Delikatnie mówiąc furory nie robią, a grają na niższym poziomie niż FCBII
05.01.2023 11:47
Jak dla mnie mimo, że daleko mi do bycia fanem Holendra to całkiem spoko ruch. Przychodzi za darmo na pół roku i z miejsca może być opcją na dobrym poziomie na dwóch pozycjach.
05.01.2023 09:59
Za darmo na pół roku ? Nic Bayern nie ryzykuje, a może tylko na tym zyskać.
05.01.2023 09:07
Umowa na rok z niewielką podwyżką bez żadnych dziwnych gwarancji czy zmiany roli w zespole.
04.01.2023 20:32
To czy będzie to piątek czy np. wtorek to już bez różnicy, ale najważniejsze żeby jak najwiecej okresu przygotowawczego zdążył przepracować już z nami.
04.01.2023 20:28
Z całym szacunkiem dla Motinga, ale trochę ma za mały status czy zasługi żeby stawiać jakieś warunki. Przyszedł za darmo i ze swojej roli dobrze wywiązał się, ale jeśli obrósł za bardzo w piórka po kilku dobrych meczach to trzeba mu podziękować i na koniec sezonu rozstać się. Bayern musi zadbać jak najlepiej o swoją przyszłość i obsadzić pozycje napastnika jak najlepszym zawodnikiem, a Moting nie jest kimś kto będzie to blokował.
04.01.2023 14:43
Patrząc na zarobki i długość kontraktu to na poprzedniego agenta nie miał co narzekać.
04.01.2023 14:37
Ciężko będzie skrócić tą drogę w tak topowym klubie, ale oczywiście niech próbują.
04.01.2023 11:17
Frimpong niestety gra w Bayerze, ma kontrakt do 2025 roku i jest już "gotowym produktem" - więc raczej nie wpisuje się w profil jakiego Bayern będzie szukał.
04.01.2023 10:45
Akurat trener to nie za dużo ma do gadania, ale nic innego nie może powiedzieć. Sommer zostaje i basta!
04.01.2023 10:07
Byłoby świetnie gdyby na mecze z p$g był gotowy, bo to jest zawodnik, który w każdej chwili może zrobić różnice na boisku.
03.01.2023 20:54
Wolałbym jednak kogoś bardziej doświadczonego oraz zweryfikowanego, bo można wtopić duże pieniądze. Nie przekonuje mnie ten zawodnik mimo świetnej rundy w Eintrachcie.
03.01.2023 15:05
Jak to mówi Siara go trzeba "nadpłacić, przepłacić, przebić".
03.01.2023 13:41
Wynik MŚ większego wpływu mieć nie będzie, ale kontuzje już jak najbardziej.
03.01.2023 13:36
W końcu Pavard zagrał całe 89 minut, a Coman 165 minut.
03.01.2023 13:34
Czy się stoi czy się leży pierwszy skład mi się należy.
03.01.2023 13:30
To jest to co czyni Bayern wyjątkowym klubem.
03.01.2023 13:28
Mistrz świata zawsze musi robić wrażenie na młodych zawodnikach.
03.01.2023 13:02
No to teraz powinno już pójść szybko żeby zdążył na obóz przygotowawczy i miał jak najwiecej czasu na poznanie się z drużyną.
03.01.2023 07:15
Takie wiadomości są bardzo pozytywne, bo chyba rzeczywiście coś dzieje się w tym przypadku.
02.01.2023 22:46
@BaltazarGabka po Breno, Dos Santosie czy Sosie Bayern na jakiś czas sparzył się na tym kierunku.
02.01.2023 22:44
Trapp to jest naprawdę przyzwoity poziom i napewno poza Sommerem jest to opcja godna uwagi.
02.01.2023 19:17
Oby to zimowe okienko było takim pozytywnym zaskoczeniem jak ostatnie letnie.
02.01.2023 19:15
Dziwne, że w tym gronie nie ma Ranosa, który rozgrywa świetny sezon - 12 bramek i 8 asyst w 21 spotkaniach.
