepszy Goretzka, a najsłabiej Ulreich.

13.10.2022 00:25

Mueller i kontuzja ? To zdecydowanie nie pasuje do siebie.

13.10.2022 00:24

Ciężki mecz do ocenienia, bo w sumie to tylko trochę na poważnie zagraliśmy pierwszą połowę. Zadanie wykonanie, kolejny komplet punktów dopisany.

12.10.2022 23:43

Piękny wieczór

12.10.2022 22:58

Liga Europy welcome to

12.10.2022 22:50

No i po 8arcelonie :D

12.10.2022 22:49

@hoven fakt, łatwiej byłoby z 8arcą :D

12.10.2022 22:45

Ogrywany młodych, skład gra pierwszy raz w życiu w takim zestawieniu to musi to odbić się na grze

12.10.2022 22:38

No i mamy 2:4, żeby nas nie dogonili :D

12.10.2022 22:34

Szkoda, że straciliśmy bramkę, ale taka gra Svena musiała zostać ukarana.

12.10.2022 22:25

Inter prowadzi :D

12.10.2022 22:23

Inter wyrównuje :)

12.10.2022 22:10

Ulreich nie ma żadnego rytmu meczowego więc mnie jego niepewność nie dziwi. Ogólnie spodziewałem się męczenia buły dzisiaj i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony naszą grą w pierwszej połowie.

12.10.2022 21:49

Oby Inter jeszcze powalczył chociaż o 1 punkt

12.10.2022 21:42

Co za mecz Leona!!

12.10.2022 21:36

Tel ma godzinę i oby pokazał się z dobrej strony

12.10.2022 21:33

@bawaria42 bo ma dopiero 16 lat i plan klubu zakłada, że będzie grał na zamianę dla FCB U-19 oraz U-23, zaś w międzyczasie trenował z pierwszym zespołem.

12.10.2022 17:28

Ktoś złośliwy nawet Motinga typuje do wyjściowej 11 :)

12.10.2022 17:23

W tamtym sezonie średnia zdobywanych bramek ma mecz była słabsza - 3,07

12.10.2022 17:20

Ciekawe czy Conte będzie poirytowany słowami Kane'a... Albo to raczej Bayern powinien być poirytowany, że Kane wypowiada się o inny klubie ;)

12.10.2022 14:55

Na pewno wczoraj podpatrywali innych outsiderów żeby zobaczyć jak skutecznie postawić się gigantowi, ale to im nie pomoże :)

12.10.2022 13:06

Wanner też mógłby zagrać, ale za to... nie będzie grać w pierwszej drużynie.

12.10.2022 13:01

Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.

12.10.2022 12:56

Skład taki może być, a po przewie niech wejdzie jeszcze Gravenberch i Wanner.

12.10.2022 11:48

Wczorajszy dzień pokazał, że jak odpuści się to faworyt może być zaskoczony i później mamy niespodzianki. Bayern musi uniknąć wczorajszych błędów $ity, p$g czy Realu i będzie dobrze. Jesteśmy osłabieni, ale to nie ma znaczenia przy takiej różnicy klas. Wieczorem będę też trzymał kciuki za Inter :)

12.10.2022 11:43

Nie wiem za co Modeste został wybrany zawodnikiem kolejki :D

12.10.2022 11:37

Gdyby sędzia miał więcej empatii do Comana to nie miałby takich ocen :)

12.10.2022 11:33

Przydałoby się w końcu wygrać tak dla przyzwoitości.

12.10.2022 11:32

Wszystko uzależnione będzie od tego jak szybko uda strzelić się bramkę. Im dłużej będzie bezbramkowy remis tym Czesi będą mocniej wierzyć. Trzeba szybo im tą wiarę wybić z głowy.

12.10.2022 11:30

Wszystko zależy od tego kto kopie i kogo kopie. Wszystkie ręce (i nogi) na pokład żeby uatrakcyjnić rozgrywki.

12.10.2022 11:27

Jakby nie patrzeć wypadło nam 6 zawodników pierwszej 11...

12.10.2022 11:01

Było tak dziko, że można było kopać po twarzy bez żadnych konsekwencji.

12.10.2022 11:00