DieRoten.pl
Reklama

Intensywny trening Gravenbercha

fot. Shutterstock.com\Vlad1988
Reklama

Choć Saebener Strasse od kilku dni świeci pustkami, to na boiskach treningowych wciąż trenuje kilku zawodników pierwszego zespołu FCB.

Jak już informowaliśmy niejednokrotnie w ostatnim czasie, w Monachium pozostało w sumie pięciu zawodników pierwszego składu (bez uwzględniania kontuzjowanych piłkarzy).

Zgodnie z planem pozostali w Bawarii monachijczycy mają trenować pod czujnym okiem Juliana Nagelsmanna do 9 grudnia, jednakże wczoraj Marcel Sabitzer i spółka otrzymali dzień wolnego od swojego trenera. Mimo wszystko nie wszyscy skorzystali z okazji do krótkiego urlopu.

Niemieckie media poinformowały, że jako jedyny zawodnik z pola, bardzo intensywny trening przy Saebener Strasse ukończył Ryan Gravenberch, któremu towarzyszyli Xaver Zembrod, Dino Toppmoeller oraz Holger Broich. Oprócz sprintów, pomocnik ukończył też wiele zajęć z piłką oraz ćwiczeń fizycznych.

Choć pod sam koniec 20-latek był wyraźnie wykończony, to dziennikarze „Bilda” zaznaczają, że sprowadzony latem z Ajaxu piłkarz pokazał się z bardzo dobrej strony.

Warto przy okazji wspomnieć, że na sąsiednim boisku pełną jednostkę treningową ukończył także Sven Ulreich, który trenował z Tonim Tapalovicem (trener bramkarzy). Z kolei 30-minutowy trening biegowy po raz pierwszy od 3 miesięcy odbył Bouna Sarr.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...