02.01.2023 19:09
Pozbycie się go zimą bez sprowadzenia nikogo w jego miejsce byłoby totalnym nieporozumieniem. Bayern musi mieć 9 i ostatnie spotkania wyraźnie to pokazały, a nie można walczyć o 3 trofea mając w składzie tylko Tela, bo o Muellerze jako napastniku nie myśle.
02.01.2023 19:06
Spore osłabienie dla RB, ale my musimy patrzeć na siebie, bo sami mamy swoje problemy z kontuzjami.
02.01.2023 14:15
Topowe kluby takie jak Bayern to wyjątkowo trudna droga dla młodych zawodników.
02.01.2023 12:20
I niech tej strategii trzymają się, bo jak pokazują to wyniki sportowe czy finansowe jest to bardzo dobra droga.
02.01.2023 12:16
Świetna runda w jego wykonaniu i zasłużone zwycięstwo w rankingu Kickera.
02.01.2023 12:08
Ranking bez większych kontrowersji, poszczególne miejsca zgodne ze stanem faktycznym napastników w BL.
02.01.2023 11:51
Wszyscy w klubie i eksperci swoimi wypowiedziami tylko utwierdzają Nübela w tym, że jego powrót do Monachium nie ma sensu.
02.01.2023 11:44
Mogą już zakończyć to głosowanie, bo zwycięzca już został wybrany.
01.01.2023 20:23
To, że powiedział, że nie chce to może być również przemyślanym ruchem żeby ugrać dla siebie jak najwięcej (np. równe szanse po powrocie Manu). Skoro Bayern nadal pracuje nad jego powrotem to znaczy, że żadne drzwi nie zostały jeszcze zamknięte.
01.01.2023 20:20
Głupota Manu za którą teraz Bayern ma same problemy. Krytyka jest jak najbardziej zrozumiała.
01.01.2023 20:17
Pewnie, że dużo, ale tylko nieliczni dadzą radę w dorosłym futbolu.
01.01.2023 20:15
Najlepszego dla wszystkich!
01.01.2023 20:11
Na następnych MŚ tych zawodników będzie jeszcze więcej.
01.01.2023 13:32
Z Sevillą kilka interesów robiliśmy i mamy z nimi raczej dobre układy, ale liczę na Sommera mino wszystko.
01.01.2023 13:28
United to jest łączony z każdym piłkarzem.
01.01.2023 13:25
Ten temat nie jest taki 0/1, bo Bayern próbuje zjeść ciastko i mieć ciastko.
01.01.2023 13:24
Upa cały czas w tym sezonie łapie dodatkowe plusy, bardzo dobra postawa.
01.01.2023 13:20
W Bayernie miał idealne warunki do odnoszenia sukcesów, a w reprezentacji ma to co ma, ale to nie zmienia faktu, że póki co jego przygoda z reprezentacją póki co to wielkie rozczarowanie i popełnił sporo błędów Flick.
01.01.2023 13:17
Ter Stegen to półka niżej od Manu mimo tego, że od czasu do czasu zagra fantastyczny mecz.
31.12.2022 17:08
Najpierw niech poważnie zaistnieje w Bayernie, a jak odpali to już Bayern będzie musiał starać się go zatrzymać tak jak za chwile będzie to w przypadku Musiali czy Daviesa.
30.12.2022 15:06
No to można już chyba zrelaksować się.
30.12.2022 14:50
Szkoda, bo to już jest fantastyczny zawodnik, a będzie tylko jeszcze lepszy.
30.12.2022 14:44
Jest mi to zawodnik zupełnie obojętny, jego pobyt w Bayernie póki co jest po prostu przezroczysty.
30.12.2022 14:00
Musiala wygra w cuglach, ale trzeba przyznać, że bilans Flicka jest wstydliwy.
30.12.2022 13:19
Nie tylko najlepszy w BL, ale ścisły top ze wszystkich top lig.
