Sane: Jestem gotowy do gry od początku

We wczorajszym pojedynku Niemiec z Hiszpanią, na boisko po krótkiej przerwie powrócił skrzydłowy Bayernu Monachium – Leroy Sane.

Przypomnijmy raz jeszcze – Niemiec opuścił początek mistrzostw świata z powodu problemów z kolanem i nie mógł pomóc kolegom w pojedynku z Japonią.

Na całe szczęście Leroy Sane uporał się już z urazem i powrócił wczoraj do gry – 26-latek pojawił się na ostatnie 20 minut w spotkaniu „Die Mannschaft” z Hiszpanią i pokazał się z bardzo dobrej strony. Przypominamy, że drużyna prowadzona przez Hansiego Flicka zdołała pod koniec meczu strzelić gola i zdobyć bardzo cenny punkt, remisując 1:1.

Po ostatnim gwizdku zawodnik bawarskiego klubu przyznał w rozmowie dla portalu „Sport1”, iż czuje się bardzo dobrze i wyobraża sobie grę od samego początku w czwartek przeciwko Kostaryce.

− Czuję się już dobrze, z moim kolanem jest już dobrze. Myślę, że jestem gotowy do gry od samego początku ponownie – powiedział Leroy Sane.

26-latek w sezonie 2022/23 (licząc wszystkie występy dla Bayernu) wystąpił w sumie w 25 meczach o stawkę, zaś jego dorobek w tym czasie to 10 bramek oraz 6 asyst.

Źródło: Sport1