DieRoten.pl
Reklama

Demirbay: Bayern zdeklasował nas

fot. DieRoten.pl
Reklama

W ubiegły piątek swoje dwunaste oficjalne spotkanie w sezonie 2022/23 rozegrali zawodnicy ekipy rekordowego mistrza Niemiec, gdzie trenerem jest Julian Nagelsmann.

Zgodnie z oczekiwaniami, Bayern zareagował w iście mistrzowskim stylu na krytykę z ostatnich tygodni i w ramach ósmej kolejki niemieckiej Bundesligi rozbił na Allianz Arenie w Monachium drużynę Bayeru 04 Leverkusen aż 4:0.

Po ostatnim gwizdku tradycyjnie na pytania dziennikarzy w strefie mieszanej odpowiadali piłkarze oraz trenerzy obu klubów. W przypadku gości z Nadrenii Północnej-Westfalii, swoje zdanie wyraził Karem Demirbay, który podkreślił, że jego drużyna została brutalnie zdominowana przez FCB.

− Oczywiście oczekiwaliśmy więcej. Przyjechaliśmy tu, żeby wygrać. Bayern narzucił nam swój styl gry, to było brutalne. Chciałbym też znaleźć się w takim kryzysie jak Bayern – powiedział Demirbay.

− Bayern zdeklasował nas we wszystkich dziedzinach, zdominował nas. Chapeau bas za to, w takim kryzysie. Chłopcy z Bayernu wykonują znakomitą pracę, mają znakomitego trenera – dodał.

W dalszej części rozmowy z dziennikarzem, środkowego pomocnika Bayeru 04 Leverkusen poproszono również o kilka słów na temat kryzysu, w jakim znajduje się jego klub (przedostatnie miejsce w tabeli ligowej).

− Musimy to przeanalizować, musimy się nad tym zastanowić. Każdy musi zrobić więcej i każdy musi być uczciwy wobec siebie. Jako drużyna musimy zrobić więcej. Przegrywamy mecze w sposób, który jest brutalny. Nie możemy zwieszać głów. Musimy zachować pozytywne nastawienie – podsumował Kerem Demirbay.

Źródło: Sky / DAZN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...