29.12.2022 14:56
Ranking sprawiedliwy, miejsca poszczególnych zawodników zgodne z tym co pokazali w pierwszej części sezonu.
29.12.2022 14:55
Nie ma co dziwić się, że przedłużył kontrakt trochę z wdzięczności dla klubu. Oczywiście nie jest to na rękę Bayernowi, ale ja to rozumiem.
29.12.2022 14:49
19 lat i najlepszy pomocnik w całej lidze - przyzwoity wynik, a za rok przeskoczy do klasy światowej.
29.12.2022 14:47
Chyba już ostatecznie zamyka za sobą drzwi w Monachium. Po części wcześniej rozumiałem jego stanowisko tak teraz przesadza.
29.12.2022 13:46
Będzie miał się przy kim uczyć.
29.12.2022 11:57
Nie ma już klauzuli wcześniejszego powrotu więc można przypuszczać, że wcześniej w jakimś okresie taka klauzula była. Każdy zabezpiecza swoje interesy, a ciężko zabezpieczyć się przed taką głupotą Manu.
29.12.2022 11:17
Jeśli chodzi o wnioski to akurat Flick jest lekkim betonem, ale trzymam kciuki dał radę. Tak czy siak potrzebna jest zmiana w niemieckim szkoleniu.
29.12.2022 11:14
W przypadku Japończyków akurat o mentalność czy charakter to nie ma czego obawiać się.
29.12.2022 10:36
Fajnie żeby zaistniał w pierwszej drużynie, ale będzie o to niezwykle trudno.
29.12.2022 10:35
Pojedynek w 1/8 godny finału CL i oby model klubu z Monachium był górą w tym starciu.
28.12.2022 22:07
@Fari Do 2026 to umowę już ma
28.12.2022 22:01
Jak najszybciej i na jak najdłużej.
28.12.2022 21:00
Jeśli Sommer nadal nie będzie chciał odnosić sportowych sukcesów i podnosić pucharów to wybór klubu jest bardzo prosty.
28.12.2022 14:02
Żaden raczej nie ma wiatru w głowie jak np. Dembele więc nie powinni zmarnować swojego talentu.
28.12.2022 13:45
Ciekawe ile z tych medialnych historii ma cokolwiek wspólnego z prawdą. Ta kwota 10 mln może być wyssana z palca.
28.12.2022 13:39
@Silesi to jaki napastnik z BL błyszczał na tych MŚ ?
28.12.2022 13:27
Będzie musiał tylko przekonać do siebie... sztab trenerski z Tapalovicem na czele.
28.12.2022 13:24
Fuellkrug wygląda tutaj dosyć śmiesznie, ale pokazuje stan napastników BL
28.12.2022 11:02
Gra w Gladbach długo i swoje dla tego klubu zrobił więc wątpię żeby nie mieli pójść mu trochę na rękę.
28.12.2022 07:44
Słabe występy Muellera na mundialu to zasługa tylko i wyłącznie Flicka. Więc poza rozmową to należą się jeszcze przeprosiny ze strony Flicka.
27.12.2022 18:58
Będą w niedalekiej przyszłości dzielić i rządzić w światowym futbolu.
27.12.2022 18:55
I tak to powinno wyglądać, brawo!
27.12.2022 18:51
Miałem lekkie obawy przy odejściu KHR, ale póki co wygląda to obiecująco. Oczywiście na skutki jeszcze jest za wcześnie i sukcesu jeszcze ogłosić napewno nie można.
27.12.2022 17:43
I oby tak rzeczywiście było. Jak najszybciej trzeba przedłużyć umowę.
27.12.2022 17:34
Mam nadzieję, że Bayern wie co wydarzy się, bo czasu coraz mniej.
27.12.2022 12:37
Kwoty jak z League One
27.12.2022 12:36
Nagelsmann wyszedł z naprawdę sporego dołka, który przeważnie kończy się wylotem więc tym bardziej słowa uznania.
