DieRoten.pl
Reklama

„Wygrać z Barceloną to wspaniałe uczucie”

fot.
Reklama

Wczorajszego późnego wieczoru, swoje kolejne spotkanie w ramach żeńskiej Ligi Mistrzów rozegrały piłkarki Bayernu Monachium.

Rywalkami FCB Frauen była Barcelona, która uchodzi za najlepszą obecnie drużynę w całej Europie. Miejscem wczorajszego starcia była z kolei Allianz Arena, na której zasiadło 24 000 widzów, co jest nowym rekordem w historii domowych spotkań monachijek.

Koniec końców podopieczne Alexandra Strausa odniosły w pełni zasłużone zwycięstwo i pokonały Hiszpanki 3:1. Po ostatnim gwizdku, tradycyjnie już przed kamerami klubowej telewizji krótkich wywiadów udzieliło kilka piłkarek. Swoje zdanie wyraziła m. in. autorka trzeciego trafienia, czyli Lea Schueller.

− Wygrać z Barceloną przed taką publicznością to wspaniałe uczucie. To było po prostu wybitne, jak kibice dopingowali i byli obecni w tym spotkaniu razem z nami – powiedziała Schueller.

Swojego zadowolenia i dumy z faktu pokonania Barcelony nie kryła także grająca w obronie Carolin Simon, która zaznaczyła, że Alexander Straus przygotował bardzo dobry plan meczowy na pojedynek z Barcą.

− Tak jak się spodziewałyśmy, był to bardzo trudny mecz pod wieloma względami. Mimo wszystko zainwestowaliśmy w to spotkanie wszystko, co tylko mogłyśmy przez całe 95 minut. Mieliśmy bardzo dobry plan meczowy – podsumowała Carolin Simon.

Źródło: FCB.tv
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...