DieRoten.pl

Bild: Demichelis opuści Bayern II

19.10.2022, 19:24:50
PodStadionem.pl

Coraz więcej źródeł potwierdza, że drugą drużynę Bayernu jeszcze w tym roku opuści obecny trener, czyli 41-letni Martin Demichelis.

Po tym jak w ostatnich dniach liczne media w Argentynie spekulowały o możliwym odejściu, dziś doniesienia te potwierdził niemiecki dziennik „Bild”.

Dziennikarz Tobias Altschaeffl poinformował, że Martin Demichelis ma zostać nowym szkoleniowcem River Plate. Co więcej klub ze stolicy Bawarii w żadnym wypadku nie zamierza stawać na drodze swojego obecnego trenera, który marzy o przejściu na zawodowstwo.

Argentyńczyk mógłby przejąć nową drużynę już na początku grudnia bieżącego roku. Co z kolei z zawodnikami Bayernu II?

To samo źródło potwierdza, że monachijczycy mają już przygotowany plan działania, gdy „Micho” ostatecznie opuści Monachium – jego następcą miałby zostać Holger Seitz, czyli obecny dyrektor sportowy Campusu, który w przeszłości dwukrotnie prowadził już FCB II.

48-latek miałby nie tylko podbudować sportowo zespół, ale i w dalszym ciągu promować młodzież z akademii piłkarskiej FCB. Nieoficjalnie mówi się, że odejście Demichelisa z bawarskiego klubu jest już niemalże pewne.

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)20.10.2022 08:45
Szkoda bo dobrą prace robi.
19.10.2022 21:01
Bayern na pewno nie będzie robił mu żadnych problemów, pytanie czy dla niego nie będzie to za prędko?
19.10.2022 19:56
Szkoda !! Demi dzięki za wszystko co.zrobiles dla FCB !!
19.10.2022 19:52
Po tym zgłosiło się River Plate to można było się tego spodziewać. Tylko kwestia czasu kiedy zostanie to oficjalnie potwierdzone.