DieRoten.pl

Ulreich Nie trzeba się martwić o Tela i Gravenbercha

06.12.2022, 16:22:47
Shutterstock.com\Vlad1988

Zeszłego lata klub ze stolicy Bawarii pozyskał dwóch młodych i niezwykle utalentowanych zawodników – Mathysa Tela oraz Ryana Gravenbercha.

Póki co obaj piłkarze nie mogą mówić o zbyt wielu okazjach do gry – podczas gdy Mathys Tel rozegrał 12 spotkań (4 bramki), to Ryan Gravenberch wystąpił w 17 meczach o stawkę (1 gol i 1 asysta).

Choć Francuz i Holender otrzymują póki co niewiele minut, to zarówno szefowie, jak i również koledzy z zespołu spokojnie podchodzą do kwestii ich rozwoju. Sven Ulreich jest przekonany, że jeśli nadal będą kontynuować swój rozwój, to czekają ich wielkie kariery.

− To wciąż młodzi zawodnicy. Jeśli dalej będą podążać swoją drogą, to z pewnością będą grać na dużych turniejach. Nie trzeba się o to martwić. Współczuję jednak Lucasowi i Sadio, których kontuzje są po prostu bardzo, bardzo gorzkie – powiedział Ulreich.

W tej samej rozmowie, numer dwa w bramce Bayernu Monachium, odniósł się również do osoby Jamala Musiali, który uchodzi za wielki talent na całym piłkarskim świecie.

− Jamal to wyjątkowy talent. Jest już bardzo, ale to bardzo zaawansowany jak na swój wiek. To co potrafi zrobić z piłką u nogi jest wręcz niezwykłe. Pokazał to również na mistrzostwach świata – podsumował Sven Ulreich.

źródło: T-Online

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)06.12.2022 21:27
Gravenberch musi się porządnie wziąć za siebie.
06.12.2022 19:45
To jest przyszłość Bayernu i prędzej czy później będą grać w pierwszej 11.
06.12.2022 19:31
Jeśli sami zawodnicy mają coś w głowie to napewno zdają sobie sprawę gdzie są i muszą być cierpliwi i wprowadzani przemyślenie.
06.12.2022 16:28
Poruszając temat Tela to uważam że Chopupo-Moting powinien być numerem jeden a młody Francuz jesgo następcą z częstymi szansami na grę. Tylko w taki sposób rozwinie się jego talent i kariera, po to go chyba sprowadziliśmy!! Niech Nagelsmann nie boi się zaryzykować!!