27.12.2022 12:34
Tak, Real to obecnie gwarancja sukcesów, ale nie zawsze tak będzie. Od roku 2001 mieli ponad 10 lat posuchy i oby niedługo ten cykl powrócił.
27.12.2022 12:32
Bayern musi zrobić absolutnie wszystko żeby przedłużyć umowę z Davies’em. Jego ewentualne odejście to byłaby ogromna strata. Real napewno będzie kuszącą opcją tym bardziej, że nie to wychowanek czy Niemiec.
Edytowano : 2022-12-27 12:26:36
*nie jest to
27.12.2022 12:25
#Sane2 - piękna akcja i gol
27.12.2022 09:41
„wyróżnia się on przede wszystkim pod względem średniej wygranych pojedynków oraz skuteczności podań” - można chyba do tego dołożyć agresje w odbiorze piłki ;)
26.12.2022 20:32
Napewno nikt w Bayernie nie będzie ubolewał jeśli taką decyzje Moting podejmie.
26.12.2022 20:30
Czyli jak co roku, bo takie właśnie są i powinny być ambicje takiego klubu jak Bayern.
26.12.2022 20:29
Jeśli Sommer ma być niby za 5 mln to w ogóle nie ma chyba nad czym się tutaj zastanawiać.
26.12.2022 20:28
Dwóch takich zawodników w kadrze Bayern nie potrzebuje więc jeśli Laimer ma do nas trafić to dla Sabitzera nie ma miejsca.
26.12.2022 20:27
Tyle samo co Pedri.
26.12.2022 11:21
Katalońskie gazety są tyle samo warte co 8arcelona czyli… gówno warte.
26.12.2022 01:49
Z Mane też mało kto wierzył, że trafi do nas więc wszystko jest możliwe. Bayern może zaoferować mu walkę o wszystkie trofea plus uczciwą wypłatę więc dużo więcej od Totków.
26.12.2022 01:48
Kołdra dosyć krótka i żeby jej nie zabrakło w decydującej części sezonu.
26.12.2022 01:44
Trzymam kciuki żeby tak właśnie było, bo za każdym razem pokazywał swój potencjał jak dostawał chociaż kilka minut.
26.12.2022 01:42
Musiala za Pedriego. Cena Fodena to spore nieporozumienie.
26.12.2022 01:39
Runda bardzo dobra w naszym wykonaniu, a najważniejsze, że udało przezwyciężyć się ten mały kryzys i wyjść z tego obronną ręka. Oby druga cześć sezonu była zbliżona i będzie dobrze.
26.12.2022 01:30
Ludzie może i z niego będą, ale nie w Bayernie.
26.12.2022 01:28
Najważniejsze żeby klub był szczęśliwy z jego rządów, a póki co wygląda to obiecująco.
26.12.2022 01:26
Manu jest na poziomie nieosiągalnym dla innych bramkarzy najprawdopodobniej w całej historii piłki nożnej więc takie przewidywania są baaardzo życzeniowe.
26.12.2022 01:19
Bayern bez Pavarda sobie poradzi, a czy Pavard bez Bayernu to już nie takie pewne.
24.12.2022 14:42
Zestawianie ze sobą Kane’a i Fuellkruga wygląda dosyć śmiesznie.
24.12.2022 14:39
Ja też z optymizmem patrzę na nadchodząca rundę, ale trochę wątpliwości wprowadzają kontuzje Manu, Lucasa i Mane. Co jak to, ale 3 podstawowych zawodników z pierwszej 11.
24.12.2022 14:19
Statystyki nie powalają, ale pamietajmy, że to bardzo młody zawodnik w nowym środowisku. Pozna kolegów z drużyny, nauczy się ich gry i schematów, przepracuje okres przygotowawczy i zobaczymy jak będzie wyglądała nadchodząca runda w jego wykonaniu.
24.12.2022 14:17
Będzie mógł pokazać się i wykazać czy ma czego szukać w Bayernie.
