Bayern II zwycięża 4:1 w lidze

Druga drużyna Bayernu Monachium ma już za sobą dwadzieścia jeden oficjalnych spotkań w ramach rozpoczętego w lipcu sezonu 2022/2023 w bawarskiej lidze regionalnej.

FC Bayern II 4:1 (1:1) SpVgg Ansbach

Po ostatnim remisie przeciwko VfB Eichstaett (pojedynek zakończył się wynikiem 1:1), tym razem monachijczycy pokazali się z lepszej strony i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów, pokonując na własnym podwórku drużynę SpVgg Ansbach.

Koniec końców drugi zespół Bayernu nie pozostawił rywalom żadnych złudzeń i zwyciężył na Gruenwalder Stadion w Monachium 4:1. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisali się Morrison, Lee, Kern oraz Ranos, który rozgrywa świetny sezon 2022/23.

− To były dwie różne połowy. W drugiej połowie byliśmy lepszym zespołem i pokazaliśmy nasz odpowiedni poziom, więc to zasłużone zwycięstwo − powiedział po meczu trener Demichelis.

Dla monachijczyków byłp to zarazem dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie. Póki co „Bawarczycy” w bawarskiej lidze regionalnej zajmują piąte miejsce z dorobkiem 32 punktów i stratą 19 oczek do prowadzących w tabeli zawodników SpVgg Unterhaching. Bilans FCB II to na ten moment 9 zwycięstw, 5 remisy, 7 porażek oraz bramki 45:35.

FC Bayern II:

Schenk - Tikvic (46' Herold), Morrison, Janitzek, Brueckner (46' Aitamer) - Aydin (83' Denk), Kern (78' Herrmann), Neziri (78' Ranos), Lee - Zvonarek, Copado.

Bramki:

1:0 Morrison (40'), 1:1 Schelhorn (43'), 2:1 Lee (54'), 3:1 Kern (77'), 4:1 Ranos (90')

Zespół prowadzony przez Martina Demichelisa na przygotowania do kolejnego spotkania ponownie będzie miał tydzień, albowiem podopieczni Demichelisa do akcji wracają 19 listopada w sobotę, kiedy to zagrają z Turkgucu Muenchen na wyjeździe o 14:00.