Będzie mógł pokazać się i wykazać czy ma czego szukać w Bayernie.
24.12.2022 14:14
Super, czas na kolejny krok.
24.12.2022 14:13
Niech zacznie grać ? On gra, ale jeszcze nie w pierwszej drużynie. Ludzie on dopiero co skończył 17 lat, a jest w Bayernie a nie jakimś Ajaxie czy bvb. A co do kupczenia przez reprezentacje to Austria napewno może obiecać mu dużo więcej, ale nie od tego powinnna zależeć decyzja o wyborze kadry.
24.12.2022 14:11
Wesołych świąt dla wszystkich, a pod choinką trypletu Bayernu na koniec sezonu.
24.12.2022 12:31
Dużo zdrowia "Don Jupp" !
24.12.2022 10:55
Wprowadzanie naszych juniorów to było jedno z zadań jakie było postawione przed Nagelsmannem więc co jakiś czas takich decyzji należy spodziewać się.
23.12.2022 13:44
Czytajcie ze zrozumieniem. Zasłużenie miejsce na 10 utrzyma Musiala, a Mueller musi zadowolić się walką o miejsce z przodu z Motingiem. Jeśli Kameruńczyk nadal będzie tak skuteczny to nikt go na ławce nie posadzi, bo za zasługi Mueller grać nie będzie.
23.12.2022 13:08
Ulreich zna swoje miejsce i jest z tego zadowolony, nie ma ambicji na pierwszego bramkarza więc jest zrelaksowany, bo jego miejsce na ławce jest bezpieczne.
23.12.2022 13:01
W Bayernie nie ,ma nic za darmo i musi przeskoczyć z poziomu Ajaxu na poziom Bayernu.
23.12.2022 12:56
Miał szczęście Aydin, że trafił na przerwę w kontuzjach Lucasa i miał szanse z nim chwilę potrenować.
23.12.2022 12:44
Bez niespodzianki, Davies robi wielkie rzeczy dla Kanady.
23.12.2022 12:42
Oby noga tego kretyna nigdy w Monachium nie stanęła.
23.12.2022 11:42
Przyda się w rundzie wiosennej i pewnie będzie dostawał jeszcze więcej szans.
22.12.2022 22:50
Poprzednie letnie okienko to już historia, a Hasan został przez wszystkich poklepany za dobrą robotę, ale teraz czas skupić się na kolejnych okienkach w tym zimowym co dla Bayernu jest rzadkością.
22.12.2022 22:45
Pewnie Bayern nie wie, że ma tego zawodnika na celowniku.
22.12.2022 22:43
@LoganOx już wszyscy na tej stronie wiedzą, że jesteś rasistą i naprawdę nie musisz się tym chwalić w każdym tego typu newsie.
22.12.2022 16:08
Będzie miał Bayern z Tela w niedalekiej przyszłości wiele radości. Jak najbardziej popieram to żeby w drugiej części sezonu dostawał jeszcze więcej szans i mam nadzieję, że te informacje są bliższe prawdy od tych, że na 9 ma grać... Mueller.
22.12.2022 16:06
@Zerafaelo jest różnica pomiędzy byciem crazy czy pozytywnym świrem od bycia idiotą.
22.12.2022 16:01
Najpierw to niech Bayern podejmie decyzje względem Manu, bo od tej decyzji wiele zależy.
22.12.2022 15:31
Niech uruchamiają kolejną dźwignię i zapraszamy do kasy.
22.12.2022 15:01
W pełni zasłużenie, kapitalna runda w jego wykonaniu. Zresztą cała defensywa pokazała się z dobrej strony, De Ligt również super, a to wszystko praktycznie bez zagrania z drużyną więc za rok powinniśmy mieć kolejnego stopera w klasie światowej.
