Mamy wielu zasłużonych graczy i takim graczem jest niby Moting, który musi wejść zamiast Tela, bo inaczej obrazi się ?
11.10.2022 21:28
Zamiast Motinga jak najbardziej, ale raczej nic więcej.
11.10.2022 21:20
Każdy widzi, że młodzi nie dostają tyle szans ile powinni i oby Nagelsmann nie był głuchy na te głosy.
11.10.2022 21:17
Oby Tel zagrał od początku, a Wanner chociaż kilka minut otrzymał.
11.10.2022 15:54
Trochę komiczne jest to jak zawodnicy bvb zachowują się po tym remisie :D
11.10.2022 14:58
Nagelsmannowi wiatr w oczy.
11.10.2022 14:05
Pewnie Wanner nie może doczekać się tego, że będzie mógł zasiąść na ławce rezerwowych :)
11.10.2022 11:50
To nie ma żadnego znaczenia, bo zdecydowana większość fauli jest przypadkowa. Jak np. Mueller dostał czerwoną kartkę za faul na Tagliafico w meczu CL z Ajaxem to jakoś nie było empatii albo tłumaczenia, że nie widział przeciwnika.
11.10.2022 11:45
To nie podlega żadnej dyskusji, strata punktów na własne życzenie.
11.10.2022 11:09
Aydin piękny gol.
11.10.2022 10:29
Poprzednim razem też miał otrzymać szanse od początku i może tym razem jednak to uda się.
11.10.2022 10:25
Przy takim bogactwie i rywalizacji na 9 to nie ma co dziwić się, że Tel jest 6 do wejścia z ławki.
10.10.2022 21:18
Jeszcze pare dni temu nasze starania były aktywne :D
10.10.2022 21:09
Lepiej nic nie mówić niż brnąc w takie idiotyzmy. Prawda jest taka, że przestraszył się stadionu i nie wytrzymał presji.
10.10.2022 15:03
Niech spokojnie na Augsburg wraca.
10.10.2022 13:31
Ja bym chętnie u nas zobaczył zarówno Haalanda, Nkunku jak i Bellinghama.
10.10.2022 13:29
Moukoko pokazał się z dobrej strony i jeśli bvb będzie chciało go przekonać to chyba będą musieli pójść na Jego warunki.
10.10.2022 13:24
Brawo, nikt tutaj nie liczył na punkty. Oby to był taki przełomowy moment.
10.10.2022 10:53
W uefie nie wiedzą jakie w Polsce są nastroje względem Bayernu ?
10.10.2022 10:52
Zasłużyli za wypuszczenie prowadzenia 2:0
10.10.2022 10:48
Czy koronawirus to już tylko w Bayernie grasuje czy w innych klubach też ? Przed MŚ wszyscy będą już po.
10.10.2022 10:31
A co mają mówić ? Jakieś przełomowe tezy mają wygłaszać ? Chyba za dużo wymagacie od kopaczy.
09.10.2022 17:30
Gdyby to było w drugą to całe Niemcy przez tygodnie by o tym trąbiły, ale skoro dotyczy to Bayern to temat można zamieść pod dywan.
09.10.2022 17:28
Oby jak najszybciej wrócił i mógł hasać na lewej stronie.
09.10.2022 17:25
Ciekawe skąd wzięły się te plotki o tym, że rehabilitacja idzie źle. Trochę to dziwne.
09.10.2022 13:23
Ostatnio przegrywali to co mieli wygrać więc może teraz wygrają to co mają przegrać.
09.10.2022 12:20
Przy nadchodzącej liczbie spotkań do końca roku to te doniesienia są podwójnie niepokojące.
09.10.2022 12:18
Ten fart bvb to w całości zasługa Bayernu, bo Bayern powinien doholować to prowadzenie do końca.
09.10.2022 12:17
Też uważam, że Goretzka zasłużył na wysokie oceny, bo zagrał bardzo dobre spotkanie.
09.10.2022 12:12
To czy wynik jest sprawiedliwy czy nie to nie ma znaczenia, bo jak prowadzi się 2:0 to nie można wypuścić w taki sposób zwycięstwa.
