Dziwne, że dostaje tak mało szans, tym bardziej, że z przodu raczej nędza.
06.10.2022 10:56
@WayeThe naprawdę potrafisz wymyślić każdą brednie żeby tylko mieć inne zdanie. Ciekawe jak wytłumaczysz te zawiłości matematyczne. Aha i rozumiem, że reprezentacja Norwegii i Francji ma ten sam potencjał sportowy ? Skoro np. taki Giroud jest mistrzem świata to automatycznie powoduje, że jest lepszy od np. Lewego ?
Edytowano : 2022-10-06 07:14:57
@admih nic nowego, BL regularnie klepie hiszpańskie kluby ;)
06.10.2022 07:05
A po co Haaland ma wychodzić po przerwie w rozstrzygniętym spotkaniu ? Spotkań od groma to logiczne, że nie musi grać 90 minut.
05.10.2022 22:37
Przyjdzie za darmo, a po roku albo dwóch na nim jeszcze pewnie zarobimy. Tylko nie wiem gdzie tam znajdzie się dla wszystkich miejsce jeśli nie planujemy nikogo pozbyć się ze środka pola.
05.10.2022 21:04
Już za chwile znowu wszyscy będą patrzyli na nas, a dokładniej na nasze plecy.
05.10.2022 14:08
I na co Leverkusen będzie liczyło ? Przecież Alnoso to totalny zółtodziób bez żadnego doświadczenia na jakimś poważnym szczeblu. Przepis na katastrofę.
05.10.2022 12:38
Można już kończyć ten plebiscyt, bo Jamal nie może tego nie wygrać.
05.10.2022 12:22
Bardzo dobra gra Mane, super gol (z odrobiną szczęścia) i przepiękna asysta. Nie wiem mimo wszystko czy nie wybrałbym jednak Sane na MVP wczorajszego meczu.
05.10.2022 10:57
W weekend wskakujemy na 1 miejsce w BL i rzeczywiście będziemy zmierzać w dobrą stronę.
05.10.2022 10:17
No po takim spotkaniu to innych ocen być nie mogło.
05.10.2022 09:24
Cos ten asystent Demichelisa średnio ogarnia. W następnym spotkaniu też nie ma co nastawiać się na 3 punkty.
05.10.2022 09:01
To kolejne spotkanie, w którym piłkarze U-19 tracą punkty w samej końcówce mimo wcześniejszego prowadzenia.
05.10.2022 08:58
A mnie zupełnie nie dziwi tutaj poruszenie o meczu 8arcy. Po pierwsze to jest mecz w naszej grupie, a po drugie jest lekka satysfakcja przez to jak Bayern został obrażony na wszystkie możliwe sposoby, a 8arcelona została ogłoszona królem świata.
05.10.2022 08:55
Tam nie było czego sprawdzać na varze, bo tam absolutnie nie było karnego. Piłka z kilku centymetrów ześlizgnęła się z głowy na rękę i w takich sytuacjach nie gwiżdże się. Ewidentny karny jest tylko w histerycznym polskim środowisku piłkarskim gdzie nie ma za grosz obiektywizmu.
05.10.2022 07:51
Od początku to było jednostronne spotkanie i Pilzno nawet odrobinę nam nie zagroziło. Bardzo pewne zwycięstwo.
04.10.2022 23:50
@Silesi Ci co grali mniej niż 60 minut (Musiala, Davies, Sane) nie są uwzględniani do oceniania.
04.10.2022 23:48
A najlepszy Bayern w tym sezonie dopiero przed nami. Rekord jeszcze w tej edycji będziemy śrubować. Nie ma mocnych na nas w fazie grupowej.
04.10.2022 23:44
Rywal inny niż te wszystkie Cadizy, Mallorca czy inne Elchy i 8arca znowu odbija się od ściany. Chciał Lewy spróbować czegoś innego to spróbuje… Ligi Europy :D
04.10.2022 22:59
Bez większego wysiłku pełna dominacja i naprawdę świetna gra z naszej strony. Pokazaliśmy swoją siłę i nie zostawiliśmy żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z różnicą klas. Komplet punktów, świetny bilans bramkowy i podbity rekord Realu. Teraz niech Inter zrobi swoje.
