DieRoten.pl
Reklama

Uraz Mazraouiego nie tak groźny?

fot. skwiot.pl
Reklama

Los nie oszczędza Bayernu Monachium w ostatnich tygodniach, jako że kilku kluczowych graczy FCB doznało niedawno poważnych kontuzji.

Podczas gdy najpierw kontuzji kości strzałkowej doznał Sadio Mane (Senegalczyk będzie pauzował około 3 miesięcy), to w pierwszym meczu Francji na mundialu w Katarze, więzadło krzyżowe w kolanie zerwał Lucas Hernandez

Francuski defensor niebawem wróci do Monachium, a następnie uda się do Innsbrucka, gdzie podobnie jak wspomniany wyżej Sadio, przejdzie operację pod czujnym okiem doktora Christiana Finka, który w przeszłości operował już wiele gwiazd Bayernu.

Jakby tego było mało, to we wczorajszym starciu Maroka z Chorwacją, boisko przedwcześnie był zmuszony opuścić także grający na prawej obronie Noussair Mazraoui.

Przypomnijmy raz jeszcze w czym rzecz – Marokańczyk z dużym impetem upadł na ziemię interweniując przy akcji, doznając przy tym urazu biodra. Po kilku minutach „Nous” wrócił do gry, ale ból był zbyt silny, aby kontynuować grę. W końcu defensor został zniesiony z boiska na noszach…

Do tej pory Marokański Związek Piłki Nożnej nie poinformował o wyniku przeprowadzonych badań, ale z ustaleń niemieckiego magazynu „Kicker” wynika, że fani bawarskiego klubu nie muszą obawiać się najgorszego, albowiem absencja 25-latka nie powinna być zbyt długa.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...