DieRoten.pl
Reklama

AZ: Hernandez wkrótce z nowym kontraktem!

fot.
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że Lucas Hernandez jest jednym z największych pechowców Bayernu ostatnich kilku lat…

Przypominamy, że na początku mistrzostw świata w Katarze, francuski defensor zerwał więzadło krzyżowe, po czym przeszedł operację w klinice w Innsbrucku. W rezultacie Julian Nagelsmann najpewniej do końca sezonu nie będzie mógł już skorzystać z usług swojego stopera…

Warto przypomnieć, że przed kontuzją, w mediach aż roiło się od informacji na temat przyszłości Lucasa Hernandeza i jego dalszej przyszłości. Choć panowały pewne obawy względem nowej umowy 26-latka, to kolejne źródła potwierdzają, że Francuz może liczyć na pełne wsparcie i przedłużenie kontraktu!

Nowy kontrakt kwestią czasu?

Dziennikarz Maximilian Koch z niemieckiego „Abendzeitung Muenchen” informuje, że wkrótce dojdzie do przedłużenia umowy defensora bawarskiego klubu. Co więcej – monachijczycy mają już za sobą owocne rozmowy z piłkarzem i jego środowiskiem.

Dla zawodnika „Trójkolorowych” jest to zarazem oznaka wielkiego wsparcia i zaufania ze strony całego Bayernu. Niewykluczone, że w najbliższych tygodniach, a może i wcześniej, może dojść do zawarcia porozumienia z Lucasem, który mimo kolejnej poważnej kontuzji pozostaje optymistycznie nastawiony i jest przekonany, że wróci na swój dawny poziom za kilka miesięcy.

Szefowie oraz koledzy z drużyny również nie mają wątpliwości, że 26-latek wróci silniejszy i znów będzie prezentować wysoki poziom. Jedno jest pewne – Hernandez może liczyć na pełne wsparcie i zaufanie ze strony „Bawarczyków”, którzy nie zostawią go w potrzebie.

Swoją drogą nie będzie to jedyny taki przypadek, kiedy FCB przedłuży kontrakt z poważnie kontuzjowanym piłkarzem (jako przykład można podać chociażby Roque Santa Cruza).

 

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...