22.12.2022 14:37
Trochę przesadzili z tą niską pozycją Manu. Mamy najmniej straconych bramek w lidze (tak, oczywiście tutaj też zasługa obrońców), a Manu poza kilkoma wpadkami jak zawsze więcej niż solidny. Miejsce Gikiewicza jak dla mnie też lekkim nieporozumieniem.
22.12.2022 14:29
Ważne żeby mógł rozwiać się na wyższym poziomie i nabierać praktyki meczowej na możliwie jak najwyższym poziomie, ale priorytetem powinno być regularnie granie.
22.12.2022 13:35
No to kwestia bramkarza i prawego obrońcy rozwiązana ;)
22.12.2022 11:34
Mamy dzisiaj prima aprilis czy komuś sufit na łeb się spadł ?
21.12.2022 20:14
Bayern ma swoją filozofię i niech trzyma jej się zawsze. Bayern nie będzie wpędzał się w długi żeby spróbować zyskać niedzielnego kibica, który niczym chorągiewka może zmienić klub w każdej chwili. Bayern ma rzesze wiernych i oddanych kibiców, którzy absolutnie popierają strategie klubu.
A 8arca od dawna w mediach przedstawiana jest jako bankrut, który musi robić jakieś dźwignie finansowe czy zmuszać zawodnikow do odejść żeby przetrwać czy zarejestrować nowych zawodników.
21.12.2022 16:07
Na pewno wolę Sommera niż przepłacić za "gwiazdy" jednego turnieju.
21.12.2022 15:27
Relacja niczym z jakiegoś pamiętniczka.
21.12.2022 12:47
A co innego ma zrobić środowisko Pavarda ? Pogubił się, ale życzę mu żeby ogarnął się.
21.12.2022 12:42
Jak widać niektórzy wciąż nie nadążają za cywilizacją. Kretyni i idioci, a nie kibice.
21.12.2022 12:39
Naturalny kapitan, ja bym nawet już nie bawił się z Muellerem w tej roli tylko odrazu postawił na Kimmicha.
21.12.2022 10:48
Strzelił 1 bramkę na mundialu więc pewnie cena już w okolicach 100 mln
21.12.2022 10:46
Bardzo dobre informacje, bo już myślałem, że nie uda przekonać się do pozostania. Teraz niech spokojnie dalej rozwija się.
21.12.2022 09:27
Cena więcej niż korzystna.
21.12.2022 08:32
Francuskie bagienko w pełnej krasie.
21.12.2022 00:15
W kadrze francuskiej to chyba nigdy nie może być spokoju i zawsze są jakieś syfy.
20.12.2022 13:10
Bramkarz i obrońca to konieczność jeśli Bayern chce dać sobie szanse na realizacje założonych sportowych celów na ten sezon.
20.12.2022 13:09
Fajnie, że dostał 90 minut w meczu o brąz i pokazał się z niezłej strony. Cały czas rozwija się i napewno jako uzupełnienie kadry taki gracz jest bardzo potrzebny.
19.12.2022 22:29
@hoven pewnie, że nie, ale może to da do myślenia tym którym powinno.
19.12.2022 14:58
I bardzo dobrze, niech Nuebel rozbije to kółko wzajemnej adoracji w bramkarskim sztabie szkoleniowym.
19.12.2022 14:40
Niestety w innych jedenastkach nie mają szans znaleźć się - no może poza Upa i Gvardiola.
19.12.2022 14:38
Wątpię żeby zgodził się tylko na chwilowe zastępstwo Manu. Bo chyba to nie ma być jego następca patrząc na pesel.
18.12.2022 23:38
Szkoda naszych zawodników, że nie udało im się wygrać, ale pokazali się z naprawdę dobrej strony. Francja bardziej przegrała ten finał niż Argentyna go wygrała.
18.12.2022 23:34
Brawo Coman! Wywalczył tego gola.
18.12.2022 17:48
Fajnie, że wczoraj zagrał 90 minut i pokazał się z niezłej strony. Zapracował na ten medal.
18.12.2022 12:23
A co z Pavardem, nie jest gotowy ?
