DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 141

Będzie mógł pokazać się i wykazać czy ma czego szukać w Bayernie.

24.12.2022 14:14

Super, czas na kolejny krok.

24.12.2022 14:13

Niech zacznie grać ? On gra, ale jeszcze nie w pierwszej drużynie. Ludzie on dopiero co skończył 17 lat, a jest w Bayernie a nie jakimś Ajaxie czy bvb. A co do kupczenia przez reprezentacje to Austria napewno może obiecać mu dużo więcej, ale nie od tego powinnna zależeć decyzja o wyborze kadry.

24.12.2022 14:11

Wesołych świąt dla wszystkich, a pod choinką trypletu Bayernu na koniec sezonu.

24.12.2022 12:31

Dużo zdrowia "Don Jupp" !

24.12.2022 10:55

Wprowadzanie naszych juniorów to było jedno z zadań jakie było postawione przed Nagelsmannem więc co jakiś czas takich decyzji należy spodziewać się.

23.12.2022 13:44

Czytajcie ze zrozumieniem. Zasłużenie miejsce na 10 utrzyma Musiala, a Mueller musi zadowolić się walką o miejsce z przodu z Motingiem. Jeśli Kameruńczyk nadal będzie tak skuteczny to nikt go na ławce nie posadzi, bo za zasługi Mueller grać nie będzie.

23.12.2022 13:08

Ulreich zna swoje miejsce i jest z tego zadowolony, nie ma ambicji na pierwszego bramkarza więc jest zrelaksowany, bo jego miejsce na ławce jest bezpieczne.

23.12.2022 13:01

W Bayernie nie ,ma nic za darmo i musi przeskoczyć z poziomu Ajaxu na poziom Bayernu.

23.12.2022 12:56

Miał szczęście Aydin, że trafił na przerwę w kontuzjach Lucasa i miał szanse z nim chwilę potrenować.

23.12.2022 12:44

Bez niespodzianki, Davies robi wielkie rzeczy dla Kanady.

23.12.2022 12:42

Oby noga tego kretyna nigdy w Monachium nie stanęła.

23.12.2022 11:42

Przyda się w rundzie wiosennej i pewnie będzie dostawał jeszcze więcej szans.

22.12.2022 22:50

Poprzednie letnie okienko to już historia, a Hasan został przez wszystkich poklepany za dobrą robotę, ale teraz czas skupić się na kolejnych okienkach w tym zimowym co dla Bayernu jest rzadkością.

22.12.2022 22:45

Pewnie Bayern nie wie, że ma tego zawodnika na celowniku.

22.12.2022 22:43

@LoganOx już wszyscy na tej stronie wiedzą, że jesteś rasistą i naprawdę nie musisz się tym chwalić w każdym tego typu newsie.

22.12.2022 16:08

Będzie miał Bayern z Tela w niedalekiej przyszłości wiele radości. Jak najbardziej popieram to żeby w drugiej części sezonu dostawał jeszcze więcej szans i mam nadzieję, że te informacje są bliższe prawdy od tych, że na 9 ma grać... Mueller.

22.12.2022 16:06

@Zerafaelo jest różnica pomiędzy byciem crazy czy pozytywnym świrem od bycia idiotą.

22.12.2022 16:01

Najpierw to niech Bayern podejmie decyzje względem Manu, bo od tej decyzji wiele zależy.

22.12.2022 15:31

Niech uruchamiają kolejną dźwignię i zapraszamy do kasy.

22.12.2022 15:01

W pełni zasłużenie, kapitalna runda w jego wykonaniu. Zresztą cała defensywa pokazała się z dobrej strony, De Ligt również super, a to wszystko praktycznie bez zagrania z drużyną więc za rok powinniśmy mieć kolejnego stopera w klasie światowej.

22.12.2022 14:37

Trochę przesadzili z tą niską pozycją Manu. Mamy najmniej straconych bramek w lidze (tak, oczywiście tutaj też zasługa obrońców), a Manu poza kilkoma wpadkami jak zawsze więcej niż solidny. Miejsce Gikiewicza jak dla mnie też lekkim nieporozumieniem.