Delikatnie mówiąc furory nie robią, a grają na niższym poziomie niż FCBII
05.01.2023 11:47
Jak dla mnie mimo, że daleko mi do bycia fanem Holendra to całkiem spoko ruch. Przychodzi za darmo na pół roku i z miejsca może być opcją na dobrym poziomie na dwóch pozycjach.
05.01.2023 09:59
Za darmo na pół roku ? Nic Bayern nie ryzykuje, a może tylko na tym zyskać.
05.01.2023 09:07
Umowa na rok z niewielką podwyżką bez żadnych dziwnych gwarancji czy zmiany roli w zespole.
04.01.2023 20:32
To czy będzie to piątek czy np. wtorek to już bez różnicy, ale najważniejsze żeby jak najwiecej okresu przygotowawczego zdążył przepracować już z nami.
04.01.2023 20:28
Z całym szacunkiem dla Motinga, ale trochę ma za mały status czy zasługi żeby stawiać jakieś warunki. Przyszedł za darmo i ze swojej roli dobrze wywiązał się, ale jeśli obrósł za bardzo w piórka po kilku dobrych meczach to trzeba mu podziękować i na koniec sezonu rozstać się. Bayern musi zadbać jak najlepiej o swoją przyszłość i obsadzić pozycje napastnika jak najlepszym zawodnikiem, a Moting nie jest kimś kto będzie to blokował.
04.01.2023 14:43
Patrząc na zarobki i długość kontraktu to na poprzedniego agenta nie miał co narzekać.
04.01.2023 14:37
Ciężko będzie skrócić tą drogę w tak topowym klubie, ale oczywiście niech próbują.
04.01.2023 11:17
Frimpong niestety gra w Bayerze, ma kontrakt do 2025 roku i jest już "gotowym produktem" - więc raczej nie wpisuje się w profil jakiego Bayern będzie szukał.
04.01.2023 10:45
Akurat trener to nie za dużo ma do gadania, ale nic innego nie może powiedzieć. Sommer zostaje i basta!
04.01.2023 10:07
Byłoby świetnie gdyby na mecze z p$g był gotowy, bo to jest zawodnik, który w każdej chwili może zrobić różnice na boisku.
03.01.2023 20:54
Wolałbym jednak kogoś bardziej doświadczonego oraz zweryfikowanego, bo można wtopić duże pieniądze. Nie przekonuje mnie ten zawodnik mimo świetnej rundy w Eintrachcie.
03.01.2023 15:05
Jak to mówi Siara go trzeba "nadpłacić, przepłacić, przebić".
03.01.2023 13:41
Wynik MŚ większego wpływu mieć nie będzie, ale kontuzje już jak najbardziej.
03.01.2023 13:36
W końcu Pavard zagrał całe 89 minut, a Coman 165 minut.
03.01.2023 13:34
Czy się stoi czy się leży pierwszy skład mi się należy.
03.01.2023 13:30
To jest to co czyni Bayern wyjątkowym klubem.
03.01.2023 13:28
Mistrz świata zawsze musi robić wrażenie na młodych zawodnikach.
03.01.2023 13:02
No to teraz powinno już pójść szybko żeby zdążył na obóz przygotowawczy i miał jak najwiecej czasu na poznanie się z drużyną.
03.01.2023 07:15
Takie wiadomości są bardzo pozytywne, bo chyba rzeczywiście coś dzieje się w tym przypadku.
02.01.2023 22:46
@BaltazarGabka po Breno, Dos Santosie czy Sosie Bayern na jakiś czas sparzył się na tym kierunku.
02.01.2023 22:44
Trapp to jest naprawdę przyzwoity poziom i napewno poza Sommerem jest to opcja godna uwagi.
02.01.2023 19:17
Oby to zimowe okienko było takim pozytywnym zaskoczeniem jak ostatnie letnie.
02.01.2023 19:15
Dziwne, że w tym gronie nie ma Ranosa, który rozgrywa świetny sezon - 12 bramek i 8 asyst w 21 spotkaniach.
