DieRoten.pl
Reklama

Kibice zdecydowali − Sane z Bramką Września!

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Jak co miesiąc, fani rekordowego mistrza Niemiec z całego świata, mogą oddawać swoje głosy na Najpiękniejszą Bramkę Miesiąca na oficjalnej witrynie bawarskiego klubu.

Nie inaczej było tym razem – na przestrzeni ostatnich dni, fani Bayernu z całego świata mogli głosować na Bramkę Września.

Do wyboru tradycyjnie było pięć trafień. Wybór nie powinien raczej nikogo zdziwić, albowiem kibice zdecydowali, że Bramką Miesiąca wybrano trafienie Leroya Sane, który popisał przepięknym golem w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Interowi.

Pomocnik bawarskiego klubu zdobył łącznie 42,3% wszystkich głosów, podczas gdy na drugiej lokacie uplasował się Jamal Musiala i jego trafienie w spotkaniu niemieckiej pierwszej Bundesligi przeciwko Stuttgartowi (pojedynek zakończył się wówczas remisem 2:2).

Podium zamyka z kolei Giula Gwinn i jej trafienie w meczu żeńskiej BL przeciwko Werderowi Brema. Kolejne głosowanie powinno odbyć się w przyszłym miesiącu (w październiku czekają nas spotkania męskich i żeńskich zespołów FCB).

Najlepsi zawodnicy danych miesięcy w Bayernie Monachium:

Lipiec 2022: Leroy Sane (48,0%)
Sierpień 2022Joshua Kimmich (30,7%)
Wrzesień 2022: Leroy Sane (42,3%)
Październik 2022:
Listopad 2022:
Grudzień 2022:
Styczeń 2023:
Luty 2023:
Marzec 2023:
Kwiecień 2023:
Maj 2023:

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...