DieRoten.pl

Kahn o Pavardzie: Nikt nie może zainicjować odejścia oświadczeniami

06.12.2022, 19:07:18
Shutterstock

Od kilku tygodni jednym z głównych tematów związanych z Bayernem Monachium, jest dalsza przyszłość grającego w obronie Benjamina Pavarda.

Przyszłość francuskiego defensora pozostaje mocno niepewna, zaś sam zawodnik w ostatnich tygodniach kilkukrotnie przyznał publicznie, że jest gotów podjąć się nowego wyzwania w innym klubie, jako że w Bayernie wygrał już wszystko, co było możliwe do zdobycia.

W rozmowie dla niemieckiego portalu „Sky”, do wypowiedzi Benjamina Pavarda odniósł się Oliver Kahn, który zaznaczył, że w klubie nie dojdzie do takiej sytuacji, aby piłkarz swoimi oświadczeniami doprowadził do transferu.

− W naszym klubie nikt nie może zainicjować swojego odejścia oświadczeniami, zwłaszcza nie publicznie. Benji jest też trochę zależny od nastroju. Myślę, że wie, co ma w Bayernie powiedział Kahn.

− Oczywiście też wiemy, co posiadamy w takim zawodniku jak on. Możemy sklasyfikować emocje zawodników, które czasami mogą być pozytywne, a czasami negatywne dodał.

Prezes rekordowego mistrza Niemiec odniósł się również do nieustających plotek łączących osobę Harry’ego Kane’a z Bayernem Monachium.

− Zawsze wkłada się w moje usta, że moim zdaniem Harry Kane jest tak dobry. Oczywiście jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale jest wielu innych bardzo dobrych piłkarzy. Mamy teraz razem skład, który pokazał niezwykle dobry futbol w ostatnich tygodniach – mówił dalej.

− Po mundialu musimy upewnić się, że wszyscy wrócą w jak najlepszej formie, najlepiej takiej, jak przed mistrzostwami. Przy okazji mamy też Choupo-Motinga, który świetnie radzi sobie w roli napastnika – podsumował Oliver Kahn.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (11)07.12.2022 21:01
Na pewno jest coś na rzeczy ale ciężko powiedzieć czy klub chce się go pozbyć czy sam gracz chce odejść?
07.12.2022 12:10
"Benji jest też trochę zależny od nastroju." - czyli coś jest jednak na rzeczy.
07.12.2022 08:03
Flick odszedł bo był w konflikcie z Hasanem. Poszło m.in. o transfery.
07.12.2022 06:24
Lewandowski na swoim oświadczeniu wyszedł jak Zabłocki na mydle, Bayern w odwecie ogłosił że go nie sprzeda i zamiast tymi cyrkami obniżyć swoją cenę, to ją wywindował. Opchnęliśmy staruszka za świetne pieniądze, a on z meczu na mecz traci formę, pudłuje karne i na dodatek siada mu psychika (odpał z sędzią pięknie podsumował rundę Barcelony). Do tego był jednym ze słabszych zawodników biało- czerwonych na mundialu, a to już jest wyczyn XD

Co do Flicka to też nieładnie się zachował ale w mniejszym stopniu. No i Bayern poszedł na rękę związkowi, bo nie dochodził do konkurencji
07.12.2022 00:49
Pavard pasuje do tej układanki jaką obecnie jest Bayern. Oczywiście są inni obrońcy, nieco lepsi i bardziej odpowiadający profilowi, jaki preferuje Nagelsmann (moim ulubionym kandydatem jest Frimpong z Bayeru), przy czym Pavard obsadza dwie pozycje, bo również środkowego obrońcy i dobrze wpisuje się w rotację z wykorzystaniem Mazraouiego. Jeśli przedłuży, to będzie dobrze, jeśli nie przedłuży, to dramatu nie będzie, o ile przyjdzie utalentowany piłkarz, a nie tzw. zapchaj dziura.
06.12.2022 20:58
Moim zdaniem jeśli będzie konkretna oferta to należy ją rozważyć. Pavard nie jest nie do zastąpienia a zatrzymanie go na siłę może się skończyć nawrotem depresji. A jak wtedy gra to już widzieliśmy.
06.12.2022 20:05
Zarówno Lewandowski, jak i Flick się ośmieszyli. Zwłaszcza ten pierwszy. A zmiana nie wyszła im na lepsze.
06.12.2022 19:50
"W naszym klubie nikt nie może zainicjować swojego odejścia oświadczeniami, zwłaszcza nie publicznie" - Lewandowski, Flick xD
06.12.2022 19:45
Zobaczymy. Sytuacja rozwiąże się pewnie po mundialu.
06.12.2022 19:29
Pavard obity z kolejnej strony.
06.12.2022 19:14