DieRoten.pl
Reklama

Mane kontuzjowany?

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Bayern Monachium ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ligowych w sezonie 2022/23. Tym razem monachijczycy mierzyli się z Werderem Bremą.

Bayern Monachium dzisiejszego późnego wieczoru rozegrał dokładnie 14. spotkanie w ramach sezonu 2022/23 w niemieckiej pierwszej Bundeslidze.

Tym razem monachijczycy podejmowali na własnym podwórku Werder Bremę, gdzie obowiązki trenera pełni Ole Werner. Koniec końców mistrzowie Niemiec nie okazali litości swoim rywalom i rozbili ich aż 6:1, choć mając na uwadze okazje bramkowe FCB, wynik mógł być o wiele wyższy.

Niestety, ale jeszcze w pierwszej części spotkania, boisko przedwcześnie był zmuszony opuścić Sadio Mane, który schodząc z murawy, wskazywał na swoje kolano…

Po ostatnim gwizdku, pojawiło się kilka informacji na temat sytuacji zdrowotnej senegalskiego pomocnika. Ze słów Juliana Nagelsmanna mogliśmy się dowiedzieć, że 30-latek został kopnięty w głowę golenia, dlatego też musi zostać dokładnie przebadany przez dział medyczny.

− Został uderzony w głowę golenia, to nigdy nie jest przyjemne. Musi zostać prześwietlony. Mam jednak nadzieję, że to nic złego – powiedział Nagelsmann.

Jak donoszą niemieckie media, uraz Sadio Mane nie jest tak poważny i udział Senegalczyka na nadchodzącym Mundialu w Katarze nie jest wcale zagrożony.

Źródło: T-Online/Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...