DieRoten.pl

Pavard ciężko pracuje nad powrotem do XI Francuzów

08.12.2022, 11:14:35

Podczas gdy jeszcze dziś czeka nas przerwa od reprezentacyjnej piłki, to już jutro rozegrane zostaną pierwsze dwa spotkania ćwierćfinałowe.

Do akcji wkroczą między innymi Holendrzy i Chorwaci, gdzie możemy wyróżnić dwóch reprezentantów Bayernu Monachium. Z kolei w przyszłą sobotę o awans do półfinału powalczą Francuzi, gdzie występuje trzech piłkarzy klubu ze stolicy Bawarii.

Warto podkreślić, że w ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji na temat Benjamina Pavarda, który spadł w hierarchii prawych obrońców u Didiera Deschampsa. Tym razem kilka nowych informacji ws. defensora „Gwiazdy Południa” przedstawił francuski „L’Equipe”.

Pavard wciąż nie został skreślony przez Deschampsa

We wtorek po treningu odbyła się kolejna rozmowa pomiędzy Didierem Deschampsem a Pavardem. Choć niedawno sądzono, że relacje obu panów uległy całkowitemu pogorszeniu, to w rzeczywistości trener wciąż ceni defensora Bayernu.

Niemniej jednak selekcjoner mistrzów świata był sfrustrowany zachowaniem Benjiego w meczu otwarcia mistrzostw świata przeciwko Australii, albowiem nie wypełniał on jego poleceń na boisku, co też doprowadziło do tego, że w ostatnich 3 meczach obrońca znalazł się na ławce.

Relacje 26-latka i Deschampsa nie są jednak w punkcie bez powrotu, zaś sam piłkarz bardzo ciężko pracuje, aby odzyskać pełne zaufanie i wrócić na boisko. Benjamin jest wspierany przez wielu starszych kolegów oraz członków sztabu szkoleniowego.

Ciężka praca nad powrotem do XI

Fakt, że Pavard został odsunięty od XI doprowadził do wielkiego zdziwienia w jego otoczeniu. Benjamin jest jednak zdeterminowany, aby wrócić do gry. Jak donosi „L’Equipe”, jego ostatnie sesje treningowe były bardzo dobre, a on sam zachowywał się cały czas pozytywnie i profesjonalnie.

źródło: L'Equipe

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)08.12.2022 16:54
A koledzy dalej go nie lubią czy już się wszyscy pogodzili ?
08.12.2022 13:28
Wreszcie jakiś pozytyw w jego sytuacji, ale też nie wierzę, że jak go nie wystawił w 3 kolejnych meczach to nagle go wypuści na Anglię
08.12.2022 12:42
Myślę że to mu nic nie da. Nie wiemy dokładnie co się wydarzyło w meczu otwarcia, czytamy tylko z prasy która nie zawsze pisze prawdę, ale coś musiało być na rzeczy. Od tego czasu Pavard nie gra a Francja pewnie awansowała do ćwierćfinału. Czy w takim momencie trener będzie zmieniał skład? raczej nie, zresztą jest grupa liderów którzy nie chcą go w pierwszym składzie i moim zdaniem sprawa jest zamknięta.
08.12.2022 11:47
Niech pracuje a nie tylko marudzi, że chce zmienić barwy bo nie gra w środku.
08.12.2022 11:41
Potrzebujemy go również w Bayernie, niech wraca do swojej dyspozycji.