Na gorąco pod publiczkę można różne rzeczy gadać, ale akurat Kimmicha bym o to nie podejrzewał. Widać, że to niepowodzenie wpływa na zawodnikow, ale do startu rundy wiosennej jeszcze daleka droga i wynik MŚ już będzie tylko historią.
02.12.2022 07:49
Musiala może podziękować za to szybkie pożegnanie Flickowi, który zrobił naprawdę dużo żeby Niemcy jak najszybciej zakończyli ten turniej.
02.12.2022 07:42
Kolejny genialny występ Suele i Ruedigera
02.12.2022 07:19
Musiala jeszcze te swoje najlepsze mundiale ma przed sobą. Przyzwoite występy, ale bez błysku. W klubie miał świetną formę, ale niestety Flick nie potrafił tego wykorzystać.
02.12.2022 07:13
Poza Motingiem mamy z przodu np. Musiale, Sane, Comana czy Gnabry’go.
02.12.2022 07:09
Napewno nie Mueller jest twarzą tej porażki, bo tutaj Flick nie ma konkurencji. Dla Bayernu zakończenie grania w reprezentacji napewno nie będzie niczym złym.
01.12.2022 22:55
Można było domy stawiać na porażkę Hiszpanii
01.12.2022 22:09
Hiszpanie nawet nie ukrywają, że udają grę w piłkę nożna. Atrapa piłki nożnej, ale Niemcy sami sobie na to zapracowali, bo porażka Hiszpanów była do przewidzenia.
01.12.2022 21:53
No to Hiszpanie mają za swoje :D
01.12.2022 21:28
Jeśli Bayern ma grać tak jak reprezentacja to dziękuje bardzo, wole Nagelsmanna.
01.12.2022 21:23
Bez kitu niech Niemcy dadzą strzelić jeszcze jedną i niech wydymają chociaż Hiszpanów.
01.12.2022 21:18
:D
01.12.2022 21:16
Hiszpania bez niespodzianki - brak ducha sportu czy fair play
01.12.2022 21:10
Wypada Lucas, a nie wiadomo o co chodzi z Pavardem i w jakim stopniu będzie można na niego liczyć w dalszej części sezonu. Zostaje Davies, Mazraoui i Stanisic, a to mało.
01.12.2022 15:56
Sane pewnie pokręci dzisiaj potężnymi Kostarykańczykami.
01.12.2022 14:49
Dziennikarze niemieccy mają jakąś misje podważania roli Muellera w reprezentacji ?
01.12.2022 12:42
To nie będzie raczej ostatni mecz jaki Mazraoui rozegra na tych MŚ, bo czuje odpadnięcie Belgi z tej grupy.
01.12.2022 12:36
Jakaś tajemnicza i niepokojąca ta wypowiedź Deschampsa. Oby z Pavardem było wszystko ok.
01.12.2022 12:21
Jak zobaczy się skład w jakim zagrali Francuzi to ten wynik aż tak zaskakujący nie jest.
01.12.2022 10:58
Hasło żeby nie łączyć sportu z polityką już od dawna jest tylko pustym frazesem. Wszyscy to robią tylko w swoim interesie.
01.12.2022 09:07
Nie wiem czy ten turniej ma dużo więcej niespodzianek niż zwykle, bo co 4 lata jest ich podobna ilość.
01.12.2022 08:59
Za granicą są przyzwyczajeni do dobrej niemieckiej 9 i padają nazwiska zawodnikow, którzy zakończyli karierę w reprezentacji odpowiednio 8 i 4 lata temu. I tutaj jest właśnie jeden z głównych problemów.
01.12.2022 08:27
Mueller na chłodno i twardo stąpa po ziemi.
30.11.2022 22:34
Obrzydliwie Polska gra, coś strasznego.
30.11.2022 21:35
No to Francja spora olewka i tu nie chodzi akurat o Comana.
30.11.2022 15:40
W kadrze jest tylu liderów, że nie czas jeszcze żeby presje nakładać na Musiale, on ma być dodatkowym bonusem tej reprezentacji póki co.
30.11.2022 15:23
Ojj jeszcze daleka droga przed Adeyemi, a i tak kariery może do tego nie wystarczyć.
