DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 143

Na gorąco pod publiczkę można różne rzeczy gadać, ale akurat Kimmicha bym o to nie podejrzewał. Widać, że to niepowodzenie wpływa na zawodnikow, ale do startu rundy wiosennej jeszcze daleka droga i wynik MŚ już będzie tylko historią.

02.12.2022 07:49

Musiala może podziękować za to szybkie pożegnanie Flickowi, który zrobił naprawdę dużo żeby Niemcy jak najszybciej zakończyli ten turniej.

02.12.2022 07:42

Kolejny genialny występ Suele i Ruedigera

02.12.2022 07:19

Musiala jeszcze te swoje najlepsze mundiale ma przed sobą. Przyzwoite występy, ale bez błysku. W klubie miał świetną formę, ale niestety Flick nie potrafił tego wykorzystać.

02.12.2022 07:13

Poza Motingiem mamy z przodu np. Musiale, Sane, Comana czy Gnabry’go.

02.12.2022 07:09

Napewno nie Mueller jest twarzą tej porażki, bo tutaj Flick nie ma konkurencji. Dla Bayernu zakończenie grania w reprezentacji napewno nie będzie niczym złym.

01.12.2022 22:55

Można było domy stawiać na porażkę Hiszpanii

01.12.2022 22:09

Hiszpanie nawet nie ukrywają, że udają grę w piłkę nożna. Atrapa piłki nożnej, ale Niemcy sami sobie na to zapracowali, bo porażka Hiszpanów była do przewidzenia.

01.12.2022 21:53

No to Hiszpanie mają za swoje :D

01.12.2022 21:28

Jeśli Bayern ma grać tak jak reprezentacja to dziękuje bardzo, wole Nagelsmanna.

01.12.2022 21:23

Bez kitu niech Niemcy dadzą strzelić jeszcze jedną i niech wydymają chociaż Hiszpanów.

01.12.2022 21:18

:D

01.12.2022 21:16

Hiszpania bez niespodzianki - brak ducha sportu czy fair play

01.12.2022 21:10

Wypada Lucas, a nie wiadomo o co chodzi z Pavardem i w jakim stopniu będzie można na niego liczyć w dalszej części sezonu. Zostaje Davies, Mazraoui i Stanisic, a to mało.

01.12.2022 15:56

Sane pewnie pokręci dzisiaj potężnymi Kostarykańczykami.

01.12.2022 14:49

Dziennikarze niemieccy mają jakąś misje podważania roli Muellera w reprezentacji ?

01.12.2022 12:42

To nie będzie raczej ostatni mecz jaki Mazraoui rozegra na tych MŚ, bo czuje odpadnięcie Belgi z tej grupy.

01.12.2022 12:36

Jakaś tajemnicza i niepokojąca ta wypowiedź Deschampsa. Oby z Pavardem było wszystko ok.

01.12.2022 12:21

Jak zobaczy się skład w jakim zagrali Francuzi to ten wynik aż tak zaskakujący nie jest.

01.12.2022 10:58

Hasło żeby nie łączyć sportu z polityką już od dawna jest tylko pustym frazesem. Wszyscy to robią tylko w swoim interesie.

01.12.2022 09:07

Nie wiem czy ten turniej ma dużo więcej niespodzianek niż zwykle, bo co 4 lata jest ich podobna ilość.

01.12.2022 08:59

Za granicą są przyzwyczajeni do dobrej niemieckiej 9 i padają nazwiska zawodnikow, którzy zakończyli karierę w reprezentacji odpowiednio 8 i 4 lata temu. I tutaj jest właśnie jeden z głównych problemów.

01.12.2022 08:27

Mueller na chłodno i twardo stąpa po ziemi.

30.11.2022 22:34

Obrzydliwie Polska gra, coś strasznego.

30.11.2022 21:35

No to Francja spora olewka i tu nie chodzi akurat o Comana.

30.11.2022 15:40

W kadrze jest tylu liderów, że nie czas jeszcze żeby presje nakładać na Musiale, on ma być dodatkowym bonusem tej reprezentacji póki co.

30.11.2022 15:23

Ojj jeszcze daleka droga przed Adeyemi, a i tak kariery może do tego nie wystarczyć.

30.11.2022 14:50

Najważniejsze, że trochę zdjęli uśmiech z gęb tych jugolskich onucy.

30.11.2022 12:57

Ciekawe czy De Ligta zobaczymy już w 1/8 czy dopiero później jak skasuje mu się żółta kartka z pierwszego spotkania.

30.11.2022 12:50

@Skobry takie same plotki pojawiały się przy kontuzjach Comana, które sam Francuz później zdementował. Mam nadzieję, że w tym przypadku media również sporo dodały od siebie.

30.11.2022 12:48

Na całe szczęście nie ma to nic wspólnego ze stanem zdrowia, tytuł wprowadza niepokój.