09.10.2022 12:07
Bayern może odbić sobie na Czechach wczorajsze niepowodzenie.
09.10.2022 12:02
Co za absurdalne tłumaczenia. Przyznałby się do błędu jak mężczyzna po prostu.
09.10.2022 12:00
Da się to ubrać w słowa, ale są one niecenzuralne.
09.10.2022 11:57
Kahn prawie z krzesła spadł.
08.10.2022 23:25
A jednak zabrakło
08.10.2022 21:35
Goretzka jednym z lepszych, Mane z gorszych.
08.10.2022 21:34
Na początku myślałem, że coś z okiem, a tu wyjdzie wstrząs mózgu :/
08.10.2022 21:32
Przecież nie powie w wywiadzie, że zrobił zrobił to celowo.
08.10.2022 21:31
Bardzo przeciętny mecz w naszym wykonaniu z pechowym zakończeniem, ale sami na tego pecha drużyna zapracowała. Dużo niedokładności, mało okazji. Mieliśmy więcej goli od sytuacji i gdyby nie bramkarz bvb to mogłoby być jeszcze inaczej. Nie można wypuszczać spotkania prowadząc 2:0, po prostu nie można.
08.10.2022 20:37
Jak za to Bellingham nie dostał 2 żółtej kartki to już na zawsze będzie tajemnicą sędziego. Skandaliczna decyzja.
08.10.2022 20:33
Ale frajersko
08.10.2022 20:23
Długie 4 minuty w 10 przed nami
08.10.2022 20:20
Na taki mecz (bardzo średni w naszym wykonaniu) i nerwówkę jaka nasz czeka to wpuszczenie Tela nie byłoby dobrym rozwiązaniem.
08.10.2022 20:17
Przezroczysty występ Mane
08.10.2022 20:10
Powinnismy dam pograć bvb i czekać na kontrę. A nie prowadząc dać kontrować się bvb
08.10.2022 20:06
No to będą emocje przez ostatni kwadrans.
08.10.2022 20:04
Pavard na środek ?
08.10.2022 19:51
Sane i mały 2:0!!!!
08.10.2022 19:42
Jak tego Mane nie trafił ?
08.10.2022 19:38
Oby z Daviesem wszystko było ok
08.10.2022 19:34
Skandaliczna decyzja, zupełnie niezrozumiała.
08.10.2022 19:20
Powinna być 2 żółta kartka dla Bellinghama - sędzia wymiękł.
08.10.2022 19:16
Goretzka!!!
08.10.2022 19:04
De Ligt taka trochę pomarańczowa
08.10.2022 18:41
Sabitzer szybko sobie nogi związał na resztę spotkania
08.10.2022 18:33
Jazda z kur… czakami
08.10.2022 18:30
Bez żadnej niespodzianki. Po lidera!
08.10.2022 17:57
Nie mam nic przeciwko żeby dzisiejszy mecz dołączył do tych wszystkich niezapomnianych Klassikerów.
08.10.2022 17:01
Jedyny znak zapytania to czy Kimmich zagra od początku, bo na inne pozycje wszystko jest jasne.
08.10.2022 16:59
@Sonny aaa, teraz kumam ;)
08.10.2022 15:25
@Sonny i nie przedłużyli z nim, bo jest wolny i słaby, tak ? Dlatego zainteresowane są nim takie kluby jak Real , United czy psg ?
08.10.2022 13:35
Jeśli przeciwnicy umowy z Katarem zostali już „przekonani” to o harmonię powinno być łatwiej.
08.10.2022 12:30
Jest to optymalna i najsilniejsza 11 i chętnie wieczorem taką zobaczę.
08.10.2022 12:27
Świetne informacje i oby tak rzeczywiście było.
08.10.2022 12:25
Pewnie, że lubimy, bo od lat to pewne 3 punkty.
08.10.2022 12:24
Trzeba będzie uważać na Moukoko, szybki i silny.