30.11.2022 14:50
Najważniejsze, że trochę zdjęli uśmiech z gęb tych jugolskich onucy.
30.11.2022 12:57
Ciekawe czy De Ligta zobaczymy już w 1/8 czy dopiero później jak skasuje mu się żółta kartka z pierwszego spotkania.
30.11.2022 12:50
@Skobry takie same plotki pojawiały się przy kontuzjach Comana, które sam Francuz później zdementował. Mam nadzieję, że w tym przypadku media również sporo dodały od siebie.
30.11.2022 12:48
Na całe szczęście nie ma to nic wspólnego ze stanem zdrowia, tytuł wprowadza niepokój.
30.11.2022 12:40
Na zachętę i sygnał dla Flicka.
30.11.2022 12:39
Niemcy niestety są zależni od Hiszpanów, a oni nie słyną ani z ducha sportu czy fair play.
30.11.2022 09:18
Z Goretzka w składzie Niemcy wyglądali o niebie lepiej w środku pola.
30.11.2022 08:48
Potwierdza to też współczynnik xG 1.13 - 0.61 na korzyść reprezentacji Niemiec. Musiala i Sane powinni coś strzelić.
30.11.2022 08:11
Jeśli nie dogadają się z Motingiem w sprawie nowej umowy to jak najbardziej jest to spoko opcja. Oczywiście jako zastępstwo Kameruńczyka, a nie podstawowego napastnika.
30.11.2022 00:05
@josh1982 z tą walką to bym nie przesadzał, bo grają z Katarem.
29.11.2022 17:28
De Ligt zdobywając kartkę w pierwszym spotkaniu pokrzyżował sobie udział w kolejnych spotkaniach żeby nie narazić się na pauzę w 1/8.
29.11.2022 15:54
Raczej Bayern nie dla Ronaldo.
29.11.2022 14:14
Super sprawa, Davies zrobił coś wielkiego wprowadzając Kanadę na MŚ i fajnie, że na w bonusie zapisanie się w historii.
29.11.2022 14:13
Musiala miał super okazje i w spotkaniu z Japonią i Hiszpanią. Liczę, że już w spotkaniu z Kostaryką przełamie się i później będzie to kontynuował w fazie pucharowej.
29.11.2022 13:29
Witamy i powodzenia.
29.11.2022 12:25
Kto jak kto, ale Moting musiał na tych MŚ zdobyć bramkę.
29.11.2022 12:21
Bailey ma czego żałować, ale Bayern już niekoniecznie.
29.11.2022 12:06
Brak Goretzki w pierwszym meczu kosztował Flicka stratę 3 punktów, a w meczu z Hiszpanią było widać ile ten zawodnik daje drużynie.
29.11.2022 12:00
Wcale mnie to nie zmartwi.
29.11.2022 11:58
@Mathias Choupo-Moting też strzelił.
29.11.2022 11:55
Mam nadzieję, że wielkie mecze w tym turnieju są dopiero przed reprezentacją Niemiec.
29.11.2022 11:54
A jeszcze niedawno tutaj niektórzy Juve stawiali jako wzór prowadzenia klubu :D
29.11.2022 11:50
Jak dla mnie to nic nie jest jeszcze przesądzone, a takie "zainteresowanie Bayernu" może być bardzo na rękę agentom zawodnika, któremu kończy się kontrakt. Jeśli nikt nie odjedzie to Laimer nie trafi do Bayernu.
29.11.2022 08:07
Sane od początku będzie dużym wzmocnieniem dla Niemiec
28.11.2022 16:14
Havertz czy Neuhaus też mieli na 200% trafić do Bayernu.
28.11.2022 13:57
Kolejne bardzo dobre spotkanie Musiali i w pełni zasłużył na wysoką ocenę.
28.11.2022 12:41
"Złote pokolenie" Belgów może zakończyć MŚ już w grupie.
28.11.2022 12:29
Trzymam kciuki żeby Moting odesłał tych małych jugoli do domu.
28.11.2022 11:38
Kibice chcą cos zakomunikować Flickowi.