04.10.2022 20:54
Szkoda, ale i tak 4 bramka to tylko kwestia czasu
04.10.2022 19:24
Nokaut, super dzisiaj gramy
04.10.2022 19:22
@Ivan7 po prostu plotki nie sprawdziły się albo były wyssane z palca. Pewnie wejdzie w przerwie.
04.10.2022 19:18
Powinien Musiala to trafić, szkoda.
04.10.2022 19:12
Kapitalna akcja Mane, niech Pilzno rzuca ręcznik, bo szykuje się wysoko.
04.10.2022 19:08
Można już wpuszczać Tela :). Brawo!
04.10.2022 18:59
Będzie go PL kusiła i trzeba być na to przygotowanym. Co okienko będzie łączony z drużynami angielskimi.
04.10.2022 18:58
Szybko poszło i teraz będzie z górki. Sane to jednak umie w CL.
Edytowano : 2022-10-04 18:55:23
Musiala udział przy kolejnym golu
04.10.2022 18:54
Ciekawe co z jego kontraktem, bo jakoś cicho w sprawie przedłużenia umowy.
04.10.2022 18:39
7 nieuznanych goli - nie wiem czy jest taki drugi przypadek w historii.
04.10.2022 18:34
@Sopariev to CL więc będzie mu się chciało, ale skoro to tylko Pilzno więc pewnie jednak nie.
04.10.2022 18:33
Na ławce rezerwowych łącznie z bramkarzem jest 6 zawodników więc jakieś szanse przy 5 zmianach Tel ma.
04.10.2022 17:58
Niezmiennie od lat i w tym roku kolejny raz mamy taką ekipę, że ponownie jesteśmy w ścisłym gronie faworytów do końcowego tryumfu.
04.10.2022 17:55
Spodziewałem się więcej zmian i liczyłem na Tela od pierwszych minut. Dobrze, że chociaż Gravenberch i Mazrauoi dostają szanse.
04.10.2022 17:51
Dzisiaj koniecznie trzeba śrubować wszystkie passy i serie w fazie grupowej. Pobicie rekordu Realu też będzie przyjemne.
04.10.2022 16:10
Kryzys jest zawsze bardziej klikany więc media co do Bayernu szybko takie kryzysy ogłaszają.
04.10.2022 16:08
Mam nadzieję, że Kicker zupełnie nie trafi.
04.10.2022 14:25
A czego mają bać się ? Nikt od nich niczego nie oczekuje i wychodzą bez żadnej presji gdzie każdy zakłada pewne zwycięstwo Bayernu.
04.10.2022 12:07
Zarówno Upa jak i De Ligt z Lucasem weszli bardzo dobrze w sezon. Oby taką dyspozycje utrzymali przez cały sezon.
04.10.2022 12:04
"W niektórych sytuacjach brakowało nam agresywności". W niektórych ? Chyba meczu nie oglądał, bo jego drużyna w całym spotkaniu nawet jednej żółtej kartki nie otrzymała i popełniła 6 fauli.
04.10.2022 10:17
Jakby nie patrzeć to mamy poważne osłabienia i dobrze, że trafiło na spotkanie "tylko" z Pilznem.
04.10.2022 08:14
Wyjść i zrobić swoje jak najmniejszym nakładem sił, a potem wieczorem czekać na dobre informacje z Mediolanu :)
03.10.2022 22:39
Super, oby to się jutro potwierdziło.
03.10.2022 22:25
Cała nadzieja w Musiali na chwile obecną, ale reszta zespołu musi zbliżyć się do poziomu prezentowanego przez młodego Niemca.
03.10.2022 21:13
@admin pewnie Lewemu źle liczą i szyny też były złe ;)
03.10.2022 21:07
@Panczo a gdzie Kovac w takim razie ? Na pewno więcej osiągną w trenerce od Xaviego na chwile obecną.
03.10.2022 15:22
Odejście za darmo już nie jest zagrożeniem więc to teraz Bayern rozdaje karty jeśli chodzi o Gnabry'go. To niestety powtarza się u Niego bardzo często, za często.
