DieRoten.pl

Kimmich: Poddanie się nie wchodzi w grę!

07.12.2022, 12:44:39
Ł. Skwiot/skwiot.pl

Bez wątpienia piłkarze niemieckiej reprezentacji narodowej mogą mówić o kolejnym rozczarowującym występie na mistrzostwach świata.

Mimo wielkich planów, kadra narodowa Niemiec podobnie jak 4 lata temu, zakończyła swój udział na mistrzostwach świata na etapie fazy grupowej, co jest postrzegane jako wielkie rozczarowanie w całych piłkarskich Niemczech.

Przypominamy zarazem, że bardzo załamany po eliminacji z mundialu był Joshua Kimmich, który w pomeczowych wywiadach przyznał wprost, że ponosi odpowiedzialność za klęskę Niemiec. Pomocnik zamieścił ostatnio także wpis w mediach społecznościowych, w którym zaznaczył, że choć potrzebuje jeszcze trochę czasu na przetrawienie wszystkiego, to nie zamierza się poddawać.

− Po raz kolejny nie udało nam się konsekwentnie wnieść na boisko naszej jakości. Będę potrzebował czasu, aby wszystko przeanalizować, przetworzyć i wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski – napisał Kimmich.

− Najpóźniej za cztery tygodnie wrócimy i ponownie zaatakujemy, bo poddanie się nigdy nie wchodzi w grę! – podsumował Joshua Kimmich.

Przerwa zimowo-świąteczna potrwa do 3 stycznia 2023 roku, po czym monachijczycy rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Swój pierwszy mecz o stawkę w nowym roku kalendarzowym, podopieczni Juliana Nagelsmanna zagrają 20 stycznia przeciwko RB Lipsk w Bundeslidze.

źródło: Kimmich Facebook

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)07.12.2022 21:14
Ostatnie słowa Kimmicha były z dużą dozą rezygnacji więc dobrze, że nastąpiła zmiana.
07.12.2022 20:25
07.12.2022 17:29
07.12.2022 14:16
Głowa do gry. Sukcesy jeszcze przyjdą.