DieRoten.pl
Reklama

Liverpool chce Musialę

fot. skwiot.pl
Reklama

Choć letnie okienko transferowe dopiero co się zakończyło, to media na całym świecie spekulują już o potencjalnych ruchach transferowych w poszczególnych klubach.

Część tych informacji dotyczy również Bayernu Monachium, którego szefowie rozpoczęli już planowanie kadry na kolejny sezon 2023/2024 – mowa między innymi o możliwym transferze Harry’ego Kane’a z Tottenhamu Hotspur.

Z kolei dzisiejszego popołudnia pojawiły się doniesienia prosto z Anglii, że robiący od miesięcy ogromną furorę Jamal Musiala, znalazł się na celowniku Liverpoolu, który chciałby ściągnąć młodego Niemca w letnim okienku transferowym w 2023 roku.  

Mimo wszystko wartko przypomnieć, że Hasan Salihamidzic nie tak dawno temu dał jasno do zrozumienia, że nawet przy ofercie grubo powyżej 100 milionów euro, młody pomocnik nie jest w ogóle na sprzedaż, jako że monachijczycy mają wielkie plany na 19-latka, który ma stanowić o ofensywnej sile FCB w przyszłości.

Niezależnie od tego, jaka pojawiłaby się oferta, nawet powyżej 100 milionów euro – Jamal nie jest na sprzedaż! – powiedział jakiś czas temu Salihamidzic.

Informacje angielskiej prasy potwierdza także Florian Plettenberg z portalu „Sky” – Liverpool podobnie jak wiele innych czołowych klubów jest zainteresowany Jamalem, ale Bayern pod żadnym pozorem nie zamierza sprzedawać 19-latka. Co więcej sam Musiala nawet nie myśli o zmianie otoczenia klubowego, jako że wiąże swoją przyszłość tylko i wyłącznie z FCB.

Jamal Musiala

Od momentu swojego debiutu w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec, utalentowany pomocnik rozegrał w sumie 89 spotkań dla Bayernu, zaś jego dorobek w tym czasie to 22 bramki oraz 12 asyst. Ponadto razem z kolegami Jamal sięgnął po 9 tytułów.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...