18.12.2022 12:21
Piękna bramka, nie mogło być innego wyboru.
18.12.2022 12:21
Manu z Tapalovicem zrobili sobie własne państwo w Bayernie i nie dziwię się Nuebelowi, że nie ma zamiaru bawić się na takich nierównych warunkach.
18.12.2022 12:20
Takie rozwiązanie będzie dobre dla wszystkich stron.
17.12.2022 22:20
Absolutnie nie jest wart takich pieniędzy.
17.12.2022 11:22
Gnabry został piłkarzem listopada w BL, a tutaj nawet w pierwszej 2 nie zmieścił się.
17.12.2022 11:21
Taka wypowiedz i publiczne przytyki o „załatwieniu” roboty w Monaco raczej nie sprzyjają spokojnej rozmowie.
17.12.2022 09:54
Mógł Bayern wyjść z tego na własnych warunkach, a skończy się na tym, że stroną która nie będzie chciała przedłużenia umowy będą…Katarczycy.
17.12.2022 09:50
Mam nadzieję, że rzeczywiście nie będą podejmować żadnego ryzyka.
16.12.2022 23:24
W Glasgow ma szanse być bohaterem i niech tego wszyscy trzymają się.
16.12.2022 23:22
Polecałbym nie traktować dziennikarskich fantazji niczym oficjalnego stanowiska klubu.
16.12.2022 16:20
Zasłużył na występ w finale i oby choroba nie wykluczyła go z tego wydarzenia . W żadnym przypadku nie wiązałbym czystego konta Francji w półfinale z brakiem Upa - zwykły przypadek i nic więcej.
16.12.2022 11:38
Mam nadzieję, że to opcja, która jest na samym końcu. Taki plan Z.
16.12.2022 11:34
@radiszko akurat Gvardiol to nie jest tylko rewelacja turnieju, bo już wcześniej wyglądał bardzo dobrze, a do tego jest od dawna w notesach większości gigantów. Występami na MŚ potwierdził swój potencjał i formę.
16.12.2022 08:36
Nie ma co dziwić się Nuebelowi, że nie chce być popychadłem na chwile. Dobrze, że walczy o swoje i podoba mi się taka postawa.
15.12.2022 22:33
I tak w żadnym stopniu nie pokryje to straty Lucasa.
15.12.2022 22:31
Nie będę płakał ani za Sabitzerem ani za Pavardem chociaż tego drugiego uważam za więcej niż solidnego piłkarza, którego warto mieć w kadrze.
15.12.2022 22:29
Rewelacje mundialu to zawsze pomyłka za którą trzeba przepłacić.
15.12.2022 21:45
To teraz trzeba czekać na wyniki rozmów z Monaco, a ramach rekompensaty możemy dorzucić Sarra.
15.12.2022 10:51
Scenariusz nr 2 to chyba tragikomedia.
14.12.2022 14:46
Nie wyobrażam sobie innego zakończenia tego pojedynku jak pewnego awansu Francji.
14.12.2022 14:42
Niech wraca, ale niech nie czeka na niego za darmo miejsce bez walki.
14.12.2022 14:16
Wczoraj Chorwacja zupełnie bezzębna, ale i tak wynik ponad stan.
14.12.2022 14:14
Trzymam kciuki żeby trzymali się tej deklaracji.
14.12.2022 13:51
Rzeczywistość szybko go zweryfikuje, ale jak chce grać w słabszym klubie na pozycji swoich marzeń to droga wolna.
14.12.2022 13:50
Pewnego poziomu nie przeskoczy, a Bayern to były za wysokie progi.
14.12.2022 10:02
Jego brak byłby sporym osłabieniem dla Francji i oby Upa mógł jednak wystąpić, ale z drugiej strony bardziej potrzebny będzie w finale.
14.12.2022 09:33
Dla mnie Sommer jest już za stary na pełnoprawne zastąpienie Manu, a za młody na krótkie "zastępstwo".
