Mazraoui: Skupiamy się teraz na Freiburgu

Choć monachijczycy dopiero co rywalizowali w Bundeslidze z Borussią Dortmund, to nie dalej jak wczoraj mistrzowie Niemiec walczyli w Champions League.

Nie dalej jak wczoraj zespół Juliana Nagelsmanna mierzył się na wyjeździe z drużyną Viktorii Pilzno, gdzie obowiązki trenera pełni Michal Bilek.

Koniec końców piłkarze Bayernu Monachium nie dali za wygraną i odnieśli pewne zwycięstwo 4:2, choć trzeba przyznać, że w drugiej połowie pojawiła się faza, kiedy to mistrzowie Czech prezentowali się lepiej i zapracowali sobie na dwie bramki.

Po zakończeniu meczu w rozmowie dla klubowej telewizji „Bawarczyków”, krótkiego wywiadu udzielił sprowadzony tego lata Noussair Mazraoui, który odniósł się nie tylko do wczorajszej wygranej, ale i również nadchodzącego starcia z Freiburgiem w Bundeslidze (10. kolejka).

− W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze i wywarliśmy dużo presji na rywalu. Kontrolowaliśmy przebieg meczu i strzeliliśmy kilka bramek – powiedział Mazraoui.

− Musimy teraz skupić się na niedzielnym meczu z Freiburgiem. To bardzo wymagający rywal. Musimy przenieść ten flow z Ligi Mistrzów na Bundesligę – podsumował Noussair Mazraoui.

Źródło: FCB TV