DieRoten.pl
Reklama

Bayern potwierdza: Sane wznowił zajęcia z zespołem

fot. skwiot.pl
Reklama

Wczorajszego ranka do treningów z pierwszym zespołem po krótkiej przerwie powrócił jeden z kluczowych zawodników Bayernu – Leroy Sane.

Bayern Monachium za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu oraz mediów społecznościowych potwierdził, że do zajęć powrócił wczorajszego ranka Leroy Sane, który od początku sezonu znajduje się w bardzo wysokiej dyspozycji.

Zgodnie z zapowiedziami, niemiecki skrzydłowy ukończył pełną jednostkę treningową i pracował bez najmniejszych problemów. Tym samym nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, aby reprezentant niemieckiej kadry narodowej powrócił jutro do akcji w starciu z Interem.

Co prawda szanse na wystąpienie w wyjściowej jedenastce są niewielkie, ale mimo wszystko 26-latek powinien znaleźć się w szerokiej kadrze meczowej na ten mecz.

Niemieckie media są również przekonane, że Leroy weźmie także udział w dzisiejszej sesji treningowej, która pozwoli Nagelsmannowi i jego trenerom określić, na jakim stopniu przygotowania znajduje się obecnie Sane i ile mógłby ewentualnie otrzymać jutro minut z mediolańczykami.

Leroy Sane

Od początku sezonu 2022/23, niemiecki skrzydłowy wystąpił w 16 oficjalnych meczach o stawkę, w których to miał udział przy 15 bramkach – na wynik ten przełożyło się 10 trafień oraz 5 asyst. Tym samym Leroy jest obecnie jednym z najskuteczniejszych graczy w zespole „Gwiazdy Południa”.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...