14.12.2022 09:31
Chorwacja dzisiaj nie miała żadnych argumentów niestety, ale Francuzi dadzą radę.
13.12.2022 23:17
@AdiFantasti to tylko ból gardła i jego występ nie jest zagrożony.
13.12.2022 19:36
Poziom takiego wytworu byłby dramatyczny. Piłka klubowa poza Europą to śmiech na sali.
13.12.2022 15:58
Potwierdza swój olbrzymi talent i potencjał.
13.12.2022 14:00
Trzymam kciuki za to żeby Chorwaci pokonali aroganckich i chamskich Argentyńczyków.
13.12.2022 13:12
Bramkarz i ktoś w miarę uniwersalny do obrony to byłoby super zimowe okienko.
13.12.2022 13:10
Oby szybko uporał się z tą kontuzją gardła.
13.12.2022 12:24
Trzeba do Manu wysłać kwiaty z podziękowaniami, a ewentualne straty finansowe klubu Neuer powinien pokrywać z własnej kieszeni.
13.12.2022 11:30
Taki no name jak Mane, de Ligt, Upamecano czy Sane ?
13.12.2022 10:18
Oby nie, zawodnik przereklamowany i po prostu przeciętny.
13.12.2022 09:20
Kompromitacja Bayernu ?! Bo zabierają na obóz treningowy bramkarza z juniorów przy kontuzji Manu, Schnellera i Kainza ? A kto ma brać udział w tych treningach ? A może mają jechać bez bramkarzy ?
12.12.2022 22:46
Też uważam, że na tych MŚ już nie ma szansy na powrót jeśli nie przytrafią się kontuzje wszystkim konkurentom.
12.12.2022 22:39
Pieniądze nie duże i Bayern może na tym tylko zyskać. Za rok byłby do wyboru Manu, Nuebel i Livakovic więc duży komfort.
12.12.2022 22:36
Jest jeszcze zawsze....Shaoziyang Liu
12.12.2022 13:52
Ostatnio widziałem grafikę odnośnie Giroud (w jakim wieku co zdobył), który w wieku 24 lat grał w... Ligue 2.
Co do Tilllmana to zapewnić sobie jakiś % od kolejnego transferu i pożegnać.
12.12.2022 13:26
Czas na trudne i być może mało popularne decyzje.
12.12.2022 11:49
Bez różnicy czy to sport czy hobby ekstremalne. Zjazdy poza bezpiecznymi i wyznaczonymi trasami dla zawodowego piłkarza to skrajna głupota.
12.12.2022 10:56
Suele już tego pucharu nie podniesie ;)
12.12.2022 10:49
Naprawdę nie liczyłbym na obniżkę pensji.
11.12.2022 17:31
Mueller powinien zakończyć karierę reprezentacyjną… na pozycji napastnika. Ale sam tam siebie nie wystawia.
11.12.2022 17:10
Z każdą godziną cena wzrasta o kilka mln i ostatecznie kwota pewnie będzie kosmiczna, zbyt kosmiczna. Zresztą Bayern transfery przeprowadza na spokojnie, a nie na licytacjach.
11.12.2022 15:12
Spada mu gwiazdka z nieba i musi z tego skorzystać. To jaki problem Bayern miał za pół roku to będziemy martwić się za pół roku. Bayern musi myśleć o swoim interesie.
11.12.2022 15:02
Ma już 30 lat, ale lepiej późno niż wcale.
11.12.2022 12:23
Flick nie zrezygnuje z Manu choćby ten kulał na jedną nogę.
11.12.2022 12:22
Półfinał dla Maroka to coś historycznego i każdy z zawodników chce w takim spotkaniu wystąpić. Oby Mazraoui rzeczywiście zdążył, bo zadłużył na taką nagrodę.
11.12.2022 12:18
Świetny sezon i MŚ w jego wykonaniu, oby tak dalej.
Będzie mógł pokazać się i wykazać czy ma czego szukać w Bayernie.