30.11.2022 12:40

Na zachętę i sygnał dla Flicka.

30.11.2022 12:39

Niemcy niestety są zależni od Hiszpanów, a oni nie słyną ani z ducha sportu czy fair play.

30.11.2022 09:18

Z Goretzka w składzie Niemcy wyglądali o niebie lepiej w środku pola.

30.11.2022 08:48

Potwierdza to też współczynnik xG 1.13 - 0.61 na korzyść reprezentacji Niemiec. Musiala i Sane powinni coś strzelić.

30.11.2022 08:11

Jeśli nie dogadają się z Motingiem w sprawie nowej umowy to jak najbardziej jest to spoko opcja. Oczywiście jako zastępstwo Kameruńczyka, a nie podstawowego napastnika.

30.11.2022 00:05

@josh1982 z tą walką to bym nie przesadzał, bo grają z Katarem.

29.11.2022 17:28

De Ligt zdobywając kartkę w pierwszym spotkaniu pokrzyżował sobie udział w kolejnych spotkaniach żeby nie narazić się na pauzę w 1/8.

29.11.2022 15:54

Raczej Bayern nie dla Ronaldo.

29.11.2022 14:14

Super sprawa, Davies zrobił coś wielkiego wprowadzając Kanadę na MŚ i fajnie, że na w bonusie zapisanie się w historii.

29.11.2022 14:13

Musiala miał super okazje i w spotkaniu z Japonią i Hiszpanią. Liczę, że już w spotkaniu z Kostaryką przełamie się i później będzie to kontynuował w fazie pucharowej.

29.11.2022 13:29

Witamy i powodzenia.

29.11.2022 12:25

Kto jak kto, ale Moting musiał na tych MŚ zdobyć bramkę.

29.11.2022 12:21

Bailey ma czego żałować, ale Bayern już niekoniecznie.

29.11.2022 12:06

Brak Goretzki w pierwszym meczu kosztował Flicka stratę 3 punktów, a w meczu z Hiszpanią było widać ile ten zawodnik daje drużynie.

29.11.2022 12:00

Wcale mnie to nie zmartwi.

29.11.2022 11:58

@Mathias Choupo-Moting też strzelił.

29.11.2022 11:55

Mam nadzieję, że wielkie mecze w tym turnieju są dopiero przed reprezentacją Niemiec.

29.11.2022 11:54

A jeszcze niedawno tutaj niektórzy Juve stawiali jako wzór prowadzenia klubu :D

29.11.2022 11:50

Jak dla mnie to nic nie jest jeszcze przesądzone, a takie "zainteresowanie Bayernu" może być bardzo na rękę agentom zawodnika, któremu kończy się kontrakt. Jeśli nikt nie odjedzie to Laimer nie trafi do Bayernu.

29.11.2022 08:07

Sane od początku będzie dużym wzmocnieniem dla Niemiec

28.11.2022 16:14

Havertz czy Neuhaus też mieli na 200% trafić do Bayernu.

28.11.2022 13:57

Kolejne bardzo dobre spotkanie Musiali i w pełni zasłużył na wysoką ocenę.

28.11.2022 12:41

"Złote pokolenie" Belgów może zakończyć MŚ już w grupie.

28.11.2022 12:29

Trzymam kciuki żeby Moting odesłał tych małych jugoli do domu.

28.11.2022 11:38

Kibice chcą cos zakomunikować Flickowi.

28.11.2022 11:26

Wynik meczu Kostaryka-Japonia trochę zgasił ten mecz, bo jakby Niemcy grali o być albo nie być to pewnie mielibyśmy zupełnie inne spotkanie.

28.11.2022 08:42

Reprezentacja musi mieć z przodu napastnika, a nie jakieś wynalazki i oby Flick pogodził się z tym jak najszybciej.

28.11.2022 08:35

Mógł to Sane rozstrzygać, szkoda.

27.11.2022 21:54

Jest wyrównanie!

27.11.2022 21:40

Suele forma i mental z bvb pełną gębą

27.11.2022 21:21

Dobrze, że Flick poszedł po rozum do głowy i postawił na Goretzke.

27.11.2022 20:08

Brawo Davies! Mało kto tak zasłużył na tą bramkę.

27.11.2022 17:11

Będą lasy płonąc w okolicach Kataru ?

27.11.2022 16:24

Hiszpania będzie chciała grać w piłkę i to powinno być korzystne dla Niemiec.

27.11.2022 16:23

To chyba wie każdy, ale Flick z drugiej strony nie za bardzo ma z kogo wybierać. Tak jak od lat Niemcy nie mają napastnika.

27.11.2022 16:21

Jamal już w pierwszym spotkaniu pokazał się z dobrej strony i dzisiaj powinien kolejny raz robić różnice na boisku.