08.10.2022 12:23
@AdiFantasti trzeba tylko pamiętać w jakiej formie w tym sezonie jest Sevilla czy Bayer. Pilzno to w ogóle inny poziom. Więc ta dobra forma obu ekip dzisiaj to nic pewnego.
08.10.2022 12:14
@Marienplatz Przecież ciebie rajcuje jak jesteś obrażany, po to prowokujesz i do tego dążysz. Dziwne hobby. Trzymam kciuki żeby admin skończył być tak pobłażliwy dla takich zachowań.
08.10.2022 12:10
Od Suele i Schlotterbecka na chwilę obecną to i De Ligt jest lepszy.
08.10.2022 11:06
Obie drużyny w podobnym stopniu osłabione i żadna ze stron nie będzie mogła na to zrzucić winy po niekorzystnym wyniku.
08.10.2022 11:00
Notoryczne prowokacje, antyspołeczne zachowania (dla społeczności Bayernu), obrażanie Bayernu i jego piłkarzy, zaniżanie poziomu dyskusji przez swoje napastliwe komentarze. Admin ma wystarczająco dużo powodów.
08.10.2022 10:55
@Marienplatz czyli dlatego, że ktoś źle napisał o Zahavim to ty teraz będziesz w rewanżu obrażał Ribery’go ? Ciekawa logika
08.10.2022 00:42
Bardzo niepokojące informacje i oby te najgorsze prognozy z brakiem wyjazdu na MŚ nie sprawdziły się. Trzymam kciuki żeby zdążył.
07.10.2022 23:20
bvb gra u siebie więc napewno nie będzie ustawiała autobusu w swoim polu karnym tylko będzie chciała pokazać się, że potrafią grać piłkę. I to może być dla nas bardzo pozytywne, bo będzie więcej miejsca. Wygrać i atakować 1 miejsce w tabeli.
07.10.2022 22:35
Tak jak dla Bayernu Pilzno było wdzięcznym rywalem, tak dla bvb takim rywalem była Sevilla, która jest w tym sezonie bardzo przeciętna.
07.10.2022 16:39
Poprowadzi Bayern do zwycięstwa w CL albo reprezentacje do tytułu MŚ/ME to napewno będzie tego blisko.
07.10.2022 16:30
Nie karmić trolla, po to pisze te prowokacyjne brednie.
07.10.2022 15:24
Nie jeden piłkarz miał marzenie o Madrycie, ale niektórzy skończyli w 8arcelonie :D
07.10.2022 13:19
Artykuł o Riberym, o ofercie Chelsea, a ktoś ma urojenia o umniejszaniu Lewemu - niepokojące.
07.10.2022 13:13
Ribery i Bayern wie, że lepszej decyzji podjąć nie mogli.
Edytowano : 2022-10-07 13:03:49
@Marienplatz masz jakąś potrzebę wiecznego obrażania jednej z legend klubu, to twoja chora misja ? Czy po prostu lubisz robisz gównoburze i prowokować ? Tak czy siak jest to mega słabe.
07.10.2022 12:50
Zaraz pewnie będzie rewanż i najtrudniejszym obrońcą z jakim mierzył się Sane to... De Ligt ;)
07.10.2022 12:44
Świetne spotkanie to i ocen nie mogło być innych.
07.10.2022 12:31
@Piter1985 z Tomka to mogą sobie kupić jego koszulkę, bo jego miejsce jest w Bayernie
07.10.2022 11:52
Na pewno będzie to dla Niego bardzo ciężka decyzja, ale zdrowie jest najważniejsze. A ono mu się jeszcze przyda w Monachium gdzie wszyscy na Niego czekają.
07.10.2022 10:53
Jak będę mogli zagrać to Nagelsmann nie będzie miał odwagi żadnego z nich posadzić na ławce.
07.10.2022 10:50
Poznać nastroje w bvb ? Takie jak zawsze czyli już pewnie mają brązowe majtki ;)
07.10.2022 10:35
Niezła wtopa, ten Singh to ma ogromnego pecha.
07.10.2022 10:31
Kim ma być Tel ? Inwestycją w przyszłość. Przez 3 lata przy Kane napewno sporo nauczyłby się.
