DieRoten.pl
Reklama

Ruediger: Mam nadzieję, że kiedyś Musiala zagra dla Realu

fot. skwiot.pl
Reklama

Od początku rozgrywek w sezonie 2022/23, jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy Bayernu na wszystkich trzech frontach jest Jamal Musiala.

Licząc wszystkie rozgrywki krajowe i międzynarodowe (Bundesliga, Puchar Niemiec, Liga Mistrzów i Superpuchar Niemiec), utalentowany pomocnik bawarskiego klubu miał okazję rozegrać łącznie 22 spotkania, w których to miał udział przy 22 bramkach – na wynik ten przełożyło się 12 trafień oraz 10 asyst.

Wysoka forma 19-latk sprawia, że od dłuższego czasu w mediach co rusz spekuluje się o jego przyszłości. Mimo wszystko ani Bayern, ani sam zawodnik nie myślą nawet o rozstaniu w najbliższych latach. Niewykluczone, że po sezonie 2022/23 obie strony usiądą do rozmów ws. przedłużenia umowy, która jest obecnie ważna do 2026 roku.

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że Jamal Musiala to obecnie jeden z najbardziej pożądanych graczy w całej Europie. Nie dalej jak wczoraj, Antonio Ruediger zapytany o to, który piłkarz z Niemiec mógłby wnieść jakość do Realu, odparł bez namysłu, że Jamal.

− Kto? Jamal Musiala. To, co pokazuje już w Bayernie... Dla mnie to wybitny zawodnik i bardzo, ale to bardzo dobry chłopak. Bardzo przyziemny w wieku 19 lat, choć wokół niego jest tyle szumu – powiedział Ruediger.

− Ten chłopak ma wszystko, co niezbędne. Mam nadzieję, że pewnego dnia zagra również w Realu – podsumował Antonio Ruediger.

Źródło: ZDF
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...