28.11.2022 11:26
Wynik meczu Kostaryka-Japonia trochę zgasił ten mecz, bo jakby Niemcy grali o być albo nie być to pewnie mielibyśmy zupełnie inne spotkanie.
28.11.2022 08:42
Reprezentacja musi mieć z przodu napastnika, a nie jakieś wynalazki i oby Flick pogodził się z tym jak najszybciej.
28.11.2022 08:35
Mógł to Sane rozstrzygać, szkoda.
27.11.2022 21:54
Jest wyrównanie!
27.11.2022 21:40
Suele forma i mental z bvb pełną gębą
27.11.2022 21:21
Dobrze, że Flick poszedł po rozum do głowy i postawił na Goretzke.
27.11.2022 20:08
Brawo Davies! Mało kto tak zasłużył na tą bramkę.
27.11.2022 17:11
Będą lasy płonąc w okolicach Kataru ?
27.11.2022 16:24
Hiszpania będzie chciała grać w piłkę i to powinno być korzystne dla Niemiec.
27.11.2022 16:23
To chyba wie każdy, ale Flick z drugiej strony nie za bardzo ma z kogo wybierać. Tak jak od lat Niemcy nie mają napastnika.
27.11.2022 16:21
Jamal już w pierwszym spotkaniu pokazał się z dobrej strony i dzisiaj powinien kolejny raz robić różnice na boisku.
27.11.2022 16:18
Reprezentacje mają kluby i zdrowie zawodników w głębokim poważaniu.
27.11.2022 16:16
Czarują Hiszpanów i tyle. Moim zdaniem zagra od początku.
27.11.2022 16:15
Dawaj Kanado!
27.11.2022 16:13
Zespół musi być gotowy na p$g tak jakby Mane miało nie być, a co będzie to raczej za kilka miesięcy będzie można określić realny termin powrotu.
27.11.2022 16:13
Francja będzie liczyła się w walce o tytuł, z Mbappe są potwornie niebezpieczni.
27.11.2022 16:10
Wszyscy wiedzą, że Jamal zjada Gaviego, ale inaczej Javiemu nie wypadało powiedzieć.
27.11.2022 16:08
Jeśli Kanada zagra tak jak w pierwszym meczu z Belgią i nie będzie przekręcania przez sędziów to ma naprawdę duże szanse na 3 punkty w dzisiejszym spotkaniu.
27.11.2022 16:06
Wieczorem przekonamy się czy te słowa znajdą potwierdzenie na boisku. Bardzo ważny mecz i test dla reprezentacji Flicka.
27.11.2022 16:04
Niech tam wrzucą gdzieś do umowy w wynagrodzeniu jakieś klauzule od kontuzji.
27.11.2022 14:18
To jest wręcz dramatyczne od ilu lat Niemcy nie mają żadnego nawet przeciętnego rasowego napastnika.
27.11.2022 14:16
Mocna szpryca i nie ma, że boli.
27.11.2022 14:14
Świetny wynik dla Niemiec, która teraz ma wszystko w swoich rękach. Wieczorem będzie meczycho przez duże M.
27.11.2022 12:55
Zobaczymy czy jednak nie zagra już w najbliższym spotkaniu - ryzyk fizyk.
26.11.2022 18:50
Nie ma źródła tej informacji więc dobrze również takie rewelacje mogą być wyssane z palca i taką mam nadzieje.
26.11.2022 18:18
Na obu pozycjach prezentuje klasę światową, ale ważniejszy jest moim zdaniem środek pola i tutaj powinien zagrać.
26.11.2022 12:00
Fajnie wygląda, ale Bayern ma inne priorytety na najbliższe okienka.
26.11.2022 11:56
Oby zagrał (oczywiście jeśli uraz jest w 100% wyleczony), bo bardzo przydałby się w jutrzejszym meczu.
26.11.2022 11:52
W 8arcelonie pewnie wolne dzisiaj mają.
26.11.2022 11:48
Jakoś brak minut De Ligta ani trochę mnie nie martwi.
26.11.2022 11:43
Będzie foch jak nic.
