DieRoten.pl

Demirbay: Bayern zdeklasował nas

03.10.2022, 09:17:31
DieRoten.pl

W ubiegły piątek swoje dwunaste oficjalne spotkanie w sezonie 2022/23 rozegrali zawodnicy ekipy rekordowego mistrza Niemiec, gdzie trenerem jest Julian Nagelsmann.

Zgodnie z oczekiwaniami, Bayern zareagował w iście mistrzowskim stylu na krytykę z ostatnich tygodni i w ramach ósmej kolejki niemieckiej Bundesligi rozbił na Allianz Arenie w Monachium drużynę Bayeru 04 Leverkusen aż 4:0.

Po ostatnim gwizdku tradycyjnie na pytania dziennikarzy w strefie mieszanej odpowiadali piłkarze oraz trenerzy obu klubów. W przypadku gości z Nadrenii Północnej-Westfalii, swoje zdanie wyraził Karem Demirbay, który podkreślił, że jego drużyna została brutalnie zdominowana przez FCB.

− Oczywiście oczekiwaliśmy więcej. Przyjechaliśmy tu, żeby wygrać. Bayern narzucił nam swój styl gry, to było brutalne. Chciałbym też znaleźć się w takim kryzysie jak Bayern – powiedział Demirbay.

− Bayern zdeklasował nas we wszystkich dziedzinach, zdominował nas. Chapeau bas za to, w takim kryzysie. Chłopcy z Bayernu wykonują znakomitą pracę, mają znakomitego trenera – dodał.

W dalszej części rozmowy z dziennikarzem, środkowego pomocnika Bayeru 04 Leverkusen poproszono również o kilka słów na temat kryzysu, w jakim znajduje się jego klub (przedostatnie miejsce w tabeli ligowej).

− Musimy to przeanalizować, musimy się nad tym zastanowić. Każdy musi zrobić więcej i każdy musi być uczciwy wobec siebie. Jako drużyna musimy zrobić więcej. Przegrywamy mecze w sposób, który jest brutalny. Nie możemy zwieszać głów. Musimy zachować pozytywne nastawienie – podsumował Kerem Demirbay.

źródło: Sky / DAZN

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)03.10.2022 11:02
W Bayerze widać brak Wirtza. Rok temu jak grał to Leverkusen w czołówce było. Doznał kontuzji i już przegrywają.
03.10.2022 10:24
Bayer gra taką padake, że jak się nie ogarną to może zakończyć się spadkiem.
03.10.2022 10:15
Nie jest to specjalnie osiągniecie przy takiej grze Bayeru.
03.10.2022 09:56
Ich jest akurat nietrudno zdeklasować, ale w międzyczasie potrafią wygrać w LM z Atletico. Całe Leverkusen.
03.10.2022 09:31
Byliśmy lepsi pod każdym względem!!