06.10.2022 21:54
To będzie nasz priorytet na następne letnie okienko więc klub już musi bardzo aktywnie działać żeby przemyślanie wybrać.
06.10.2022 19:25
To czy Kimmich i Mueller będą gotowi to z tego co pamietam będzie uzależnione od tego czy wynik kolejnego testu będzie negatywny więc to jeszcze nic pewnego.
06.10.2022 19:18
Zobaczymy jak przejdziemy przez październik, bo to nam da odpowiedź czy kryzys rzeczywiście jest już przeszłością.
06.10.2022 14:53
Za szybko na takie laurki, ale trzymam kciuki żeby tak było.
06.10.2022 13:34
Dziennikarze to do zemdlenia mogą w kółko pytać o to samo.
06.10.2022 13:00
@WayeThe a gdzie był Lewy w wieku 17 lat i jakie miał sukcesy na międzynarodowych imprezach ? Chyba znowu nikogo nie przekonasz do swojej pokrętnej logiki :). Haaland to jest fenomen i najlepsza aktualnie 9 na świecie.
06.10.2022 12:55
Po tak dobrym spotkaniu musiało sporo naszych zawodnikow znaleźć się w tych jedenastkach, jak najbardziej zasłużenie.
06.10.2022 12:12
Wanner to niech gra regularnie w FCBII albo U19, a nie wraca do kadry meczowej pierwszego zespołu bez żadnych szans na minuty.
06.10.2022 12:10
Znowu Bayern będzie klepał 8arce, ale tym razem będą to nasze panie ;)
06.10.2022 11:21
Wybór bardzo ryzykowny i dla Bayeru i dla Alonso. Na pewno będę przyglądał się jak to będzie działało, ale cudów nie spodziewam się.
06.10.2022 11:18
Gikiewicz będzie poważnym kandydatem do tego wyróżnienia.
06.10.2022 11:12
I tak bvb będzie znowu miała pretensje do wszystkich dookoła.
Mamy wielu zasłużonych graczy i takim graczem jest niby Moting, który musi wejść zamiast Tela, bo inaczej obrazi się ?
11.10.2022 21:28
Zamiast Motinga jak najbardziej, ale raczej nic więcej.
11.10.2022 21:20
Każdy widzi, że młodzi nie dostają tyle szans ile powinni i oby Nagelsmann nie był głuchy na te głosy.
11.10.2022 21:17
Oby Tel zagrał od początku, a Wanner chociaż kilka minut otrzymał.
11.10.2022 15:54
Trochę komiczne jest to jak zawodnicy bvb zachowują się po tym remisie :D
11.10.2022 14:58
Nagelsmannowi wiatr w oczy.
11.10.2022 14:05
Pewnie Wanner nie może doczekać się tego, że będzie mógł zasiąść na ławce rezerwowych :)
11.10.2022 11:50
To nie ma żadnego znaczenia, bo zdecydowana większość fauli jest przypadkowa. Jak np. Mueller dostał czerwoną kartkę za faul na Tagliafico w meczu CL z Ajaxem to jakoś nie było empatii albo tłumaczenia, że nie widział przeciwnika.
11.10.2022 11:45
To nie podlega żadnej dyskusji, strata punktów na własne życzenie.
11.10.2022 11:09
Aydin piękny gol.
11.10.2022 10:29
Poprzednim razem też miał otrzymać szanse od początku i może tym razem jednak to uda się.
11.10.2022 10:25
Przy takim bogactwie i rywalizacji na 9 to nie ma co dziwić się, że Tel jest 6 do wejścia z ławki.
10.10.2022 21:18
Jeszcze pare dni temu nasze starania były aktywne :D
10.10.2022 21:09
Lepiej nic nie mówić niż brnąc w takie idiotyzmy. Prawda jest taka, że przestraszył się stadionu i nie wytrzymał presji.
10.10.2022 15:03
Niech spokojnie na Augsburg wraca.
10.10.2022 13:31
Ja bym chętnie u nas zobaczył zarówno Haalanda, Nkunku jak i Bellinghama.