03.10.2022 13:57
Nie ujmując niczego Thuram'owi, ale to byłaby bardzo daleka opcja na liście Bayernu.
03.10.2022 13:52
Super informacje, przyda się w nadchodzącym maratonie.
03.10.2022 12:38
@Skobry nie sugerowałbym się narzekaniem kibiców, wystarczy spojrzeć na DieRoten :D.
Kibice są pierwsi do rzucania kamieniami, a nie patrzą z czego to wynikać.
03.10.2022 12:33
Wyciągnęliśmy De Ligta to jak będziemy naprawdę chcieli to i Vlahovica wyciągniemy.
03.10.2022 12:11
Świetne spotkanie De Ligta, a dopiero rozkręca się. Chyba już nikt nie rozpacza za Suele.
03.10.2022 11:38
Po tak genialnym spotkaniu nie mogło być innego wyboru.
03.10.2022 11:34
Nie jest to specjalnie osiągniecie przy takiej grze Bayeru.
03.10.2022 10:15
Pewnie i tak w 1/4 albo w 1/2 Pep będzie chciał wszystkich zaskoczyć i wyjdzie bez Haalanda i zagra bez napastnika albo wystawi tam wahadłowego ;)
03.10.2022 10:13
Obaj od początku sezonu są w świetnej formie, mimo rozczarowującego września w wykonaniu Bayernu w pełni zasłużyli na to wyróżnienie.
03.10.2022 10:11
Ciekawe czy ktoś jeszcze wypadnie na kwarantannę - lepiej teraz niż później.
03.10.2022 08:48
Tak jak wszyscy po bardzo kiepskiej końcówce poprzedniego sezonu zapomnieli o świetnej pierwszej części, tak teraz wszyscy zapomną o kiepskim początku jeśli będzie świetna końcówka.
03.10.2022 08:46
@AdiFantasti i to wszystko robi w lidze angielskiej gdzie nie ma 15 drużyn pokroju: Elche, Mallorca czy inne Cadizy.
03.10.2022 08:40
Tak jak u nas przy każdym potknięciu dziennikarze będę wyciągać temat Lewego tak dopóki Liverpool nie ogarnie się to będą im wyciągać Mane.
02.10.2022 23:26
Póki co Haaland napewno chce grać w klubie, który realnie daje szanse na tytuły i puchary więc 8arcelona odpada.
02.10.2022 23:23
Zbierają siły na wtorek.
02.10.2022 17:54
Krótki odpoczynek mu nie zaszkodzi.
02.10.2022 17:52
Jak ktoś dał radę w BL to ogarnie jako-tako ligę angielską czy hiszpańską ;)
02.10.2022 17:49
@misza poczekają na jakiś jeden błąd De Ligta i wyjdą z piwnic :)
02.10.2022 14:43
Gdyby Bayern był w formie i nie stracił punktów w 4 meczach z rzędu, a bramki rozkładałyby się na innych ofensywnych graczy to nikt by nie robił dramatu z serii Mane. To nie jest środkowy napastnik więc nie można mieć wymagać jak do środkowego napastnika.
02.10.2022 14:40
@Marienplatz oczywiście, że nie pokaże. Jak kupujesz mercedesa to faktem jest, że kupiłeś dobre auto. To, że słabo jeździsz i rozbijesz się na drzewie nie powoduje, że ten mercedes to jednak słabe auto.
Ocenianie transferów po końcowych wynikach będzie oceną wyników, a nie transferów.
02.10.2022 14:22
Dla rywali Bayeru za to mecze z nimi są łatwe.
02.10.2022 14:11
@Mort Demichelis na kwarantannie więc Wuja ma ułatwione zadanie ;)
02.10.2022 14:09
Mógłby gwizdać nawet trener Pilzna, a i tak by im nie pomógł. 3 punkty to nasz obowiązek bez względu na nieobecności.
02.10.2022 14:06
Dobry księgowy to podstawa każdej firmy ;)
02.10.2022 10:35
Oni nawet nie udawali, że walczą. W całym spotkaniu popełnili 6 fauli - zero zaangażowania i agresji przy tak niekorzystnym wyniku.
