DieRoten.pl

Bayern nie ściągnie nowego bocznego obrońcy zimą

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Choć od momentu zakończenia letniego okienka transferowego minęło niewiele czasu, to media już spekulują o możliwych ruchach transferowych Bayernu i innych klubów.

Niedawnym plotkom przyjrzał się ponownie dziennikarz Christian Falk, który wraz ze swoim redakcyjnym kolegą Tobiasem Altschaefflem odniósł się do ostatnich spekulacji w najnowszym odcinku podcast „Bayern Insider”.

Tym razem dziennikarze ze sportowej redakcji „Bilda” poruszyli między innymi temat plotek na temat możliwego transferu Sosy czy Gosensa. Ponadto reporterzy zajęli się także kwestią Moukoko, który od tygodni jest łączony z wieloma klubami (w tym z FCB).

Lucas nie dla PSG

Plotki o zainteresowaniu i możliwym transferze Lucasa Hernandeza do Paris Saint-Germain nie są prawdziwe. Nie pojawiła się żadna oferta – poza tym Bayern nie zamierza sprzedawać Francuza, z którym wiąże przyszłość.

Bayern nie ściągnie Sosy

Borna Sosa nie jest tematem transferu w Bayernie, choć w przeszłości Chorwat był łączony z przenosinami do bawarskiego klubu. Niedawno temat jego pozyskania powrócił z powodu kontuzji Lucasa, ale monachijczycy nie zamierzają ściągać nikogo na bok obrony tej zimy.

Laimer bliski Bayernu

Bayern jest bliski darmowego transferu Konrada Laimera. W ostatnim czasie jego przenosiny do FCB nabrały kształtu. Austriak odrzucił nie tylko ofertę przedłużenia umowy z Lipskiem, ale i zainteresowanie angielskich klubów.

Gosens również odpada

Robin Gosens wbrew plotkom – nie zostanie nowym piłkarzem Bayernu. Niemiec występuje głównie na pozycji wahadłowego, zaś Julian Nagelsmann wrócił do sprawdzonego systemu gry z 4 obrońców z tyłu.

Nowy boczny obrońca dopiero latem

Bayern nie pozyska zimą nowego lewego obrońcy, ale monachijczycy rozglądają się na rynku w kontekście pozyskania nowego bocznego defensora na lato 2023 roku.

Moukoko nie zostanie graczem FCB

Youssoufa Moukoko nie trafi do Bayernu latem 2023 roku na zasadzie wolnego transferu. Niemniej jednak nie można wykluczyć, że w przyszłości Niemiec mógłby stać się interesującym graczem dla FCB.

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...