DieRoten.pl
Reklama

Adli: To nie było łatwe spotkanie

fot.
Reklama

Po serii czterech meczów ligowych bez zwycięstwa, w ubiegły piątek klub ze stolicy Bawarii „wrócił do gry” w wielkim stylu, gromiąc u siebie Bayer 04 Leverkusen.

Przypomnijmy raz jeszcze – podopieczni Juliana Nagelsmanna pokazali się z bardzo dobrej strony i pokonali na Allianz Arenie w Monachium ekipę Bayeru 04 Leverkusen 4:0.

Tradycyjnie już po zakończeniu spotkania, na pytania dziennikarzy odpowiadali piłkarze oraz trenerzy obu klubów. W przypadku ekipy „Aptekarzy” swoje zdanie wyraził przede wszystkim Amine Adli, dla którego był to pierwszy mecz od momentu poważnej kontuzji obojczyka.

− Cieszę się, że wróciłem już do gry z zespołem, ale to nie było dla nas łatwe spotkanie. Nie możemy jednak spuszczać głów i musimy dalej ciężko pracować – powiedział po meczu Adli.

− Czułem frustrację nie mogąc wcześniej pomóc drużynie. Przechodzimy przez trudny okres, ale zdajemy sobie doskonale sprawę, że mamy w zespole jakość, aby wyjść z tej sytuacji jako zwycięzcy – mówił dalej.

− Będziemy walczyć o nasz powrót. Miałem w meczu z Bayernem jedną dobrą sytuację, ale ich bramkarz popisał się dobrą interwencją. Mam zamiar dalej ciężko pracować, abyśmy wygrali nasze kolejne spotkania – podsumował Amine Adli.

Podczas gdy Bayern po rozegraniu ośmiu spotkań w sezonie ligowym 2022/23 ugrał 15 punktów (trzecie miejsce i 2 oczka straty do Unionu), to Bayer 04 Leverkusen zdobył zaledwie 5 oczek, co daje im przedostatnie w Bundeslidze.

Źródło: B04 TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...