DieRoten.pl

Bayern nie planuje zimowych transferów

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Choć do otwarcia zimowego okienka transferowego pozostało jeszcze sporo czasu, to w mediach co rusz można przeczytać o kolejnych plotkach związanych z FCB.

Jeśli mowa o pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec, to w mediach co chwilę pojawiają się spekulacje, że „Bawarczycy” mogą tego lata pokusić się o transfer nowego środkowego napastnika – jednym z kandydatów jest Marcus Thuram.

Co prawda bossowie Bayernu niejednokrotnie już informowali w ostatnich tygodniach, że kadra FCB jest wystarczająco silna i nie potrzeba wzmocnień w letnim okienku, ale niektóre źródła nie odpuszczają i wciąż plotkują o potencjalnych ruchach transferowych, zwłaszcza że kontuzji doznał Sadio Mane.

Niemniej jednak dłuższa absencja Senegalczyka (mówi się o co najmniej trzech miesiącach przerwy) nie zmieni niczego w planach klubu ze stolicy Bawarii – wynika tak z doniesień „Sky”.

Dziennikarz Florian Plettenberg poinformował, że stanowisko Hasana Salihamidzica nie uległo zmianie i w dalszym ciągu nie przewiduje się zimą żadnych transferów do drużyny prowadzonej przez Juliana Nagelsmanna. Szefowie są przekonani o obecnej jakości kadry.

Na domiar wszystkiego więcej okazji do gry powinien wkrótce otrzymać Mathys Tel, który może nie tylko grać jako środkowy napastnik, ale i również skrzydłowy (póki co 17-latek strzelił 4 bramki dla monachijczyków w bieżącej kampanii 2022/23).

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...