10.10.2022 13:29
Moukoko pokazał się z dobrej strony i jeśli bvb będzie chciało go przekonać to chyba będą musieli pójść na Jego warunki.
10.10.2022 13:24
Brawo, nikt tutaj nie liczył na punkty. Oby to był taki przełomowy moment.
10.10.2022 10:53
W uefie nie wiedzą jakie w Polsce są nastroje względem Bayernu ?
10.10.2022 10:52
Zasłużyli za wypuszczenie prowadzenia 2:0
10.10.2022 10:48
Czy koronawirus to już tylko w Bayernie grasuje czy w innych klubach też ? Przed MŚ wszyscy będą już po.
10.10.2022 10:31
A co mają mówić ? Jakieś przełomowe tezy mają wygłaszać ? Chyba za dużo wymagacie od kopaczy.
09.10.2022 17:30
Gdyby to było w drugą to całe Niemcy przez tygodnie by o tym trąbiły, ale skoro dotyczy to Bayern to temat można zamieść pod dywan.
09.10.2022 17:28
Oby jak najszybciej wrócił i mógł hasać na lewej stronie.
09.10.2022 17:25
Ciekawe skąd wzięły się te plotki o tym, że rehabilitacja idzie źle. Trochę to dziwne.
09.10.2022 13:23
Ostatnio przegrywali to co mieli wygrać więc może teraz wygrają to co mają przegrać.
09.10.2022 12:20
Przy nadchodzącej liczbie spotkań do końca roku to te doniesienia są podwójnie niepokojące.
09.10.2022 12:18
Ten fart bvb to w całości zasługa Bayernu, bo Bayern powinien doholować to prowadzenie do końca.
09.10.2022 12:17
Też uważam, że Goretzka zasłużył na wysokie oceny, bo zagrał bardzo dobre spotkanie.
09.10.2022 12:12
To czy wynik jest sprawiedliwy czy nie to nie ma znaczenia, bo jak prowadzi się 2:0 to nie można wypuścić w taki sposób zwycięstwa.
09.10.2022 12:07
Bayern może odbić sobie na Czechach wczorajsze niepowodzenie.
09.10.2022 12:02
Co za absurdalne tłumaczenia. Przyznałby się do błędu jak mężczyzna po prostu.
09.10.2022 12:00
Da się to ubrać w słowa, ale są one niecenzuralne.
09.10.2022 11:57
Kahn prawie z krzesła spadł.
08.10.2022 23:25
A jednak zabrakło
08.10.2022 21:35
Goretzka jednym z lepszych, Mane z gorszych.
08.10.2022 21:34
Na początku myślałem, że coś z okiem, a tu wyjdzie wstrząs mózgu :/
08.10.2022 21:32
Przecież nie powie w wywiadzie, że zrobił zrobił to celowo.
08.10.2022 21:31
Bardzo przeciętny mecz w naszym wykonaniu z pechowym zakończeniem, ale sami na tego pecha drużyna zapracowała. Dużo niedokładności, mało okazji. Mieliśmy więcej goli od sytuacji i gdyby nie bramkarz bvb to mogłoby być jeszcze inaczej. Nie można wypuszczać spotkania prowadząc 2:0, po prostu nie można.
08.10.2022 20:37
Jak za to Bellingham nie dostał 2 żółtej kartki to już na zawsze będzie tajemnicą sędziego. Skandaliczna decyzja.
08.10.2022 20:33
Ale frajersko
08.10.2022 20:23
Długie 4 minuty w 10 przed nami
08.10.2022 20:20
Na taki mecz (bardzo średni w naszym wykonaniu) i nerwówkę jaka nasz czeka to wpuszczenie Tela nie byłoby dobrym rozwiązaniem.
08.10.2022 20:17
Przezroczysty występ Mane
08.10.2022 20:10
Powinnismy dam pograć bvb i czekać na kontrę. A nie prowadząc dać kontrować się bvb
08.10.2022 20:06
No to będą emocje przez ostatni kwadrans.