27.11.2022 16:18

Reprezentacje mają kluby i zdrowie zawodników w głębokim poważaniu.

27.11.2022 16:16

Czarują Hiszpanów i tyle. Moim zdaniem zagra od początku.

27.11.2022 16:15

Dawaj Kanado!

27.11.2022 16:13

Zespół musi być gotowy na p$g tak jakby Mane miało nie być, a co będzie to raczej za kilka miesięcy będzie można określić realny termin powrotu.

27.11.2022 16:13

Francja będzie liczyła się w walce o tytuł, z Mbappe są potwornie niebezpieczni.

27.11.2022 16:10

Wszyscy wiedzą, że Jamal zjada Gaviego, ale inaczej Javiemu nie wypadało powiedzieć.

27.11.2022 16:08

Jeśli Kanada zagra tak jak w pierwszym meczu z Belgią i nie będzie przekręcania przez sędziów to ma naprawdę duże szanse na 3 punkty w dzisiejszym spotkaniu.

27.11.2022 16:06

Wieczorem przekonamy się czy te słowa znajdą potwierdzenie na boisku. Bardzo ważny mecz i test dla reprezentacji Flicka.

27.11.2022 16:04

Niech tam wrzucą gdzieś do umowy w wynagrodzeniu jakieś klauzule od kontuzji.

27.11.2022 14:18

To jest wręcz dramatyczne od ilu lat Niemcy nie mają żadnego nawet przeciętnego rasowego napastnika.

27.11.2022 14:16

Mocna szpryca i nie ma, że boli.

27.11.2022 14:14

Świetny wynik dla Niemiec, która teraz ma wszystko w swoich rękach. Wieczorem będzie meczycho przez duże M.

27.11.2022 12:55

Zobaczymy czy jednak nie zagra już w najbliższym spotkaniu - ryzyk fizyk.

26.11.2022 18:50

Nie ma źródła tej informacji więc dobrze również takie rewelacje mogą być wyssane z palca i taką mam nadzieje.

26.11.2022 18:18

Na obu pozycjach prezentuje klasę światową, ale ważniejszy jest moim zdaniem środek pola i tutaj powinien zagrać.

26.11.2022 12:00

Fajnie wygląda, ale Bayern ma inne priorytety na najbliższe okienka.

26.11.2022 11:56

Oby zagrał (oczywiście jeśli uraz jest w 100% wyleczony), bo bardzo przydałby się w jutrzejszym meczu.

26.11.2022 11:52

W 8arcelonie pewnie wolne dzisiaj mają.

26.11.2022 11:48

Jakoś brak minut De Ligta ani trochę mnie nie martwi.

26.11.2022 11:43

Będzie foch jak nic.

25.11.2022 15:02

Fajnie, fajnie i za darmo to uczciwa cena, ale ciekawe jak planowana jest kadra i co z Sabitzerem i Gravenberchem, bo ktoś będzie musiał w takiej sytuacji odejść.

25.11.2022 13:46

Liczę, że Deschamps nie podejmie jakiejś głupiej decyzji i Coman nie powącha murawy w najbliższym meczu.

25.11.2022 13:44

Iran naprawdę pokazał się ze świetnej strony!

25.11.2022 13:41

Jeśli nie wystąpi to będzie duże ostaniecie Niemiec, ale nie może grać z urazem żeby nie przypłacił ewentualnego występu pogłębieniem kontuzji.

25.11.2022 13:39

Gnabry jak najbardziej zasłużył na nominacje, ale wybór raczej padnie na kogoś innego, bo zawodnicy Bayernu zawsze mają poprzeczkę zawieszoną wyżej od reszty.

25.11.2022 12:00

Jeśli Goretzka zagra od początku to Niemcy zwiększą swoje szanse na wygraną, bo z Gundoganem to szybko turniej zakończą.

25.11.2022 08:56

Dostał Flick zawodników Bayernu w kapitalnej formie i nie potrafi tego wykorzystać. Na Hiszpanie niech wyjdzie Goretzka zamiast Gundo, który robi kwasy.

25.11.2022 08:06

Niech wraca jak najszybciej i oby teraz rehabilitacja przebiegała również bez komplikacji.

25.11.2022 07:20

Dobra szpryca i na bojo, bo co będzie później to reprezentacji nie obchodzi.

24.11.2022 23:23

No świetny jest ten Richarlison - w lidze ma w tym sezonie całe 0 bramek.

24.11.2022 23:21

Tylko ktoś bardzo naiwny mógł liczyć na coś innego. Bayern nie robi panicznych i nieprzemyślanych ruchów.

24.11.2022 18:53

Takie zachowanie właśnie czyni Bayern wyjątkowym klubem.

24.11.2022 18:51

Póki co Bayern może powiedzieć to samo. Juve to beznadzieje miejsce do grania i De Ligt jest tego doskonałym przykładem.

24.11.2022 13:03