24.12.2022 14:14
Super, czas na kolejny krok.
24.12.2022 14:13
Niech zacznie grać ? On gra, ale jeszcze nie w pierwszej drużynie. Ludzie on dopiero co skończył 17 lat, a jest w Bayernie a nie jakimś Ajaxie czy bvb. A co do kupczenia przez reprezentacje to Austria napewno może obiecać mu dużo więcej, ale nie od tego powinnna zależeć decyzja o wyborze kadry.
24.12.2022 14:11
Wesołych świąt dla wszystkich, a pod choinką trypletu Bayernu na koniec sezonu.
24.12.2022 12:31
Dużo zdrowia "Don Jupp" !
24.12.2022 10:55
Wprowadzanie naszych juniorów to było jedno z zadań jakie było postawione przed Nagelsmannem więc co jakiś czas takich decyzji należy spodziewać się.
23.12.2022 13:44
Czytajcie ze zrozumieniem. Zasłużenie miejsce na 10 utrzyma Musiala, a Mueller musi zadowolić się walką o miejsce z przodu z Motingiem. Jeśli Kameruńczyk nadal będzie tak skuteczny to nikt go na ławce nie posadzi, bo za zasługi Mueller grać nie będzie.
23.12.2022 13:08
Ulreich zna swoje miejsce i jest z tego zadowolony, nie ma ambicji na pierwszego bramkarza więc jest zrelaksowany, bo jego miejsce na ławce jest bezpieczne.
23.12.2022 13:01
W Bayernie nie ,ma nic za darmo i musi przeskoczyć z poziomu Ajaxu na poziom Bayernu.
23.12.2022 12:56
Miał szczęście Aydin, że trafił na przerwę w kontuzjach Lucasa i miał szanse z nim chwilę potrenować.
23.12.2022 12:44
Bez niespodzianki, Davies robi wielkie rzeczy dla Kanady.
23.12.2022 12:42
Oby noga tego kretyna nigdy w Monachium nie stanęła.
23.12.2022 11:42
Przyda się w rundzie wiosennej i pewnie będzie dostawał jeszcze więcej szans.
22.12.2022 22:50
Poprzednie letnie okienko to już historia, a Hasan został przez wszystkich poklepany za dobrą robotę, ale teraz czas skupić się na kolejnych okienkach w tym zimowym co dla Bayernu jest rzadkością.
22.12.2022 22:45
Pewnie Bayern nie wie, że ma tego zawodnika na celowniku.
22.12.2022 22:43
@LoganOx już wszyscy na tej stronie wiedzą, że jesteś rasistą i naprawdę nie musisz się tym chwalić w każdym tego typu newsie.
22.12.2022 16:08
Będzie miał Bayern z Tela w niedalekiej przyszłości wiele radości. Jak najbardziej popieram to żeby w drugiej części sezonu dostawał jeszcze więcej szans i mam nadzieję, że te informacje są bliższe prawdy od tych, że na 9 ma grać... Mueller.
22.12.2022 16:06
@Zerafaelo jest różnica pomiędzy byciem crazy czy pozytywnym świrem od bycia idiotą.
22.12.2022 16:01
Najpierw to niech Bayern podejmie decyzje względem Manu, bo od tej decyzji wiele zależy.
22.12.2022 15:31
Niech uruchamiają kolejną dźwignię i zapraszamy do kasy.
22.12.2022 15:01
W pełni zasłużenie, kapitalna runda w jego wykonaniu. Zresztą cała defensywa pokazała się z dobrej strony, De Ligt również super, a to wszystko praktycznie bez zagrania z drużyną więc za rok powinniśmy mieć kolejnego stopera w klasie światowej.
22.12.2022 14:37
Trochę przesadzili z tą niską pozycją Manu. Mamy najmniej straconych bramek w lidze (tak, oczywiście tutaj też zasługa obrońców), a Manu poza kilkoma wpadkami jak zawsze więcej niż solidny. Miejsce Gikiewicza jak dla mnie też lekkim nieporozumieniem.