25.11.2022 15:02
Fajnie, fajnie i za darmo to uczciwa cena, ale ciekawe jak planowana jest kadra i co z Sabitzerem i Gravenberchem, bo ktoś będzie musiał w takiej sytuacji odejść.
25.11.2022 13:46
Liczę, że Deschamps nie podejmie jakiejś głupiej decyzji i Coman nie powącha murawy w najbliższym meczu.
25.11.2022 13:44
Iran naprawdę pokazał się ze świetnej strony!
25.11.2022 13:41
Jeśli nie wystąpi to będzie duże ostaniecie Niemiec, ale nie może grać z urazem żeby nie przypłacił ewentualnego występu pogłębieniem kontuzji.
25.11.2022 13:39
Gnabry jak najbardziej zasłużył na nominacje, ale wybór raczej padnie na kogoś innego, bo zawodnicy Bayernu zawsze mają poprzeczkę zawieszoną wyżej od reszty.
25.11.2022 12:00
Jeśli Goretzka zagra od początku to Niemcy zwiększą swoje szanse na wygraną, bo z Gundoganem to szybko turniej zakończą.
25.11.2022 08:56
Dostał Flick zawodników Bayernu w kapitalnej formie i nie potrafi tego wykorzystać. Na Hiszpanie niech wyjdzie Goretzka zamiast Gundo, który robi kwasy.
25.11.2022 08:06
Niech wraca jak najszybciej i oby teraz rehabilitacja przebiegała również bez komplikacji.
25.11.2022 07:20
Dobra szpryca i na bojo, bo co będzie później to reprezentacji nie obchodzi.
24.11.2022 23:23
No świetny jest ten Richarlison - w lidze ma w tym sezonie całe 0 bramek.
24.11.2022 23:21
Tylko ktoś bardzo naiwny mógł liczyć na coś innego. Bayern nie robi panicznych i nieprzemyślanych ruchów.
24.11.2022 18:53
Takie zachowanie właśnie czyni Bayern wyjątkowym klubem.
24.11.2022 18:51
Póki co Bayern może powiedzieć to samo. Juve to beznadzieje miejsce do grania i De Ligt jest tego doskonałym przykładem.
Na gorąco pod publiczkę można różne rzeczy gadać, ale akurat Kimmicha bym o to nie podejrzewał. Widać, że to niepowodzenie wpływa na zawodnikow, ale do startu rundy wiosennej jeszcze daleka droga i wynik MŚ już będzie tylko historią.
02.12.2022 07:49
Musiala może podziękować za to szybkie pożegnanie Flickowi, który zrobił naprawdę dużo żeby Niemcy jak najszybciej zakończyli ten turniej.
02.12.2022 07:42
Kolejny genialny występ Suele i Ruedigera
02.12.2022 07:19
Musiala jeszcze te swoje najlepsze mundiale ma przed sobą. Przyzwoite występy, ale bez błysku. W klubie miał świetną formę, ale niestety Flick nie potrafił tego wykorzystać.
02.12.2022 07:13
Poza Motingiem mamy z przodu np. Musiale, Sane, Comana czy Gnabry’go.
02.12.2022 07:09
Napewno nie Mueller jest twarzą tej porażki, bo tutaj Flick nie ma konkurencji. Dla Bayernu zakończenie grania w reprezentacji napewno nie będzie niczym złym.
01.12.2022 22:55
Można było domy stawiać na porażkę Hiszpanii
01.12.2022 22:09
Hiszpanie nawet nie ukrywają, że udają grę w piłkę nożna. Atrapa piłki nożnej, ale Niemcy sami sobie na to zapracowali, bo porażka Hiszpanów była do przewidzenia.
01.12.2022 21:53
No to Hiszpanie mają za swoje :D
01.12.2022 21:28
Jeśli Bayern ma grać tak jak reprezentacja to dziękuje bardzo, wole Nagelsmanna.
01.12.2022 21:23
Bez kitu niech Niemcy dadzą strzelić jeszcze jedną i niech wydymają chociaż Hiszpanów.
01.12.2022 21:18
:D
01.12.2022 21:16
Hiszpania bez niespodzianki - brak ducha sportu czy fair play
01.12.2022 21:10
Wypada Lucas, a nie wiadomo o co chodzi z Pavardem i w jakim stopniu będzie można na niego liczyć w dalszej części sezonu. Zostaje Davies, Mazraoui i Stanisic, a to mało.