22.12.2022 14:29

Ważne żeby mógł rozwiać się na wyższym poziomie i nabierać praktyki meczowej na możliwie jak najwyższym poziomie, ale priorytetem powinno być regularnie granie.

22.12.2022 13:35

No to kwestia bramkarza i prawego obrońcy rozwiązana ;)

22.12.2022 11:34

Mamy dzisiaj prima aprilis czy komuś sufit na łeb się spadł ?

21.12.2022 20:14

Bayern ma swoją filozofię i niech trzyma jej się zawsze. Bayern nie będzie wpędzał się w długi żeby spróbować zyskać niedzielnego kibica, który niczym chorągiewka może zmienić klub w każdej chwili. Bayern ma rzesze wiernych i oddanych kibiców, którzy absolutnie popierają strategie klubu.
A 8arca od dawna w mediach przedstawiana jest jako bankrut, który musi robić jakieś dźwignie finansowe czy zmuszać zawodnikow do odejść żeby przetrwać czy zarejestrować nowych zawodników.

21.12.2022 16:07

Na pewno wolę Sommera niż przepłacić za "gwiazdy" jednego turnieju.

21.12.2022 15:27

Relacja niczym z jakiegoś pamiętniczka.

21.12.2022 12:47

A co innego ma zrobić środowisko Pavarda ? Pogubił się, ale życzę mu żeby ogarnął się.

21.12.2022 12:42

Jak widać niektórzy wciąż nie nadążają za cywilizacją. Kretyni i idioci, a nie kibice.

21.12.2022 12:39

Naturalny kapitan, ja bym nawet już nie bawił się z Muellerem w tej roli tylko odrazu postawił na Kimmicha.

21.12.2022 10:48

Strzelił 1 bramkę na mundialu więc pewnie cena już w okolicach 100 mln

21.12.2022 10:46

Bardzo dobre informacje, bo już myślałem, że nie uda przekonać się do pozostania. Teraz niech spokojnie dalej rozwija się.

21.12.2022 09:27

Cena więcej niż korzystna.

21.12.2022 08:32

Francuskie bagienko w pełnej krasie.

21.12.2022 00:15

W kadrze francuskiej to chyba nigdy nie może być spokoju i zawsze są jakieś syfy.

20.12.2022 13:10

Bramkarz i obrońca to konieczność jeśli Bayern chce dać sobie szanse na realizacje założonych sportowych celów na ten sezon.

20.12.2022 13:09

Fajnie, że dostał 90 minut w meczu o brąz i pokazał się z niezłej strony. Cały czas rozwija się i napewno jako uzupełnienie kadry taki gracz jest bardzo potrzebny.

19.12.2022 22:29

@hoven pewnie, że nie, ale może to da do myślenia tym którym powinno.

19.12.2022 14:58

I bardzo dobrze, niech Nuebel rozbije to kółko wzajemnej adoracji w bramkarskim sztabie szkoleniowym.

19.12.2022 14:40

Niestety w innych jedenastkach nie mają szans znaleźć się - no może poza Upa i Gvardiola.

19.12.2022 14:38

Wątpię żeby zgodził się tylko na chwilowe zastępstwo Manu. Bo chyba to nie ma być jego następca patrząc na pesel.

18.12.2022 23:38

Szkoda naszych zawodników, że nie udało im się wygrać, ale pokazali się z naprawdę dobrej strony. Francja bardziej przegrała ten finał niż Argentyna go wygrała.

18.12.2022 23:34

Brawo Coman! Wywalczył tego gola.

18.12.2022 17:48

Fajnie, że wczoraj zagrał 90 minut i pokazał się z niezłej strony. Zapracował na ten medal.

18.12.2022 12:23

A co z Pavardem, nie jest gotowy ?

