DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 151

Mamy wielu zasłużonych graczy i takim graczem jest niby Moting, który musi wejść zamiast Tela, bo inaczej obrazi się ?

11.10.2022 21:28

Zamiast Motinga jak najbardziej, ale raczej nic więcej.

11.10.2022 21:20

Każdy widzi, że młodzi nie dostają tyle szans ile powinni i oby Nagelsmann nie był głuchy na te głosy.

11.10.2022 21:17

Oby Tel zagrał od początku, a Wanner chociaż kilka minut otrzymał.

11.10.2022 15:54

Trochę komiczne jest to jak zawodnicy bvb zachowują się po tym remisie :D

11.10.2022 14:58

Nagelsmannowi wiatr w oczy.

11.10.2022 14:05

Pewnie Wanner nie może doczekać się tego, że będzie mógł zasiąść na ławce rezerwowych :)

11.10.2022 11:50

To nie ma żadnego znaczenia, bo zdecydowana większość fauli jest przypadkowa. Jak np. Mueller dostał czerwoną kartkę za faul na Tagliafico w meczu CL z Ajaxem to jakoś nie było empatii albo tłumaczenia, że nie widział przeciwnika.

11.10.2022 11:45

To nie podlega żadnej dyskusji, strata punktów na własne życzenie.

11.10.2022 11:09

Aydin piękny gol.

11.10.2022 10:29

Poprzednim razem też miał otrzymać szanse od początku i może tym razem jednak to uda się.

11.10.2022 10:25

Przy takim bogactwie i rywalizacji na 9 to nie ma co dziwić się, że Tel jest 6 do wejścia z ławki.

10.10.2022 21:18

Jeszcze pare dni temu nasze starania były aktywne :D

10.10.2022 21:09

Lepiej nic nie mówić niż brnąc w takie idiotyzmy. Prawda jest taka, że przestraszył się stadionu i nie wytrzymał presji.

10.10.2022 15:03

Niech spokojnie na Augsburg wraca.

10.10.2022 13:31

Ja bym chętnie u nas zobaczył zarówno Haalanda, Nkunku jak i Bellinghama.

10.10.2022 13:29

Moukoko pokazał się z dobrej strony i jeśli bvb będzie chciało go przekonać to chyba będą musieli pójść na Jego warunki.

10.10.2022 13:24

Brawo, nikt tutaj nie liczył na punkty. Oby to był taki przełomowy moment.

10.10.2022 10:53

W uefie nie wiedzą jakie w Polsce są nastroje względem Bayernu ?

10.10.2022 10:52

Zasłużyli za wypuszczenie prowadzenia 2:0

10.10.2022 10:48

Czy koronawirus to już tylko w Bayernie grasuje czy w innych klubach też ? Przed MŚ wszyscy będą już po.

10.10.2022 10:31

A co mają mówić ? Jakieś przełomowe tezy mają wygłaszać ? Chyba za dużo wymagacie od kopaczy.

09.10.2022 17:30

Gdyby to było w drugą to całe Niemcy przez tygodnie by o tym trąbiły, ale skoro dotyczy to Bayern to temat można zamieść pod dywan.

09.10.2022 17:28

Oby jak najszybciej wrócił i mógł hasać na lewej stronie.

09.10.2022 17:25

Ciekawe skąd wzięły się te plotki o tym, że rehabilitacja idzie źle. Trochę to dziwne.

09.10.2022 13:23

Ostatnio przegrywali to co mieli wygrać więc może teraz wygrają to co mają przegrać.

09.10.2022 12:20

Przy nadchodzącej liczbie spotkań do końca roku to te doniesienia są podwójnie niepokojące.

09.10.2022 12:18

Ten fart bvb to w całości zasługa Bayernu, bo Bayern powinien doholować to prowadzenie do końca.

09.10.2022 12:17

Też uważam, że Goretzka zasłużył na wysokie oceny, bo zagrał bardzo dobre spotkanie.

09.10.2022 12:12

To czy wynik jest sprawiedliwy czy nie to nie ma znaczenia, bo jak prowadzi się 2:0 to nie można wypuścić w taki sposób zwycięstwa.

09.10.2022 12:07

Bayern może odbić sobie na Czechach wczorajsze niepowodzenie.

09.10.2022 12:02

Co za absurdalne tłumaczenia. Przyznałby się do błędu jak mężczyzna po prostu.

09.10.2022 12:00

Da się to ubrać w słowa, ale są one niecenzuralne.

09.10.2022 11:57

Kahn prawie z krzesła spadł.

08.10.2022 23:25

A jednak zabrakło

08.10.2022 21:35

Goretzka jednym z lepszych, Mane z gorszych.

