DieRoten.pl
Reklama

Suele: Liczę, że Jamal pokaże jakość z Bayernu

fot. Shutterstock.com\Saolab Press
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że jedną z największych gwiazd niemieckiej piłki jest obecnie zaledwie 19-letni Jamal Musiala, który imponuje wysoką formą od początku sezonu.

Młody Niemiec do tej pory miał okazję wystąpić w 22 meczach o stawkę dla Bayernu w sezonie 2022/23, zaś jego robiący ogromne wrażenie dorobek to 12 bramek oraz 10 asyst. Tym samym 19-latek jest obecnie najskuteczniejszym graczem w kadrze monachijczyków.

Wielu kibiców ma nadzieję, że Jamal Musiala przeniesie swoją formę klubową na reprezentację i pomoże „Die Mannschaft” w osiągnieciu sukcesu na mistrzostwach świata. Nadzieję ma na to również Niklas Suele, który pochwalił wczoraj swojego byłego kolegę z FCB.

− Nie chcę zbyt bardzo chwalić Jamala, bo to dla mnie ważne, aby dalej był tak przyziemnym chłopakiem jak teraz. Zwykle masz trochę obaw o 19-latków, ale nie można tego powiedzieć o Musiali – powiedział Suele.

− Powinien tylko utrzymać formę z Monachium, wtedy będzie dla nas bardzo ważny. Mam nadzieję, że pokaże swoją jakość, którą prezentuje w Bayernie – podsumował Niklas Suele.

Mając na uwadze doniesienia niemieckiej prasy, pomocnik klubu ze stolicy Bawarii ma zagrać jutro od samego początku. Co więcej portal „Sky” donosi, że 19-latek jest pewniakiem u Hansiego Flicka i będzie regularnym graczem wyjściowej XI na mundialu.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...