02.10.2022 10:33
Wygrać oba mecze z Pilznem i bvb to będzie można chwilowy kryzys uznać za przeszłość.
02.10.2022 10:28
Oby bez żadnych konsekwencji i szybko wrócili, ale los chyba wyciągnął rękę żeby bez narażania się zagrać bez Kimmicha i Muellera ;).
01.10.2022 21:02
Cała BL dzisiaj zagrała dla Bayernu, jak miło.
01.10.2022 21:00
Nie kojarzę wypowiedzi Nagelsmanna, że to „oni przegrali” czy „oni pokazali się ze złej strony”. Byle tylko przywalić się do czegoś.
01.10.2022 14:42
To napewno nie jest wymysł Nagelsmann tylko rozsądna decyzja całego klubu.
01.10.2022 14:37
Z tygodnia na tydzień i z meczu na mecz Musiala zjada konkurencje nominowaną w tym plebiscycie.
01.10.2022 14:35
To jaki będzie sezon nie pokaże jakie było okienko.
01.10.2022 14:32
Oby teraz było już z górki, bo będziemy potrzebowali bramek Mane.
01.10.2022 14:29
Za to Haaland to numer 1
01.10.2022 12:59
Ciekawe ile Bayer będzie jeszcze miał cierpliwości do Seoane, bo za chwile sezon będzie nie do uratowania. Wczoraj nie dostali żadnej kartki i popełnili w całym meczu 6 fauli - 0 walki.
01.10.2022 12:25
1 dla Muellera i Nagelsmanna moim zdaniem trochę na wyrost.
01.10.2022 12:22
Szczególnie dla Nagelsmanna było to bardzo ważne zwycięstwo. Teraz trzeba to potwierdzić w kolejnych spotkaniach.
01.10.2022 12:20
Nic się u mnie nie zmieniło jeśli chodzi o zdanie o Laimerze - nie przekonuje mnie.
01.10.2022 12:18
Był często krytykowany nawet przez osoby, które nie oglądają spotkań Monaco :)
01.10.2022 12:16
Diament na który trzeba dmuchać i chuchać. Co mecz potwierdza swój ogromny talent, a napewno nie osiągnął jeszcze swojego szczytu.
01.10.2022 12:15
Lepiej dmuchać na zimne niż później odpokutować to w absencjach w ważnych spotkaniach.
01.10.2022 12:12
Zespół pokazał, że jak chce to może i oby Nagelsmann potrafił to chcenie wyciągać z zespołu jak najczęściej.
30.09.2022 23:52
@Mort ale nie masz ocenić osiągnięć tego sezonu tylko okienko na papierze ;)
30.09.2022 22:31
Musiala - czysta 1
30.09.2022 22:28
Nagelsmann zdjęty ze stryczka, ale wciąż jest dużo pytań na które dzisiaj na boisku nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Cieszy skuteczność z pomocą bramkarza Bayeru i czyste konto. Bardzo ważne zwycięstwo po ostatniej serii straty punktów. Genialna forma i spotkanie Musiali.
30.09.2022 22:25
Łatwo, lekko i przyjemnie. Brawo Bayern, odpowiednia reakcja zespołu na ostatnie występy. Oczywiście nie ma co popadać w hurraoptymizm i będzie trzeba to potwierdzić w kolejnych spotkaniach.
30.09.2022 22:22
Hradecky oddał dzisiaj to co zabrali Sommer czy Gikiewicz
30.09.2022 22:16
Mueller, po swojemu ;)
30.09.2022 22:12
Żal tego Gravenbercha, coś musi do niego mieć Nagelsmann
30.09.2022 22:05
Mam nadzieje, że Tel otrzyma szanse
30.09.2022 21:57
Mijał ich Musiala jak tyczki, to co dzisiaj gra to poezja
30.09.2022 21:46
Blisko Mane i De Ligt. A teraz ciekawe czy cofną gol Mane
30.09.2022 21:45
Bardzo dobra połowa w naszym wykonaniu, w końcu pełna dominacja i zaangażowanie zawodników jakiej ostatnio w spotkaniach w BL było szukać ze świecą.