22.12.2022 14:29
Ważne żeby mógł rozwiać się na wyższym poziomie i nabierać praktyki meczowej na możliwie jak najwyższym poziomie, ale priorytetem powinno być regularnie granie.
22.12.2022 13:35
No to kwestia bramkarza i prawego obrońcy rozwiązana ;)
22.12.2022 11:34
Mamy dzisiaj prima aprilis czy komuś sufit na łeb się spadł ?
21.12.2022 20:14
Bayern ma swoją filozofię i niech trzyma jej się zawsze. Bayern nie będzie wpędzał się w długi żeby spróbować zyskać niedzielnego kibica, który niczym chorągiewka może zmienić klub w każdej chwili. Bayern ma rzesze wiernych i oddanych kibiców, którzy absolutnie popierają strategie klubu.
A 8arca od dawna w mediach przedstawiana jest jako bankrut, który musi robić jakieś dźwignie finansowe czy zmuszać zawodnikow do odejść żeby przetrwać czy zarejestrować nowych zawodników.
21.12.2022 16:07
Na pewno wolę Sommera niż przepłacić za "gwiazdy" jednego turnieju.
21.12.2022 15:27
Relacja niczym z jakiegoś pamiętniczka.
21.12.2022 12:47
A co innego ma zrobić środowisko Pavarda ? Pogubił się, ale życzę mu żeby ogarnął się.
21.12.2022 12:42
Jak widać niektórzy wciąż nie nadążają za cywilizacją. Kretyni i idioci, a nie kibice.
21.12.2022 12:39
Naturalny kapitan, ja bym nawet już nie bawił się z Muellerem w tej roli tylko odrazu postawił na Kimmicha.
21.12.2022 10:48
Strzelił 1 bramkę na mundialu więc pewnie cena już w okolicach 100 mln
21.12.2022 10:46
Bardzo dobre informacje, bo już myślałem, że nie uda przekonać się do pozostania. Teraz niech spokojnie dalej rozwija się.
21.12.2022 09:27
Cena więcej niż korzystna.
21.12.2022 08:32
Francuskie bagienko w pełnej krasie.
21.12.2022 00:15
W kadrze francuskiej to chyba nigdy nie może być spokoju i zawsze są jakieś syfy.
20.12.2022 13:10
Bramkarz i obrońca to konieczność jeśli Bayern chce dać sobie szanse na realizacje założonych sportowych celów na ten sezon.
20.12.2022 13:09
Fajnie, że dostał 90 minut w meczu o brąz i pokazał się z niezłej strony. Cały czas rozwija się i napewno jako uzupełnienie kadry taki gracz jest bardzo potrzebny.
19.12.2022 22:29
@hoven pewnie, że nie, ale może to da do myślenia tym którym powinno.
19.12.2022 14:58
I bardzo dobrze, niech Nuebel rozbije to kółko wzajemnej adoracji w bramkarskim sztabie szkoleniowym.
19.12.2022 14:40
Niestety w innych jedenastkach nie mają szans znaleźć się - no może poza Upa i Gvardiola.
19.12.2022 14:38
Wątpię żeby zgodził się tylko na chwilowe zastępstwo Manu. Bo chyba to nie ma być jego następca patrząc na pesel.
18.12.2022 23:38
Szkoda naszych zawodników, że nie udało im się wygrać, ale pokazali się z naprawdę dobrej strony. Francja bardziej przegrała ten finał niż Argentyna go wygrała.
18.12.2022 23:34
Brawo Coman! Wywalczył tego gola.
18.12.2022 17:48
Fajnie, że wczoraj zagrał 90 minut i pokazał się z niezłej strony. Zapracował na ten medal.
18.12.2022 12:23
A co z Pavardem, nie jest gotowy ?
18.12.2022 12:21
Piękna bramka, nie mogło być innego wyboru.