08.10.2022 21:34

Na początku myślałem, że coś z okiem, a tu wyjdzie wstrząs mózgu :/

08.10.2022 21:32

Przecież nie powie w wywiadzie, że zrobił zrobił to celowo.

08.10.2022 21:31

Bardzo przeciętny mecz w naszym wykonaniu z pechowym zakończeniem, ale sami na tego pecha drużyna zapracowała. Dużo niedokładności, mało okazji. Mieliśmy więcej goli od sytuacji i gdyby nie bramkarz bvb to mogłoby być jeszcze inaczej. Nie można wypuszczać spotkania prowadząc 2:0, po prostu nie można.

08.10.2022 20:37

Jak za to Bellingham nie dostał 2 żółtej kartki to już na zawsze będzie tajemnicą sędziego. Skandaliczna decyzja.

08.10.2022 20:33

Ale frajersko

08.10.2022 20:23

Długie 4 minuty w 10 przed nami

08.10.2022 20:20

Na taki mecz (bardzo średni w naszym wykonaniu) i nerwówkę jaka nasz czeka to wpuszczenie Tela nie byłoby dobrym rozwiązaniem.

08.10.2022 20:17

Przezroczysty występ Mane

08.10.2022 20:10

Powinnismy dam pograć bvb i czekać na kontrę. A nie prowadząc dać kontrować się bvb

08.10.2022 20:06

No to będą emocje przez ostatni kwadrans.

08.10.2022 20:04

Pavard na środek ?

08.10.2022 19:51

Sane i mały 2:0!!!!

08.10.2022 19:42

Jak tego Mane nie trafił ?

08.10.2022 19:38

Oby z Daviesem wszystko było ok

08.10.2022 19:34

Skandaliczna decyzja, zupełnie niezrozumiała.

08.10.2022 19:20

Powinna być 2 żółta kartka dla Bellinghama - sędzia wymiękł.

08.10.2022 19:16

Goretzka!!!

08.10.2022 19:04

De Ligt taka trochę pomarańczowa

08.10.2022 18:41

Sabitzer szybko sobie nogi związał na resztę spotkania

08.10.2022 18:33

Jazda z kur… czakami

08.10.2022 18:30

Bez żadnej niespodzianki. Po lidera!

08.10.2022 17:57

Nie mam nic przeciwko żeby dzisiejszy mecz dołączył do tych wszystkich niezapomnianych Klassikerów.

08.10.2022 17:01

Jedyny znak zapytania to czy Kimmich zagra od początku, bo na inne pozycje wszystko jest jasne.

08.10.2022 16:59

@Sonny aaa, teraz kumam ;)

08.10.2022 15:25

@Sonny i nie przedłużyli z nim, bo jest wolny i słaby, tak ? Dlatego zainteresowane są nim takie kluby jak Real , United czy psg ?

08.10.2022 13:35

Jeśli przeciwnicy umowy z Katarem zostali już „przekonani” to o harmonię powinno być łatwiej.

08.10.2022 12:30

Jest to optymalna i najsilniejsza 11 i chętnie wieczorem taką zobaczę.

08.10.2022 12:27

Świetne informacje i oby tak rzeczywiście było.

08.10.2022 12:25

Pewnie, że lubimy, bo od lat to pewne 3 punkty.

08.10.2022 12:24

Trzeba będzie uważać na Moukoko, szybki i silny.

08.10.2022 12:23

@AdiFantasti trzeba tylko pamiętać w jakiej formie w tym sezonie jest Sevilla czy Bayer. Pilzno to w ogóle inny poziom. Więc ta dobra forma obu ekip dzisiaj to nic pewnego.

08.10.2022 12:14

@Marienplatz Przecież ciebie rajcuje jak jesteś obrażany, po to prowokujesz i do tego dążysz. Dziwne hobby. Trzymam kciuki żeby admin skończył być tak pobłażliwy dla takich zachowań.

08.10.2022 12:10

Od Suele i Schlotterbecka na chwilę obecną to i De Ligt jest lepszy.

08.10.2022 11:06

Obie drużyny w podobnym stopniu osłabione i żadna ze stron nie będzie mogła na to zrzucić winy po niekorzystnym wyniku.

08.10.2022 11:00

Notoryczne prowokacje, antyspołeczne zachowania (dla społeczności Bayernu), obrażanie Bayernu i jego piłkarzy, zaniżanie poziomu dyskusji przez swoje napastliwe komentarze. Admin ma wystarczająco dużo powodów.

08.10.2022 10:55

@Marienplatz czyli dlatego, że ktoś źle napisał o Zahavim to ty teraz będziesz w rewanżu obrażał Ribery’go ? Ciekawa logika

08.10.2022 00:42

Bardzo niepokojące informacje i oby te najgorsze prognozy z brakiem wyjazdu na MŚ nie sprawdziły się. Trzymam kciuki żeby zdążył.

