Ciężko nie zgodzić się ze słowami Babbela. Zachowanie Manu to skrajna nieodpowiedzialność i głupota w czystej postaci.
11.12.2022 12:09
Po pierwsze był to atak bark w bark, a po drugie piłka leciała na takiej wysokości, że zawodnik angielski nie miał żadnych szans dojść do niej.
10.12.2022 22:31
Oliwa sprawiedliwa, karny naciągany
10.12.2022 21:45
Kane już dwa razy objechał Upa, na farcie bez konsekwencji, ale musi uważać.
10.12.2022 20:26
Manu podobno nie zjeżdżał po prostu na nartach tylko zjeżdżał gdzieś poza wyznaczonymi trasami - dla mnie to jest skrajna głupota i nieodpowiedzialność.
10.12.2022 19:17
@Ivan7 my już swojego nastolatka mamy - Tel
Edytowano : 2022-12-10 19:11:50
@Prodigy82 tak samo jak w przypadku Mane
10.12.2022 19:09
Jeśli po pół roku ma czekać ciepłe miejsce dla Manu bez względu na wszystko to nikt nie zgodzi się na takie rozwiązanie poza… Ulreichem.
10.12.2022 18:40
Na kilka lat jak znalazł, Tel będzie mógł uczyć się od topowego napastnika. Pożegnać Motinga , brać Kane’a i ogrywać Tela.
10.12.2022 18:35
Inne rozwiązanie byłoby dużym zaskoczeniem, Pavard już do końca nie pogra.
10.12.2022 18:31
Kane sobie dzisiaj nie pogra.
10.12.2022 18:30
Choroba biodra ?
10.12.2022 18:29
Tak jak zauważył @AdiFantasti ciekawe co za pół roku ? Manu miejsce w pierwszej 11 z urzędu i Alex ława albo kolejne wypożyczenie ? Wątpię w takie coś.
10.12.2022 18:27
Fatalne wiadomości! Okoliczności są dla mnie niezrozumiałe i po prostu nieprofesjonalne. Niech wraca jak najszybciej. Bayern ma teraz sport problem na rundę wiosenna, bo Ulreich to nie ten poziom.
10.12.2022 13:54
To Manu nie ma oleju w głowie żeby brać się za takie sporty ? Przecież on w kontrakcie powinien mieć taki zakaz! Masakra.
10.12.2022 13:13
Manu będzie musiał bronić do 40 lat nic.
10.12.2022 11:59
Wczorajszy dzień to była najlepsza reklama piłki nożnej, oby dzisiaj było chociaż 1/2 tych emocji.
10.12.2022 11:56
Dzisiaj trzymam kciuki za Maroko i Francje.
10.12.2022 11:54
Podziękować i pożegnać w takim razie.
10.12.2022 11:53
Lahma to wszędzie wsadzają, a ten tylko odmawia ;)
10.12.2022 11:06
No to Chupo chyba sufit na łeb się spadł albo te kilka bramek spowodowało, że stracił kontakt z rzeczywistością.
10.12.2022 00:12
No właśnie sam Kahn mówił, że nie wyklucza takich rozwiązań dla „urozmaicenia” rozgrywek BL.
09.12.2022 21:18
Bayern nie dla Fuellkruga
09.12.2022 18:53
Kretyńskie fryzury nie pomogły Brazylijczykom ? :D
09.12.2022 18:50
Nie trenuje z zespołem, a znajduje się na ławce ?
09.12.2022 16:49
Też dzisiaj trzymam kciuki za Europe i nie uważam, że są na straconej pozycji.
09.12.2022 13:02
No chyba jednak prezes ligi ma dużo wspólnego z decyzjami dotyczącymi ligi.
09.12.2022 13:01
W końcu jakiś nasz zawodnik.
09.12.2022 11:36
Oby tylko na dobre do lamusa odeszły jakieś pomysły dzielenia tabeli i play-off.
09.12.2022 10:57
I bardzo dobrze, niech Uli dogląda swojego dziecka jak najczęściej.
09.12.2022 08:19
Biednemu to zawsze piach w oczy.
09.12.2022 07:48
Odpowiedzialna funkcja jeśli chodzi o naszych najzdolniejszych juniorów, oby to był właściwy człowiek na odpowiednim stanowisku.
08.12.2022 17:03
Chyba Manu jak widać ma łeb do interesów.
