DieRoten.pl

Romano: Wkrótce rozmowy ws. nowej umowy Lucasa

06.12.2022, 13:52:08
Ł. Skwiot/skwiot.pl

Lucas Hernandez z pewnością może mówić o wielkim pechu z racji na kontuzję, którą odniósł już w pierwszym meczu fazy grupowej mistrzostw świata.

Niestety, ale wykonane badania potwierdziły, że Francuz zerwał więzadło krzyżowe w kolanie, wskutek czego najpewniej opuści cały sezon 2022/2023…

Mimo poważnej kontuzji, Lucas Hernandez może liczyć na wsparcie całego klubu, o czym też poinformowali szefowie FCB oraz jego klubowi koledzy. Póki co obrońca pracuje nad swoim powrotem w centrum wydajnościowym przy Saebener Strasse, gdzie stopniowo podejmuje kolejne kroki w rehabilitacji.

− To smutna wiadomość i bardzo niefortunna dla niego, jak również dla nas kolegów z Bayernu i całej naszej drużyny. To dla nas ważny zawodnik. Będziemy go wspierać z całych sił – powiedział niedawno Matthijs de Ligt.

Warto podkreślić, że mimo zerwanego więzadła krzyżowego, klub ze stolicy Bawarii w dalszym ciągu chce przedłużyć kontrakt Lucasa (obecny obowiązuje do końca czerwca 2024 roku).

Tym razem najnowsze informacje w sprawie Hernandeza przedstawił włoski dziennikarz i ekspert transferowy – Fabrizio Romano. Włoch poinformował, że niebawem „Bawarczycy” wznowią rozmowy i negocjacje z Francuzem w sprawie nowej umowy.

Mistrzowie Niemiec nie chcą rezygnować z usług swojego gracza i będą chcieli jak najszybciej osiągnąć porozumienie. Inne źródła donoszą z kolei, że obie strony muszą wciąż ustalić drobne detale dotyczące wynagrodzenia.

źródło: Fabrizio Romano

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)06.12.2022 21:40
Jeszcze muszą ustalić jaką obniżkę pensji Lucas jest w stanie zaakceptować.
06.12.2022 19:43
06.12.2022 16:32
Nie wiem czemu Bayern miałby nie przedłużać umowy? pomijając fakt że nie kosztował mało, to dotychczas spisuję się dobrze a kontuzja może się przytrafić każdemu!!
06.12.2022 14:39
podobno morawiecki mu obiecal 30 baniek za przedluzenie umowy