DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 142

Ciężko nie zgodzić się ze słowami Babbela. Zachowanie Manu to skrajna nieodpowiedzialność i głupota w czystej postaci.

11.12.2022 12:09

Po pierwsze był to atak bark w bark, a po drugie piłka leciała na takiej wysokości, że zawodnik angielski nie miał żadnych szans dojść do niej.

10.12.2022 22:31

Oliwa sprawiedliwa, karny naciągany

10.12.2022 21:45

Kane już dwa razy objechał Upa, na farcie bez konsekwencji, ale musi uważać.

10.12.2022 20:26

Manu podobno nie zjeżdżał po prostu na nartach tylko zjeżdżał gdzieś poza wyznaczonymi trasami - dla mnie to jest skrajna głupota i nieodpowiedzialność.

10.12.2022 19:17

@Ivan7 my już swojego nastolatka mamy - Tel

Edytowano : 2022-12-10 19:11:50

@Prodigy82 tak samo jak w przypadku Mane

10.12.2022 19:09

Jeśli po pół roku ma czekać ciepłe miejsce dla Manu bez względu na wszystko to nikt nie zgodzi się na takie rozwiązanie poza… Ulreichem.

10.12.2022 18:40

Na kilka lat jak znalazł, Tel będzie mógł uczyć się od topowego napastnika. Pożegnać Motinga , brać Kane’a i ogrywać Tela.

10.12.2022 18:35

Inne rozwiązanie byłoby dużym zaskoczeniem, Pavard już do końca nie pogra.

10.12.2022 18:31

Kane sobie dzisiaj nie pogra.

10.12.2022 18:30

Choroba biodra ?

10.12.2022 18:29

Tak jak zauważył @AdiFantasti ciekawe co za pół roku ? Manu miejsce w pierwszej 11 z urzędu i Alex ława albo kolejne wypożyczenie ? Wątpię w takie coś.

10.12.2022 18:27

Fatalne wiadomości! Okoliczności są dla mnie niezrozumiałe i po prostu nieprofesjonalne. Niech wraca jak najszybciej. Bayern ma teraz sport problem na rundę wiosenna, bo Ulreich to nie ten poziom.

10.12.2022 13:54

To Manu nie ma oleju w głowie żeby brać się za takie sporty ? Przecież on w kontrakcie powinien mieć taki zakaz! Masakra.

10.12.2022 13:13

Manu będzie musiał bronić do 40 lat nic.

10.12.2022 11:59

Wczorajszy dzień to była najlepsza reklama piłki nożnej, oby dzisiaj było chociaż 1/2 tych emocji.

10.12.2022 11:56

Dzisiaj trzymam kciuki za Maroko i Francje.

10.12.2022 11:54

Podziękować i pożegnać w takim razie.

10.12.2022 11:53

Lahma to wszędzie wsadzają, a ten tylko odmawia ;)

10.12.2022 11:06

No to Chupo chyba sufit na łeb się spadł albo te kilka bramek spowodowało, że stracił kontakt z rzeczywistością.

10.12.2022 00:12

No właśnie sam Kahn mówił, że nie wyklucza takich rozwiązań dla „urozmaicenia” rozgrywek BL.

09.12.2022 21:18

Bayern nie dla Fuellkruga

09.12.2022 18:53

Kretyńskie fryzury nie pomogły Brazylijczykom ? :D

09.12.2022 18:50

Nie trenuje z zespołem, a znajduje się na ławce ?

09.12.2022 16:49

Też dzisiaj trzymam kciuki za Europe i nie uważam, że są na straconej pozycji.

09.12.2022 13:02

No chyba jednak prezes ligi ma dużo wspólnego z decyzjami dotyczącymi ligi.

09.12.2022 13:01

W końcu jakiś nasz zawodnik.

09.12.2022 11:36

Oby tylko na dobre do lamusa odeszły jakieś pomysły dzielenia tabeli i play-off.

09.12.2022 10:57

I bardzo dobrze, niech Uli dogląda swojego dziecka jak najczęściej.

09.12.2022 08:19

Biednemu to zawsze piach w oczy.

09.12.2022 07:48

Odpowiedzialna funkcja jeśli chodzi o naszych najzdolniejszych juniorów, oby to był właściwy człowiek na odpowiednim stanowisku.

08.12.2022 17:03

Chyba Manu jak widać ma łeb do interesów.

08.12.2022 17:01

A wciąż jeszcze będzie rozwijał się i nabierał doświadczenia.

08.12.2022 16:59

Jeśli ktoś o tym marzy to napewno nie przechodzi na emeryturę w wieku 26 lat zadowalając się rolą sparingpartnera dla Manu.

08.12.2022 16:58

A koledzy dalej go nie lubią czy już się wszyscy pogodzili ?

08.12.2022 16:54

Przy takim blamażu nie ma niewinnych, a Manu jako kapitan zawsze będzie dodatkowo surowo oceniany.

08.12.2022 16:50

Super opcja i trzymam kciuki żeby to było coś więcej niż tylko plotki.

08.12.2022 16:42

Kolejny dołączy do drużyny „20 mln za sezon”. Trzeba dmuchać i chuchać na ten diament.