01.12.2022 15:56
Sane pewnie pokręci dzisiaj potężnymi Kostarykańczykami.
01.12.2022 14:49
Dziennikarze niemieccy mają jakąś misje podważania roli Muellera w reprezentacji ?
01.12.2022 12:42
To nie będzie raczej ostatni mecz jaki Mazraoui rozegra na tych MŚ, bo czuje odpadnięcie Belgi z tej grupy.
01.12.2022 12:36
Jakaś tajemnicza i niepokojąca ta wypowiedź Deschampsa. Oby z Pavardem było wszystko ok.
01.12.2022 12:21
Jak zobaczy się skład w jakim zagrali Francuzi to ten wynik aż tak zaskakujący nie jest.
01.12.2022 10:58
Hasło żeby nie łączyć sportu z polityką już od dawna jest tylko pustym frazesem. Wszyscy to robią tylko w swoim interesie.
01.12.2022 09:07
Nie wiem czy ten turniej ma dużo więcej niespodzianek niż zwykle, bo co 4 lata jest ich podobna ilość.
01.12.2022 08:59
Za granicą są przyzwyczajeni do dobrej niemieckiej 9 i padają nazwiska zawodnikow, którzy zakończyli karierę w reprezentacji odpowiednio 8 i 4 lata temu. I tutaj jest właśnie jeden z głównych problemów.
01.12.2022 08:27
Mueller na chłodno i twardo stąpa po ziemi.
30.11.2022 22:34
Obrzydliwie Polska gra, coś strasznego.
30.11.2022 21:35
No to Francja spora olewka i tu nie chodzi akurat o Comana.
30.11.2022 15:40
W kadrze jest tylu liderów, że nie czas jeszcze żeby presje nakładać na Musiale, on ma być dodatkowym bonusem tej reprezentacji póki co.
30.11.2022 15:23
Ojj jeszcze daleka droga przed Adeyemi, a i tak kariery może do tego nie wystarczyć.
30.11.2022 14:50
Najważniejsze, że trochę zdjęli uśmiech z gęb tych jugolskich onucy.
30.11.2022 12:57
Ciekawe czy De Ligta zobaczymy już w 1/8 czy dopiero później jak skasuje mu się żółta kartka z pierwszego spotkania.
30.11.2022 12:50
@Skobry takie same plotki pojawiały się przy kontuzjach Comana, które sam Francuz później zdementował. Mam nadzieję, że w tym przypadku media również sporo dodały od siebie.
30.11.2022 12:48
Na całe szczęście nie ma to nic wspólnego ze stanem zdrowia, tytuł wprowadza niepokój.
30.11.2022 12:40
Na zachętę i sygnał dla Flicka.
30.11.2022 12:39
Niemcy niestety są zależni od Hiszpanów, a oni nie słyną ani z ducha sportu czy fair play.
30.11.2022 09:18
Z Goretzka w składzie Niemcy wyglądali o niebie lepiej w środku pola.
30.11.2022 08:48
Potwierdza to też współczynnik xG 1.13 - 0.61 na korzyść reprezentacji Niemiec. Musiala i Sane powinni coś strzelić.
30.11.2022 08:11
Jeśli nie dogadają się z Motingiem w sprawie nowej umowy to jak najbardziej jest to spoko opcja. Oczywiście jako zastępstwo Kameruńczyka, a nie podstawowego napastnika.
30.11.2022 00:05
@josh1982 z tą walką to bym nie przesadzał, bo grają z Katarem.
29.11.2022 17:28
De Ligt zdobywając kartkę w pierwszym spotkaniu pokrzyżował sobie udział w kolejnych spotkaniach żeby nie narazić się na pauzę w 1/8.
29.11.2022 15:54
Raczej Bayern nie dla Ronaldo.
29.11.2022 14:14
Super sprawa, Davies zrobił coś wielkiego wprowadzając Kanadę na MŚ i fajnie, że na w bonusie zapisanie się w historii.