Dziwne, że dostaje tak mało szans, tym bardziej, że z przodu raczej nędza.
06.10.2022 10:56
@WayeThe naprawdę potrafisz wymyślić każdą brednie żeby tylko mieć inne zdanie. Ciekawe jak wytłumaczysz te zawiłości matematyczne. Aha i rozumiem, że reprezentacja Norwegii i Francji ma ten sam potencjał sportowy ? Skoro np. taki Giroud jest mistrzem świata to automatycznie powoduje, że jest lepszy od np. Lewego ?
Edytowano : 2022-10-06 07:14:57
@admih nic nowego, BL regularnie klepie hiszpańskie kluby ;)
06.10.2022 07:05
A po co Haaland ma wychodzić po przerwie w rozstrzygniętym spotkaniu ? Spotkań od groma to logiczne, że nie musi grać 90 minut.
05.10.2022 22:37
Przyjdzie za darmo, a po roku albo dwóch na nim jeszcze pewnie zarobimy. Tylko nie wiem gdzie tam znajdzie się dla wszystkich miejsce jeśli nie planujemy nikogo pozbyć się ze środka pola.
05.10.2022 21:04
Już za chwile znowu wszyscy będą patrzyli na nas, a dokładniej na nasze plecy.
05.10.2022 14:08
I na co Leverkusen będzie liczyło ? Przecież Alnoso to totalny zółtodziób bez żadnego doświadczenia na jakimś poważnym szczeblu. Przepis na katastrofę.
05.10.2022 12:38
Można już kończyć ten plebiscyt, bo Jamal nie może tego nie wygrać.
05.10.2022 12:22
Bardzo dobra gra Mane, super gol (z odrobiną szczęścia) i przepiękna asysta. Nie wiem mimo wszystko czy nie wybrałbym jednak Sane na MVP wczorajszego meczu.
05.10.2022 10:57
W weekend wskakujemy na 1 miejsce w BL i rzeczywiście będziemy zmierzać w dobrą stronę.
05.10.2022 10:17
No po takim spotkaniu to innych ocen być nie mogło.
05.10.2022 09:24
Cos ten asystent Demichelisa średnio ogarnia. W następnym spotkaniu też nie ma co nastawiać się na 3 punkty.
05.10.2022 09:01
To kolejne spotkanie, w którym piłkarze U-19 tracą punkty w samej końcówce mimo wcześniejszego prowadzenia.
05.10.2022 08:58
A mnie zupełnie nie dziwi tutaj poruszenie o meczu 8arcy. Po pierwsze to jest mecz w naszej grupie, a po drugie jest lekka satysfakcja przez to jak Bayern został obrażony na wszystkie możliwe sposoby, a 8arcelona została ogłoszona królem świata.
05.10.2022 08:55
Tam nie było czego sprawdzać na varze, bo tam absolutnie nie było karnego. Piłka z kilku centymetrów ześlizgnęła się z głowy na rękę i w takich sytuacjach nie gwiżdże się. Ewidentny karny jest tylko w histerycznym polskim środowisku piłkarskim gdzie nie ma za grosz obiektywizmu.
05.10.2022 07:51
Od początku to było jednostronne spotkanie i Pilzno nawet odrobinę nam nie zagroziło. Bardzo pewne zwycięstwo.
04.10.2022 23:50
@Silesi Ci co grali mniej niż 60 minut (Musiala, Davies, Sane) nie są uwzględniani do oceniania.
04.10.2022 23:48
A najlepszy Bayern w tym sezonie dopiero przed nami. Rekord jeszcze w tej edycji będziemy śrubować. Nie ma mocnych na nas w fazie grupowej.
04.10.2022 23:44
Rywal inny niż te wszystkie Cadizy, Mallorca czy inne Elchy i 8arca znowu odbija się od ściany. Chciał Lewy spróbować czegoś innego to spróbuje… Ligi Europy :D
04.10.2022 22:59
Bez większego wysiłku pełna dominacja i naprawdę świetna gra z naszej strony. Pokazaliśmy swoją siłę i nie zostawiliśmy żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z różnicą klas. Komplet punktów, świetny bilans bramkowy i podbity rekord Realu. Teraz niech Inter zrobi swoje.