08.12.2022 17:01
A wciąż jeszcze będzie rozwijał się i nabierał doświadczenia.
08.12.2022 16:59
Jeśli ktoś o tym marzy to napewno nie przechodzi na emeryturę w wieku 26 lat zadowalając się rolą sparingpartnera dla Manu.
08.12.2022 16:58
A koledzy dalej go nie lubią czy już się wszyscy pogodzili ?
08.12.2022 16:54
Przy takim blamażu nie ma niewinnych, a Manu jako kapitan zawsze będzie dodatkowo surowo oceniany.
08.12.2022 16:50
Super opcja i trzymam kciuki żeby to było coś więcej niż tylko plotki.
08.12.2022 16:42
Kolejny dołączy do drużyny „20 mln za sezon”. Trzeba dmuchać i chuchać na ten diament.
08.12.2022 13:41
Same „sukcesy” jak wsłuchać się w słowa Pani Hopfen. Jest tak świetnie, że z obawy żeby nie było za dobrze to rezygnuje.
08.12.2022 11:13
Ładnie panie zrewanżowały się za poprzednią porażkę.
08.12.2022 11:10
Taki sam optymizm był przed MŚ w Katarze
08.12.2022 11:10
Panie dołączają do Panów w regularnym oklepywaniu 8arcelony ;)
08.12.2022 09:16
@josh1982 na szczęście Bayern na to nie pozwolił.
08.12.2022 08:25
Coraz więcej takich głosów i to dobrze, bo osobom za to odpowiedzialnym coraz trudniej będzie udawać głuchych.
08.12.2022 08:22
Innej decyzji spodziewać nie można było się. Zobaczymy czy wyciągnie wnioski i przestanie być ślepy i głuchy, powodzenia.
07.12.2022 23:07
Ostatnie słowa Kimmicha były z dużą dozą rezygnacji więc dobrze, że nastąpiła zmiana.
07.12.2022 21:14
Jego szanse na grę są raczej nie za duże i będę naprawdę zdziwiony jak wyjdzie w podstawowej 11
07.12.2022 21:11
Flick trochę zbyt despotyczny zaczyna robić się i to go zgubi kolejny raz. Tuchel to ciekawa opcja dla reprezentacji.
07.12.2022 17:53
Może wykorzysta ten czas na swoją korzyść.
07.12.2022 17:46
Holandia gra takim ustawieniem, że nie ma niestety na chwile obecna miejsca w składzie.
07.12.2022 17:44
Zasłużona kara za brak szacunku dla zawodników reprezentacji Niemiec, Japonii i Maroka.
07.12.2022 12:21
Miglanc Bierhoff i tak długo ślizgał się na swoim wymyślonym stanowisku.
07.12.2022 09:31
Póki co Flick nie był żadnym zyskiem dla reprezentacji więc z tą stratą nie przesadzałbym. Na pewno dostanie drugą szanse i trzymam kciuki żeby teraz wypalił.
07.12.2022 09:28
LvG jak już coś postanowił to nie ma bata żeby to zmienił.
06.12.2022 21:50
To o średnią atmosferę zadbał Flick
06.12.2022 21:49
Chyba czas na weryfikacje tych celów i dostosowanie ich do realnej siły reprezentacji, a ta bez zmiany systemu szkolenia nie będzie wstanie walczyć o najwyższe cele.
06.12.2022 21:48
Jeszcze muszą ustalić jaką obniżkę pensji Lucas jest w stanie zaakceptować.
06.12.2022 21:40
To nie jest żadna hipoteza tylko oczywista oczywistość.
06.12.2022 20:34
Jeśli sami zawodnicy mają coś w głowie to napewno zdają sobie sprawę gdzie są i muszą być cierpliwi i wprowadzani przemyślenie.
06.12.2022 19:31
Pavard obity z kolejnej strony.
06.12.2022 19:29
Brawo Maroko! Hiszpanie dostali za swoje kombinowanie i wałek w meczu z Japonią ;).
06.12.2022 18:48
Bardzo dobra decyzja, Bierhoff to śliski typ.
06.12.2022 09:10
@Matilegolas mamy Tela na którego Bayern będzie stawiał i sprowadzanie kolejnego juniora nie ma większego sensu.
Edytowano : 2022-12-06 00:25:35
Potrzebny jest topowy napastnik przy którym Tel będzie stopniowo wprowadzany i rozwijał się.