18.12.2022 12:21
Manu z Tapalovicem zrobili sobie własne państwo w Bayernie i nie dziwię się Nuebelowi, że nie ma zamiaru bawić się na takich nierównych warunkach.
18.12.2022 12:20
Takie rozwiązanie będzie dobre dla wszystkich stron.
17.12.2022 22:20
Absolutnie nie jest wart takich pieniędzy.
17.12.2022 11:22
Gnabry został piłkarzem listopada w BL, a tutaj nawet w pierwszej 2 nie zmieścił się.
17.12.2022 11:21
Taka wypowiedz i publiczne przytyki o „załatwieniu” roboty w Monaco raczej nie sprzyjają spokojnej rozmowie.
17.12.2022 09:54
Mógł Bayern wyjść z tego na własnych warunkach, a skończy się na tym, że stroną która nie będzie chciała przedłużenia umowy będą…Katarczycy.
17.12.2022 09:50
Mam nadzieję, że rzeczywiście nie będą podejmować żadnego ryzyka.
16.12.2022 23:24
W Glasgow ma szanse być bohaterem i niech tego wszyscy trzymają się.
16.12.2022 23:22
Polecałbym nie traktować dziennikarskich fantazji niczym oficjalnego stanowiska klubu.
16.12.2022 16:20
Zasłużył na występ w finale i oby choroba nie wykluczyła go z tego wydarzenia . W żadnym przypadku nie wiązałbym czystego konta Francji w półfinale z brakiem Upa - zwykły przypadek i nic więcej.
16.12.2022 11:38
Mam nadzieję, że to opcja, która jest na samym końcu. Taki plan Z.
16.12.2022 11:34
@radiszko akurat Gvardiol to nie jest tylko rewelacja turnieju, bo już wcześniej wyglądał bardzo dobrze, a do tego jest od dawna w notesach większości gigantów. Występami na MŚ potwierdził swój potencjał i formę.
16.12.2022 08:36
Nie ma co dziwić się Nuebelowi, że nie chce być popychadłem na chwile. Dobrze, że walczy o swoje i podoba mi się taka postawa.
15.12.2022 22:33
I tak w żadnym stopniu nie pokryje to straty Lucasa.
15.12.2022 22:31
Nie będę płakał ani za Sabitzerem ani za Pavardem chociaż tego drugiego uważam za więcej niż solidnego piłkarza, którego warto mieć w kadrze.
15.12.2022 22:29
Rewelacje mundialu to zawsze pomyłka za którą trzeba przepłacić.
15.12.2022 21:45
To teraz trzeba czekać na wyniki rozmów z Monaco, a ramach rekompensaty możemy dorzucić Sarra.
15.12.2022 10:51
Scenariusz nr 2 to chyba tragikomedia.
14.12.2022 14:46
Nie wyobrażam sobie innego zakończenia tego pojedynku jak pewnego awansu Francji.
14.12.2022 14:42
Niech wraca, ale niech nie czeka na niego za darmo miejsce bez walki.
14.12.2022 14:16
Wczoraj Chorwacja zupełnie bezzębna, ale i tak wynik ponad stan.
14.12.2022 14:14
Trzymam kciuki żeby trzymali się tej deklaracji.
14.12.2022 13:51
Rzeczywistość szybko go zweryfikuje, ale jak chce grać w słabszym klubie na pozycji swoich marzeń to droga wolna.
14.12.2022 13:50
Pewnego poziomu nie przeskoczy, a Bayern to były za wysokie progi.
14.12.2022 10:02
Jego brak byłby sporym osłabieniem dla Francji i oby Upa mógł jednak wystąpić, ale z drugiej strony bardziej potrzebny będzie w finale.
14.12.2022 09:33
Dla mnie Sommer jest już za stary na pełnoprawne zastąpienie Manu, a za młody na krótkie "zastępstwo".