04.10.2022 20:54
Szkoda, ale i tak 4 bramka to tylko kwestia czasu
04.10.2022 19:24
Nokaut, super dzisiaj gramy
04.10.2022 19:22
@Ivan7 po prostu plotki nie sprawdziły się albo były wyssane z palca. Pewnie wejdzie w przerwie.
04.10.2022 19:18
Powinien Musiala to trafić, szkoda.
04.10.2022 19:12
Kapitalna akcja Mane, niech Pilzno rzuca ręcznik, bo szykuje się wysoko.
04.10.2022 19:08
Można już wpuszczać Tela :). Brawo!
04.10.2022 18:59
Będzie go PL kusiła i trzeba być na to przygotowanym. Co okienko będzie łączony z drużynami angielskimi.
04.10.2022 18:58
Szybko poszło i teraz będzie z górki. Sane to jednak umie w CL.
Edytowano : 2022-10-04 18:55:23
Musiala udział przy kolejnym golu
04.10.2022 18:54
Ciekawe co z jego kontraktem, bo jakoś cicho w sprawie przedłużenia umowy.
04.10.2022 18:39
7 nieuznanych goli - nie wiem czy jest taki drugi przypadek w historii.
04.10.2022 18:34
@Sopariev to CL więc będzie mu się chciało, ale skoro to tylko Pilzno więc pewnie jednak nie.
04.10.2022 18:33
Na ławce rezerwowych łącznie z bramkarzem jest 6 zawodników więc jakieś szanse przy 5 zmianach Tel ma.
04.10.2022 17:58
Niezmiennie od lat i w tym roku kolejny raz mamy taką ekipę, że ponownie jesteśmy w ścisłym gronie faworytów do końcowego tryumfu.
04.10.2022 17:55
Spodziewałem się więcej zmian i liczyłem na Tela od pierwszych minut. Dobrze, że chociaż Gravenberch i Mazrauoi dostają szanse.
04.10.2022 17:51
Dzisiaj koniecznie trzeba śrubować wszystkie passy i serie w fazie grupowej. Pobicie rekordu Realu też będzie przyjemne.
04.10.2022 16:10
Kryzys jest zawsze bardziej klikany więc media co do Bayernu szybko takie kryzysy ogłaszają.
04.10.2022 16:08
Mam nadzieję, że Kicker zupełnie nie trafi.
04.10.2022 14:25
A czego mają bać się ? Nikt od nich niczego nie oczekuje i wychodzą bez żadnej presji gdzie każdy zakłada pewne zwycięstwo Bayernu.
04.10.2022 12:07
Zarówno Upa jak i De Ligt z Lucasem weszli bardzo dobrze w sezon. Oby taką dyspozycje utrzymali przez cały sezon.
04.10.2022 12:04
"W niektórych sytuacjach brakowało nam agresywności". W niektórych ? Chyba meczu nie oglądał, bo jego drużyna w całym spotkaniu nawet jednej żółtej kartki nie otrzymała i popełniła 6 fauli.
04.10.2022 10:17
Jakby nie patrzeć to mamy poważne osłabienia i dobrze, że trafiło na spotkanie "tylko" z Pilznem.
04.10.2022 08:14
Wyjść i zrobić swoje jak najmniejszym nakładem sił, a potem wieczorem czekać na dobre informacje z Mediolanu :)
03.10.2022 22:39
Super, oby to się jutro potwierdziło.
03.10.2022 22:25
Cała nadzieja w Musiali na chwile obecną, ale reszta zespołu musi zbliżyć się do poziomu prezentowanego przez młodego Niemca.
03.10.2022 21:13
@admin pewnie Lewemu źle liczą i szyny też były złe ;)
03.10.2022 21:07
@Panczo a gdzie Kovac w takim razie ? Na pewno więcej osiągną w trenerce od Xaviego na chwile obecną.
03.10.2022 15:22
Odejście za darmo już nie jest zagrożeniem więc to teraz Bayern rozdaje karty jeśli chodzi o Gnabry'go. To niestety powtarza się u Niego bardzo często, za często.