08.12.2022 13:41

Same „sukcesy” jak wsłuchać się w słowa Pani Hopfen. Jest tak świetnie, że z obawy żeby nie było za dobrze to rezygnuje.

08.12.2022 11:13

Ładnie panie zrewanżowały się za poprzednią porażkę.

08.12.2022 11:10

Taki sam optymizm był przed MŚ w Katarze

08.12.2022 11:10

Panie dołączają do Panów w regularnym oklepywaniu 8arcelony ;)

08.12.2022 09:16

@josh1982 na szczęście Bayern na to nie pozwolił.

08.12.2022 08:25

Coraz więcej takich głosów i to dobrze, bo osobom za to odpowiedzialnym coraz trudniej będzie udawać głuchych.

08.12.2022 08:22

Innej decyzji spodziewać nie można było się. Zobaczymy czy wyciągnie wnioski i przestanie być ślepy i głuchy, powodzenia.

07.12.2022 23:07

Ostatnie słowa Kimmicha były z dużą dozą rezygnacji więc dobrze, że nastąpiła zmiana.

07.12.2022 21:14

Jego szanse na grę są raczej nie za duże i będę naprawdę zdziwiony jak wyjdzie w podstawowej 11

07.12.2022 21:11

Flick trochę zbyt despotyczny zaczyna robić się i to go zgubi kolejny raz. Tuchel to ciekawa opcja dla reprezentacji.

07.12.2022 17:53

Może wykorzysta ten czas na swoją korzyść.

07.12.2022 17:46

Holandia gra takim ustawieniem, że nie ma niestety na chwile obecna miejsca w składzie.

07.12.2022 17:44

Zasłużona kara za brak szacunku dla zawodników reprezentacji Niemiec, Japonii i Maroka.

07.12.2022 12:21

Miglanc Bierhoff i tak długo ślizgał się na swoim wymyślonym stanowisku.

07.12.2022 09:31

Póki co Flick nie był żadnym zyskiem dla reprezentacji więc z tą stratą nie przesadzałbym. Na pewno dostanie drugą szanse i trzymam kciuki żeby teraz wypalił.

07.12.2022 09:28

LvG jak już coś postanowił to nie ma bata żeby to zmienił.

06.12.2022 21:50

To o średnią atmosferę zadbał Flick

06.12.2022 21:49

Chyba czas na weryfikacje tych celów i dostosowanie ich do realnej siły reprezentacji, a ta bez zmiany systemu szkolenia nie będzie wstanie walczyć o najwyższe cele.

06.12.2022 21:48

Jeszcze muszą ustalić jaką obniżkę pensji Lucas jest w stanie zaakceptować.

06.12.2022 21:40

To nie jest żadna hipoteza tylko oczywista oczywistość.

06.12.2022 20:34

Jeśli sami zawodnicy mają coś w głowie to napewno zdają sobie sprawę gdzie są i muszą być cierpliwi i wprowadzani przemyślenie.

06.12.2022 19:31

Pavard obity z kolejnej strony.

06.12.2022 19:29

Brawo Maroko! Hiszpanie dostali za swoje kombinowanie i wałek w meczu z Japonią ;).

06.12.2022 18:48

Bardzo dobra decyzja, Bierhoff to śliski typ.

06.12.2022 09:10

@Matilegolas mamy Tela na którego Bayern będzie stawiał i sprowadzanie kolejnego juniora nie ma większego sensu.

Edytowano : 2022-12-06 00:25:35

Potrzebny jest topowy napastnik przy którym Tel będzie stopniowo wprowadzany i rozwijał się.

06.12.2022 00:23

Roczna umowa i podobny lub minimalnie wyższy kontrakt. Docenić, ale nie przecenić.

06.12.2022 00:21

Pavard zaczyna robić się sporym "problemem" i Bayern musi znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie.

05.12.2022 13:57

DFL musi mieć bardzo konkretną osobę na stanowisku prezesa żeby BL nie została w tyle, bo niezdrowa konkurencja z Anglii systematycznie odjeżdża.

05.12.2022 12:18

Podtrzymuje, że dla mnie Francuzi są najpoważniejszym kandydatem do złota.

05.12.2022 12:10

Nie powąchał nawet murawy na tym turnieju i jeszcze tego brakuje, że wróci z kontuzją.

05.12.2022 12:08

Choupo-Moting poza zasięgiem.

05.12.2022 10:52

Ciekawe jakie to kluby były takie niepoważne ;)

05.12.2022 08:55

Nie da ukryć się, że Flick póki co jest ogromnym rozczarowaniem na stanowisku trenera kadry Niemiec.

05.12.2022 08:07

Nie ma wstydu w końcu! Naprawdę dobra połowa w naszym wykonaniu.

04.12.2022 17:00

W kółko te same doniesienia bez żadnych konkretów. Wczoraj był blisko i jutro pewnie nadal będzie blisko.

04.12.2022 15:41

W Bayernie od kilku lat też wierzą…

04.12.2022 15:39

Kolejny mecz z Argentyną zapowiada się świetnie i to będzie wyznacznik siły Oranje.

