DieRoten.pl
Reklama

Neuer wraca do bramki!

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Stało się! Po blisko miesięcznej przerwie, do bramki pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec powraca kapitan i numer jeden, czyli Manuel Neuer!

Po tym jak Bayern Monachium potwierdził wczoraj, że pełny trening bez najmniejszych problemów ukończył Manuel Neuer, niemieckie media nie mają wątpliwości, że 36-latek powróci dziś do wyjściowej jedenastki mistrzów Niemiec.

Biorąc pod uwagę przewidywane XI różnych gazet i serwisów sportowych w Niemczech, dziennikarze informują, że zgodnie z zapowiedziami trenera Nagelsmanna, kapitan FCB rozpocznie dzisiejsze starcie trzynastej kolejki ligowej od pierwszych minut.

Jeśli ostatni trening zakończy się dobrze, to Manuel pojedzie z nami i zagra jutro przeciwko Hercie. Zakładam, że wszystko będzie dobrze, ale poczekamy i zobaczymy jak zareaguje bark. W tym tygodniu wszystko było dobrze – powiedział wczoraj Nagelsmann.

− Czekaliśmy tak długo, aż znów będzie wolny od bólu. Zawsze istnieje pewne ryzyko związane z powrotem po takiej kontuzji. Ale sztab medyczny dał zielone światło. Zawsze może się coś wydarzyć, piłka nożna to sport kontaktowy – podsumował trener FCB.

To nie koniec dobrych wiadomości, albowiem w finałowym treningu „Bawarczyków” brali również udział Lucas Hernandez oraz Leroy Sane, którzy najpewniej pojawią się dziś na boisku jako rezerwowi w drugiej części spotkania na Olimpijskim w Berlinie.

Źródło: FCB.de / Inne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...