DieRoten.pl
Reklama

Bayern II chce się zrehabilitować po porażce

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Biorąc pod uwagę bieżący sezon 2022/23, druga drużyna Bayernu Monachium ma już za sobą łącznie osiemnaście spotkań w ramach bawarskiej ligi regionalnej.

Po tym jak ponad tydzień temu, podopieczni Martina Demichelisa ponieśli rozczarowującą porażkę 1:3 z drużyną 1. FC Nuernberg II, monachijczycy już dziś będą mieli okazję do małej rehabilitacji po tej niepotrzebnej klęsce.

Dokładnie o 14:00 na Stadion an der Reichertshausener Strasse odbędzie się bój w ramach dziewiętnastej kolejki bawarskiej ligi regionalnej pomiędzy miejscowym FC Pipinsried (piętnasta lokata w tabeli ligowej obecnie) a gośćmi z Monachium.

− Pipinsried są ostatnio w dobrej formie i pokonali Wacker Burghausen. To będzie dla nas trudny mecz, zwłaszcza że wielu chłopaków grało w Lidze Młodzieżowej w Barcelonie – powiedział przed meczem Demichelis.

− Ale w zeszłym roku mieliśmy podobną sytuację, a mimo to zagraliśmy dobry mecz. To jest również cel na mecz z Pipinsried – podsumował trener Martin Demichelis.

Po rozegraniu osiemnastu kolejek, piłkarze Bayernu II zajmują obecnie dziewiątą lokatę w tabeli bawarskiej ligi regionalnej. Dorobek monachijczyków to 25 punktów – na wynik ten przełożyło się 7 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek. Bilans bramkowy FCB II to z kolei 36 zdobytych oraz 33 straconych goli.

Dzisiejszy bój na Stadion an der Reichertshausener Strasse będzie można zobaczyć zupełnie za darmo w darmowej telewizji „SporttotalTV”.

 

Źródło: FCB.de / Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...