29.11.2022 14:13
Musiala miał super okazje i w spotkaniu z Japonią i Hiszpanią. Liczę, że już w spotkaniu z Kostaryką przełamie się i później będzie to kontynuował w fazie pucharowej.
29.11.2022 13:29
Witamy i powodzenia.
29.11.2022 12:25
Kto jak kto, ale Moting musiał na tych MŚ zdobyć bramkę.
29.11.2022 12:21
Bailey ma czego żałować, ale Bayern już niekoniecznie.
29.11.2022 12:06
Brak Goretzki w pierwszym meczu kosztował Flicka stratę 3 punktów, a w meczu z Hiszpanią było widać ile ten zawodnik daje drużynie.
29.11.2022 12:00
Wcale mnie to nie zmartwi.
29.11.2022 11:58
@Mathias Choupo-Moting też strzelił.
29.11.2022 11:55
Mam nadzieję, że wielkie mecze w tym turnieju są dopiero przed reprezentacją Niemiec.
29.11.2022 11:54
A jeszcze niedawno tutaj niektórzy Juve stawiali jako wzór prowadzenia klubu :D
29.11.2022 11:50
Jak dla mnie to nic nie jest jeszcze przesądzone, a takie "zainteresowanie Bayernu" może być bardzo na rękę agentom zawodnika, któremu kończy się kontrakt. Jeśli nikt nie odjedzie to Laimer nie trafi do Bayernu.
29.11.2022 08:07
Sane od początku będzie dużym wzmocnieniem dla Niemiec
28.11.2022 16:14
Havertz czy Neuhaus też mieli na 200% trafić do Bayernu.
28.11.2022 13:57
Kolejne bardzo dobre spotkanie Musiali i w pełni zasłużył na wysoką ocenę.
28.11.2022 12:41
"Złote pokolenie" Belgów może zakończyć MŚ już w grupie.
28.11.2022 12:29
Trzymam kciuki żeby Moting odesłał tych małych jugoli do domu.
28.11.2022 11:38
Kibice chcą cos zakomunikować Flickowi.
28.11.2022 11:26
Wynik meczu Kostaryka-Japonia trochę zgasił ten mecz, bo jakby Niemcy grali o być albo nie być to pewnie mielibyśmy zupełnie inne spotkanie.
28.11.2022 08:42
Reprezentacja musi mieć z przodu napastnika, a nie jakieś wynalazki i oby Flick pogodził się z tym jak najszybciej.
28.11.2022 08:35
Mógł to Sane rozstrzygać, szkoda.
27.11.2022 21:54
Jest wyrównanie!
27.11.2022 21:40
Suele forma i mental z bvb pełną gębą
27.11.2022 21:21
Dobrze, że Flick poszedł po rozum do głowy i postawił na Goretzke.
27.11.2022 20:08
Brawo Davies! Mało kto tak zasłużył na tą bramkę.
27.11.2022 17:11
Będą lasy płonąc w okolicach Kataru ?
27.11.2022 16:24
Hiszpania będzie chciała grać w piłkę i to powinno być korzystne dla Niemiec.
27.11.2022 16:23
To chyba wie każdy, ale Flick z drugiej strony nie za bardzo ma z kogo wybierać. Tak jak od lat Niemcy nie mają napastnika.
27.11.2022 16:21
Jamal już w pierwszym spotkaniu pokazał się z dobrej strony i dzisiaj powinien kolejny raz robić różnice na boisku.
27.11.2022 16:18
Reprezentacje mają kluby i zdrowie zawodników w głębokim poważaniu.
27.11.2022 16:16
Czarują Hiszpanów i tyle. Moim zdaniem zagra od początku.
27.11.2022 16:15
Dawaj Kanado!
27.11.2022 16:13
Zespół musi być gotowy na p$g tak jakby Mane miało nie być, a co będzie to raczej za kilka miesięcy będzie można określić realny termin powrotu.
27.11.2022 16:13
Francja będzie liczyła się w walce o tytuł, z Mbappe są potwornie niebezpieczni.
27.11.2022 16:10
Wszyscy wiedzą, że Jamal zjada Gaviego, ale inaczej Javiemu nie wypadało powiedzieć.