06.12.2022 00:23
Roczna umowa i podobny lub minimalnie wyższy kontrakt. Docenić, ale nie przecenić.
06.12.2022 00:21
Pavard zaczyna robić się sporym "problemem" i Bayern musi znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie.
05.12.2022 13:57
DFL musi mieć bardzo konkretną osobę na stanowisku prezesa żeby BL nie została w tyle, bo niezdrowa konkurencja z Anglii systematycznie odjeżdża.
05.12.2022 12:18
Podtrzymuje, że dla mnie Francuzi są najpoważniejszym kandydatem do złota.
05.12.2022 12:10
Nie powąchał nawet murawy na tym turnieju i jeszcze tego brakuje, że wróci z kontuzją.
05.12.2022 12:08
Choupo-Moting poza zasięgiem.
05.12.2022 10:52
Ciekawe jakie to kluby były takie niepoważne ;)
05.12.2022 08:55
Nie da ukryć się, że Flick póki co jest ogromnym rozczarowaniem na stanowisku trenera kadry Niemiec.
05.12.2022 08:07
Nie ma wstydu w końcu! Naprawdę dobra połowa w naszym wykonaniu.
04.12.2022 17:00
W kółko te same doniesienia bez żadnych konkretów. Wczoraj był blisko i jutro pewnie nadal będzie blisko.
04.12.2022 15:41
W Bayernie od kilku lat też wierzą…
04.12.2022 15:39
Kolejny mecz z Argentyną zapowiada się świetnie i to będzie wyznacznik siły Oranje.
04.12.2022 15:37
Jak Bayern wskaże na niego palcem to na kolanach do Monachium przyjdzie.
04.12.2022 15:34
Pewnie znowu schowa Lewego do kieszeni.
04.12.2022 15:32
Tak kończy się kradzież trenera ;). Bayern sobie radzi, czego nie można powiedzieć o Flicku i reprezentacji Niemiec.
04.12.2022 12:37
We Francji lubią takie szopki i podziały robić i pewnie wyjdzie im to bokiem. Fajnie, że Coman staje za swoim.
04.12.2022 12:31
Ciężko nie zgodzić się z tym co mówi Basti. Zobaczymy czy Flick znowu będzie głuchy i uparty czy jednak będzie potrafił przyznać innym racje.
04.12.2022 12:20
@siudrak0 sam tego nie wygrał, a jak widać po kolejnym pełnym roku Flicka z Bayernem czy dotychczasowej przygodzie z kadrą Niemiec to pojawia się sporo pytań i wątpliwości.
03.12.2022 23:24
Dla Bayernu będzie lepiej jak odpuści sobie reprezentacje, a poza tym nie zasługuje na bycie kozłem ofiarnym beznadziejnej gry i ustawienia Flicka. To nie Mueller jest problemem tej reprezentacji.
03.12.2022 22:27
Teraz ta kartka z pierwszego meczu znika więc w następnym spotkaniu powinien już być brany pod uwagę do grania, ale wątpię żeby LvG chciał coś zmieniać skoro wszystko działa.
03.12.2022 22:25
Wątpię żeby rzeczywiście poleciał, bo to byłby mało przemyślany ruch DFB podjęty na gorąco. Tak reprezentacja za Flicka wygląda beznadziejnie, a Flick popełnia dużo błędów, ale mimo wszystko powinien dostać jeszcze jedną szanse. Być może te genialne pół roku z Bayernem to tylko przypadek i Flick został właśnie zweryfikowany kolejny raz negatywnie.
03.12.2022 22:23
Dziwna jest ta cała akcja i klimat wytworzony koło tego. Tak naprawdę nie do końca wiadomo o co chodzi.
03.12.2022 22:19
Nic się nie stało, Niemcy nic się nie stało.
03.12.2022 12:22
Wiadomo, że Brazylia grała na pół gwizdka, ale i tak Kamerun przyzwoicie zaprezentował się na tym mundialu.
03.12.2022 11:23
To już wiemy czemu chcieli tak szybko zakończyć granie na MŚ.
03.12.2022 11:20
Nie spodziewali się takiego wyniku po Hiszpanii ? No kto by to przewidział, że Hiszpania ustawi sobie wynik meczu tak żeby wybrać sobie łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie i lepszą drabinkę. Normalnie było nie do przewidzenia.
Tak samo zrobiłyby Niemcy jakby były na miejscu Hiszpanii.