04.12.2022 15:37

Jak Bayern wskaże na niego palcem to na kolanach do Monachium przyjdzie.

04.12.2022 15:34

Pewnie znowu schowa Lewego do kieszeni.

04.12.2022 15:32

Tak kończy się kradzież trenera ;). Bayern sobie radzi, czego nie można powiedzieć o Flicku i reprezentacji Niemiec.

04.12.2022 12:37

We Francji lubią takie szopki i podziały robić i pewnie wyjdzie im to bokiem. Fajnie, że Coman staje za swoim.

04.12.2022 12:31

Ciężko nie zgodzić się z tym co mówi Basti. Zobaczymy czy Flick znowu będzie głuchy i uparty czy jednak będzie potrafił przyznać innym racje.

04.12.2022 12:20

@siudrak0 sam tego nie wygrał, a jak widać po kolejnym pełnym roku Flicka z Bayernem czy dotychczasowej przygodzie z kadrą Niemiec to pojawia się sporo pytań i wątpliwości.

03.12.2022 23:24

Dla Bayernu będzie lepiej jak odpuści sobie reprezentacje, a poza tym nie zasługuje na bycie kozłem ofiarnym beznadziejnej gry i ustawienia Flicka. To nie Mueller jest problemem tej reprezentacji.

03.12.2022 22:27

Teraz ta kartka z pierwszego meczu znika więc w następnym spotkaniu powinien już być brany pod uwagę do grania, ale wątpię żeby LvG chciał coś zmieniać skoro wszystko działa.

03.12.2022 22:25

Wątpię żeby rzeczywiście poleciał, bo to byłby mało przemyślany ruch DFB podjęty na gorąco. Tak reprezentacja za Flicka wygląda beznadziejnie, a Flick popełnia dużo błędów, ale mimo wszystko powinien dostać jeszcze jedną szanse. Być może te genialne pół roku z Bayernem to tylko przypadek i Flick został właśnie zweryfikowany kolejny raz negatywnie.

03.12.2022 22:23

Dziwna jest ta cała akcja i klimat wytworzony koło tego. Tak naprawdę nie do końca wiadomo o co chodzi.

03.12.2022 22:19

Nic się nie stało, Niemcy nic się nie stało.

03.12.2022 12:22

Wiadomo, że Brazylia grała na pół gwizdka, ale i tak Kamerun przyzwoicie zaprezentował się na tym mundialu.

03.12.2022 11:23

To już wiemy czemu chcieli tak szybko zakończyć granie na MŚ.

03.12.2022 11:20

Nie spodziewali się takiego wyniku po Hiszpanii ? No kto by to przewidział, że Hiszpania ustawi sobie wynik meczu tak żeby wybrać sobie łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie i lepszą drabinkę. Normalnie było nie do przewidzenia.
Tak samo zrobiłyby Niemcy jakby były na miejscu Hiszpanii.

03.12.2022 09:35

Ładne zachowanie francuza.

02.12.2022 22:58

Nie ma lepszego bramkarza i Manu w żadnym stopniu nie jest odpowiedzialny za to niepowodzenie.

02.12.2022 15:03

@Matilegolas dokładnie, jest sporo innych osób które zdecydowanie bardziej zasługują na krytykę od Gnabry'go.

02.12.2022 15:02

No tak, bo Falk na pewno ma informacje z pierwszej ręki.

02.12.2022 12:57

Wszystko wskazuje na last dance Motinga na MŚ.

02.12.2022 12:41

Bezsilność reprezentacji Niemiec to aktualnie twarz Flicka.

02.12.2022 12:40

@Skobry to nie byłby zły pomysł moim zdaniem. W klubach jego konfliktowy i despotyczny charakter nie za bardzo sprawdza się na dłuższą metę, ale w reprezentacji mógłby to udać się.

02.12.2022 10:23

Prawda jest taka, że Flick jest nagi. Drugi pełny sezon w Bayernie i teraz czas w DFB stawia pytanie czy genialne pół sezonu to nie był jakiś jednorazowy wyskok. Tak jak uparcie popełniał błędy w Bayernie tak teraz dokładnie tak samo robił to w kadrze. Brak wyciągania wniosków i tkwienie w podjętych złych decyzjach - taktycznych i personalnych. Przekonany o własnej nieomylności głuchy na rady i wskazówki środowiska czy ekspertów. Życzę mu i kadrze Niemiec jak najlepiej, ale mam naprawdę dużo wątpliwości czy to uda się.

02.12.2022 08:36

Na gorąco pod publiczkę można różne rzeczy gadać, ale akurat Kimmicha bym o to nie podejrzewał. Widać, że to niepowodzenie wpływa na zawodnikow, ale do startu rundy wiosennej jeszcze daleka droga i wynik MŚ już będzie tylko historią.

02.12.2022 07:49

Musiala może podziękować za to szybkie pożegnanie Flickowi, który zrobił naprawdę dużo żeby Niemcy jak najszybciej zakończyli ten turniej.

02.12.2022 07:42

Kolejny genialny występ Suele i Ruedigera

02.12.2022 07:19