14.12.2022 09:31
Chorwacja dzisiaj nie miała żadnych argumentów niestety, ale Francuzi dadzą radę.
13.12.2022 23:17
@AdiFantasti to tylko ból gardła i jego występ nie jest zagrożony.
13.12.2022 19:36
Poziom takiego wytworu byłby dramatyczny. Piłka klubowa poza Europą to śmiech na sali.
13.12.2022 15:58
Potwierdza swój olbrzymi talent i potencjał.
13.12.2022 14:00
Trzymam kciuki za to żeby Chorwaci pokonali aroganckich i chamskich Argentyńczyków.
13.12.2022 13:12
Bramkarz i ktoś w miarę uniwersalny do obrony to byłoby super zimowe okienko.
13.12.2022 13:10
Oby szybko uporał się z tą kontuzją gardła.
13.12.2022 12:24
Trzeba do Manu wysłać kwiaty z podziękowaniami, a ewentualne straty finansowe klubu Neuer powinien pokrywać z własnej kieszeni.
13.12.2022 11:30
Taki no name jak Mane, de Ligt, Upamecano czy Sane ?
13.12.2022 10:18
Oby nie, zawodnik przereklamowany i po prostu przeciętny.
13.12.2022 09:20
Kompromitacja Bayernu ?! Bo zabierają na obóz treningowy bramkarza z juniorów przy kontuzji Manu, Schnellera i Kainza ? A kto ma brać udział w tych treningach ? A może mają jechać bez bramkarzy ?
12.12.2022 22:46
Też uważam, że na tych MŚ już nie ma szansy na powrót jeśli nie przytrafią się kontuzje wszystkim konkurentom.
12.12.2022 22:39
Pieniądze nie duże i Bayern może na tym tylko zyskać. Za rok byłby do wyboru Manu, Nuebel i Livakovic więc duży komfort.
12.12.2022 22:36
Jest jeszcze zawsze....Shaoziyang Liu
12.12.2022 13:52
Ostatnio widziałem grafikę odnośnie Giroud (w jakim wieku co zdobył), który w wieku 24 lat grał w... Ligue 2.
Co do Tilllmana to zapewnić sobie jakiś % od kolejnego transferu i pożegnać.
12.12.2022 13:26
Czas na trudne i być może mało popularne decyzje.
12.12.2022 11:49
Bez różnicy czy to sport czy hobby ekstremalne. Zjazdy poza bezpiecznymi i wyznaczonymi trasami dla zawodowego piłkarza to skrajna głupota.
12.12.2022 10:56
Suele już tego pucharu nie podniesie ;)
12.12.2022 10:49
Naprawdę nie liczyłbym na obniżkę pensji.
11.12.2022 17:31
Mueller powinien zakończyć karierę reprezentacyjną… na pozycji napastnika. Ale sam tam siebie nie wystawia.
11.12.2022 17:10
Z każdą godziną cena wzrasta o kilka mln i ostatecznie kwota pewnie będzie kosmiczna, zbyt kosmiczna. Zresztą Bayern transfery przeprowadza na spokojnie, a nie na licytacjach.
11.12.2022 15:12
Spada mu gwiazdka z nieba i musi z tego skorzystać. To jaki problem Bayern miał za pół roku to będziemy martwić się za pół roku. Bayern musi myśleć o swoim interesie.
11.12.2022 15:02
Ma już 30 lat, ale lepiej późno niż wcale.
11.12.2022 12:23
Flick nie zrezygnuje z Manu choćby ten kulał na jedną nogę.
11.12.2022 12:22
Półfinał dla Maroka to coś historycznego i każdy z zawodników chce w takim spotkaniu wystąpić. Oby Mazraoui rzeczywiście zdążył, bo zadłużył na taką nagrodę.
11.12.2022 12:18
Świetny sezon i MŚ w jego wykonaniu, oby tak dalej.
11.12.2022 12:14
Francuzi idą po swoje, obronią tytuł.
11.12.2022 12:11