03.12.2022 09:35
Ładne zachowanie francuza.
02.12.2022 22:58
Nie ma lepszego bramkarza i Manu w żadnym stopniu nie jest odpowiedzialny za to niepowodzenie.
02.12.2022 15:03
@Matilegolas dokładnie, jest sporo innych osób które zdecydowanie bardziej zasługują na krytykę od Gnabry'go.
02.12.2022 15:02
No tak, bo Falk na pewno ma informacje z pierwszej ręki.
02.12.2022 12:57
Wszystko wskazuje na last dance Motinga na MŚ.
02.12.2022 12:41
Bezsilność reprezentacji Niemiec to aktualnie twarz Flicka.
02.12.2022 12:40
@Skobry to nie byłby zły pomysł moim zdaniem. W klubach jego konfliktowy i despotyczny charakter nie za bardzo sprawdza się na dłuższą metę, ale w reprezentacji mógłby to udać się.
02.12.2022 10:23
Prawda jest taka, że Flick jest nagi. Drugi pełny sezon w Bayernie i teraz czas w DFB stawia pytanie czy genialne pół sezonu to nie był jakiś jednorazowy wyskok. Tak jak uparcie popełniał błędy w Bayernie tak teraz dokładnie tak samo robił to w kadrze. Brak wyciągania wniosków i tkwienie w podjętych złych decyzjach - taktycznych i personalnych. Przekonany o własnej nieomylności głuchy na rady i wskazówki środowiska czy ekspertów. Życzę mu i kadrze Niemiec jak najlepiej, ale mam naprawdę dużo wątpliwości czy to uda się.
02.12.2022 08:36
Na gorąco pod publiczkę można różne rzeczy gadać, ale akurat Kimmicha bym o to nie podejrzewał. Widać, że to niepowodzenie wpływa na zawodnikow, ale do startu rundy wiosennej jeszcze daleka droga i wynik MŚ już będzie tylko historią.
02.12.2022 07:49
Musiala może podziękować za to szybkie pożegnanie Flickowi, który zrobił naprawdę dużo żeby Niemcy jak najszybciej zakończyli ten turniej.
Ciężko nie zgodzić się ze słowami Babbela. Zachowanie Manu to skrajna nieodpowiedzialność i głupota w czystej postaci.
11.12.2022 12:09
Po pierwsze był to atak bark w bark, a po drugie piłka leciała na takiej wysokości, że zawodnik angielski nie miał żadnych szans dojść do niej.
10.12.2022 22:31
Oliwa sprawiedliwa, karny naciągany
10.12.2022 21:45
Kane już dwa razy objechał Upa, na farcie bez konsekwencji, ale musi uważać.
10.12.2022 20:26
Manu podobno nie zjeżdżał po prostu na nartach tylko zjeżdżał gdzieś poza wyznaczonymi trasami - dla mnie to jest skrajna głupota i nieodpowiedzialność.
10.12.2022 19:17
@Ivan7 my już swojego nastolatka mamy - Tel
Edytowano : 2022-12-10 19:11:50
@Prodigy82 tak samo jak w przypadku Mane
10.12.2022 19:09
Jeśli po pół roku ma czekać ciepłe miejsce dla Manu bez względu na wszystko to nikt nie zgodzi się na takie rozwiązanie poza… Ulreichem.
10.12.2022 18:40
Na kilka lat jak znalazł, Tel będzie mógł uczyć się od topowego napastnika. Pożegnać Motinga , brać Kane’a i ogrywać Tela.
10.12.2022 18:35
Inne rozwiązanie byłoby dużym zaskoczeniem, Pavard już do końca nie pogra.
10.12.2022 18:31
Kane sobie dzisiaj nie pogra.
10.12.2022 18:30
Choroba biodra ?
10.12.2022 18:29
Tak jak zauważył @AdiFantasti ciekawe co za pół roku ? Manu miejsce w pierwszej 11 z urzędu i Alex ława albo kolejne wypożyczenie ? Wątpię w takie coś.
10.12.2022 18:27
Fatalne wiadomości! Okoliczności są dla mnie niezrozumiałe i po prostu nieprofesjonalne. Niech wraca jak najszybciej. Bayern ma teraz sport problem na rundę wiosenna, bo Ulreich to nie ten poziom.
10.12.2022 13:54
To Manu nie ma oleju w głowie żeby brać się za takie sporty ? Przecież on w kontrakcie powinien mieć taki zakaz! Masakra.