03.10.2022 13:57
Nie ujmując niczego Thuram'owi, ale to byłaby bardzo daleka opcja na liście Bayernu.
03.10.2022 13:52
Super informacje, przyda się w nadchodzącym maratonie.
03.10.2022 12:38
@Skobry nie sugerowałbym się narzekaniem kibiców, wystarczy spojrzeć na DieRoten :D.
Kibice są pierwsi do rzucania kamieniami, a nie patrzą z czego to wynikać.
03.10.2022 12:33
Wyciągnęliśmy De Ligta to jak będziemy naprawdę chcieli to i Vlahovica wyciągniemy.
03.10.2022 12:11
Świetne spotkanie De Ligta, a dopiero rozkręca się. Chyba już nikt nie rozpacza za Suele.
03.10.2022 11:38
Po tak genialnym spotkaniu nie mogło być innego wyboru.
03.10.2022 11:34
Nie jest to specjalnie osiągniecie przy takiej grze Bayeru.
03.10.2022 10:15
Pewnie i tak w 1/4 albo w 1/2 Pep będzie chciał wszystkich zaskoczyć i wyjdzie bez Haalanda i zagra bez napastnika albo wystawi tam wahadłowego ;)
03.10.2022 10:13
Obaj od początku sezonu są w świetnej formie, mimo rozczarowującego września w wykonaniu Bayernu w pełni zasłużyli na to wyróżnienie.
03.10.2022 10:11
Ciekawe czy ktoś jeszcze wypadnie na kwarantannę - lepiej teraz niż później.
03.10.2022 08:48
Tak jak wszyscy po bardzo kiepskiej końcówce poprzedniego sezonu zapomnieli o świetnej pierwszej części, tak teraz wszyscy zapomną o kiepskim początku jeśli będzie świetna końcówka.
03.10.2022 08:46
@AdiFantasti i to wszystko robi w lidze angielskiej gdzie nie ma 15 drużyn pokroju: Elche, Mallorca czy inne Cadizy.
03.10.2022 08:40
Tak jak u nas przy każdym potknięciu dziennikarze będę wyciągać temat Lewego tak dopóki Liverpool nie ogarnie się to będą im wyciągać Mane.
02.10.2022 23:26
Póki co Haaland napewno chce grać w klubie, który realnie daje szanse na tytuły i puchary więc 8arcelona odpada.
02.10.2022 23:23
Zbierają siły na wtorek.
02.10.2022 17:54
Krótki odpoczynek mu nie zaszkodzi.
02.10.2022 17:52
Jak ktoś dał radę w BL to ogarnie jako-tako ligę angielską czy hiszpańską ;)
02.10.2022 17:49
@misza poczekają na jakiś jeden błąd De Ligta i wyjdą z piwnic :)
02.10.2022 14:43
Gdyby Bayern był w formie i nie stracił punktów w 4 meczach z rzędu, a bramki rozkładałyby się na innych ofensywnych graczy to nikt by nie robił dramatu z serii Mane. To nie jest środkowy napastnik więc nie można mieć wymagać jak do środkowego napastnika.
02.10.2022 14:40
@Marienplatz oczywiście, że nie pokaże. Jak kupujesz mercedesa to faktem jest, że kupiłeś dobre auto. To, że słabo jeździsz i rozbijesz się na drzewie nie powoduje, że ten mercedes to jednak słabe auto.
Ocenianie transferów po końcowych wynikach będzie oceną wyników, a nie transferów.
02.10.2022 14:22
Dla rywali Bayeru za to mecze z nimi są łatwe.
02.10.2022 14:11
@Mort Demichelis na kwarantannie więc Wuja ma ułatwione zadanie ;)
02.10.2022 14:09
Mógłby gwizdać nawet trener Pilzna, a i tak by im nie pomógł. 3 punkty to nasz obowiązek bez względu na nieobecności.
02.10.2022 14:06
Dobry księgowy to podstawa każdej firmy ;)
02.10.2022 10:35
Oni nawet nie udawali, że walczą. W całym spotkaniu popełnili 6 fauli - zero zaangażowania i agresji przy tak niekorzystnym wyniku.