27.11.2022 16:08
Jeśli Kanada zagra tak jak w pierwszym meczu z Belgią i nie będzie przekręcania przez sędziów to ma naprawdę duże szanse na 3 punkty w dzisiejszym spotkaniu.
27.11.2022 16:06
Wieczorem przekonamy się czy te słowa znajdą potwierdzenie na boisku. Bardzo ważny mecz i test dla reprezentacji Flicka.
27.11.2022 16:04
Niech tam wrzucą gdzieś do umowy w wynagrodzeniu jakieś klauzule od kontuzji.
27.11.2022 14:18
To jest wręcz dramatyczne od ilu lat Niemcy nie mają żadnego nawet przeciętnego rasowego napastnika.
27.11.2022 14:16
Mocna szpryca i nie ma, że boli.
27.11.2022 14:14
Świetny wynik dla Niemiec, która teraz ma wszystko w swoich rękach. Wieczorem będzie meczycho przez duże M.
27.11.2022 12:55
Zobaczymy czy jednak nie zagra już w najbliższym spotkaniu - ryzyk fizyk.
26.11.2022 18:50
Nie ma źródła tej informacji więc dobrze również takie rewelacje mogą być wyssane z palca i taką mam nadzieje.
26.11.2022 18:18
Na obu pozycjach prezentuje klasę światową, ale ważniejszy jest moim zdaniem środek pola i tutaj powinien zagrać.
26.11.2022 12:00
Fajnie wygląda, ale Bayern ma inne priorytety na najbliższe okienka.
26.11.2022 11:56
Oby zagrał (oczywiście jeśli uraz jest w 100% wyleczony), bo bardzo przydałby się w jutrzejszym meczu.
26.11.2022 11:52
W 8arcelonie pewnie wolne dzisiaj mają.
26.11.2022 11:48
Jakoś brak minut De Ligta ani trochę mnie nie martwi.
26.11.2022 11:43
Będzie foch jak nic.
25.11.2022 15:02
Fajnie, fajnie i za darmo to uczciwa cena, ale ciekawe jak planowana jest kadra i co z Sabitzerem i Gravenberchem, bo ktoś będzie musiał w takiej sytuacji odejść.
25.11.2022 13:46
Liczę, że Deschamps nie podejmie jakiejś głupiej decyzji i Coman nie powącha murawy w najbliższym meczu.
25.11.2022 13:44
Iran naprawdę pokazał się ze świetnej strony!
25.11.2022 13:41
Jeśli nie wystąpi to będzie duże ostaniecie Niemiec, ale nie może grać z urazem żeby nie przypłacił ewentualnego występu pogłębieniem kontuzji.
25.11.2022 13:39
Gnabry jak najbardziej zasłużył na nominacje, ale wybór raczej padnie na kogoś innego, bo zawodnicy Bayernu zawsze mają poprzeczkę zawieszoną wyżej od reszty.
25.11.2022 12:00
Jeśli Goretzka zagra od początku to Niemcy zwiększą swoje szanse na wygraną, bo z Gundoganem to szybko turniej zakończą.
25.11.2022 08:56
Dostał Flick zawodników Bayernu w kapitalnej formie i nie potrafi tego wykorzystać. Na Hiszpanie niech wyjdzie Goretzka zamiast Gundo, który robi kwasy.
25.11.2022 08:06
Niech wraca jak najszybciej i oby teraz rehabilitacja przebiegała również bez komplikacji.
25.11.2022 07:20
Dobra szpryca i na bojo, bo co będzie później to reprezentacji nie obchodzi.
24.11.2022 23:23
No świetny jest ten Richarlison - w lidze ma w tym sezonie całe 0 bramek.
24.11.2022 23:21
Tylko ktoś bardzo naiwny mógł liczyć na coś innego. Bayern nie robi panicznych i nieprzemyślanych ruchów.
24.11.2022 18:53
Takie zachowanie właśnie czyni Bayern wyjątkowym klubem.
24.11.2022 18:51
Póki co Bayern może powiedzieć to samo. Juve to beznadzieje miejsce do grania i De Ligt jest tego doskonałym przykładem.
24.11.2022 13:03