10.12.2022 13:13
Manu będzie musiał bronić do 40 lat nic.
10.12.2022 11:59
Wczorajszy dzień to była najlepsza reklama piłki nożnej, oby dzisiaj było chociaż 1/2 tych emocji.
10.12.2022 11:56
Dzisiaj trzymam kciuki za Maroko i Francje.
10.12.2022 11:54
Podziękować i pożegnać w takim razie.
10.12.2022 11:53
Lahma to wszędzie wsadzają, a ten tylko odmawia ;)
10.12.2022 11:06
No to Chupo chyba sufit na łeb się spadł albo te kilka bramek spowodowało, że stracił kontakt z rzeczywistością.
10.12.2022 00:12
No właśnie sam Kahn mówił, że nie wyklucza takich rozwiązań dla „urozmaicenia” rozgrywek BL.
09.12.2022 21:18
Bayern nie dla Fuellkruga
09.12.2022 18:53
Kretyńskie fryzury nie pomogły Brazylijczykom ? :D
09.12.2022 18:50
Nie trenuje z zespołem, a znajduje się na ławce ?
09.12.2022 16:49
Też dzisiaj trzymam kciuki za Europe i nie uważam, że są na straconej pozycji.
09.12.2022 13:02
No chyba jednak prezes ligi ma dużo wspólnego z decyzjami dotyczącymi ligi.
09.12.2022 13:01
W końcu jakiś nasz zawodnik.
09.12.2022 11:36
Oby tylko na dobre do lamusa odeszły jakieś pomysły dzielenia tabeli i play-off.
09.12.2022 10:57
I bardzo dobrze, niech Uli dogląda swojego dziecka jak najczęściej.
09.12.2022 08:19
Biednemu to zawsze piach w oczy.
09.12.2022 07:48
Odpowiedzialna funkcja jeśli chodzi o naszych najzdolniejszych juniorów, oby to był właściwy człowiek na odpowiednim stanowisku.
08.12.2022 17:03
Chyba Manu jak widać ma łeb do interesów.
08.12.2022 17:01
A wciąż jeszcze będzie rozwijał się i nabierał doświadczenia.
08.12.2022 16:59
Jeśli ktoś o tym marzy to napewno nie przechodzi na emeryturę w wieku 26 lat zadowalając się rolą sparingpartnera dla Manu.
08.12.2022 16:58
A koledzy dalej go nie lubią czy już się wszyscy pogodzili ?
08.12.2022 16:54
Przy takim blamażu nie ma niewinnych, a Manu jako kapitan zawsze będzie dodatkowo surowo oceniany.
08.12.2022 16:50
Super opcja i trzymam kciuki żeby to było coś więcej niż tylko plotki.
08.12.2022 16:42
Kolejny dołączy do drużyny „20 mln za sezon”. Trzeba dmuchać i chuchać na ten diament.
08.12.2022 13:41
Same „sukcesy” jak wsłuchać się w słowa Pani Hopfen. Jest tak świetnie, że z obawy żeby nie było za dobrze to rezygnuje.
08.12.2022 11:13
Ładnie panie zrewanżowały się za poprzednią porażkę.
08.12.2022 11:10
Taki sam optymizm był przed MŚ w Katarze
08.12.2022 11:10
Panie dołączają do Panów w regularnym oklepywaniu 8arcelony ;)
08.12.2022 09:16
@josh1982 na szczęście Bayern na to nie pozwolił.
08.12.2022 08:25
Coraz więcej takich głosów i to dobrze, bo osobom za to odpowiedzialnym coraz trudniej będzie udawać głuchych.
08.12.2022 08:22
Innej decyzji spodziewać nie można było się. Zobaczymy czy wyciągnie wnioski i przestanie być ślepy i głuchy, powodzenia.
07.12.2022 23:07
Ostatnie słowa Kimmicha były z dużą dozą rezygnacji więc dobrze, że nastąpiła zmiana.
07.12.2022 21:14
Jego szanse na grę są raczej nie za duże i będę naprawdę zdziwiony jak wyjdzie w podstawowej 11
07.12.2022 21:11
Flick trochę zbyt despotyczny zaczyna robić się i to go zgubi kolejny raz. Tuchel to ciekawa opcja dla reprezentacji.
07.12.2022 17:53
Może wykorzysta ten czas na swoją korzyść.
