DieRoten.pl

Coman i Wanner trenowali indywidualnie

fot.
Reklama

Dzień po rozegraniu spotkania w Champions League, powinna odbyć się tradycyjna sesja treningowa dla rezerwowych przy Saebener Strasse.

Mimo wszystko w dowód uznania za ostatnie dwa bardzo dobre występy, trener Julian Nagelsmann nagrodził swoich podopiecznych dniem wolnym od treningów w środę.

Oficjalnie przygotowania do wyczekiwanego przez fanów „Der Klassikera” ruszą dopiero dziś – monachijczycy będą mieli więc dokładnie dwa dni na odpowiednie przygotowania i analizę Borussii Dortmund przed sobotnim wyjazdem do Nadrenii Północnej-Westfalii.

Choć wszyscy gracze otrzymali wolne, to w ośrodku treningowym przy Saebener Strasse i tak pojawiło się dwóch piłkarzy pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Mowa o takich zawodnikach jak Paul Wanner, który uporał się już z koronawirusem oraz Kingsley Coman, który to z kolei wrócił ostatnio do treningów z drużyną po wyleczeniu kontuzji uda. Obaj pomocnicy ukończyli wczoraj indywidualny program treningowy i w sobotę mają wrócić do kadry meczowej FCB.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...