07.10.2022 23:20

bvb gra u siebie więc napewno nie będzie ustawiała autobusu w swoim polu karnym tylko będzie chciała pokazać się, że potrafią grać piłkę. I to może być dla nas bardzo pozytywne, bo będzie więcej miejsca. Wygrać i atakować 1 miejsce w tabeli.

07.10.2022 22:35

Tak jak dla Bayernu Pilzno było wdzięcznym rywalem, tak dla bvb takim rywalem była Sevilla, która jest w tym sezonie bardzo przeciętna.

07.10.2022 16:39

Poprowadzi Bayern do zwycięstwa w CL albo reprezentacje do tytułu MŚ/ME to napewno będzie tego blisko.

07.10.2022 16:30

Nie karmić trolla, po to pisze te prowokacyjne brednie.

07.10.2022 15:24

Nie jeden piłkarz miał marzenie o Madrycie, ale niektórzy skończyli w 8arcelonie :D

07.10.2022 13:19

Artykuł o Riberym, o ofercie Chelsea, a ktoś ma urojenia o umniejszaniu Lewemu - niepokojące.

07.10.2022 13:13

Ribery i Bayern wie, że lepszej decyzji podjąć nie mogli.

Edytowano : 2022-10-07 13:03:49

@Marienplatz masz jakąś potrzebę wiecznego obrażania jednej z legend klubu, to twoja chora misja ? Czy po prostu lubisz robisz gównoburze i prowokować ? Tak czy siak jest to mega słabe.

07.10.2022 12:50

Zaraz pewnie będzie rewanż i najtrudniejszym obrońcą z jakim mierzył się Sane to... De Ligt ;)

07.10.2022 12:44

Świetne spotkanie to i ocen nie mogło być innych.

07.10.2022 12:31

@Piter1985 z Tomka to mogą sobie kupić jego koszulkę, bo jego miejsce jest w Bayernie

07.10.2022 11:52

Na pewno będzie to dla Niego bardzo ciężka decyzja, ale zdrowie jest najważniejsze. A ono mu się jeszcze przyda w Monachium gdzie wszyscy na Niego czekają.

07.10.2022 10:53

Jak będę mogli zagrać to Nagelsmann nie będzie miał odwagi żadnego z nich posadzić na ławce.

07.10.2022 10:50

Poznać nastroje w bvb ? Takie jak zawsze czyli już pewnie mają brązowe majtki ;)

07.10.2022 10:35

Niezła wtopa, ten Singh to ma ogromnego pecha.

07.10.2022 10:31

Kim ma być Tel ? Inwestycją w przyszłość. Przez 3 lata przy Kane napewno sporo nauczyłby się.

06.10.2022 21:54

To będzie nasz priorytet na następne letnie okienko więc klub już musi bardzo aktywnie działać żeby przemyślanie wybrać.

06.10.2022 19:25

To czy Kimmich i Mueller będą gotowi to z tego co pamietam będzie uzależnione od tego czy wynik kolejnego testu będzie negatywny więc to jeszcze nic pewnego.

06.10.2022 19:18

Zobaczymy jak przejdziemy przez październik, bo to nam da odpowiedź czy kryzys rzeczywiście jest już przeszłością.

06.10.2022 14:53

Za szybko na takie laurki, ale trzymam kciuki żeby tak było.

06.10.2022 13:34

Dziennikarze to do zemdlenia mogą w kółko pytać o to samo.

06.10.2022 13:00

@WayeThe a gdzie był Lewy w wieku 17 lat i jakie miał sukcesy na międzynarodowych imprezach ? Chyba znowu nikogo nie przekonasz do swojej pokrętnej logiki :). Haaland to jest fenomen i najlepsza aktualnie 9 na świecie.

06.10.2022 12:55

Po tak dobrym spotkaniu musiało sporo naszych zawodnikow znaleźć się w tych jedenastkach, jak najbardziej zasłużenie.

06.10.2022 12:12

Wanner to niech gra regularnie w FCBII albo U19, a nie wraca do kadry meczowej pierwszego zespołu bez żadnych szans na minuty.

06.10.2022 12:10

Znowu Bayern będzie klepał 8arce, ale tym razem będą to nasze panie ;)

06.10.2022 11:21

Wybór bardzo ryzykowny i dla Bayeru i dla Alonso. Na pewno będę przyglądał się jak to będzie działało, ale cudów nie spodziewam się.

06.10.2022 11:18

Gikiewicz będzie poważnym kandydatem do tego wyróżnienia.

06.10.2022 11:12

I tak bvb będzie znowu miała pretensje do wszystkich dookoła.

06.10.2022 10:59