DieRoten.pl
Reklama

Upamecano i Coman gotowi na finał

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się ostatnie starcie na mistrzostwach świata w piłce nożnej – w meczu finałowym o złoto powalczą Francuzi oraz Argentyńczycy.

Po tym jak wczoraj odbył się pojedynek o trzecie miejsce pomiędzy Marokiem a Chorwacją, dziś o 16:00 czeka nas spotkanie finałowe, w którym to zmierzą się Francuzi oraz Argentyńczycy.

Przypominamy, że w kadrze obrońców tytułu możemy wyróżnić trzech reprezentantów bawarskiego klubu, a będąc dokładniejszym mowa o takich piłkarzach jak Benjamin Pavard, Dayot Upamecano oraz Kingsley Coman. Powołany był też Lucas Hernandez, ale po tym jak zerwał on więzadło krzyżowe w kolanie, wrócił do Monachium.

Ostatnio pojawiło się kilka niepokojących informacje odnośnie kilku graczy „Trójkolorowych” z racji na ich problemy zdrowotne, ale jak doniósł wczoraj „L’Equipe”, wspomniani wyżej zawodnicy FCB wzięli udział w finałowej sesji treningowej ekipy prowadzonej przez Didiera Deschampsa.

Mając na uwadze liczne doniesienia prasowe, należy spodziewać się, że Upamecano znajdzie się dziś w wyjściowej jedenastce mistrzów świata.

Źródło: L'Equipe
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...