02.01.2023 19:09
Pozbycie się go zimą bez sprowadzenia nikogo w jego miejsce byłoby totalnym nieporozumieniem. Bayern musi mieć 9 i ostatnie spotkania wyraźnie to pokazały, a nie można walczyć o 3 trofea mając w składzie tylko Tela, bo o Muellerze jako napastniku nie myśle.
02.01.2023 19:06
Spore osłabienie dla RB, ale my musimy patrzeć na siebie, bo sami mamy swoje problemy z kontuzjami.
02.01.2023 14:15
Topowe kluby takie jak Bayern to wyjątkowo trudna droga dla młodych zawodników.
02.01.2023 12:20
I niech tej strategii trzymają się, bo jak pokazują to wyniki sportowe czy finansowe jest to bardzo dobra droga.
02.01.2023 12:16
Świetna runda w jego wykonaniu i zasłużone zwycięstwo w rankingu Kickera.
02.01.2023 12:08
Ranking bez większych kontrowersji, poszczególne miejsca zgodne ze stanem faktycznym napastników w BL.
02.01.2023 11:51
Wszyscy w klubie i eksperci swoimi wypowiedziami tylko utwierdzają Nübela w tym, że jego powrót do Monachium nie ma sensu.
02.01.2023 11:44
Mogą już zakończyć to głosowanie, bo zwycięzca już został wybrany.
01.01.2023 20:23
To, że powiedział, że nie chce to może być również przemyślanym ruchem żeby ugrać dla siebie jak najwięcej (np. równe szanse po powrocie Manu). Skoro Bayern nadal pracuje nad jego powrotem to znaczy, że żadne drzwi nie zostały jeszcze zamknięte.
01.01.2023 20:20
Głupota Manu za którą teraz Bayern ma same problemy. Krytyka jest jak najbardziej zrozumiała.
01.01.2023 20:17
Pewnie, że dużo, ale tylko nieliczni dadzą radę w dorosłym futbolu.
01.01.2023 20:15
Najlepszego dla wszystkich!
01.01.2023 20:11
Na następnych MŚ tych zawodników będzie jeszcze więcej.
01.01.2023 13:32
Z Sevillą kilka interesów robiliśmy i mamy z nimi raczej dobre układy, ale liczę na Sommera mino wszystko.
01.01.2023 13:28
United to jest łączony z każdym piłkarzem.
01.01.2023 13:25
Ten temat nie jest taki 0/1, bo Bayern próbuje zjeść ciastko i mieć ciastko.
01.01.2023 13:24
Upa cały czas w tym sezonie łapie dodatkowe plusy, bardzo dobra postawa.
01.01.2023 13:20
W Bayernie miał idealne warunki do odnoszenia sukcesów, a w reprezentacji ma to co ma, ale to nie zmienia faktu, że póki co jego przygoda z reprezentacją póki co to wielkie rozczarowanie i popełnił sporo błędów Flick.
01.01.2023 13:17
Ter Stegen to półka niżej od Manu mimo tego, że od czasu do czasu zagra fantastyczny mecz.
31.12.2022 17:08
Najpierw niech poważnie zaistnieje w Bayernie, a jak odpali to już Bayern będzie musiał starać się go zatrzymać tak jak za chwile będzie to w przypadku Musiali czy Daviesa.
30.12.2022 15:06
No to można już chyba zrelaksować się.
30.12.2022 14:50
Szkoda, bo to już jest fantastyczny zawodnik, a będzie tylko jeszcze lepszy.
30.12.2022 14:44
Jest mi to zawodnik zupełnie obojętny, jego pobyt w Bayernie póki co jest po prostu przezroczysty.
30.12.2022 14:00
Musiala wygra w cuglach, ale trzeba przyznać, że bilans Flicka jest wstydliwy.
30.12.2022 13:19
Nie tylko najlepszy w BL, ale ścisły top ze wszystkich top lig.