07.12.2022 17:46
Holandia gra takim ustawieniem, że nie ma niestety na chwile obecna miejsca w składzie.
07.12.2022 17:44
Zasłużona kara za brak szacunku dla zawodników reprezentacji Niemiec, Japonii i Maroka.
07.12.2022 12:21
Miglanc Bierhoff i tak długo ślizgał się na swoim wymyślonym stanowisku.
07.12.2022 09:31
Póki co Flick nie był żadnym zyskiem dla reprezentacji więc z tą stratą nie przesadzałbym. Na pewno dostanie drugą szanse i trzymam kciuki żeby teraz wypalił.
07.12.2022 09:28
LvG jak już coś postanowił to nie ma bata żeby to zmienił.
06.12.2022 21:50
To o średnią atmosferę zadbał Flick
06.12.2022 21:49
Chyba czas na weryfikacje tych celów i dostosowanie ich do realnej siły reprezentacji, a ta bez zmiany systemu szkolenia nie będzie wstanie walczyć o najwyższe cele.
06.12.2022 21:48
Jeszcze muszą ustalić jaką obniżkę pensji Lucas jest w stanie zaakceptować.
06.12.2022 21:40
To nie jest żadna hipoteza tylko oczywista oczywistość.
06.12.2022 20:34
Jeśli sami zawodnicy mają coś w głowie to napewno zdają sobie sprawę gdzie są i muszą być cierpliwi i wprowadzani przemyślenie.
06.12.2022 19:31
Pavard obity z kolejnej strony.
06.12.2022 19:29
Brawo Maroko! Hiszpanie dostali za swoje kombinowanie i wałek w meczu z Japonią ;).
06.12.2022 18:48
Bardzo dobra decyzja, Bierhoff to śliski typ.
06.12.2022 09:10
@Matilegolas mamy Tela na którego Bayern będzie stawiał i sprowadzanie kolejnego juniora nie ma większego sensu.
Edytowano : 2022-12-06 00:25:35
Potrzebny jest topowy napastnik przy którym Tel będzie stopniowo wprowadzany i rozwijał się.
06.12.2022 00:23
Roczna umowa i podobny lub minimalnie wyższy kontrakt. Docenić, ale nie przecenić.
06.12.2022 00:21
Pavard zaczyna robić się sporym "problemem" i Bayern musi znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie.
05.12.2022 13:57
DFL musi mieć bardzo konkretną osobę na stanowisku prezesa żeby BL nie została w tyle, bo niezdrowa konkurencja z Anglii systematycznie odjeżdża.
05.12.2022 12:18
Podtrzymuje, że dla mnie Francuzi są najpoważniejszym kandydatem do złota.
05.12.2022 12:10
Nie powąchał nawet murawy na tym turnieju i jeszcze tego brakuje, że wróci z kontuzją.
05.12.2022 12:08
Choupo-Moting poza zasięgiem.
05.12.2022 10:52
Ciekawe jakie to kluby były takie niepoważne ;)
05.12.2022 08:55
Nie da ukryć się, że Flick póki co jest ogromnym rozczarowaniem na stanowisku trenera kadry Niemiec.
05.12.2022 08:07
Nie ma wstydu w końcu! Naprawdę dobra połowa w naszym wykonaniu.
04.12.2022 17:00
W kółko te same doniesienia bez żadnych konkretów. Wczoraj był blisko i jutro pewnie nadal będzie blisko.
04.12.2022 15:41
W Bayernie od kilku lat też wierzą…
04.12.2022 15:39
Kolejny mecz z Argentyną zapowiada się świetnie i to będzie wyznacznik siły Oranje.
04.12.2022 15:37
Jak Bayern wskaże na niego palcem to na kolanach do Monachium przyjdzie.
04.12.2022 15:34
Pewnie znowu schowa Lewego do kieszeni.
04.12.2022 15:32
Tak kończy się kradzież trenera ;). Bayern sobie radzi, czego nie można powiedzieć o Flicku i reprezentacji Niemiec.
04.12.2022 12:37
We Francji lubią takie szopki i podziały robić i pewnie wyjdzie im to bokiem. Fajnie, że Coman staje za swoim.
04.12.2022 12:31
Ciężko nie zgodzić się z tym co mówi Basti. Zobaczymy czy Flick znowu będzie głuchy i uparty czy jednak będzie potrafił przyznać innym racje.
