DieRoten.pl

Głosowanie na Piłkarza Meczu w meczu Niemiec

29.11.2022, 09:11:16

Przed dwoma dniami, swoje drugie spotkanie w ramach mistrzostw świata rozegrali zawodnicy niemieckiej reprezentacji narodowej, gdzie selekcjonerem jest Hansi Flick.

Przypominamy o możliwości głosowania (można oddawać swoje głosy do 12:00).

Rywalem niemieckiej reprezentacji narodowej była drużyna Hiszpanii, która w pierwszym pojedynku na mistrzostwach świata rozbiła Kostarykę 7:0. Co do niedzielnego starcia na Al-Khor Stadium, to kibice byli świadkami 2 strzelonych bramek.

Podczas gdy Hiszpanie jako pierwsi strzelili na 1:0 za sprawą Alvaro Moraty w 62. minucie, to gola na wagę remisu dla zespołu Hansiego Flicka w 82. minucie zdobył Niclas Fuellkrug, który został okrzyknięty jednym z bohaterów wczorajszego meczu.

Warto podkreślić, że kolejny dobry występ zaliczył Jamal Musiala, który był bardzo aktywny przez całe 90 minut i zaliczył asystę przy trafieniu kolegi. Tradycyjnie po zakończeniu spotkania, na oficjalnej stronie Niemieckiego Związku Piłki Nożnej można głosować na Piłkarza Meczu.

Głosować możemy na niemalże wszystkich graczy „Die Mannschaft”, którzy znaleźli się wczoraj na boisku. Głosowanie potrwa do jutrzejszego południa.

Głosowanie na Piłkarza Meczu

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki, na prowadzeniu znajduje się obecnie Niclas Fuellkrug, który zyskał 53,3% wszystkich głosów. Za jego plecami znajdują się z kolei Jamal Musiala (28,0%) oraz Antonio Ruediger (6,0%).

źródło: DFB

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)29.11.2022 17:16
Druga kolejka był dla naszych piłkarzy dobra i myślę że w trzeciej, ostatniej będzie jeszcze lepiej, NAJ lepiej!!!
29.11.2022 11:55
@Mathias Choupo-Moting też strzelił.
29.11.2022 09:49
Oprócz Davisa żaden Bawarczyk nie strzelił bramki. Coś mi się wydaję, że z Kostaryką to się zmieni.