29.12.2022 14:56
Ranking sprawiedliwy, miejsca poszczególnych zawodników zgodne z tym co pokazali w pierwszej części sezonu.
29.12.2022 14:55
Nie ma co dziwić się, że przedłużył kontrakt trochę z wdzięczności dla klubu. Oczywiście nie jest to na rękę Bayernowi, ale ja to rozumiem.
29.12.2022 14:49
19 lat i najlepszy pomocnik w całej lidze - przyzwoity wynik, a za rok przeskoczy do klasy światowej.
29.12.2022 14:47
Chyba już ostatecznie zamyka za sobą drzwi w Monachium. Po części wcześniej rozumiałem jego stanowisko tak teraz przesadza.
29.12.2022 13:46
Będzie miał się przy kim uczyć.
29.12.2022 11:57
Nie ma już klauzuli wcześniejszego powrotu więc można przypuszczać, że wcześniej w jakimś okresie taka klauzula była. Każdy zabezpiecza swoje interesy, a ciężko zabezpieczyć się przed taką głupotą Manu.
29.12.2022 11:17
Jeśli chodzi o wnioski to akurat Flick jest lekkim betonem, ale trzymam kciuki dał radę. Tak czy siak potrzebna jest zmiana w niemieckim szkoleniu.
29.12.2022 11:14
W przypadku Japończyków akurat o mentalność czy charakter to nie ma czego obawiać się.
29.12.2022 10:36
Fajnie żeby zaistniał w pierwszej drużynie, ale będzie o to niezwykle trudno.
29.12.2022 10:35
Pojedynek w 1/8 godny finału CL i oby model klubu z Monachium był górą w tym starciu.
28.12.2022 22:07
@Fari Do 2026 to umowę już ma
28.12.2022 22:01
Jak najszybciej i na jak najdłużej.
28.12.2022 21:00
Jeśli Sommer nadal nie będzie chciał odnosić sportowych sukcesów i podnosić pucharów to wybór klubu jest bardzo prosty.
28.12.2022 14:02
Żaden raczej nie ma wiatru w głowie jak np. Dembele więc nie powinni zmarnować swojego talentu.
28.12.2022 13:45
Ciekawe ile z tych medialnych historii ma cokolwiek wspólnego z prawdą. Ta kwota 10 mln może być wyssana z palca.
28.12.2022 13:39
@Silesi to jaki napastnik z BL błyszczał na tych MŚ ?
28.12.2022 13:27
Będzie musiał tylko przekonać do siebie... sztab trenerski z Tapalovicem na czele.
28.12.2022 13:24
Fuellkrug wygląda tutaj dosyć śmiesznie, ale pokazuje stan napastników BL
28.12.2022 11:02
Gra w Gladbach długo i swoje dla tego klubu zrobił więc wątpię żeby nie mieli pójść mu trochę na rękę.
28.12.2022 07:44
Słabe występy Muellera na mundialu to zasługa tylko i wyłącznie Flicka. Więc poza rozmową to należą się jeszcze przeprosiny ze strony Flicka.
27.12.2022 18:58
Będą w niedalekiej przyszłości dzielić i rządzić w światowym futbolu.
27.12.2022 18:55
I tak to powinno wyglądać, brawo!
27.12.2022 18:51
Miałem lekkie obawy przy odejściu KHR, ale póki co wygląda to obiecująco. Oczywiście na skutki jeszcze jest za wcześnie i sukcesu jeszcze ogłosić napewno nie można.
27.12.2022 17:43
I oby tak rzeczywiście było. Jak najszybciej trzeba przedłużyć umowę.
27.12.2022 17:34
Mam nadzieję, że Bayern wie co wydarzy się, bo czasu coraz mniej.
27.12.2022 12:37
Kwoty jak z League One
27.12.2022 12:36
Nagelsmann wyszedł z naprawdę sporego dołka, który przeważnie kończy się wylotem więc tym bardziej słowa uznania.
