DieRoten.pl
Reklama

Bild: Demichelis opuści Bayern II

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Coraz więcej źródeł potwierdza, że drugą drużynę Bayernu jeszcze w tym roku opuści obecny trener, czyli 41-letni Martin Demichelis.

Po tym jak w ostatnich dniach liczne media w Argentynie spekulowały o możliwym odejściu, dziś doniesienia te potwierdził niemiecki dziennik „Bild”.

Dziennikarz Tobias Altschaeffl poinformował, że Martin Demichelis ma zostać nowym szkoleniowcem River Plate. Co więcej klub ze stolicy Bawarii w żadnym wypadku nie zamierza stawać na drodze swojego obecnego trenera, który marzy o przejściu na zawodowstwo.

Argentyńczyk mógłby przejąć nową drużynę już na początku grudnia bieżącego roku. Co z kolei z zawodnikami Bayernu II?

To samo źródło potwierdza, że monachijczycy mają już przygotowany plan działania, gdy „Micho” ostatecznie opuści Monachium – jego następcą miałby zostać Holger Seitz, czyli obecny dyrektor sportowy Campusu, który w przeszłości dwukrotnie prowadził już FCB II.

48-latek miałby nie tylko podbudować sportowo zespół, ale i w dalszym ciągu promować młodzież z akademii piłkarskiej FCB. Nieoficjalnie mówi się, że odejście Demichelisa z bawarskiego klubu jest już niemalże pewne.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...