02.10.2022 10:33
Wygrać oba mecze z Pilznem i bvb to będzie można chwilowy kryzys uznać za przeszłość.
02.10.2022 10:28
Oby bez żadnych konsekwencji i szybko wrócili, ale los chyba wyciągnął rękę żeby bez narażania się zagrać bez Kimmicha i Muellera ;).
01.10.2022 21:02
Cała BL dzisiaj zagrała dla Bayernu, jak miło.
01.10.2022 21:00
Nie kojarzę wypowiedzi Nagelsmanna, że to „oni przegrali” czy „oni pokazali się ze złej strony”. Byle tylko przywalić się do czegoś.
01.10.2022 14:42
To napewno nie jest wymysł Nagelsmann tylko rozsądna decyzja całego klubu.
01.10.2022 14:37
Z tygodnia na tydzień i z meczu na mecz Musiala zjada konkurencje nominowaną w tym plebiscycie.
01.10.2022 14:35
To jaki będzie sezon nie pokaże jakie było okienko.
01.10.2022 14:32
Oby teraz było już z górki, bo będziemy potrzebowali bramek Mane.
01.10.2022 14:29
Za to Haaland to numer 1
01.10.2022 12:59
Ciekawe ile Bayer będzie jeszcze miał cierpliwości do Seoane, bo za chwile sezon będzie nie do uratowania. Wczoraj nie dostali żadnej kartki i popełnili w całym meczu 6 fauli - 0 walki.
01.10.2022 12:25
1 dla Muellera i Nagelsmanna moim zdaniem trochę na wyrost.
01.10.2022 12:22
Szczególnie dla Nagelsmanna było to bardzo ważne zwycięstwo. Teraz trzeba to potwierdzić w kolejnych spotkaniach.
01.10.2022 12:20
Nic się u mnie nie zmieniło jeśli chodzi o zdanie o Laimerze - nie przekonuje mnie.
01.10.2022 12:18
Był często krytykowany nawet przez osoby, które nie oglądają spotkań Monaco :)
01.10.2022 12:16
Diament na który trzeba dmuchać i chuchać. Co mecz potwierdza swój ogromny talent, a napewno nie osiągnął jeszcze swojego szczytu.
01.10.2022 12:15
Lepiej dmuchać na zimne niż później odpokutować to w absencjach w ważnych spotkaniach.
01.10.2022 12:12
Zespół pokazał, że jak chce to może i oby Nagelsmann potrafił to chcenie wyciągać z zespołu jak najczęściej.
30.09.2022 23:52
@Mort ale nie masz ocenić osiągnięć tego sezonu tylko okienko na papierze ;)
30.09.2022 22:31
Musiala - czysta 1
30.09.2022 22:28
Nagelsmann zdjęty ze stryczka, ale wciąż jest dużo pytań na które dzisiaj na boisku nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Cieszy skuteczność z pomocą bramkarza Bayeru i czyste konto. Bardzo ważne zwycięstwo po ostatniej serii straty punktów. Genialna forma i spotkanie Musiali.
30.09.2022 22:25
Łatwo, lekko i przyjemnie. Brawo Bayern, odpowiednia reakcja zespołu na ostatnie występy. Oczywiście nie ma co popadać w hurraoptymizm i będzie trzeba to potwierdzić w kolejnych spotkaniach.
30.09.2022 22:22
Hradecky oddał dzisiaj to co zabrali Sommer czy Gikiewicz
30.09.2022 22:16
Mueller, po swojemu ;)
30.09.2022 22:12
Żal tego Gravenbercha, coś musi do niego mieć Nagelsmann
30.09.2022 22:05
Mam nadzieje, że Tel otrzyma szanse
30.09.2022 21:57
Mijał ich Musiala jak tyczki, to co dzisiaj gra to poezja
30.09.2022 21:46
Blisko Mane i De Ligt. A teraz ciekawe czy cofną gol Mane
30.09.2022 21:45
Bardzo dobra połowa w naszym wykonaniu, w końcu pełna dominacja i zaangażowanie zawodników jakiej ostatnio w spotkaniach w BL było szukać ze świecą.
30.09.2022 21:19
Musiala - bramka, 2 asysty
30.09.2022 21:10