04.12.2022 12:20
@siudrak0 sam tego nie wygrał, a jak widać po kolejnym pełnym roku Flicka z Bayernem czy dotychczasowej przygodzie z kadrą Niemiec to pojawia się sporo pytań i wątpliwości.
03.12.2022 23:24
Dla Bayernu będzie lepiej jak odpuści sobie reprezentacje, a poza tym nie zasługuje na bycie kozłem ofiarnym beznadziejnej gry i ustawienia Flicka. To nie Mueller jest problemem tej reprezentacji.
03.12.2022 22:27
Teraz ta kartka z pierwszego meczu znika więc w następnym spotkaniu powinien już być brany pod uwagę do grania, ale wątpię żeby LvG chciał coś zmieniać skoro wszystko działa.
03.12.2022 22:25
Wątpię żeby rzeczywiście poleciał, bo to byłby mało przemyślany ruch DFB podjęty na gorąco. Tak reprezentacja za Flicka wygląda beznadziejnie, a Flick popełnia dużo błędów, ale mimo wszystko powinien dostać jeszcze jedną szanse. Być może te genialne pół roku z Bayernem to tylko przypadek i Flick został właśnie zweryfikowany kolejny raz negatywnie.
03.12.2022 22:23
Dziwna jest ta cała akcja i klimat wytworzony koło tego. Tak naprawdę nie do końca wiadomo o co chodzi.
03.12.2022 22:19
Nic się nie stało, Niemcy nic się nie stało.
03.12.2022 12:22
Wiadomo, że Brazylia grała na pół gwizdka, ale i tak Kamerun przyzwoicie zaprezentował się na tym mundialu.
03.12.2022 11:23
To już wiemy czemu chcieli tak szybko zakończyć granie na MŚ.
03.12.2022 11:20
Nie spodziewali się takiego wyniku po Hiszpanii ? No kto by to przewidział, że Hiszpania ustawi sobie wynik meczu tak żeby wybrać sobie łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie i lepszą drabinkę. Normalnie było nie do przewidzenia.
Tak samo zrobiłyby Niemcy jakby były na miejscu Hiszpanii.
03.12.2022 09:35
Ładne zachowanie francuza.
02.12.2022 22:58
Nie ma lepszego bramkarza i Manu w żadnym stopniu nie jest odpowiedzialny za to niepowodzenie.
02.12.2022 15:03
@Matilegolas dokładnie, jest sporo innych osób które zdecydowanie bardziej zasługują na krytykę od Gnabry'go.
02.12.2022 15:02
No tak, bo Falk na pewno ma informacje z pierwszej ręki.
02.12.2022 12:57
Wszystko wskazuje na last dance Motinga na MŚ.
02.12.2022 12:41
Bezsilność reprezentacji Niemiec to aktualnie twarz Flicka.
02.12.2022 12:40
@Skobry to nie byłby zły pomysł moim zdaniem. W klubach jego konfliktowy i despotyczny charakter nie za bardzo sprawdza się na dłuższą metę, ale w reprezentacji mógłby to udać się.
02.12.2022 10:23
Prawda jest taka, że Flick jest nagi. Drugi pełny sezon w Bayernie i teraz czas w DFB stawia pytanie czy genialne pół sezonu to nie był jakiś jednorazowy wyskok. Tak jak uparcie popełniał błędy w Bayernie tak teraz dokładnie tak samo robił to w kadrze. Brak wyciągania wniosków i tkwienie w podjętych złych decyzjach - taktycznych i personalnych. Przekonany o własnej nieomylności głuchy na rady i wskazówki środowiska czy ekspertów. Życzę mu i kadrze Niemiec jak najlepiej, ale mam naprawdę dużo wątpliwości czy to uda się.
02.12.2022 08:36
Na gorąco pod publiczkę można różne rzeczy gadać, ale akurat Kimmicha bym o to nie podejrzewał. Widać, że to niepowodzenie wpływa na zawodnikow, ale do startu rundy wiosennej jeszcze daleka droga i wynik MŚ już będzie tylko historią.
02.12.2022 07:49
Musiala może podziękować za to szybkie pożegnanie Flickowi, który zrobił naprawdę dużo żeby Niemcy jak najszybciej zakończyli ten turniej.
02.12.2022 07:42
Kolejny genialny występ Suele i Ruedigera
02.12.2022 07:19