DieRoten.pl

Musiala: Zawsze mamy wielkie cele jako Niemcy

06.12.2022, 12:24:36
Shutterstock.com\Saolab Press

Choć niemiecka reprezentacja narodowa miała wielkie cele na mistrzostwach świata, to Niemcy zostali ponownie wyeliminowani po fazie grupowej.

Przypomnijmy raz jeszcze – podopieczni Hansiego Flicka zajęli dopiero trzecie miejsce w grupie z Japonią, Hiszpanią oraz Kostaryką, odpadając z mistrzostw świata drugi raz z rzędu na etapie fazy grupowej.

W ostatnim czasie na temat występu niemieckiej kadry narodowej na mundialu w Katarze wypowiedziało się wielu zawodników „Die Mannschaft”. Swoje zdanie wyraził przede wszystkim Jamal Musiala, który nie krył swojego rozczarowania z faktu klęski Niemec.

− Jesteśmy rozczarowani. Daliśmy z siebie wszystko. Były fazy w meczu, w których musimy grać lepiej. Mieliśmy wiele szans, ja również - powinniśmy byli wykorzystać je lepiej. Wtedy rezultat byłby inny – powiedział Musiala.

− Jesteśmy Niemcami, zawsze mamy wielkie cele. Zostać wyeliminowanym dwukrotnie w fazie grupowej jest wielkim rozczarowaniem – podsumował Jamal Musiala.

Jak informuje niemiecka prasa, po rozczarowaniu mistrzostwami świata, Jamal Musiala ładuje obecnie baterie w domu z mamą Carolin i swoim rodzeństwem (Latishą i Jerrellem). 19-latek w najbliższym czasie chce całkowicie ograniczyć korzystanie z telefonu oraz mediów społecznościowych i oczyścić głowę u boku najbliższych.

źródło: Sky / Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)06.12.2022 21:48
Chyba czas na weryfikacje tych celów i dostosowanie ich do realnej siły reprezentacji, a ta bez zmiany systemu szkolenia nie będzie wstanie walczyć o najwyższe cele.
06.12.2022 19:41
Niemcy się odrodzą i na Euro będą błyszczeć. Tego im życzę :
06.12.2022 16:42
To akurat jest pewne, myślę że już za dwa podczas Euro będą walczyć o złoto, są przecież gospodarzami!!
06.12.2022 14:15
Niemcy się odrodzą i znów zdobędą wszystko!