08.10.2022 20:04
Pavard na środek ?
08.10.2022 19:51
Sane i mały 2:0!!!!
08.10.2022 19:42
Jak tego Mane nie trafił ?
08.10.2022 19:38
Oby z Daviesem wszystko było ok
08.10.2022 19:34
Skandaliczna decyzja, zupełnie niezrozumiała.
08.10.2022 19:20
Powinna być 2 żółta kartka dla Bellinghama - sędzia wymiękł.
08.10.2022 19:16
Goretzka!!!
08.10.2022 19:04
De Ligt taka trochę pomarańczowa
08.10.2022 18:41
Sabitzer szybko sobie nogi związał na resztę spotkania
08.10.2022 18:33
Jazda z kur… czakami
08.10.2022 18:30
Bez żadnej niespodzianki. Po lidera!
08.10.2022 17:57
Nie mam nic przeciwko żeby dzisiejszy mecz dołączył do tych wszystkich niezapomnianych Klassikerów.
08.10.2022 17:01
Jedyny znak zapytania to czy Kimmich zagra od początku, bo na inne pozycje wszystko jest jasne.
08.10.2022 16:59
@Sonny aaa, teraz kumam ;)
08.10.2022 15:25
@Sonny i nie przedłużyli z nim, bo jest wolny i słaby, tak ? Dlatego zainteresowane są nim takie kluby jak Real , United czy psg ?
08.10.2022 13:35
Jeśli przeciwnicy umowy z Katarem zostali już „przekonani” to o harmonię powinno być łatwiej.
08.10.2022 12:30
Jest to optymalna i najsilniejsza 11 i chętnie wieczorem taką zobaczę.
08.10.2022 12:27
Świetne informacje i oby tak rzeczywiście było.
08.10.2022 12:25
Pewnie, że lubimy, bo od lat to pewne 3 punkty.
08.10.2022 12:24
Trzeba będzie uważać na Moukoko, szybki i silny.
08.10.2022 12:23
@AdiFantasti trzeba tylko pamiętać w jakiej formie w tym sezonie jest Sevilla czy Bayer. Pilzno to w ogóle inny poziom. Więc ta dobra forma obu ekip dzisiaj to nic pewnego.
08.10.2022 12:14
@Marienplatz Przecież ciebie rajcuje jak jesteś obrażany, po to prowokujesz i do tego dążysz. Dziwne hobby. Trzymam kciuki żeby admin skończył być tak pobłażliwy dla takich zachowań.
08.10.2022 12:10
Od Suele i Schlotterbecka na chwilę obecną to i De Ligt jest lepszy.
08.10.2022 11:06
Obie drużyny w podobnym stopniu osłabione i żadna ze stron nie będzie mogła na to zrzucić winy po niekorzystnym wyniku.
08.10.2022 11:00
Notoryczne prowokacje, antyspołeczne zachowania (dla społeczności Bayernu), obrażanie Bayernu i jego piłkarzy, zaniżanie poziomu dyskusji przez swoje napastliwe komentarze. Admin ma wystarczająco dużo powodów.
08.10.2022 10:55
@Marienplatz czyli dlatego, że ktoś źle napisał o Zahavim to ty teraz będziesz w rewanżu obrażał Ribery’go ? Ciekawa logika
08.10.2022 00:42
Bardzo niepokojące informacje i oby te najgorsze prognozy z brakiem wyjazdu na MŚ nie sprawdziły się. Trzymam kciuki żeby zdążył.
07.10.2022 23:20
bvb gra u siebie więc napewno nie będzie ustawiała autobusu w swoim polu karnym tylko będzie chciała pokazać się, że potrafią grać piłkę. I to może być dla nas bardzo pozytywne, bo będzie więcej miejsca. Wygrać i atakować 1 miejsce w tabeli.
07.10.2022 22:35
Tak jak dla Bayernu Pilzno było wdzięcznym rywalem, tak dla bvb takim rywalem była Sevilla, która jest w tym sezonie bardzo przeciętna.
