DieRoten.pl
Reklama

Musiala chce zdobyć Złotą Piłkę w Bayernie

fot. skwiot.pl
Reklama

Zaledwie 19-letni Jamal Musiala od początku sezonu 2022/23 robi wielką furorę na całym piłkarskim świecie za sprawą swoich świetnych wręcz występów.

Biorąc pod uwagę bieżący sezon 2022/23, to utalentowany pomocnik miał okazję wystąpić łącznie w 22 spotkaniach o stawkę, zaś jego robiący ogromne wrażenie dorobek to 12 bramek oraz 10 asyst. Tym samym 19-latek jest obecnie najskuteczniejszym piłkarzem w kadrze monachijczyków.

Ostatnio tematowi przyszłości Jamala Musiali i nieustannych plotek wokół jego osoby przyjrzeli się dziennikarze Christian Falk oraz Tobias Altschaeffl, którzy zdradzili kilka ciekawych informacji odnośnie Niemca w najnowszym odcinku podcastu „Bayern Insider”.

Spotkanie z matką Musiali w biurze „Brazzo”

Kilka dni temu w biurze Hasana Salihamidzica doszło do spotkania z Carolin Musialą, czyli mamą 19-latka. Dziennikarze informują jednak, że powodem wizyty nie były rozmowy w sprawie nowego kontraktu, jako że mistrzowie Niemiec pozostają spokojni w tej kwestii.

Jaki był więc cel niedawnego spotkania? Bayern i „Brazzo” bardzo cenią sobie doskonałe relacje z rodziną Musialów, dlatego też matka Jamala została zaproszona na trening Seattle Seahwaks, jako że wszyscy członkowie rodziny młodego pomocnika FCB są wielkimi fanami NFL.

Musiala nawet nie myśli o odejściu

Dziennikarze poinformowali dziś również, że jakiś czas temu pewien pośrednik skontaktował się z agentami Musiali, proponując nawiązanie kontaktu z Manchesterem City, gdzie Guardiola jest wielkim fanem jego talentu. Katalończyk jest zachwycony umiejętnościami 19-latka. Mimo wszystko do tej pory nie było żadnego kontaktu, czy też oferty Anglików dla Niemca.

Z drugiej strony „Obywatele” mogą oszczędzić sobie jakichkolwiek prób pozyskania zawodnika, który nie myśli w ogóle o odejściu i odbieraniu telefonów z Anglii. Pomocnik pragnie grać w Bayernie co najmniej do 2026 roku (do tego roku jest ważny jego kontrakt). Ponadto „Bambi” ma też wielki cel i marzenie – zdobyć Złotą Piłkę w koszulce FCB. Jamala w Monachium trzyma też fakt ducha drużyny.

Musiala uwielbia grać z Thomasem Muellerem i uczyć się pod jego okiem. 19-letni piłkarz bardzo dobrze dogaduje się poza boiskiem z innymi graczami, a zwłaszcza z Leroyem Sane. Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że Niemiec czuje się w FCB jak w rodzinie.

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...