DieRoten.pl

Piękny gest Griezmanna względem Kimmicha

02.12.2022, 22:52:11
Ł. Skwiot/skwiot.pl

Nie tak dawno temu dobiegły końca ostatnie spotkania w ramach fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze.

Niestety, ale do fazy pucharowej nie awansowali piłkarze niemieckiej reprezentacji narodowej, którzy mimo zwycięstwa 4:2 nad Kostaryką, zajęli trzecie miejsce, jako że Hiszpania poległa 1:2 z Japonią…

Podczas pomeczowych wywiadów, swojego rozczarowania nie krył Joshua Kimmich, który z trudem powstrzymywał łzy. Pomocnik Bayernu zapytany o swoje odczucia i odpadnięcie „Die Mannschaft” z mundialu przyznał, że to najgorszy dzień w jego karierze i boi się wpaść teraz w dołek.

− Boję się, że wpadnę do czarnej dziury, w dołek... To najgorszy dzień w mojej karierze piłkarskiej. To wszystko sprawia, że ​​mam wrażenie, iż te porażki są związane z moją osobą – powiedział wczoraj Kimmich.

Słowa niemieckiego pomocnika wywołały niemałe poruszenie w świecie piłki, zaś dziś pięknym gestem wykazał się reprezentant Francji oraz zawodnik Atletico Madryt – Antoine Griezmann – który w social mediach zareagował na dołującą wypowiedź Niemca.

− Jesteś wielkim piłkarzem! Znowu się podniesiesz Joshua – napisał Griezmann.

źródło: Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)03.12.2022 16:56
Dobrze powiedział. Za dwa lata jest Euro w Niemczech i Flick musi zbudować i odmłodzić drużynę. Kilku graczy pożegna się z kadrą a Kimmich zostanie nowym liderem!!
03.12.2022 16:52
Piękny gest. Takie słowa zawsze budują moc u człowieka :)
03.12.2022 15:37
Brawo, ale proponuję się nie mazać, tylko wziąć się do roboty.
02.12.2022 22:58
Ładne zachowanie francuza.