27.12.2022 12:34
Tak, Real to obecnie gwarancja sukcesów, ale nie zawsze tak będzie. Od roku 2001 mieli ponad 10 lat posuchy i oby niedługo ten cykl powrócił.
27.12.2022 12:32
Bayern musi zrobić absolutnie wszystko żeby przedłużyć umowę z Davies’em. Jego ewentualne odejście to byłaby ogromna strata. Real napewno będzie kuszącą opcją tym bardziej, że nie to wychowanek czy Niemiec.
Edytowano : 2022-12-27 12:26:36
*nie jest to
27.12.2022 12:25
#Sane2 - piękna akcja i gol
27.12.2022 09:41
„wyróżnia się on przede wszystkim pod względem średniej wygranych pojedynków oraz skuteczności podań” - można chyba do tego dołożyć agresje w odbiorze piłki ;)
26.12.2022 20:32
Napewno nikt w Bayernie nie będzie ubolewał jeśli taką decyzje Moting podejmie.
26.12.2022 20:30
Czyli jak co roku, bo takie właśnie są i powinny być ambicje takiego klubu jak Bayern.
26.12.2022 20:29
Jeśli Sommer ma być niby za 5 mln to w ogóle nie ma chyba nad czym się tutaj zastanawiać.
26.12.2022 20:28
Dwóch takich zawodników w kadrze Bayern nie potrzebuje więc jeśli Laimer ma do nas trafić to dla Sabitzera nie ma miejsca.
26.12.2022 20:27
Tyle samo co Pedri.
26.12.2022 11:21
Katalońskie gazety są tyle samo warte co 8arcelona czyli… gówno warte.
26.12.2022 01:49
Z Mane też mało kto wierzył, że trafi do nas więc wszystko jest możliwe. Bayern może zaoferować mu walkę o wszystkie trofea plus uczciwą wypłatę więc dużo więcej od Totków.
26.12.2022 01:48
Kołdra dosyć krótka i żeby jej nie zabrakło w decydującej części sezonu.
26.12.2022 01:44
Trzymam kciuki żeby tak właśnie było, bo za każdym razem pokazywał swój potencjał jak dostawał chociaż kilka minut.
26.12.2022 01:42
Musiala za Pedriego. Cena Fodena to spore nieporozumienie.
26.12.2022 01:39
Runda bardzo dobra w naszym wykonaniu, a najważniejsze, że udało przezwyciężyć się ten mały kryzys i wyjść z tego obronną ręka. Oby druga cześć sezonu była zbliżona i będzie dobrze.
26.12.2022 01:30
Ludzie może i z niego będą, ale nie w Bayernie.
26.12.2022 01:28
Najważniejsze żeby klub był szczęśliwy z jego rządów, a póki co wygląda to obiecująco.
26.12.2022 01:26
Manu jest na poziomie nieosiągalnym dla innych bramkarzy najprawdopodobniej w całej historii piłki nożnej więc takie przewidywania są baaardzo życzeniowe.
26.12.2022 01:19
Bayern bez Pavarda sobie poradzi, a czy Pavard bez Bayernu to już nie takie pewne.
24.12.2022 14:42
Zestawianie ze sobą Kane’a i Fuellkruga wygląda dosyć śmiesznie.
24.12.2022 14:39
Ja też z optymizmem patrzę na nadchodząca rundę, ale trochę wątpliwości wprowadzają kontuzje Manu, Lucasa i Mane. Co jak to, ale 3 podstawowych zawodników z pierwszej 11.
24.12.2022 14:19
Statystyki nie powalają, ale pamietajmy, że to bardzo młody zawodnik w nowym środowisku. Pozna kolegów z drużyny, nauczy się ich gry i schematów, przepracuje okres przygotowawczy i zobaczymy jak będzie wyglądała nadchodząca runda w jego wykonaniu.
24.12.2022 14:17
Będzie mógł pokazać się i wykazać czy ma czego szukać w Bayernie.
24.12.2022 14:14
Super, czas na kolejny krok.
24.12.2022 14:13