07.10.2022 16:39
Poprowadzi Bayern do zwycięstwa w CL albo reprezentacje do tytułu MŚ/ME to napewno będzie tego blisko.
07.10.2022 16:30
Nie karmić trolla, po to pisze te prowokacyjne brednie.
07.10.2022 15:24
Nie jeden piłkarz miał marzenie o Madrycie, ale niektórzy skończyli w 8arcelonie :D
07.10.2022 13:19
Artykuł o Riberym, o ofercie Chelsea, a ktoś ma urojenia o umniejszaniu Lewemu - niepokojące.
07.10.2022 13:13
Ribery i Bayern wie, że lepszej decyzji podjąć nie mogli.
Edytowano : 2022-10-07 13:03:49
@Marienplatz masz jakąś potrzebę wiecznego obrażania jednej z legend klubu, to twoja chora misja ? Czy po prostu lubisz robisz gównoburze i prowokować ? Tak czy siak jest to mega słabe.
07.10.2022 12:50
Zaraz pewnie będzie rewanż i najtrudniejszym obrońcą z jakim mierzył się Sane to... De Ligt ;)
07.10.2022 12:44
Świetne spotkanie to i ocen nie mogło być innych.
07.10.2022 12:31
@Piter1985 z Tomka to mogą sobie kupić jego koszulkę, bo jego miejsce jest w Bayernie
07.10.2022 11:52
Na pewno będzie to dla Niego bardzo ciężka decyzja, ale zdrowie jest najważniejsze. A ono mu się jeszcze przyda w Monachium gdzie wszyscy na Niego czekają.
07.10.2022 10:53
Jak będę mogli zagrać to Nagelsmann nie będzie miał odwagi żadnego z nich posadzić na ławce.
07.10.2022 10:50
Poznać nastroje w bvb ? Takie jak zawsze czyli już pewnie mają brązowe majtki ;)
07.10.2022 10:35
Niezła wtopa, ten Singh to ma ogromnego pecha.
07.10.2022 10:31
Kim ma być Tel ? Inwestycją w przyszłość. Przez 3 lata przy Kane napewno sporo nauczyłby się.
06.10.2022 21:54
To będzie nasz priorytet na następne letnie okienko więc klub już musi bardzo aktywnie działać żeby przemyślanie wybrać.
06.10.2022 19:25
To czy Kimmich i Mueller będą gotowi to z tego co pamietam będzie uzależnione od tego czy wynik kolejnego testu będzie negatywny więc to jeszcze nic pewnego.
06.10.2022 19:18
Zobaczymy jak przejdziemy przez październik, bo to nam da odpowiedź czy kryzys rzeczywiście jest już przeszłością.
06.10.2022 14:53
Za szybko na takie laurki, ale trzymam kciuki żeby tak było.
06.10.2022 13:34
Dziennikarze to do zemdlenia mogą w kółko pytać o to samo.
06.10.2022 13:00
@WayeThe a gdzie był Lewy w wieku 17 lat i jakie miał sukcesy na międzynarodowych imprezach ? Chyba znowu nikogo nie przekonasz do swojej pokrętnej logiki :). Haaland to jest fenomen i najlepsza aktualnie 9 na świecie.
06.10.2022 12:55
Po tak dobrym spotkaniu musiało sporo naszych zawodnikow znaleźć się w tych jedenastkach, jak najbardziej zasłużenie.
06.10.2022 12:12
Wanner to niech gra regularnie w FCBII albo U19, a nie wraca do kadry meczowej pierwszego zespołu bez żadnych szans na minuty.
06.10.2022 12:10
Znowu Bayern będzie klepał 8arce, ale tym razem będą to nasze panie ;)
06.10.2022 11:21
Wybór bardzo ryzykowny i dla Bayeru i dla Alonso. Na pewno będę przyglądał się jak to będzie działało, ale cudów nie spodziewam się.
06.10.2022 11:18
Gikiewicz będzie poważnym kandydatem do tego wyróżnienia.
06.10.2022 11:12
I tak bvb będzie znowu miała pretensje do wszystkich dookoła.
06.10.2022 10:59