18.12.2022 12:21

Piękna bramka, nie mogło być innego wyboru.

18.12.2022 12:21

Manu z Tapalovicem zrobili sobie własne państwo w Bayernie i nie dziwię się Nuebelowi, że nie ma zamiaru bawić się na takich nierównych warunkach.

18.12.2022 12:20

Takie rozwiązanie będzie dobre dla wszystkich stron.

17.12.2022 22:20

Absolutnie nie jest wart takich pieniędzy.

17.12.2022 11:22

Gnabry został piłkarzem listopada w BL, a tutaj nawet w pierwszej 2 nie zmieścił się.

17.12.2022 11:21

Taka wypowiedz i publiczne przytyki o „załatwieniu” roboty w Monaco raczej nie sprzyjają spokojnej rozmowie.

17.12.2022 09:54

Mógł Bayern wyjść z tego na własnych warunkach, a skończy się na tym, że stroną która nie będzie chciała przedłużenia umowy będą…Katarczycy.

17.12.2022 09:50

Mam nadzieję, że rzeczywiście nie będą podejmować żadnego ryzyka.

16.12.2022 23:24

W Glasgow ma szanse być bohaterem i niech tego wszyscy trzymają się.

16.12.2022 23:22

Polecałbym nie traktować dziennikarskich fantazji niczym oficjalnego stanowiska klubu.

16.12.2022 16:20

Zasłużył na występ w finale i oby choroba nie wykluczyła go z tego wydarzenia . W żadnym przypadku nie wiązałbym czystego konta Francji w półfinale z brakiem Upa - zwykły przypadek i nic więcej.

16.12.2022 11:38

Mam nadzieję, że to opcja, która jest na samym końcu. Taki plan Z.

16.12.2022 11:34

@radiszko akurat Gvardiol to nie jest tylko rewelacja turnieju, bo już wcześniej wyglądał bardzo dobrze, a do tego jest od dawna w notesach większości gigantów. Występami na MŚ potwierdził swój potencjał i formę.

16.12.2022 08:36

Nie ma co dziwić się Nuebelowi, że nie chce być popychadłem na chwile. Dobrze, że walczy o swoje i podoba mi się taka postawa.

15.12.2022 22:33

I tak w żadnym stopniu nie pokryje to straty Lucasa.

15.12.2022 22:31

Nie będę płakał ani za Sabitzerem ani za Pavardem chociaż tego drugiego uważam za więcej niż solidnego piłkarza, którego warto mieć w kadrze.

15.12.2022 22:29

Rewelacje mundialu to zawsze pomyłka za którą trzeba przepłacić.

15.12.2022 21:45

To teraz trzeba czekać na wyniki rozmów z Monaco, a ramach rekompensaty możemy dorzucić Sarra.

15.12.2022 10:51

Scenariusz nr 2 to chyba tragikomedia.

14.12.2022 14:46

Nie wyobrażam sobie innego zakończenia tego pojedynku jak pewnego awansu Francji.

14.12.2022 14:42

Niech wraca, ale niech nie czeka na niego za darmo miejsce bez walki.

14.12.2022 14:16

Wczoraj Chorwacja zupełnie bezzębna, ale i tak wynik ponad stan.

14.12.2022 14:14

Trzymam kciuki żeby trzymali się tej deklaracji.

14.12.2022 13:51

Rzeczywistość szybko go zweryfikuje, ale jak chce grać w słabszym klubie na pozycji swoich marzeń to droga wolna.

14.12.2022 13:50

Pewnego poziomu nie przeskoczy, a Bayern to były za wysokie progi.

14.12.2022 10:02

Jego brak byłby sporym osłabieniem dla Francji i oby Upa mógł jednak wystąpić, ale z drugiej strony bardziej potrzebny będzie w finale.

14.12.2022 09:33

Dla mnie Sommer jest już za stary na pełnoprawne zastąpienie Manu, a za młody na krótkie "zastępstwo".

14.12.2022 09:31

Chorwacja dzisiaj nie miała żadnych argumentów niestety, ale Francuzi dadzą radę.

13.12.2022 23:17

@AdiFantasti to tylko ból gardła i jego występ nie jest zagrożony.

13.12.2022 19:36

Poziom takiego wytworu byłby dramatyczny. Piłka klubowa poza Europą to śmiech na sali.

13.12.2022 15:58

Potwierdza swój olbrzymi talent i potencjał.

13.12.2022 14:00

Trzymam kciuki za to żeby Chorwaci pokonali aroganckich i chamskich Argentyńczyków.

13.12.2022 13:12

Bramkarz i ktoś w miarę uniwersalny do obrony to byłoby super zimowe okienko.

13.12.2022 13:10

Oby szybko uporał się z tą kontuzją gardła.

13.12.2022 12:24

Trzeba do Manu wysłać kwiaty z podziękowaniami, a ewentualne straty finansowe klubu Neuer powinien pokrywać z własnej kieszeni.

13.12.2022 11:30

Taki no name jak Mane, de Ligt, Upamecano czy Sane ?

13.12.2022 10:18

Oby nie, zawodnik przereklamowany i po prostu przeciętny.

13.12.2022 09:20

Kompromitacja Bayernu ?! Bo zabierają na obóz treningowy bramkarza z juniorów przy kontuzji Manu, Schnellera i Kainza ? A kto ma brać udział w tych treningach ? A może mają jechać bez bramkarzy ?

12.12.2022 22:46

Też uważam, że na tych MŚ już nie ma szansy na powrót jeśli nie przytrafią się kontuzje wszystkim konkurentom.

12.12.2022 22:39

Pieniądze nie duże i Bayern może na tym tylko zyskać. Za rok byłby do wyboru Manu, Nuebel i Livakovic więc duży komfort.

12.12.2022 22:36

Jest jeszcze zawsze....Shaoziyang Liu

12.12.2022 13:52

Ostatnio widziałem grafikę odnośnie Giroud (w jakim wieku co zdobył), który w wieku 24 lat grał w... Ligue 2.
Co do Tilllmana to zapewnić sobie jakiś % od kolejnego transferu i pożegnać.

12.12.2022 13:26

Czas na trudne i być może mało popularne decyzje.

12.12.2022 11:49

Bez różnicy czy to sport czy hobby ekstremalne. Zjazdy poza bezpiecznymi i wyznaczonymi trasami dla zawodowego piłkarza to skrajna głupota.

12.12.2022 10:56

Suele już tego pucharu nie podniesie ;)

12.12.2022 10:49

Naprawdę nie liczyłbym na obniżkę pensji.

11.12.2022 17:31

Mueller powinien zakończyć karierę reprezentacyjną… na pozycji napastnika. Ale sam tam siebie nie wystawia.

11.12.2022 17:10

Z każdą godziną cena wzrasta o kilka mln i ostatecznie kwota pewnie będzie kosmiczna, zbyt kosmiczna. Zresztą Bayern transfery przeprowadza na spokojnie, a nie na licytacjach.

11.12.2022 15:12

Spada mu gwiazdka z nieba i musi z tego skorzystać. To jaki problem Bayern miał za pół roku to będziemy martwić się za pół roku. Bayern musi myśleć o swoim interesie.

11.12.2022 15:02

Ma już 30 lat, ale lepiej późno niż wcale.

11.12.2022 12:23

Flick nie zrezygnuje z Manu choćby ten kulał na jedną nogę.

11.12.2022 12:22

Półfinał dla Maroka to coś historycznego i każdy z zawodników chce w takim spotkaniu wystąpić. Oby Mazraoui rzeczywiście zdążył, bo zadłużył na taką nagrodę.

11.12.2022 12:18

Świetny sezon i MŚ w jego wykonaniu, oby tak dalej.

11.12.2022 12:14

Francuzi idą po swoje, obronią tytuł.

11.12.2022 12:11